TodayLiveScore.com
sweden

Sweden


 Sweden: Allsvenskan
Kalmar
FT 1 - 4
Mjallby
Norrkoping
FT 0 - 1
Hacken
AIK
FT 2 - 0
Helsingborg
Varbergs
FT 2 - 1
Orebro
Elfsborg
FT 0 - 1
Ostersunds
Malmo FF
FT 2 - 1
Falkenbergs
Djurgarden
FT 2 - 2
Goteborg
Sirius
FT 3 - 1
Hammarby
Goteborg
FT 1 - 3
Norrkoping
Hacken
FT 2 - 1
Varbergs
Helsingborg
FT 1 - 2
Sirius
Ostersunds
FT 2 - 0
Kalmar
Mjallby
FT 2 - 2
Malmo FF
Falkenbergs
FT 1 - 1
AIK
Hammarby
FT 2 - 2
Elfsborg
Orebro
FT 0 - 3
Djurgarden
Varbergs
FT 1 - 3
Hacken
AIK
FT 0 - 1
Ostersunds
Norrkoping
FT 1 - 2
Hammarby
Sirius
FT 3 - 1
Helsingborg
 Sweden: Allsvenskan - Relegation
Kalmar
FT 2 - 2
Brage
Brage
FT 0 - 2
Kalmar
 Sweden: Superettan
Akropolis
FT 1 - 1
Degerfors
Brage
FT 2 - 1
Dalkurd
Ljungskile
FT 0 - 2
Osters
Trelleborgs
FT 1 - 1
AFC Eskilstuna
Jonkopings
FT 1 - 1
Vasteras SK
GAIS
FT 0 - 0
Orgryte
Halmstad
FT 1 - 0
Sundsvall
Umea FC
FT 1 - 1
Norrby
Orgryte
FT 2 - 0
Jonkopings
AFC Eskilstuna
FT 1 - 2
Akropolis
Norrby
FT 1 - 3
Trelleborgs
Degerfors
FT 4 - 1
Ljungskile
Vasteras SK
FT 2 - 0
Umea FC
Dalkurd
FT 1 - 1
Halmstad
Osters
FT 4 - 2
Brage
Sundsvall
FT 3 - 0
GAIS
Umea FC
FT 2 - 2
Orgryte
Brage
FT 1 - 1
Norrby
GAIS
FT 0 - 0
Degerfors
Ljungskile
FT 2 - 1
AFC Eskilstuna
 Sweden: Superettan - Relegation
Frej
FT 2 - 2
Umea FC
Osters
FT 1 - 0
Landskrona
Landskrona
FT 1 - 1
Osters
Umea FC
FT 1 - 1
Frej
 Sweden: Division 1 - Norra
Nykopings
FT 1 - 2
Brommapojkarna
Vasalunds
FT 2 - 1
Orebro Syr.
Taby
FT 3 - 0
IFK Lulea
Team TG FF
FT 1 - 2
Frej
Sylvia
FT 1 - 1
Sollentuna
Karlslunds
FT 0 - 0
Gefle
Sandvikens
FT 3 - 2
Haninge
IFK Berga
FT 1 - 2
Karlstad
Brommapojkarna
FT 4 - 0
Karlslunds
Karlstad
FT 1 - 1
Nykopings
Vasalunds
FT 2 - 2
Sandvikens
Frej
FT 0 - 2
Sylvia
IFK Lulea
FT 0 - 1
Haninge
Gefle
FT 2 - 1
IFK Berga
Orebro Syr.
FT 1 - 0
Team TG FF
Sollentuna
FT 4 - 1
Taby
Haninge
FT 4 - 3
Frej
Karlslunds
FT 2 - 3
Vasalunds
Brommapojkarna
FT 0 - 1
Karlstad
Orebro Syr.
FT 1 - 1
Sylvia
 Sweden: Division 1 - Södra
Varnamo
FT 1 - 1
Torns
Trollhattan
FT 2 - 2
Landskrona
Utsiktens
FT 3 - 2
Eskilsminne
Assyriska IK
FT 2 - 0
Lindome
Skovde AIK
FT 2 - 0
Karlskrona
Oskarshamns
FT 3 - 2
Lunds
Tvaakers
FT 3 - 2
Linkoping City
Qviding
FT 0 - 0
Motala
Linkoping City
FT 0 - 4
Varnamo
Utsiktens
FT 2 - 0
Qviding
Landskrona
Postp. ? - ?
Lindome
Eskilsminne
FT 0 - 6
Assyriska IK
Lunds
FT 0 - 3
Skovde AIK
Motala
FT 1 - 1
Tvaakers
Karlskrona
FT 4 - 5
Trollhattan
Torns
FT 2 - 0
Oskarshamns
Qviding
FT 2 - 1
Trollhattan
Assyriska IK
FT 1 - 1
Utsiktens
Karlskrona
FT 1 - 1
Lunds
Lindome
FT 3 - 1
Linkoping City
 Sweden: Division 1 - Relegation
Oskarshamns
FT 2 - 0
IFK Berga
Sollentuna
FT 2 - 0
Motala
IFK Berga
FT 0 - 2
Oskarshamns
Motala
FT 1 - 2
Sollentuna
 Sweden: Division 2 - Norrland
IFK Umea
FT 2 - 3
Ytterhogdals
Taftea IK
FT 2 - 3
Pitea
Umea FC
FT 2 - 1
IFK Ostersund
Gottne IF
FT 3 - 0
Moron
Notvikens IK
FT 0 - 2
Sandviks
Skelleftea
FT 0 - 2
Friska Viljor
Stode
FT 1 - 3
Bodens
Pitea
FT 3 - 0
Notvikens IK
Skelleftea
FT 2 - 1
IFK Umea
Moron
FT 0 - 3
Ytterhogdals
IFK Ostersund
FT 4 - 2
Gottne IF
Sandviks
FT 1 - 2
Umea FC
Bodens
FT 5 - 2
Taftea IK
Friska Viljor
FT 1 - 2
Stode
Notvikens IK
FT 1 - 1
Bodens
Ytterhogdals
FT 1 - 2
IFK Ostersund
Gottne IF
FT 0 - 0
Sandviks
IFK Umea
FT 2 - 1
Moron
Taftea IK
FT 1 - 2
Friska Viljor
Umea FC
FT 3 - 3
Pitea
 Sweden: Division 2 - Norra Svealand
Lidingo IFK
FT 2 - 4
Stockholm Internazionale
Fagersta Sodra
FT 2 - 2
Fanna
Enskede
FT 1 - 4
Hudiksvalls
IFK Stocksund
FT 1 - 2
Osteraker IFK
Enkopings SK
FT 2 - 0
Kvarnsvedens
Karlbergs
FT 3 - 0
Skiljebo
Kungsangens
FT 3 - 2
Upsala
Enkopings SK
FT 4 - 0
Fagersta Sodra
Osteraker IFK
FT 0 - 3
Lidingo IFK
Upsala
FT 2 - 1
IFK Stocksund
Kvarnsvedens
FT 0 - 3
Karlbergs
Skiljebo
FT 5 - 0
Enskede
Hudiksvalls
FT 4 - 3
Kungsangens
Stockholm Internazionale
FT 2 - 1
Fanna
Kungsangens
FT 0 - 3
Skiljebo
Karlbergs
FT 3 - 1
Enkopings SK
Fagersta Sodra
FT 0 - 3
Stockholm Internazionale
Fanna
FT 1 - 3
Osteraker IFK
Lidingo IFK
FT 3 - 4
Upsala
IFK Stocksund
FT 1 - 2
Hudiksvalls
 Sweden: Division 2 - Västra Götaland
Olympic
FT 1 - 0
Bunkeflo IF
Eslovs
FT 4 - 1
Vinbergs
IFK Malmo
FT 1 - 2
Angelholms
Onsala
FT 5 - 1
Prespa Birlik
Assyriska BK
FT 0 - 4
Frolunda
Rosengard
FT 3 - 2
Ullareds IK
Varbergs GIF
FT 1 - 1
Halmia
Eslovs
FT 0 - 6
Olympic
Frolunda
FT 2 - 0
Prespa Birlik
Rosengard
FT 0 - 0
IFK Malmo
Bunkeflo IF
FT 0 - 0
Varbergs GIF
Prespa Birlik
FT 0 - 4
Angelholms
Frolunda
FT 1 - 1
Onsala
Halmia
FT 3 - 1
Assyriska BK
Ullareds IK
FT 0 - 1
Olympic
Vinbergs
FT 2 - 2
Rosengard
Eslovs
FT 2 - 1
IFK Malmo
Vinbergs
FT 4 - 1
Varbergs GIF
Rosengard
FT 1 - 1
Eslovs
Angelholms
FT 3 - 0
Frolunda
 Sweden: Division 2 - Södra Svealand
Assyriska FF
FT 2 - 3
Forward
Huddinge
FT 2 - 2
Trosa-Vagnharads
Arameisk-Syrianska
FT 1 - 3
IFK Eskilstuna
Gute
FT 0 - 3
Rynninge
Atvidabergs
FT 2 - 1
Tyreso
Newroz
FT 3 - 2
Assyriska IF
Kumla
FT 3 - 3
Varmbols
Forward
FT 1 - 0
Kumla
Varmbols
FT 0 - 1
Atvidabergs
Assyriska IF
FT 2 - 3
Arameisk-Syrianska
Trosa-Vagnharads
FT 3 - 0
Rynninge
Assyriska FF
FT 4 - 0
Gute
IFK Eskilstuna
FT 0 - 2
Huddinge
Tyreso
FT 3 - 2
Newroz
Gute
FT 1 - 1
Trosa-Vagnharads
Atvidabergs
FT 0 - 4
Forward
Arameisk-Syrianska
FT 4 - 1
Tyreso
Huddinge
FT 1 - 0
Assyriska IF
Kumla
FT 2 - 3
Assyriska FF
Newroz
FT 1 - 2
Varmbols
 Sweden: Division 2 - Norra Götaland
Lidkopings FK
FT 0 - 1
Stenungsunds
Vargarda IK
FT 1 - 4
Vanersborgs FK
Vanersborgs IF
FT 2 - 1
Oddevold
Ahlafors IF
FT 2 - 1
Nordvarmland
Amal
FT 0 - 3
Gauthiod
Tidaholm IFK
FT 1 - 2
Carlstad
Savedalens
FT 1 - 1
Grebbestads
Carlstad
FT 3 - 2
Savedalens
Oddevold
FT 2 - 0
Vargarda IK
Stenungsunds
FT 4 - 2
Nordvarmland
Gauthiod
FT 2 - 1
Lidkopings FK
Grebbestads
FT 1 - 4
Vanersborgs IF
Tidaholm IFK
FT 1 - 3
Ahlafors IF
Vanersborgs FK
FT 5 - 0
Amal
Vanersborgs IF
FT 1 - 0
Carlstad
Amal
FT 1 - 4
Oddevold
Nordvarmland
FT 1 - 1
Gauthiod
Savedalens
FT 3 - 2
Tidaholm IFK
Lidkopings FK
FT 2 - 1
Vanersborgs FK
Vargarda IK
FT 0 - 1
Grebbestads
 Sweden: Division 2 - Östra Götaland
Hassleholms IF
FT 2 - 1
IFK Karlshamn
Tord
FT 2 - 1
IFK Hassleholm
Kristianstads
FT 2 - 2
Dalstorps
Syrianska
FT 1 - 0
Asarums
Almeboda/Linneryd
FT 0 - 2
Osterlen FF
Bromolla
FT 0 - 5
Husqvarna
Nosaby IF
FT 4 - 2
Rappe GOIF
IFK Hassleholm
FT 3 - 0
Rappe GOIF
Kristianstads
FT 2 - 0
Hassleholms IF
Almeboda/Linneryd
FT 1 - 1
Syrianska
Dalstorps
FT 0 - 1
Nosaby IF
Husqvarna
FT 1 - 2
Tord
IFK Hassleholm
FT 3 - 4
Asarums
IFK Karlshamn
FT 1 - 1
Kristianstads
Osterlen FF
FT 1 - 0
Hassleholms IF
Kristianstads
FT 0 - 4
Osterlen FF
Syrianska
FT 1 - 0
IFK Hassleholm
Asarums
FT 1 - 1
Husqvarna
Hassleholms IF
FT 3 - 2
Almeboda/Linneryd
Nosaby IF
FT 4 - 0
IFK Karlshamn
 Sweden: Division 2 - Promotion Group
Motala
FT 2 - 0
Ytterhogdals
Olympic
FT 2 - 3
IFK Berga
Karlbergs
FT 1 - 2
Motala
IFK Berga
FT 2 - 0
Grebbestads
Ytterhogdals
FT 2 - 2
Karlbergs
Grebbestads
FT 1 - 1
Olympic
 Sweden: Svenska Cupen - Qualification
Rosersbergs
18:00 ? - ?
Stockholm Internazionale
Hisingsbacka
17:30 ? - ?
Gauthiod
Bodens
17:00 ? - ?
Team TG FF
Boxholms
17:00 ? - ?
Husqvarna
Hassleholms IF
17:00 ? - ?
Rappe GOIF
Aryds
16:45 ? - ?
Asarums
Gottne IF
16:00 ? - ?
Stode
Ekedalens SK
15:50 ? - ?
Gnosjo
Enkopings SK
AET 2 - 3
Haninge
Halmia
FT 3 - 1
Lindome
Anderstorps
FT 0 - 3
BK Astrio
Angered
FT 1 - 0
IFK Falkoping
Newroz
AET 4 - 2
Upsala
Sleipner
FT 1 - 2
Nykopings
Enskede
FT 2 - 4
Taby
Hudiksvalls
FT 2 - 1
Ytterhogdals
Karlbergs
FT 1 - 3
Brommapojkarna
Trosa-Vagnharads
FT 0 - 6
Sollentuna
Vanersborgs FK
Pen. 2 - 3
Utsiktens
Lodde
FT 1 - 0
Eskilsminne
 Sweden: Svenska Cupen - Play Offs
Goteborg
AET 2 - 1
Malmo FF
Mjallby
Pen. 0 - 1
Malmo FF
Elfsborg
AET 0 - 1
Goteborg
Malmo FF
FT 4 - 1
AIK
Mjallby
FT 1 - 0
Falkenbergs
Hacken
FT 1 - 2
Elfsborg
Hammarby
AET 1 - 3
Goteborg
 Sweden: Svenska Cupen
AIK
FT 3 - 1
Kalmar
Jonkopings
FT 2 - 0
Orgryte
Brage
FT 3 - 1
Oskarshamns
Elfsborg
FT 1 - 0
Orebro
GAIS
FT 4 - 1
Eskilsminne
Hacken
FT 2 - 0
Ostersunds
Malmo FF
FT 3 - 0
AFC Eskilstuna
Syrianska
FT 5 - 1
Karlskrona
Hammarby
FT 4 - 0
Sundsvall
Varbergs
FT 1 - 1
Brommapojkarna
Halmstad
FT 2 - 1
Tvaakers
Norrkoping
FT 1 - 0
Falkenbergs
Dalkurd
FT 3 - 1
Sandvikens
Djurgarden
FT 1 - 2
Mjallby
Goteborg
FT 1 - 1
Sirius
Vasteras SK
FT 4 - 0
Sollentuna
Sandvikens
FT 2 - 2
Djurgarden
Mjallby
FT 5 - 0
Dalkurd
Brommapojkarna
FT 0 - 2
Hammarby
Sundsvall
FT 1 - 4
Varbergs
 Sweden: Allsvenskan Women
Vaxjo DFF W
FT 0 - 1
Linkopings W
Rosengard W
FT 3 - 0
Goteborg W
Kristianstads W
FT 0 - 1
Djurgarden W
Uppsala W
FT 1 - 2
Orebro W
Vittsjo W
FT 3 - 2
Eskilstuna United W
Pitea W
FT 1 - 2
Umea W
Djurgarden W
FT 0 - 0
Rosengard W
Goteborg W
FT 2 - 0
Umea W
Orebro W
FT 1 - 2
Kristianstads W
Eskilstuna United W
FT 2 - 0
Pitea W
Linkopings W
FT 3 - 1
Uppsala W
Vaxjo DFF W
FT 0 - 2
Vittsjo W
Kristianstads W
FT 2 - 0
Vaxjo DFF W
Orebro W
FT 2 - 1
Uppsala W
Pitea W
FT 1 - 1
Djurgarden W
Rosengard W
FT 7 - 1
Linkopings W
Umea W
FT 1 - 0
Eskilstuna United W
Vittsjo W
FT 0 - 2
Goteborg W
Linkopings W
FT 0 - 3
Kristianstads W
Djurgarden W
FT 0 - 1
Orebro W
 Sweden: Elitettan Women
Sunnana W
18:45 ? - ?
Hammarby W
Alvsjo W
17:30 ? - ?
Sandvikens W
IF Brommapojkarna W
17:00 ? - ?
Lidkopings FK W
Kalmar W
16:00 ? - ?
Bollstanas W
Moron W
16:00 ? - ?
Mallbackens W
Jitex W
15:00 ? - ?
AIK W
Kvarnsvedens W
15:00 ? - ?
Alingsas FC W
AIK W
FT 3 - 2
Kalmar W
Alingsas FC W
FT 3 - 0
Bollstanas W
Mallbackens W
FT 1 - 1
Hammarby W
Alvsjo W
FT 1 - 4
Jitex W
Lidkopings FK W
FT 0 - 2
Sandvikens W
IF Brommapojkarna W
FT 5 - 1
Sunnana W
Kvarnsvedens W
FT 0 - 2
Moron W
Alingsas FC W
FT 2 - 2
Lidkopings FK W
Sandvikens W
FT 1 - 2
Alvsjo W
Jitex W
FT 1 - 0
Mallbackens W
Moron W
FT 2 - 0
Kalmar W
IF Brommapojkarna W
FT 1 - 0
AIK W
Sunnana W
FT 3 - 0
Kvarnsvedens W
 Sweden: Svenska Cupen Women - Qualification
Goteborgs DFF W
17:00 ? - ?
Nittorps W
Sjalevads W
16:30 ? - ?
Umedalen W
 Sweden: Svenska Cupen Women
Eskilstuna United W
Cancl. ? - ?
Djurgarden W
Goteborg W
Cancl. ? - ?
Vittsjo W
Linkopings W
Cancl. ? - ?
Vaxjo DFF W
Umea W
Cancl. ? - ?
AIK W
Pitea W
Cancl. ? - ?
Orebro W
Uppsala W
Cancl. ? - ?
Mallbackens W
Bunkeflo W
Cancl. ? - ?
Kungsbacka W
Rosengard W
Cancl. ? - ?
Kristianstads W
Vasteras W
Cancl. ? - ?
Halmia W
Vasteras W
Cancl. ? - ?
Kungsbacka W
Orebro W
Cancl. ? - ?
Uppsala W
Vaxjo DFF W
Cancl. ? - ?
Goteborg W
Vittsjo W
Cancl. ? - ?
Linkopings W
Mallbackens W
Cancl. ? - ?
Pitea W
Djurgarden W
Cancl. ? - ?
Umea W
Kristianstads W
Cancl. ? - ?
Bunkeflo W
Kristianstads W
Cancl. ? - ?
Vasteras W
Halmia W
Cancl. ? - ?
Rosengard W
Kungsbacka W
Cancl. ? - ?
Rosengard W
AIK W
Cancl. ? - ?
Eskilstuna United W
 Sweden: Svenska Cupen Women - Qualification
Alvsjo W
FT 0 - 2
Eskilstuna United W
Goteborgs DFF W
FT 1 - 5
Kristianstads W
Kovlands W
FT 2 - 6
Umea W
Asarum W
FT 3 - 4
Vaxjo DFF W
Halmia W
AET 1 - 3
Bunkeflo W
IF Brommapojkarna W
FT 0 - 1
Djurgarden W
Kvarnsvedens W
FT 1 - 3
Uppsala W
Moron W
FT 1 - 2
Pitea W
Ravasens IK W
FT 0 - 1
Mallbackens W
Tyreso W
FT 2 - 3
AIK W
Vasteras W
FT 1 - 4
Orebro W
Jitex W
FT 0 - 1
Vittsjo W
Kalmar W
FT 0 - 1
Linkopings W
Lidkopings FK W
FT 0 - 4
Goteborg W
Dosjobro IF W
FT 0 - 5
Rosengard W
Gauthiod W
FT 0 - 4
Kungsbacka W

powered by Todaylivescore.com


Back to Top