Today

Football livescore for today


 Albania: Super Cup
Partizani
17:00 ? - ?
Kukesi
 Angola: Girabola
Ferroviario do Huambo
14:00 ? - ?
Cubango
Primeiro de Maio
14:00 ? - ?
Academica
Santa Rita
14:00 ? - ?
Caala
 Argentina: Superliga
Racing Club
River Plate
Patronato
14:00 ? - ?
Huracan
Defensa y Justicia
18:30 ? - ?
Arsenal Sarandi
Lanus
20:45 ? - ?
Velez Sarsfield
Boca Juniors
23:00 ? - ?
Aldosivi
 Argentina: Primera Nacional
Almagro
16:00 ? - ?
San Martin T.
Guillermo Brown
18:05 ? - ?
Barracas Central
Dep. Riestra
18:30 ? - ?
Gimnasia Jujuy
Gimnasia Mendoza
19:00 ? - ?
Def. de Belgrano
Tigre
20:05 ? - ?
Quilmes
Alvarado
21:00 ? - ?
Agropecuario
 Argentina: Primera B Metropolitana - Apertura
Acassuso
18:30 ? - ?
Los Andes
 Argentina: Primera C Metropolitana - Apertura
Central Cordoba
18:30 ? - ?
El Porvenir
Real Pilar
18:30 ? - ?
Deportivo Espanol
 Armenia: Premier League
Noah
13:15 ? - ?
Ararat-Armenia
 Australia: Npl Victoria
Melbourne Knights
05:00 ? - ?
Hume City
South Melbourne
06:00 ? - ?
Altona Magic
 Australia: Brisbane Premier League
Brisbane K.
07:00 ? - ?
Caboolture
 Australia: Npl Western Australia
Perth Glory U21
07:00 ? - ?
Cockburn City
 Australia: Npl Queensland
Brisbane U21
09:00 ? - ?
Gold Coast Knights
 Australia: Npl Tasmania
South Hobart
04:00 ? - ?
Clarence Utd.
 Australia: Capital Territory
Canberra FC
05:00 ? - ?
Gungahlin
Canberra Olympic
05:00 ? - ?
Cooma
 Australia: Northern Nsw
Adamstown Rosebud
04:30 ? - ?
Maitland
Charlestown City Blues
04:30 ? - ?
Lambton J.
Lake Macquarie
04:50 ? - ?
Valentine
 Austria: Tipico Bundesliga
Altach
15:00 ? - ?
Hartberg
Austria Vienna
15:00 ? - ?
Admira
Sturm Graz
15:00 ? - ?
Rapid Vienna
 Austria: 2. Liga
A. Lustenau
08:30 ? - ?
Grazer
 Austria: Regionalliga West - Tyrol
Reichenau
08:30 ? - ?
Hall
Wacker Innsbruck (Am)
15:00 ? - ?
Schwaz
Telfs
15:30 ? - ?
FC Zirl
 Austria: Regionalliga West - Salzburg
SAK 1914
13:00 ? - ?
Grodig
 Austria: Regionalliga West - Vorarlberg
Lauterach
14:00 ? - ?
Bregenz
RW Rankweil
14:00 ? - ?
A. Lustenau (Am)
 Austria: Bundesliga Women
Horn W
11:00 ? - ?
Bergheim W
Landhaus W
12:00 ? - ?
Sudburgenland W
Vorderland W
12:00 ? - ?
Wacker Innsbruck W
Neulengbach W
13:00 ? - ?
Sturm Graz W
 Azerbaijan: Premier League
Sabail
16:00 ? - ?
Zira
 Belarus: Vysshaya Liga
Gorodeja
16:45 ? - ?
Din. Minsk
 Belgium: Jupiler League
St. Liege
12:30 ? - ?
Mouscron
Antwerp
16:00 ? - ?
St. Truiden
Gent
18:00 ? - ?
Oostende
 Belgium: Proximus League
St. Gilloise
14:00 ? - ?
Lokeren
 Belgium: Belgian Cup - Qualification
Blankenberge
14:00 ? - ?
Vosselaar
Deinze
14:00 ? - ?
Heist
Francs Borains
14:00 ? - ?
RFC Liege
Givry
14:00 ? - ?
Duffel
Gullegem
14:00 ? - ?
Oostkamp
Hamme
14:00 ? - ?
Tubize
Loenhout
14:00 ? - ?
Dikkelvenne
Londerzeel
14:00 ? - ?
Aalst
Mandel United
14:00 ? - ?
Habay La Neuve
Mariekerke
14:00 ? - ?
Ronse
Meux
14:00 ? - ?
Cappellen
Namur
14:00 ? - ?
Verlaine
OC Charleroi
14:00 ? - ?
Bambrugge
Oudenaarde
14:00 ? - ?
Temse
Rebecquoise
14:00 ? - ?
Lyra-Lierse Berlaar
Rhodienne-De Hoek
14:00 ? - ?
Onhaye
Sint-Job
14:00 ? - ?
Boom
Tilleur
14:00 ? - ?
Tienen
Torhout
14:00 ? - ?
Stade Brainois
Wetteren
14:00 ? - ?
Entente Durbuy
Wijgmaal
14:00 ? - ?
Nijlen
 Bolivia: Division Profesional - Clausura
Royal Pari
Nacional Potosi
Real Potosi
19:00 ? - ?
Blooming
Sport Boys
19:00 ? - ?
Guabira
Bolivar
19:30 ? - ?
San Jose
Wilstermann
21:15 ? - ?
Aurora
Oriente Petrolero
23:30 ? - ?
The Strongest
 Bolivia: Nacional B
CD Kivon
19:30 ? - ?
Torre Fuerte
Fatic
19:30 ? - ?
Arauco Prado
Fortaleza
19:30 ? - ?
Independiente
Nacional Senac
19:30 ? - ?
Stormers SC
San Joaquin
19:30 ? - ?
Vaca Diez
Universitario Beni
19:30 ? - ?
Santa Cruz
U. Sucre
19:30 ? - ?
Stormers
Wils. Cooperativas
19:30 ? - ?
Tomayapo
 Bosnia And Herzegovina: Premier League
Tuzla City
18:30 ? - ?
Zrinjski
 Bosnia And Herzegovina: Fbih
GOSK Gabela
15:30 ? - ?
Zivinice
TOSK Tesanj
15:30 ? - ?
Capljina
 Brazil: Serie A
Gremio
Palmeiras
Bahia
19:00 ? - ?
Goias
Cruzeiro
19:00 ? - ?
Santos
Fluminense
19:00 ? - ?
CSA
Sao Paulo
19:00 ? - ?
Ceara
Chapecoense-SC
22:00 ? - ?
Avai
 Brazil: Serie B
CRB
19:00 ? - ?
Vitoria
 Brazil: Serie C
Ypiranga FC
18:30 ? - ?
Boa
Confianca
19:00 ? - ?
Treze PB
Santa Cruz
21:00 ? - ?
Globo
 Brazil: Serie D - Play Offs
Manaus
19:00 ? - ?
Brusque
 Brazil: Brasileiro U20
Fluminense U20
14:00 ? - ?
Palmeiras U20
 Bulgaria: Parva Liga
CSKA Sofia
15:00 ? - ?
Arda
Cherno More
17:30 ? - ?
Ludogorets
 Bulgaria: Vtora Liga
Neftochimic Burgas
16:30 ? - ?
Strumska Slava
 Burkina Faso: Premier League
USFA
17:45 ? - ?
Royal
ASF Dioulasso
15:30 ? - ?
Sonabel Ouagadougou
Kozaf
15:30 ? - ?
AS Police
 Cambodia: C-League
Boeung Ket
08:30 ? - ?
Visakha
Police Commissary
08:30 ? - ?
Phnom Penh Crown
NagaWorld
11:00 ? - ?
Electricite Du Cambodge
Svay Rieng
11:00 ? - ?
Kompong Cham
 Canada: Csl
Real Mississauga
23:00 ? - ?
Brantford
Waterloo
23:00 ? - ?
CSC Mississauga
Scarborough B.
00:00 ? - ?
Kingsman
Ukraine United
00:00 ? - ?
Hamilton City
 Chile: Primera Division
U. De Concepcion
Huachipato
Union La Calera
16:30 ? - ?
U. De Chile
Antofagasta
19:00 ? - ?
Cobresal
A. Italiano
21:30 ? - ?
Palestino
 Chile: Primera B
Nublense
19:30 ? - ?
La Serena
Rangers
20:00 ? - ?
Melipilla
Valdivia
20:00 ? - ?
Deportes Temuco
S. Morning
00:00 ? - ?
Cobreloa
 China: Jia League
Meizhou Hakka
11:30 ? - ?
Zhejiang Greentown
Xinjiang Tianshan
11:30 ? - ?
Nei Mongol
Sichuan Annapurna
11:35 ? - ?
Liaoning
 Colombia: Liga Aguila - Clausura
Deportes Tolima
Once Caldas
Petrolera
21:00 ? - ?
Bucaramanga
Junior
22:00 ? - ?
Santa Fe
Atl. Nacional
23:00 ? - ?
U. Magdalena
 Colombia: Torneo Aguila - Clausura
Atletico F.C.
20:00 ? - ?
Boca Juniors
 Costa Rica: Primera Division - Apertura
Santos DG
Grecia
Herediano
live 75 2 - 0
Guadalupe
Saprissa
live 75 1 - 1
Cartagines
ADR Jicaral
21:00 ? - ?
Zeledon
Alajuelense
22:00 ? - ?
U.C.R.
 Croatia: 1. Hnl
Hajduk Split
16:00 ? - ?
Gorica
Rijeka
18:00 ? - ?
Osijek
 Croatia: 2. Hnl
Bijelo Brdo
15:30 ? - ?
Rudes
Croatia Zmijavci
15:30 ? - ?
Dubrava
NK Dinamo Zagreb 2
15:30 ? - ?
Osijek 2
 Czech Republic: 1. Liga
Sparta Prague
13:00 ? - ?
Ostrava
Jablonec
15:00 ? - ?
Mlada Boleslav
Karvina
15:00 ? - ?
Liberec
Teplice
17:00 ? - ?
Plzen
 Czech Republic: Division 2
Varnsdorf
15:00 ? - ?
Jihlava
 Czech Republic: Cfl - Group A
Slavia Prague B
08:15 ? - ?
Vltavin
Sparta Prague B
08:15 ? - ?
Kraluv Dvur
Plzen B
08:30 ? - ?
Pribram B
Mas Taborsko
15:00 ? - ?
Hostoun
Rakovnik
15:00 ? - ?
Admira Prague
Stechovice
15:00 ? - ?
Benesov
 Czech Republic: Cfl - Group B
Bohemians 1905 B
08:15 ? - ?
Hradec Kralove B
Dukla Prague B
08:15 ? - ?
Pardubice B
Mlada Boleslav B
08:30 ? - ?
Chlumec nad Cidlinou
Teplice B
08:30 ? - ?
Velvary
 Czech Republic: Msfl
Blansko
08:15 ? - ?
Zlin B
Slovacko B
08:15 ? - ?
Rosice
Unicov
08:15 ? - ?
Velke Mezirici
 Czech Republic: Division A
Sedlcany
15:00 ? - ?
Horovicko
 Czech Republic: Division B
Louny
15:00 ? - ?
Ostrov
 Czech Republic: Division C
Caslav
15:00 ? - ?
Libis
Nymburk
15:00 ? - ?
Nachod
 Czech Republic: Division D
Brno B
08:15 ? - ?
Lanzhot
Slavoj Polna
14:30 ? - ?
Zdar na Sazavou
Zdirec n. D.
14:30 ? - ?
Jihlava B
 Czech Republic: Division E
Nove Sady
14:30 ? - ?
HFK Olomouc
Strani
14:30 ? - ?
Brumov
Vsechovice
14:30 ? - ?
Kozlovice
 Czech Republic: Division F
Karvina B
08:15 ? - ?
Polanka
Trinec B
08:15 ? - ?
Bohumin
Frenstat p. R.
14:30 ? - ?
Opava B
 Denmark: Superliga
Silkeborg
10:00 ? - ?
Sonderjyske
Esbjerg
12:00 ? - ?
Lyngby
Midtjylland
14:00 ? - ?
Hobro
Brondby
16:00 ? - ?
Aalborg
 Denmark: 1st Division
Naestved
11:45 ? - ?
Hvidovre
Roskilde
11:45 ? - ?
Vendsyssel
 Denmark: 2nd Division - Group 1
Holbaek
11:00 ? - ?
B.93
 Denmark: 2nd Division - Group 2
Ringkobing
17:00 ? - ?
Thisted FC
 Dominican Republic: Ldf - Clausura
Barcelona Atletico
20:00 ? - ?
Atletico Pantoja
San Cristobal
20:00 ? - ?
Atletico San Francisco
Vega Real
20:00 ? - ?
Moca
Cibao
22:00 ? - ?
Delfines Del Este
 Dr Congo: Super Ligue
FC Renaissance
12:30 ? - ?
RCK
Dauphins Noirs
14:30 ? - ?
Nyuki
Mazembe
14:30 ? - ?
Bukavu Dawa
Sanga Balende
14:30 ? - ?
Don Bosco
 Ecuador: Liga Pro
Dep. Cuenca
Aucas
Olmedo
18:00 ? - ?
EL Nacional
Fuerza A.
20:15 ? - ?
Tecnico U.
Emelec
22:30 ? - ?
Ind. del Valle
 Ecuador: Serie B
Ind. Juniors
15:45 ? - ?
Atl. Porteno
 El Salvador: Primera Division - Apertura
Sonsonate
Municipal Limeno
Alianza FC
Santa Tecla
Metapan
11 Deportivo
Independiente F.C.
21:15 ? - ?
Chalatenango
 England: Premier League
Sheffield Utd
13:00 ? - ?
Crystal Palace
Chelsea
15:30 ? - ?
Leicester
 England: Championship
Reading
11:00 ? - ?
Cardiff
 England: National League
Notts Co
14:00 ? - ?
Wrexham
 England: Premier League 2
Sunderland U23
11:00 ? - ?
Norwich U23
Wolves U23
13:00 ? - ?
Everton U23
 Estonia: Meistriliiga
Kalju
12:00 ? - ?
Tulevik
 Europe: Premier League (Crimea)
TSK Simferopol
14:00 ? - ?
Inkomport
Yevpatoriya
15:00 ? - ?
Krymteplytsia
 Faroe Islands: Premier League
AB Argir
14:00 ? - ?
NSI Runavik
HB Torshavn
14:00 ? - ?
IF Fuglafjordur
Vikingur
14:00 ? - ?
Streymur
 Finland: Veikkausliiga
KPV Kokkola
14:00 ? - ?
HJK
 Finland: Kakkonen Group A
PEPO
15:30 ? - ?
Viikingit
 Finland: Kakkonen Group B
Honka Akatemia
15:30 ? - ?
Ilves 2
 Finland: Kakkonen Group C
PK-37
15:30 ? - ?
Rovaniemi 2
VPS 2
15:30 ? - ?
JBK
 France: Ligue 1
St Etienne
13:00 ? - ?
Brest
Reims
15:00 ? - ?
Strasbourg
Rennes
19:00 ? - ?
Paris SG
 Germany: Bundesliga
Eintracht Frankfurt
13:30 ? - ?
Hoffenheim
Union Berlin
16:00 ? - ?
RB Leipzig
 Germany: 2. Bundesliga
Greuther Furth
11:30 ? - ?
Regensburg
Holstein Kiel
11:30 ? - ?
Karlsruher
SG Dynamo Dresden
11:30 ? - ?
Heidenheim
 Germany: 3. Liga
Kaiserslautern
11:00 ? - ?
Braunschweig
Jena
12:00 ? - ?
Mannheim
 Germany: Regionalliga North
Norderstedt
12:00 ? - ?
Holstein Kiel II
Drochtersen/Assel
13:00 ? - ?
Luneburger Hansa
Oldenburg
13:00 ? - ?
SC Weiche-08
 Germany: Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer
11:30 ? - ?
Chemie Leipzig
Furstenwalde
11:30 ? - ?
Nordhausen
Hertha Berlin II
11:30 ? - ?
Rathenow
 Germany: Regionalliga Sudwest
Hoffenheim II
11:00 ? - ?
Offenbach
Elversberg
12:00 ? - ?
Bahlinger
 Germany: Regionalliga Bayern
Augsburg II
12:00 ? - ?
Eichstatt
Buchbach
12:00 ? - ?
Aubstadt
 Germany: Oberliga Nofv-Nord
Neustrelitz
11:30 ? - ?
Brandenburger
CFC Hertha
12:00 ? - ?
Staaken
Seelow
12:00 ? - ?
Hansa Rostock II
Stendal
12:00 ? - ?
Torgelower Greif
Hertha Zehlendorf
13:30 ? - ?
Tasmania Berlin
 Germany: Oberliga Nofv- Süd
Askania Bernburg
12:00 ? - ?
Luckenwalde
Hohenstein-Ernstthal
12:00 ? - ?
FC Merseburg
Inter Leipzig
12:00 ? - ?
Grimma
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
Todesfelde
12:00 ? - ?
Inter Turkspor Kiel
Eckernforder SV
13:00 ? - ?
Eichede
Neumunster
13:00 ? - ?
Phonix Lubeck
Oldenburger
13:00 ? - ?
Frisia Risum-Lindholm
 Germany: Oberliga Hamburg
Paloma
08:45 ? - ?
Wandsbeker Concordia
Sasel
13:00 ? - ?
Rugenbergen
 Germany: Oberliga Bremen
Geestemunde
09:00 ? - ?
Leher
Hemelingen
12:30 ? - ?
Union 60 Bremen
Borgfeld
13:00 ? - ?
Oberneuland
Hastedt
13:00 ? - ?
Schwachhausen
SFL Bremerhaven
13:30 ? - ?
Habenhauser
 Germany: Oberliga Niedersachsen
Bersenbruck
13:00 ? - ?
FT Braunschweig
Eintracht Celle
13:00 ? - ?
VfL Oldenburg
Emden
13:00 ? - ?
Spelle-Venhaus
Lupo-Martini Wolfsburg
13:00 ? - ?
Tundern
 Germany: Oberliga Westfalen
ASC 09 Dortmund
13:00 ? - ?
FC Gutersloh
Eintracht Rheine
13:00 ? - ?
Hammer SpVgg.
Ennepetal
13:00 ? - ?
Ahlen
Holzwickeder SC
13:00 ? - ?
Schermbeck
Kaan-Marienborn
13:00 ? - ?
RSV Meinerzhagen
Preussen Munster 2
13:00 ? - ?
Siegen
Westfalia Herne
13:00 ? - ?
Paderborn II
Westfalia Rhynern
13:00 ? - ?
Erndtebruck
Wiedenbruck
13:00 ? - ?
Sprockhovel
 Germany: Oberliga Hessen
Baunatal
12:00 ? - ?
Friedberg
SV Steinbach
15:30 ? - ?
Fulda-Lehnerz
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Gonsenheim
13:00 ? - ?
Mechtersheim
 Germany: Oberliga Bayern Süd
Schwaben Augsburg
16:00 ? - ?
Schwabmunchen
 Germany: Oberliga Baden-Württemberg
Stuttgart II
13:00 ? - ?
TSV Ilshofen
 Germany: Oberliga Niederrhein
Baumberg
13:00 ? - ?
Hilden
Cronenberger
13:00 ? - ?
Meerbusch
Kleve
13:00 ? - ?
Germania Ratingen
Niederwenigern
13:00 ? - ?
Bocholt
Schonnebeck
13:00 ? - ?
SC Velbert
Straelen
13:00 ? - ?
TuRU Dusseldorf
TVD Velbert
13:15 ? - ?
Kray
 Germany: Junioren Bundesliga West
Dusseldorf U19
09:00 ? - ?
Wuppertaler U19
Oberhausen U19
11:00 ? - ?
Viktoria Koln U19
 Germany: Bundesliga Women
Koln W
12:00 ? - ?
Duisburg W
SGS Essen W
12:00 ? - ?
Bayer Leverkusen W
Wolfsburg W
12:00 ? - ?
Sand W
 Germany: 2. Bundesliga Women
Arminia Bielefeld W
09:00 ? - ?
Bayern Munich 2 W
Meppen W
09:00 ? - ?
Andernach W
Turbine Postdam 2 W
09:00 ? - ?
Saarbrucken W
Werder Bremen W
09:00 ? - ?
B. Monchengladbach W
Wolfsburg 2 W
09:00 ? - ?
Hoffenheim 2 W
Cloppenburg W
12:00 ? - ?
Gutersloh W
Frankfurt 2 W
12:00 ? - ?
Ingolstadt W
 Guatemala: Liga Nacional - Apertura
Comunicaciones
Malacateco
Coban Imperial
live 75 3 - 0
Guastatoya
Sanarate
17:00 ? - ?
Antigua
Santa Lucia
18:00 ? - ?
Siquinala
Deportivo Mixco
21:00 ? - ?
Xelaju
 Honduras: Liga Nacional - Apertura
Real Espana
Real de Minas
UPNFM
Marathon
Vida
Real Sociedad
Olimpia
Postp. ? - ?
Motagua
Platense
22:00 ? - ?
CD Honduras
 Hungary: Merkantil Bank Liga
Balmazujvaros Sport
15:30 ? - ?
Csakvari
Kazincbarcikai
15:30 ? - ?
Duna Aszfalt
Nyiregyhaza
15:30 ? - ?
Bekescsaba 1912
Vac
15:30 ? - ?
Dorogi
MTK Budapest
16:00 ? - ?
Soroksar
Budafoki
17:00 ? - ?
Budaorsi SC
Gyirmot
17:00 ? - ?
Szeged 2011
Haladas
17:00 ? - ?
Szolnoki MAV
Siofok
17:00 ? - ?
Gyor
Vasas
17:00 ? - ?
Ajka
 Hungary: Nb Iii - East
Balassagyarmat
15:00 ? - ?
Putnok
Cegledi
15:00 ? - ?
Gyongyosi
Debreceni EAC
15:00 ? - ?
Ozdi
ESMTK Budapest
15:00 ? - ?
Fuzesgyarmati SK
Hatvan
15:00 ? - ?
Eger SE
Jaszberenyi
15:00 ? - ?
DVTK II
Senyo Carnifex
15:00 ? - ?
Tallya
Tiszaujvaros
15:00 ? - ?
Debrecen II
 Hungary: Nb Iii - Centre
Ivancsa
14:00 ? - ?
Kelen
Dunaharaszti MTK
15:00 ? - ?
Kozarmisleny SE
FC Dabas
15:00 ? - ?
Szekszardi
Honved II
15:00 ? - ?
Rakosmenti KSK
Kecskemeti TE
15:00 ? - ?
Monori
Pecsi MFC
15:00 ? - ?
Taksony
Szabadkikoto
15:00 ? - ?
Dabas-Gyon
Dunaujvaros PASE
17:00 ? - ?
Szentlorinc
 Hungary: Nb Iii - West
Balatonlelle
15:00 ? - ?
Menfocsanak
BKV Elore
15:00 ? - ?
Lipoti
Erdi
15:00 ? - ?
Papai Perutz
Heviz
15:00 ? - ?
Sarvari FC
III. Keruleti TVE
15:00 ? - ?
Bicskei
Mosonmagyarovari TE
15:00 ? - ?
Komaromi VSE
Nagykanizsa
15:00 ? - ?
Puskas Academy II
Veszprem
15:00 ? - ?
MOL Fehervar II
 Iceland: Pepsideild
Vestmannaeyjar
16:00 ? - ?
KA Akureyri
Grindavik
17:00 ? - ?
Kopavogur
Hafnarfjordur
18:00 ? - ?
Fylkir
Stjarnan
19:15 ? - ?
Akranes
 India: Durand Cup
Chennai City
09:30 ? - ?
Army Green
Chennaiyin
09:30 ? - ?
Indian Air Force
TRAU FC
09:30 ? - ?
Gokulam
 Indonesia: Liga 1
PSM Makassar
11:30 ? - ?
Persib Bandung
 Indonesia: Liga 2
PSGC Ciamis
08:30 ? - ?
Blitar United
 Israel: Toto Cup - Play Offs
Shmona
16:00 ? - ?
Maccabi Tel Aviv
Beitar Jerusalem
17:30 ? - ?
H. Beer Sheva
 Italy: Coppa Italia
Perugia
16:00 ? - ?
Brescia
Fiorentina
16:15 ? - ?
Monza
Ascoli
18:30 ? - ?
Trapani
Cagliari
18:30 ? - ?
Chievo
Cittadella
18:30 ? - ?
Carpi
Empoli
18:30 ? - ?
Pescara
Frosinone
18:30 ? - ?
Monopoli
Udinese
18:30 ? - ?
Sudtirol
Verona
18:30 ? - ?
Cremonese
Lecce
18:45 ? - ?
Salernitana
Pisa
18:45 ? - ?
Bologna
Sassuolo
18:45 ? - ?
Spezia
Spal
18:45 ? - ?
FeralpiSalo
Crotone
19:00 ? - ?
Sampdoria
 Italy: Coppa Italia Serie C
AlbinoLeffe
15:00 ? - ?
Lecco
Avellino
15:30 ? - ?
Bari
Sicula Leonzio
15:30 ? - ?
Vibonese
Virtus Verona
15:30 ? - ?
ArzignanoChiampo
Reggio Audace
16:30 ? - ?
Juventus U23
Renate
18:00 ? - ?
Como
Rieti
18:30 ? - ?
Ternana
Teramo
18:30 ? - ?
Gubbio
Vis Pesaro
18:30 ? - ?
Rimini
 Ivory Coast: Ligue 1
Academie de FAD
18:00 ? - ?
San Pedro
SOL
15:30 ? - ?
Bouake
Bassam
18:00 ? - ?
Sporting Gagnoa
 Japan: J-League
Yamaga
09:00 ? - ?
Nagoya
G-Osaka
10:00 ? - ?
Iwata
 Japan: J-League Division 2
Omiya Ardija
10:00 ? - ?
Chiba
Verdy
10:00 ? - ?
Montedio Yamagata
 Kazakhstan: Premier League
Zhetysu Taldykorgan
12:00 ? - ?
Aktobe
Shakhtar Karagandy
13:00 ? - ?
Kaisar Kyzylorda
 Kosovo: Superliga
Drita
15:00 ? - ?
Ferizaj
Dukagjini
15:00 ? - ?
KF Ballkani
Trepca 89
15:00 ? - ?
Gjilani
 Kyrgyzstan: Premier Liga
Ilbirs
12:00 ? - ?
Dordoi Bishkek
Neftchi Kochkor-Ata
12:00 ? - ?
FK Kara Balta
 Latvia: Optibet Virsliga
Ventspils
14:00 ? - ?
RFS
Riga FC
16:00 ? - ?
FK Liepaja
 Lithuania: A Lyga
Stumbras
Cancl. ? - ?
Zalgiris
Atlantas
14:00 ? - ?
FK Panevezys
Suduva
Postp. ? - ?
Palanga
 Lithuania: I Lyga
Dainava Alytus
12:00 ? - ?
Hegelmann Litauen
Riteriai 2
14:00 ? - ?
Vilniaus Vytis
 Luxembourg: National Division
Fola
14:00 ? - ?
Ettelbruck
Racing Luxembourg
14:00 ? - ?
Niedercorn
Rodange
14:00 ? - ?
Muhlenbach
Victoria Rosport
14:00 ? - ?
Union Titus Petange
Mondorf
16:00 ? - ?
UNA Strassen
Differdange
16:30 ? - ?
Hostert
 Malawi: Super League
Civil
12:30 ? - ?
Masters Security
Kamuzu Barracks
12:30 ? - ?
Mzuni
Mighty Wanderers
12:30 ? - ?
Moyale Barracks
 Malaysia: Malaysia Cup
Petaling Jaya CFC
13:00 ? - ?
UiTM
Selangor
13:00 ? - ?
PDRM FA
 Maldives: Dhivehi Premier League - First Stage
Green Streets
16:00 ? - ?
Victory
 Mexico: Liga Mx - Apertura
Club Leon
Guadalajara Chivas
Club America
live 70 0 - 0
Monarcas
Monterrey
live 68 2 - 0
Toluca
U.N.A.M.- Pumas
17:00 ? - ?
Veracruz
Necaxa
22:00 ? - ?
Santos Laguna
Juarez
00:00 ? - ?
Queretaro
 Mexico: Ascenso Mx - Apertura
Cafetaleros de Chiapas
Atlante
Celaya
17:00 ? - ?
Cimarrones de Sonora
Loros
22:00 ? - ?
Alebrijes Oaxaca
 Moldova: Divizia Nationala
Petrocub
16:00 ? - ?
Sfintul
Sheriff Tiraspol
17:00 ? - ?
Milsami
 Montenegro: Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica
15:00 ? - ?
Titograd
Kom Podgorica
15:00 ? - ?
Grbalj
Rudar
15:00 ? - ?
Sutjeska
Zeta
15:00 ? - ?
Iskra
OFK Petrovac
17:30 ? - ?
Buducnost
 Montenegro: Druga Liga
Bokelj
15:30 ? - ?
Jezero
Ibar
15:30 ? - ?
Mornar Bar
Jedinstvo
15:30 ? - ?
Arsenal Tivat
Lovcen
15:30 ? - ?
Drezga
Otrant
15:30 ? - ?
Decic
 Myanmar: National League
Hantharwady Utd
09:00 ? - ?
Ayeyawady
Shan United
09:00 ? - ?
Magwe
Chinland
09:30 ? - ?
Rakhine United
 Netherlands: Eredivisie
Sittard
10:15 ? - ?
Willem II
Twente
12:30 ? - ?
Waalwijk
AZ Alkmaar
14:45 ? - ?
Groningen
Feyenoord
14:45 ? - ?
Utrecht
Heracles
18:00 ? - ?
PSV
 Nicaragua: Liga Primera - Apertura
Diriangen
FT 0 - 0
Ferretti
Sabanas
01:00 ? - ?
Real Madriz
Chinandega
21:00 ? - ?
Juventus Managua
Ocotal
21:00 ? - ?
Jalapa
 North Macedonia: First League
Borec
15:00 ? - ?
Vardar
Makedonija GP
15:00 ? - ?
Akademija Pandev
Renova
15:00 ? - ?
Struga Trim & Lum
Sileks
15:00 ? - ?
Shkendija
 Norway: Eliteserien
Stabaek
14:00 ? - ?
Kristiansund
Mjondalen
16:00 ? - ?
Brann
Ranheim
16:00 ? - ?
Molde
Tromso
16:00 ? - ?
Lillestrom
Valerenga
16:00 ? - ?
Haugesund
Viking
18:00 ? - ?
Stromsgodset
 Norway: Obos-Ligaen
Ham-Kam
13:00 ? - ?
KFUM Oslo
Nest-Sotra
16:00 ? - ?
Kongsvinger
Raufoss
16:00 ? - ?
Ull/Kisa
Sandnes
16:00 ? - ?
Jerv
Start
16:00 ? - ?
Tromsdalen
Strommen
16:00 ? - ?
Notodden
 Norway: Division 2 - Group 1
Byasen
13:00 ? - ?
Sola
Nardo
13:00 ? - ?
Arendal
Hodd
14:00 ? - ?
Stjordals Blink
Bryne
16:00 ? - ?
Fredrikstad
Halden
16:00 ? - ?
Moss
 Norway: Division 2 - Group 2
Fram
11:00 ? - ?
Alta
Mjolner
13:00 ? - ?
Elverum
Kjelsas
14:00 ? - ?
Senja
Oppsal
16:00 ? - ?
Odd 2
 Norway: Division 3 - Group 1
Aalesund 2
14:00 ? - ?
Arvoll
 Norway: Division 3 - Group 6
Melbo
11:00 ? - ?
Tromso 2
Gjellerasen
14:00 ? - ?
Harstad
Skjetten
15:00 ? - ?
Floya
Honefoss
15:30 ? - ?
Finnsnes
 Panama: Lpf - Apertura
Plaza Amador
Tauro
Alianza
23:00 ? - ?
Costa del Este
Chiriqui
23:00 ? - ?
Miguelito
 Paraguay: Primera Division - Clausura
Dep. Capiata
20:00 ? - ?
Guarani
Libertad Asuncion
22:30 ? - ?
River Plate
 Paraguay: Division Intermedia
Independiente FBC
14:00 ? - ?
2 de Mayo
Guairena FC
18:30 ? - ?
3 de Febrero
Atyra
18:45 ? - ?
Fulgencio Yegros
Resistencia
18:45 ? - ?
General Caballero JLM
 Peru: Liga 1 - Clausura
Cesar Vallejo
Alianza Lima
Dep. Municipal
18:15 ? - ?
Binacional
Sporting Cristal
20:30 ? - ?
Sport Boys
 Peru: Liga 2
Alianza Atl.
16:00 ? - ?
Santa Rosa
Los Caimanes
18:00 ? - ?
Deportivo Coopsol
Sport Victoria
Cancl. ? - ?
Comerciantes Unidos
Huaral
20:30 ? - ?
Santos FC
Sport Loreto
20:30 ? - ?
Grau
 Poland: Ekstraklasa
Piast Gliwice
13:00 ? - ?
Plock
Legia
15:30 ? - ?
Zaglebie
Rakow
15:30 ? - ?
Lechia Gdansk
 Poland: Division 2
Leczna
11:05 ? - ?
Elana Torun
 Poland: Iii Liga - Group I
Pelikan
09:15 ? - ?
Biala Piska
Bron Radom
14:00 ? - ?
T. Mazowiecki
Radomsko
15:00 ? - ?
Wasilkow
Swit
16:00 ? - ?
W. Mazowieckie
 Poland: Iii Liga - Group Ii
Koszalin
10:00 ? - ?
Pogon Szczecin II
Chemik Police
14:00 ? - ?
Kleczew
Gornik Konin
14:00 ? - ?
Nielba Wagrowiec
Starogard Gdanski
14:00 ? - ?
Jarocin
B. Gdynia
15:00 ? - ?
KKS Kalisz
Gwardia Koszalin
15:00 ? - ?
Kotwica Kolobrzeg
Unia Janikowo
15:00 ? - ?
Stezyca
Mieszko
16:00 ? - ?
Grom Nowy Staw
Swit Skolwin
16:00 ? - ?
Sroda
 Poland: Iii Liga - Group Iii
Legnica 2
10:00 ? - ?
Slask Wroclaw 2
Zielona Gora
12:00 ? - ?
Sleza Wroclaw
 Poland: Iii Liga - Group Iv
Korona Kielce 2
10:00 ? - ?
Jutrzenka Giebultow
Hetman Zamosc
15:00 ? - ?
Podhale Nowy Targ
Hutnik Krakow
15:00 ? - ?
Sandomierz
Ostrowiec Swietokrzyski
15:00 ? - ?
Wolka Pelkinska
Siarka Tarnobrzeg
15:00 ? - ?
Sokol Sieniawa
Stal Krasnik
15:00 ? - ?
Avia Swidnik
Wisla Pulawy
15:00 ? - ?
Chelmianka Chelm
Wisloka Debica
15:00 ? - ?
Biala Podlaska
Lublin
17:00 ? - ?
Orleta Radzyn
 Portugal: Primeira Liga
Aves
15:00 ? - ?
Maritimo
Ferreira
15:00 ? - ?
Santa Clara
Guimaraes
17:30 ? - ?
Boavista
Sporting
20:00 ? - ?
Braga
 Portugal: Ligapro
Estoril
10:15 ? - ?
SC Farense
CD Cova da Piedade
15:00 ? - ?
Feirense
FC Porto B
15:00 ? - ?
Varzim
Leixoes
15:00 ? - ?
Nacional
Vilafranquense
17:15 ? - ?
Benfica B
 Portugal: Campeonato De Portugal
Maritimo B
15:00 ? - ?
Vizela
SC Espinho
15:00 ? - ?
Gondomar
SC Praiense
15:00 ? - ?
Fontinhas
1º Dezembro
16:00 ? - ?
Sintra
Amarante
16:00 ? - ?
Paredes
Amora
16:00 ? - ?
Louletano
Caldas
16:00 ? - ?
Fatima
Canelas 2010
16:00 ? - ?
Felgueiras
Castro Daire
16:00 ? - ?
Leca
CDC Montalegre
16:00 ? - ?
AD Oliveirense
Coimbroes
16:00 ? - ?
Sanjoanense
Fabril do Barreiro
16:00 ? - ?
Esperanca de Lagos
Loures
16:00 ? - ?
Sintrense
Lusitania FC
16:00 ? - ?
Pedras Rubras
Lusitano FCV
16:00 ? - ?
SC Vila Real
Lusitano GC
16:00 ? - ?
Alverca
Maria de Fonte
16:00 ? - ?
AD Fafe
Marinhense
16:00 ? - ?
Vitoria Sernache
Merelinense
16:00 ? - ?
Berco
Olhanense
16:00 ? - ?
Armacenenses
Oriental
16:00 ? - ?
Aljustrelense
Pedras Salgadas
16:00 ? - ?
Guimaraes B
Pinhalnovense
16:00 ? - ?
Real SC
Sacavenense
16:00 ? - ?
Montijo
Santarem
16:00 ? - ?
Agueda
Sao Martinho
16:00 ? - ?
Cerveira
SB Castelo Branco
16:00 ? - ?
Oliveira Hospital
Sertanense
16:00 ? - ?
Torreense
Trofense
16:00 ? - ?
Arouca
Valadares Gaia
16:00 ? - ?
Figueirense
SC Mirandela
17:00 ? - ?
GD Braganca
 Romania: Liga 1
FC Botosani
15:00 ? - ?
U Craiova
FCSB
18:00 ? - ?
Poli Iasi
 Romania: Liga 2
Concordia
10:00 ? - ?
F. Constanta
Calarasi
12:30 ? - ?
Petrolul
 Russia: Premier League
Rubin Kazan
11:00 ? - ?
Arsenal Tula
Ufa
13:30 ? - ?
FK Rostov
Dynamo Moscow
16:00 ? - ?
Lokomotiv Moscow
 Russia: Fnl
Luch
07:00 ? - ?
F. Voronezh
FK Chimki Moskovska oblast
14:00 ? - ?
Neftekhimik
M. Saransk
14:00 ? - ?
Chertanovo M.
Nizhny Novgorod
14:00 ? - ?
SKA Khabarovsk
Kursk
15:00 ? - ?
FK Chayka
R. Volgograd
15:00 ? - ?
Shinnik Yaroslavl
T. Moscow
15:00 ? - ?
Tekstilshtik
Armavir
16:00 ? - ?
Baltika
Krasnodar 2
16:00 ? - ?
Tomsk
 Russia: Youth League
Ufa U19
06:00 ? - ?
FK Rostov U19
 Scotland: League Cup - Play Offs
Dundee FC
14:00 ? - ?
Aberdeen
East Fife
14:00 ? - ?
Rangers
 Serbia: Super Liga
Partizan
17:00 ? - ?
Rad Beograd
Macva
18:00 ? - ?
Napredak
Vojvodina
18:00 ? - ?
Backa Topola
 Serbia: Prva Liga
Din. Vranje
15:00 ? - ?
Metalac
Graficar Beograd
15:00 ? - ?
Kolubara
Kabel Novi Sad
15:00 ? - ?
Sindjelic Beograd
Novi Pazar
15:00 ? - ?
Trayal Krusevac
Radnicki Pirot
15:00 ? - ?
Zlatibor Cajetina
Smederevo
15:00 ? - ?
Buducnost Dobanovci
Zemun
15:00 ? - ?
Zarkovo
Backa
18:00 ? - ?
Radnicki 1923
 Singapore: Premier League
Balestier Khalsa
09:30 ? - ?
Geylang
Tampines
09:30 ? - ?
Albirex Niigata
Young Lions
09:30 ? - ?
Hougang
 Slovakia: Fortuna Liga
Dun. Streda
16:00 ? - ?
Michalovce
 Slovakia: 2. Liga
Petrzalka
08:30 ? - ?
Ruzomberok B
Trebisov
15:00 ? - ?
Samorin
 Slovakia: Divison C West
Crystal
15:00 ? - ?
Nitra B
Galanta
15:00 ? - ?
FC Zlate Moravce B
Malzenice
15:00 ? - ?
Velke Ludince
Marcelova
15:00 ? - ?
Trnava B
 Slovakia: Divison C East
Giraltovce
14:00 ? - ?
1.FK Svidnik
Plavnica
14:00 ? - ?
Krompachy
Šarišské Michalany
14:00 ? - ?
Vranov
Snina
14:00 ? - ?
Lipany
V. Revistia
14:00 ? - ?
B. Nova Ves
 Slovakia: Divison C Central
Jednota Banova
08:30 ? - ?
Cadca
Kalinovo
14:00 ? - ?
Oravske Vesele
Lip. Stiavnica
14:00 ? - ?
Novohrad Lucenec
Namestovo
14:00 ? - ?
Kovacova
Filakovo
14:30 ? - ?
Krasno
 Slovakia: Divison C Bratislava
Raca
08:30 ? - ?
I. Bratislava
D. Luzna
15:00 ? - ?
Tomasov
Kalinkovo
15:00 ? - ?
Rusovce
Malacky
15:00 ? - ?
Rovinka
Rohoznik
15:00 ? - ?
Devinska N. Ves
 Slovenia: Prva Liga
Bravo
14:00 ? - ?
Domzale
Mura
16:00 ? - ?
Rudar
Aluminij
18:15 ? - ?
O. Ljubljana
 Slovenia: 2. Snl
Koper
17:00 ? - ?
Nafta
 South Africa: First Division
TS Galaxy
11:00 ? - ?
Jomo Cosmos
Pretoria U.
13:00 ? - ?
Steenberg United
Richards Bay
13:00 ? - ?
JDR Stars
Royal Eagles
Postp. ? - ?
Mbombela
 South Africa: Multichoice Diski
Bloem Celtic U21
08:00 ? - ?
Golden Arrows U21
Polokwane U21
08:00 ? - ?
Mamelodi Sundowns U21
Kaizer Chiefs U21
10:00 ? - ?
Highlands U21
 South Africa: Mtn 8 Cup
Bidvest Wits
13:00 ? - ?
Supersport Utd
 South Korea: K League 1
Incheon
10:00 ? - ?
Jeju Utd
Sangju Sangmu
11:00 ? - ?
Pohang
 South Korea: K League 2
Seoul E.
10:00 ? - ?
Anyang
 Spain: Laliga
Alaves
15:00 ? - ?
Levante
Espanyol
17:00 ? - ?
Sevilla
Betis
19:00 ? - ?
Valladolid
Atl. Madrid
20:00 ? - ?
Getafe
 Spain: Laliga2
Dep. La Coruna
16:00 ? - ?
R. Oviedo
Numancia
16:00 ? - ?
Alcorcon
Girona
16:30 ? - ?
Gijon
Cadiz CF
18:00 ? - ?
Ponferradina
Las Palmas
18:00 ? - ?
Huesca
 Sweden: Allsvenskan
AIK
13:00 ? - ?
Kalmar
Orebro
13:00 ? - ?
Hacken
Sirius
13:00 ? - ?
Norrkoping
Malmo FF
15:30 ? - ?
Falkenbergs
 Sweden: Superettan
Dalkurd
13:00 ? - ?
GAIS
Brommapojkarna
15:30 ? - ?
Osters
 Sweden: Division 1 - Norra
Team TG FF
13:30 ? - ?
Carlstad
 Sweden: Division 1 - Södra
Ljungskile
15:00 ? - ?
Assyriska IK
Trollhattan
15:00 ? - ?
Tvaakers
 Sweden: Division 2 - Västra Götaland
Angelholms
15:00 ? - ?
IFK Malmo
 Sweden: Division 2 - Södra Svealand
Haninge
11:00 ? - ?
AFK Linkopings
Varmbols
15:00 ? - ?
Assyriska FF
 Sweden: Division 2 - Norra Götaland
Lidkopings FK
15:00 ? - ?
Stenungsunds
 Sweden: Division 2 - Östra Götaland
Raslatts
12:00 ? - ?
Karlskrona
 Sweden: Allsvenskan Women
Goteborg W
13:00 ? - ?
Kristianstads W
Eskilstuna United W
14:00 ? - ?
Pitea W
Linkopings W
15:00 ? - ?
Vittsjo W
 Switzerland: 1.Liga Classic Group 2
Langenthal
13:00 ? - ?
Luzern II
Grasshopper II
14:00 ? - ?
Schotz
 Switzerland: 1.Liga Classic Group 3
St. Gallen II
13:00 ? - ?
Balzers
 Switzerland: Swiss Cup
Beroche-Gorgier
12:00 ? - ?
Olten
Cham
12:00 ? - ?
Aarau
Linth
12:00 ? - ?
Schaffhausen
Bernex
13:00 ? - ?
Thun
Escholzmatt-Marbach
13:00 ? - ?
Bavois
Schoenberg
13:00 ? - ?
Olympique de Geneve
Uster
13:00 ? - ?
Lancy
Calcio Kreuzlingen
14:00 ? - ?
Luzern
Yverdon
14:00 ? - ?
Xamax
 Taiwan: Premier League
Ming Chuan University
08:00 ? - ?
Tainan City
Taipei Tatung
11:00 ? - ?
Taicheng Lions
Taipower
11:00 ? - ?
Hang Yuen
 Tajikistan: Vysshaya Liga
CSKA Pomir Dushanbe
12:00 ? - ?
Khujand
Istaravshan
12:00 ? - ?
Khatlon
 Thailand: Thai League 1
Muang Thong Utd
11:00 ? - ?
PTT Rayong
Suphanburi
11:00 ? - ?
Port MTI FC
Chiangmai FC
12:00 ? - ?
Trat FC
Chonburi
12:00 ? - ?
Nakhon Ratchasima
 Turkey: Super Lig
Konyaspor
16:15 ? - ?
Ankaragucu
Goztepe
18:45 ? - ?
Antalyaspor
Kasimpasa
18:45 ? - ?
Trabzonspor
Yeni Malatyaspor
18:45 ? - ?
Basaksehir
 Turkey: 1. Lig
Hatayspor
13:30 ? - ?
Altinordu
Erzurum BB
16:15 ? - ?
Istanbulspor AS
Akhisarspor
18:45 ? - ?
Adanaspor AS
Altay
18:45 ? - ?
Umraniyespor
 Ukraine: Premier League
Olimpik Donetsk
14:00 ? - ?
Karpaty
FK Zorya Luhansk
16:30 ? - ?
Oleksandriya
Lviv
16:30 ? - ?
Shakhtar Donetsk
 Uruguay: Primera Division - Torneo Intermedio
Liverpool M.
18:00 ? - ?
Racing Montevideo
Progreso
18:00 ? - ?
Defensor Sp.
Wanderers
18:00 ? - ?
Rampla Juniors
Penarol
21:00 ? - ?
Juventud
 Uruguay: Segunda Division
Bella Vista
18:00 ? - ?
Albion
Tacuarembo
18:00 ? - ?
Sud America
 Usa: Mls
New York Red Bulls
New England Revolution
Columbus Crew
Toronto FC
FC Cincinnati
New York City
Montreal Impact
FC Dallas
Chicago Fire
Philadelphia Union
Minnesota United
Orlando City
Sporting Kansas City
San Jose Earthquakes
Houston Dynamo
Colorado Rapids
Los Angeles Galaxy
live 65 1 - 1
Seattle Sounders
Real Salt Lake
live 68 0 - 1
Los Angeles FC
Vancouver Whitecaps
live 69 1 - 0
DC United
 Usa: Usl Championship
Charlotte Independ.
Nashville SC
North Carolina
Pittsburgh
Charleston
Louisville City
Loudoun
Ottawa Fury
Birmingham
Memphis
San Antonio
Rio Grande
Austin Bold
Tulsa Roughnecks
El Paso
live 90 2 - 0
Tacoma Defiance
New Mexico
LA Galaxy 2
Orange County SC
live 68 1 - 0
Las Vegas Lights
Sacramento Republic
live 29 0 - 0
Colorado Springs
Indy Eleven
22:00 ? - ?
Saint Louis FC
 Usa: Usl League One
Chattanooga
North Texas
Greenville
Forward Madison
Richmond Kickers
Toronto FC II
Tormenta
Tucson
 Usa: Nwsl Women
Orlando Pride W
Utah Royals W
Portland Thorns W
live HT 2 - 0
Washington Spirit W
Sky Blue W
17:00 ? - ?
Seattle Reign W
 Uzbekistan: Super League
Bunyodkor
12:00 ? - ?
Met. Bekobod
Andijan
13:00 ? - ?
Navbahor Namangan
Qizilqum
14:15 ? - ?
Din. Samarkand
 Venezuela: Primera Division - Clausura
Atl. Venezuela
20:00 ? - ?
Llaneros
Estudiantes Merida
20:00 ? - ?
Aragua
Caracas
21:00 ? - ?
Puerto Cabello
Monagas
22:00 ? - ?
Dep. Tachira
 Venezuela: Segunda Division - Clausura
Ciudad Vinotinto
19:00 ? - ?
Chico de Guayana
Union Local Andina
19:30 ? - ?
Titanes
Real Frontera
19:30 ? - ?
CD Hermanos Colmenares
Angostura
20:00 ? - ?
Universidad Central
Fundacion AIFI
20:00 ? - ?
Petroleros de Anzoategui
 Vietnam: V.League 1
Thanh Hoa
11:00 ? - ?
Hai Phong
Khanh Hoa
12:00 ? - ?
Song Lam Nghe An
 Vietnam: V.League 2
Dong Thap
08:30 ? - ?
Binh Phuoc
Fico Tay Ninh
09:00 ? - ?
Pho Hien
Long An
10:00 ? - ?
Hue
 Wales: Premier League
TNS
13:30 ? - ?
Caernarfon
 World: Club Friendly
Inter U19
08:30 ? - ?
Barcelona U19
PSV U19
08:40 ? - ?
Everton U19
Ibarra
09:30 ? - ?
Las Palmas B
Red Bull Brasil U19
09:50 ? - ?
Guadalajara Chivas U19
Anderlecht U19
10:00 ? - ?
FC Copenhagen U19
Rayo Majadahonda
10:00 ? - ?
San Sebastian Reyes
Panionios
16:00 ? - ?
Levadiakos
Andorra
17:00 ? - ?
Prat
Algeciras
18:00 ? - ?
Ceuta
Horta
18:00 ? - ?
Badalona
Linares
19:00 ? - ?
Cordoba
 World: International Champions Cup Women
Atl. Madrid W
21:00 ? - ?
Manchester City W
Lyon W
23:30 ? - ?
North Carolina Courage W
 Zimbabwe: Premier Soccer League
CAPS Utd
13:00 ? - ?
Highlanders
Herentals
13:00 ? - ?
ZPC Kariba
Hwange
13:00 ? - ?
Dynamos
Mushowani Stars
13:00 ? - ?
Ngezi Platinum FC
Triangle
13:00 ? - ?
Platinum


Back to Top

Powered by TodayLiveScore.com