TodayLiveScore.com
spain

Spain


 Spain: Laliga
Mallorca
19:00 ? - ?
Barcelona
Sevilla
16:30 ? - ?
Atl. Madrid
Getafe
14:15 ? - ?
Valladolid
Cadiz CF
live 65 0 - 0
Villarreal
Ath Bilbao
FT 4 - 0
Almeria
Atl. Madrid
FT 1 - 2
Real Madrid
Betis
FT 2 - 1
Girona
Real Sociedad
FT 2 - 1
Espanyol
Villarreal
FT 1 - 1
Sevilla
Osasuna
FT 0 - 2
Getafe
Ath Bilbao
FT 3 - 2
Rayo Vallecano
Valencia
FT 3 - 0
Celta Vigo
Barcelona
FT 3 - 0
Elche
Mallorca
FT 1 - 0
Almeria
Valladolid
FT 0 - 1
Cadiz CF
Almeria
FT 0 - 1
Osasuna
Betis
FT 1 - 0
Villarreal
Getafe
FT 2 - 1
Real Sociedad
Elche
FT 1 - 4
Ath Bilbao
Real Madrid
FT 4 - 1
Mallorca
 Spain: Laliga2
Villarreal B
19:00 ? - ?
Burgos CF
Andorra
16:30 ? - ?
Levante
Mirandes
14:15 ? - ?
Las Palmas
Racing Santander
14:15 ? - ?
Malaga
Tenerife
FT 1 - 1
Gijon
FC Cartagena SAD
FT 1 - 1
Alaves
Las Palmas
FT 2 - 0
Granada CF
Albacete
FT 1 - 1
Andorra
Eibar
FT 2 - 1
Racing Santander
Lugo
FT 0 - 0
R. Oviedo
Burgos CF
FT 0 - 0
Levante
Malaga
FT 1 - 1
Villarreal B
Ponferradina
FT 2 - 2
Tenerife
Mirandes
FT 2 - 0
Zaragoza
Huesca
FT 1 - 0
Leganes
Gijon
FT 2 - 1
UD Ibiza
Tenerife
FT 3 - 1
Malaga
Albacete
FT 0 - 1
Ponferradina
Racing Santander
FT 0 - 0
Las Palmas
Alaves
FT 2 - 1
Huesca
 Spain: Laliga2 - Promotion - Play Offs
Tenerife
FT 1 - 3
Girona
Girona
FT 0 - 0
Tenerife
Eibar
AET 0 - 2
Girona
Las Palmas
FT 1 - 2
Tenerife
Girona
FT 0 - 1
Eibar
Tenerife
FT 1 - 0
Las Palmas
 Spain: Primera Rfef - Group 1
CD Badajoz
18:00 ? - ?
Ferrol
Fuenlabrada
17:00 ? - ?
Linares
Merida AD
15:00 ? - ?
Pontevedra
Unionistas
15:00 ? - ?
Rayo Majadahonda
Dep. La Coruna
FT 3 - 2
CF Talavera
Fuenlabrada
FT 2 - 1
CF Talavera
Leonesa
FT 0 - 3
Cordoba
Pontevedra
FT 0 - 0
Linense
Linares
FT 1 - 0
Alcorcon
Rayo Majadahonda
FT 1 - 2
Ceuta
Real Madrid B
FT 3 - 1
CD Badajoz
Algeciras
FT 1 - 1
Ferrol
San Fernando
FT 1 - 1
San Sebastian Reyes
Celta Vigo B
FT 1 - 1
Dep. La Coruna
Merida AD
FT 1 - 1
Unionistas
Alcorcon
FT 2 - 1
San Fernando
Unionistas
FT 1 - 1
Fuenlabrada
Dep. La Coruna
FT 1 - 1
Pontevedra
Ceuta
FT 1 - 3
Celta Vigo B
Linense
FT 0 - 0
Merida AD
 Spain: Primera Rfef - Group 2
Murcia
17:00 ? - ?
SD Logrones
UD Logrones
16:00 ? - ?
Sabadell
CF Intercity
15:00 ? - ?
Cornella
Gimnastic
FT 1 - 0
Amorebieta
Numancia
FT 2 - 0
La Nucia
Cornella
FT 0 - 0
Castellon
Baleares
FT 1 - 2
UD Logrones
R. Union
FT 1 - 2
Alcoyano
Sabadell
FT 1 - 0
Calahorra
SD Logrones
FT 1 - 0
CF Intercity
Ath Bilbao B
FT 1 - 1
R. Sociedad B
Barcelona B
FT 2 - 0
Murcia
Osasuna B
FT 0 - 2
Eldense
Alcoyano
FT 2 - 1
Sabadell
Castellon
FT 2 - 0
Ath Bilbao B
Amorebieta
FT 0 - 0
Barcelona B
Cornella
FT 1 - 0
Baleares
Eldense
FT 2 - 0
R. Union
UD Logrones
FT 1 - 3
SD Logrones
La Nucia
FT 0 - 0
Osasuna B
 Spain: Primera Rfef - Play Offs
Racing Santander
FT 3 - 0
Andorra
 Spain: Primera Rfef - Promotion Play Offs
Villarreal B
FT 2 - 0
Gimnastic
Dep. La Coruna
AET 1 - 2
Albacete
Ferrol
FT 0 - 1
Gimnastic
Villarreal B
FT 3 - 1
UD Logrones
Dep. La Coruna
FT 4 - 0
Linares
Albacete
FT 2 - 1
Rayo Majadahonda
 Spain: Segunda Rfef - Group 1
R. Oviedo B
14:30 ? - ?
Ourense CF
Burgos Promesas
FT 1 - 1
Ourense CF
Compostela
FT 0 - 1
Langreo
Marino de Luanco
FT 1 - 0
Zamora
Palencia CA
FT 2 - 1
Bergantinos
Laredo
FT 3 - 1
Polvorin
Arenteiro
FT 1 - 0
R. Oviedo B
Real Aviles
FT 3 - 0
Torrelavega
Rayo Cantabria
FT 0 - 0
Guijuelo
Valladolid Promesas
FT 1 - 0
Coruxo FC
Zamora
FT 0 - 4
Valladolid Promesas
Guijuelo
FT 1 - 0
Laredo
Torrelavega
FT 1 - 2
Arenteiro
Zamora
FT 3 - 1
Rayo Cantabria
Bergantinos
FT 3 - 1
Real Aviles
Coruxo FC
FT 0 - 0
Palencia CA
Langreo
FT 1 - 3
Marino de Luanco
Ourense CF
FT 1 - 1
Compostela
Polvorin
FT 2 - 3
Valladolid Promesas
R. Oviedo B
FT 4 - 0
Burgos Promesas
 Spain: Segunda Rfef - Group 2
Arnedo
18:00 ? - ?
AD San Juan
Racing Rioja
17:00 ? - ?
Alaves B
Beasain
15:00 ? - ?
Cirbonero
Gernika
FT 1 - 2
Racing Rioja
Alfaro
FT 2 - 0
Tudelano
Tarazona
FT 1 - 1
Beasain
Utebo FC
FT 1 - 0
Izarra
UD Logrones B
FT 0 - 1
Sestao
AD San Juan
FT 2 - 0
Brea
Arenas Club
FT 1 - 0
Real Sociedad C
Alaves B
FT 0 - 0
Arnedo
Mutilvera
FT 0 - 1
Cirbonero
Tudelano
FT 0 - 0
Izarra
Izarra
FT 1 - 1
Tarazona
Sestao
FT 2 - 1
Alfaro
Tudelano
FT 1 - 0
Utebo FC
Cirbonero
FT 0 - 2
AD San Juan
Brea
FT 0 - 1
Alaves B
Real Sociedad C
FT 1 - 2
UD Logrones B
Racing Rioja
FT 0 - 2
Arenas Club
 Spain: Segunda Rfef - Group 3
Valencia B
16:00 ? - ?
Zaragoza B
Saguntino
15:30 ? - ?
Badalona Futur
Espanyol B
14:00 ? - ?
Ibiza Islas Pitiusas
Alzira
FT 0 - 1
Teruel
Olot
FT 0 - 2
Valencia B
Ibiza Islas Pitiusas
FT 2 - 0
Prat
Lleida
FT 0 - 0
Pena Deportiva
Mallorca B
FT 1 - 0
Badalona Futur
Terrassa
FT 1 - 2
Formentera
Zaragoza B
FT 2 - 1
Ebro
Hercules
FT 2 - 1
Espanyol B
CE Manresa
FT 2 - 0
Saguntino
Saguntino
FT 1 - 0
Mallorca B
Teruel
FT 3 - 2
Zaragoza B
Badalona Futur
FT 3 - 1
Ibiza Islas Pitiusas
Ebro
FT 1 - 1
Olot
Formentera
FT 1 - 1
CE Manresa
Pena Deportiva
FT 3 - 1
Terrassa
Prat
FT 0 - 2
Hercules
Valencia B
FT 1 - 0
Lleida
 Spain: Segunda Rfef - Group 4
Mancha
FT 2 - 1
CD Utrera
Sanluqueno
FT 1 - 1
Recreativo Huelva
Antequera
FT 2 - 0
FC Cartagena SAD B
El Ejido
FT 1 - 1
Granada CF B
Yeclano
FT 0 - 3
Velez
Betis B
FT 1 - 0
Sevilla FC B
Cadiz CF B
FT 1 - 3
Mar Menor
UCAM Murcia
FT 2 - 2
Torremolinos
San Roque
FT 1 - 1
Xerez D.F.C.
CD Utrera
FT 0 - 2
El Ejido
Recreativo Huelva
FT 2 - 4
Betis B
FC Cartagena SAD B
FT 1 - 1
Cadiz CF B
Velez
FT 1 - 0
UCAM Murcia
Xerez D.F.C.
FT 0 - 0
Yeclano
Granada CF B
FT 1 - 1
Antequera
Mar Menor
FT 1 - 0
Sanluqueno
Torremolinos
FT 1 - 0
Mancha
Sevilla FC B
FT 1 - 2
San Roque
UCAM Murcia
FT 3 - 0
Xerez D.F.C.
Antequera
FT 2 - 0
El Ejido
 Spain: Segunda Rfef - Group 5
Leganes B
15:00 ? - ?
Don Benito
Alcorcon B
14:00 ? - ?
Union Adarve
Guadalajara
FT 1 - 1
Alcorcon B
Villanovense
FT 0 - 0
Leganes B
Cacereno
FT 1 - 0
Atl. Paso
CD Estepona
FT 0 - 1
CD Coria
Diocesano
FT 2 - 1
Melilla
Socuellamos
FT 0 - 1
Navalcarnero
Union Adarve
FT 2 - 0
Cerdanyola
Atl. Madrid B
FT 4 - 2
Montijo
Gimnastica Segoviana
FT 0 - 0
Don Benito
CD Coria
FT 2 - 2
Atl. Madrid B
Don Benito
FT 0 - 2
CD Estepona
Leganes B
FT 1 - 3
Gimnastica Segoviana
Navalcarnero
FT 1 - 3
Diocesano
Atl. Paso
FT 0 - 1
Villanovense
Cerdanyola
FT 1 - 1
Guadalajara
Melilla
FT 2 - 0
Cacereno
Montijo
FT 1 - 0
Union Adarve
Alcorcon B
FT 0 - 0
Socuellamos
 Spain: Segunda Rfef - Promotion Play Offs
Merida AD
AET 2 - 0
Teruel
Pena Deportiva
FT 1 - 2
Murcia
Union Adarve
FT 0 - 2
Ceuta
La Nucia
FT 2 - 1
Arenas Club
Sestao
AET 0 - 1
Eldense
Cacereno
FT 0 - 4
Teruel
Murcia
FT 1 - 0
Rayo Cantabria
Navalcarnero
FT 0 - 2
Ceuta
Pena Deportiva
AET 2 - 0
Coruxo FC
Real Sociedad C
FT 0 - 1
Eldense
La Nucia
FT 2 - 0
CD Coria
Merida AD
FT 2 - 1
Palencia CA
Union Adarve
AET 1 - 1
Hercules
Espanyol B
FT 2 - 4
Arenas Club
Sestao
AET 0 - 0
Lleida
 Spain: Segunda Rfef - Play Out
Cerdanyola
FT 1 - 3
Gimnastica Segoviana
Don Benito
Pen. 1 - 0
Aguilas FC
 Spain: Tercera Rfef - Group 1
Rapido de Bouzas
17:30 ? - ?
Barco
Estradense
16:30 ? - ?
Dep. Fabril
Barco
FT 0 - 1
Arzua
Paiosaco
FT 0 - 3
Estradense
CD Choco
FT 0 - 0
Silva SD
UD Ourense
FT 2 - 1
Gran Pena
Dep. Fabril
FT 2 - 1
Arosa SC
Racing Club Villalbes
FT 2 - 2
Rapido de Bouzas
Somozas
FT 2 - 0
Viveiro
Alondras
FT 2 - 0
Atletico Arteixo
Estradense
FT 3 - 1
Barco
Arzua
FT 2 - 0
Racing Club Villalbes
Gran Pena
FT 6 - 2
CD Choco
Silva SD
FT 4 - 2
Atletico Arteixo
Dep. Fabril
FT 1 - 1
Alondras
Viveiro
FT 1 - 2
UD Ourense
Arosa SC
FT 1 - 0
Paiosaco
Rapido de Bouzas
FT 0 - 0
Somozas
CD Choco
FT 5 - 1
Viveiro
Somozas
FT 3 - 1
Arzua
 Spain: Tercera Rfef - Group 1 - Play Offs
Ourense CF
FT 1 - 0
Barco
Somozas
FT 2 - 3
Barco
Ourense CF
FT 1 - 0
Dep. Fabril
 Spain: Tercera Rfef - Group 2
Caudal Deportivo
17:00 ? - ?
Llanera
CD Colunga
FT 0 - 0
Covadonga
Luarca
FT 1 - 1
Praviano
Tuilla
FT 0 - 1
Caudal Deportivo
Valdesoto
FT 0 - 1
L'Entregu
Llanera
FT 1 - 0
Lealtad
Union Club Ceares
FT 2 - 1
Condal
Aviles Stadium
FT 0 - 3
Gijon B
Llanes
FT 2 - 4
Real Titanico
Caudal Deportivo
FT 3 - 1
Union Club Ceares
Condal
FT 1 - 1
Real Titanico
L'Entregu
FT 0 - 3
CD Colunga
Praviano
FT 0 - 1
Llanera
Aviles Stadium
FT 1 - 0
Llanes
Gijon B
FT 1 - 0
Valdesoto
Covadonga
FT 1 - 0
Luarca
Lealtad
FT 1 - 0
Tuilla
CD Colunga
FT 0 - 0
Gijon B
Real Titanico
FT 0 - 1
Caudal Deportivo
Tuilla
FT 0 - 4
Praviano
 Spain: Tercera Rfef - Group 2 - Play Offs
Gijon B
FT 0 - 1
Lealtad
Lealtad
AET 3 - 2
Llanes
Gijon B
AET 2 - 1
Caudal Deportivo
 Spain: Tercera Rfef - Group 3
Escobedo
15:00 ? - ?
Atletico Albericia
Solares
15:00 ? - ?
Revilla
UD Samano
15:00 ? - ?
UC Cartes
Torina
14:15 ? - ?
Castro
Tropezon
FT 2 - 0
Escobedo
Vimenor
FT 3 - 2
Siete Villas
Cayon
FT 2 - 2
UD Samano
Castro
FT 2 - 2
Gama
Revilla
FT 0 - 1
Guarnizo
Atletico Albericia
FT 2 - 1
Solares
Naval Reinosa
FT 1 - 0
Textil Escudo
UC Cartes
FT 0 - 1
Torina
Textil Escudo
FT 0 - 0
Castro
Gama
FT 0 - 0
UC Cartes
Torina
FT 1 - 2
Cayon
Tropezon
FT 1 - 1
Atletico Albericia
Siete Villas
FT 0 - 0
Revilla
Guarnizo
FT 1 - 2
Solares
Escobedo
FT 2 - 0
Naval Reinosa
UD Samano
FT 0 - 2
Vimenor
 Spain: Tercera Rfef - Group 3 - Play Offs
Vimenor
FT 1 - 3
Escobedo
Escobedo
FT 2 - 1
Naval Reinosa
Vimenor
FT 3 - 1
Torina
 Spain: Tercera Rfef - Group 4
Durango
16:00 ? - ?
Portugalete
SD Deusto
15:45 ? - ?
CD Vitoria
Anaitasuna FT
15:00 ? - ?
Aurrera Ondarroa
Aurrera de Vitoria
15:00 ? - ?
Pasaia
Urduliz
15:00 ? - ?
Lagun Onak
Touring KE
14:30 ? - ?
San Ignacio
Leioa
FT 1 - 0
Anaitasuna FT
Portugalete
FT 1 - 1
Padura
Aurrera Ondarroa
FT 0 - 0
Urduliz
Basconia
FT 1 - 1
SD Deusto
Lagun Onak
FT 0 - 1
Barakaldo
San Ignacio
FT 0 - 1
Aurrera de Vitoria
Pasaia
FT 0 - 1
Durango
CD Vitoria
FT 4 - 0
Touring KE
Barakaldo
FT 2 - 1
Urduliz
Leioa
FT 3 - 1
Aurrera Ondarroa
Durango
FT 1 - 3
San Ignacio
SD Deusto
FT 1 - 1
Lagun Onak
Aurrera de Vitoria
FT 0 - 3
CD Vitoria
Padura
FT 0 - 2
Pasaia
 Spain: Tercera Rfef - Group 4 - Play Offs
Beasain
FT 2 - 1
Portugalete
Beasain
FT 3 - 0
Basconia
Portugalete
AET 0 - 0
Barakaldo
 Spain: Tercera Rfef - Group 5
Peralada
FT 1 - 3
Sant Andreu
UE Sants
FT 1 - 1
San Cristobal CP
UE Tona
FT 0 - 0
Vilassar de Mar
Castelldefels
FT 1 - 0
Girona B
Pobla Mafumet
FT 2 - 1
L Hospitalet
Rapitenca
FT 1 - 3
CF Badalona
Grama
FT 2 - 2
Montanesa
Vilafranca
FT 0 - 2
CE Europa
Sant Andreu
FT 2 - 1
Pobla Mafumet
L Hospitalet
FT 1 - 1
UE Tona
Vilassar de Mar
FT 1 - 2
Grama
CF Badalona
FT 0 - 2
Peralada
UE Sants
FT 3 - 0
Castelldefels
CE Europa
FT 2 - 0
Girona B
Montanesa
FT 4 - 1
Vilafranca
San Cristobal CP
FT 3 - 2
Rapitenca
Castelldefels
FT 0 - 2
CE Europa
Grama
FT 1 - 1
L Hospitalet
Peralada
FT 1 - 0
San Cristobal CP
Rapitenca
FT 4 - 2
UE Sants
 Spain: Tercera Rfef - Group 5 - Play Offs
Olot
AET 1 - 1
Girona B
San Cristobal CP
FT 0 - 1
Girona B
Olot
FT 1 - 0
Sant Andreu
 Spain: Tercera Rfef - Group 6
Atzeneta
15:00 ? - ?
Patacona
Rayo Ibense
FT 1 - 2
Villarreal C
Roda
FT 0 - 2
Hercules B
Acero
FT 1 - 0
Torrent
Castellon B
FT 1 - 2
Atzeneta
Jove
FT 2 - 1
Torrellano
Levante B
FT 0 - 0
Silla CF
Patacona
FT 1 - 0
Gandia
Orihuela
FT 2 - 0
Jove
Gandia
FT 2 - 0
Castellon B
Torrent
FT 0 - 0
Silla CF
Atzeneta
FT 2 - 0
Rayo Ibense
Torrellano
FT 0 - 0
Acero
Villarreal C
FT 2 - 1
Roda
Hercules B
FT 1 - 2
Ilicitano
Patacona
FT 0 - 1
Levante B
Castellon B
FT 1 - 1
Patacona
Ilicitano
FT 0 - 0
Villarreal C
Silla CF
FT 0 - 1
Torrellano
Jove
FT 1 - 1
Hercules B
 Spain: Tercera Rfef - Group 6 - Play Offs
Saguntino
AET 1 - 0
Atzeneta
Atzeneta
FT 2 - 0
Acero
Saguntino
FT 2 - 1
Torrent
 Spain: Tercera Rfef - Group 7
CD Mostoles
FT 1 - 1
Rayo Vallecano B
Pozuelo de Alarcon
FT 3 - 1
CDE Madrid
Ursaria
FT 1 - 1
RSD Alcala
AD Torrejon
FT 3 - 2
Galapagar
Canillas
FT 0 - 1
Real Aranjuez
Collado Villalba
FT 1 - 2
Trival Valderas
Paracuellos Antamira
FT 2 - 1
Las Rozas
RSC International
FT 0 - 1
Getafe B
Galapagar
FT 0 - 1
CD Mostoles
CDE Madrid
FT 0 - 1
Getafe B
Las Rozas
FT 1 - 1
AD Torrejon
Rayo Vallecano B
FT 2 - 1
Collado Villalba
Real Aranjuez
FT 1 - 1
Pozuelo de Alarcon
Trival Valderas
FT 1 - 2
Canillas
RSD Alcala
FT 0 - 1
Paracuellos Antamira
Ursaria
FT 1 - 0
RSC International
Paracuellos Antamira
FT 1 - 3
Ursaria
CD Mostoles
FT 1 - 0
Las Rozas
Pozuelo de Alarcon
FT 2 - 2
Trival Valderas
AD Torrejon
FT 1 - 1
RSD Alcala
 Spain: Tercera Rfef - Group 7 - Play Offs
Alcorcon B
AET 1 - 0
Paracuellos Antamira
CDE Madrid
FT 2 - 3
Alcorcon B
Las Rozas
AET 1 - 3
Paracuellos Antamira
 Spain: Tercera Rfef - Group 8
Numancia B
15:15 ? - ?
La Virgen
Atl. Astorga
15:00 ? - ?
Santa Marta Tormes
Ponferradina B
14:45 ? - ?
Palencia CF
Almazan
FT 1 - 4
Atl. Astorga
Palencia CF
FT 1 - 2
Arandina
Bembibre
FT 1 - 1
Atl. Tordesillas
Real Avila
FT 4 - 3
Ponferradina B
Mirandes B
FT 3 - 1
Unami CP
La Virgen
FT 0 - 0
Becerril
Santa Marta Tormes
FT 1 - 1
Salamanca
Leonesa B
FT 3 - 1
Numancia B
Becerril
FT 0 - 0
Leonesa B
Numancia B
FT 3 - 3
Santa Marta Tormes
Atl. Tordesillas
FT 1 - 1
La Virgen
Bembibre
FT 1 - 1
Mirandes B
Arandina
FT 1 - 1
Real Avila
Atl. Astorga
FT 1 - 0
Palencia CF
Ponferradina B
FT 1 - 0
Unami CP
Salamanca
FT 2 - 0
Almazan
Real Avila
FT 3 - 3
Atl. Astorga
 Spain: Tercera Rfef - Group 8 - Play Offs
Mirandes B
AET 1 - 2
Atl. Tordesillas
Real Avila
AET 1 - 3
Mirandes B
Almazan
FT 0 - 1
Atl. Tordesillas
 Spain: Tercera Rfef - Group 9
Huetor Tajar
17:00 ? - ?
Atletico de Porcuna
Torredonjimeno
FT 2 - 3
Malaga B
CD Torreperogil
FT 1 - 2
Arenas Armilla
Torre del Mar
FT 3 - 0
Marbella
El Palo
FT 2 - 0
Jaen
Huetor Vega
FT 3 - 2
Almeria B
Malaga City
FT 1 - 2
Motril
Maracena
FT 0 - 0
Huetor Tajar
Atletico de Porcuna
FT 3 - 0
Huracan Melilla
Arenas Armilla
FT 1 - 1
Torredonjimeno
CD Torreperogil
FT 0 - 1
Malaga City
Huetor Tajar
FT 0 - 1
El Palo
Jaen
FT 2 - 0
Torre del Mar
Marbella
FT 2 - 0
Motril
Huracan Melilla
FT 0 - 0
Maracena
Almeria B
FT 2 - 0
Atletico de Porcuna
Malaga B
FT 1 - 1
Huetor Vega
Torredonjimeno
FT 2 - 3
CD Torreperogil
Atletico de Porcuna
FT 2 - 1
Malaga B
Huetor Vega
FT 0 - 2
Arenas Armilla
 Spain: Tercera Rfef - Group 9 - Play Offs
Huetor Tajar
FT 1 - 2
Almeria B
Huetor Tajar
AET 2 - 1
Malaga B
Marbella
AET 1 - 2
Almeria B
 Spain: Tercera Rfef - Group 10
Bollullos
16:00 ? - ?
Ceuta B
Cartaya
16:00 ? - ?
Ciudad de Lucena
Ciudad de Lucena
FT 2 - 1
Xerez CD
Sevilla FC C
FT 1 - 0
Conil
Ayamonte
FT 2 - 0
Bollullos
Rota
FT 1 - 0
Cartaya
Coria C.F.
FT 2 - 2
Atletico Espeleno
CD Gerena
FT 3 - 2
Puente Genil
Ceuta B
FT 0 - 1
Antoniano
Pozoblanco
FT 0 - 0
Cordoba B
Antoniano
FT 1 - 0
Ayamonte
Atletico Espeleno
FT 0 - 1
CD Gerena
Bollullos
FT 0 - 2
Sevilla FC C
Conil
FT 1 - 0
Coria C.F.
Puente Genil
FT 1 - 2
Pozoblanco
Cordoba B
FT 0 - 0
Xerez CD
Rota
FT 1 - 0
Ciudad de Lucena
Cartaya
FT 2 - 2
Ceuta B
Ciudad de Lucena
FT 1 - 1
Cordoba B
Ayamonte
FT 0 - 1
Cartaya
 Spain: Tercera Rfef - Group 10 - Play Offs
CD Utrera
AET 1 - 1
Ciudad de Lucena
CD Utrera
FT 2 - 1
CD Gerena
Xerez CD
AET 2 - 3
Ciudad de Lucena
 Spain: Tercera Rfef - Group 11
Poblense
16:00 ? - ?
Andratx
Collerense
15:30 ? - ?
Llosetense
Sant Jordi
15:00 ? - ?
Constancia
Manacor
14:30 ? - ?
Mercadal
Santanyi
14:30 ? - ?
Inter Manacor
Platges de Calvia
FT 1 - 2
Santanyi
Inter Manacor
FT 2 - 0
Binissalem
Sant Jordi
FT 1 - 1
Soller
Portmany
FT 0 - 2
Poblense
Constancia
FT 2 - 1
Manacor
Andratx
FT 5 - 2
Sant Jordi
Llosetense
FT 0 - 0
Penya Independent
Mercadal
FT 1 - 1
Collerense
Binissalem
FT 0 - 0
Platges de Calvia
Soller
FT 1 - 3
Llosetense
Penya Independent
FT 2 - 0
Mercadal
Portmany
FT 0 - 0
Andratx
Collerense
FT 1 - 1
Constancia
Poblense
FT 3 - 0
Inter Manacor
Santanyi
FT 4 - 0
Sant Jordi
 Spain: Tercera Rfef - Group 11 - Play Offs
Manacor
FT 2 - 1
Poblense
Poblense
AET 1 - 1
Platges de Calvia
Manacor
FT 4 - 1
Llosetense
 Spain: Tercera Rfef - Group 12
Arucas
16:00 ? - ?
Yaiza
Ibarra
16:00 ? - ?
Panaderia
Villa Santa Brigida
16:00 ? - ?
Tenerife B
Santa Ursula
15:30 ? - ?
Tamaraceite
CD Marino
Postp. ? - ?
Mensajero
La Cuadra
Postp. ? - ?
Ibarra
Tenerife B
Postp. ? - ?
Lanzarote
Yaiza
Postp. ? - ?
Las Palmas B
Tamaraceite
Postp. ? - ?
Gran Tarajal
Panaderia
Postp. ? - ?
Santa Ursula
Estrella
Postp. ? - ?
Arucas
San Fernando
Postp. ? - ?
Villa Santa Brigida
CD Marino
FT 1 - 1
La Cuadra
Gran Tarajal
FT 0 - 1
Panaderia
Lanzarote
FT 0 - 2
San Fernando
Las Palmas B
FT 3 - 0
Estrella
Mensajero
FT 2 - 0
Tenerife B
Villa Santa Brigida
FT 2 - 0
Yaiza
Santa Ursula
FT 3 - 0
Ibarra
Arucas
FT 1 - 1
Tamaraceite
 Spain: Tercera Rfef - Group 12 - Play Offs
Tenerife B
FT 4 - 0
Villa Santa Brigida
Las Palmas C
AET 2 - 4
Villa Santa Brigida
Tenerife B
FT 2 - 1
Arucas
 Spain: Tercera Rfef - Group 13
Bullense
16:00 ? - ?
CAP Ciudad de Murcia
Ciudad Cieza
FT 1 - 1
Molinense
Aguilas FC
FT 1 - 0
EG El Palmar CF
CAP Ciudad de Murcia
FT 1 - 2
UCAM Murcia B
Deportiva Minera
FT 2 - 0
Caravaca
La Union
FT 3 - 0
Alcantarilla
Real Murcia B
FT 2 - 4
Racing Murcia
Lorca Deportiva
FT 1 - 0
Pulpileno
Muleno
FT 2 - 1
Bullense
Bullense
FT 0 - 3
La Union
EG El Palmar CF
FT 2 - 3
Lorca Deportiva
Deportiva Minera
FT 1 - 1
Ciudad Cieza
Caravaca
FT 0 - 2
Real Murcia B
Pulpileno
FT 0 - 0
Molinense
Racing Murcia
FT 1 - 0
CAP Ciudad de Murcia
UCAM Murcia B
FT 2 - 1
Muleno
Alcantarilla
FT 0 - 3
Aguilas FC
Aguilas FC
FT 6 - 1
Bullense
Molinense
FT 1 - 3
EG El Palmar CF
Muleno
FT 0 - 0
Racing Murcia
 Spain: Tercera Rfef - Group 13 - Play Offs
FC Cartagena SAD B
FT 1 - 0
Racing Murcia
FC Cartagena SAD B
FT 1 - 0
La Union
Racing Murcia
FT 1 - 0
UCAM Murcia B
 Spain: Tercera Rfef - Group 14
Villafranca
FT 1 - 4
Jerez CF
Montehermoso
FT 1 - 1
Fuente de Cantos
La Estrella
FT 0 - 1
Arroyo
UP Plasencia
FT 1 - 2
CD Calamonte
Azuaga
FT 2 - 0
Don Alvaro
Olivenza
FT 1 - 1
Moralo
Pueblonuevo
FT 1 - 1
Miajadas
Llerenense
FT 0 - 0
Trujillo
Don Alvaro
FT 1 - 2
Llerenense
Miajadas
FT 0 - 0
Montehermoso
Arroyo
FT 1 - 3
Olivenza
Jerez CF
FT 3 - 2
CD Calamonte
Trujillo
FT 1 - 0
La Estrella
Azuaga
FT 0 - 0
UP Plasencia
Fuente de Cantos
FT 1 - 0
Villafranca
Moralo
FT 0 - 2
Pueblonuevo
Montehermoso
FT 0 - 1
Moralo
Llerenense
FT 1 - 1
Azuaga
Pueblonuevo
FT 0 - 3
Arroyo
La Estrella
FT 3 - 2
Don Alvaro
 Spain: Tercera Rfef - Group 14 - Play Offs
Moralo
FT 0 - 1
Llerenense
Llerenense
AET 1 - 1
Jerez CF
Moralo
FT 3 - 0
Arroyo
 Spain: Tercera Rfef - Group 15
Burlades
15:45 ? - ?
Pamplona
Txantrea
15:00 ? - ?
Alesves
CD Ardoi
14:30 ? - ?
Valle Egues
Ezcabarte
14:30 ? - ?
Subiza
Huarte
14:30 ? - ?
Lagunak
Oberena
14:30 ? - ?
CD Cantolagua
Beti Onak
14:00 ? - ?
Cortes
Azkoyen
FT 0 - 0
Burlades
CD Cantolagua
FT 1 - 3
Beti Onak
Subiza
FT 4 - 1
Txantrea
Cortes
FT 1 - 3
CD Ardoi
Lagunak
FT 5 - 1
Ezcabarte
Valle Egues
FT 4 - 0
Huarte
Pamplona
FT 5 - 2
Oberena
Alesves
FT 0 - 1
Pena
CD Ardoi
FT 1 - 0
CD Cantolagua
Subiza
FT 4 - 0
Alesves
Burlades
FT 0 - 0
Pena
Huarte
FT 1 - 0
Cortes
Ezcabarte
FT 0 - 0
Valle Egues
 Spain: Tercera Rfef - Group 15 - Play Offs
Subiza
FT 1 - 2
Txantrea
Txantrea
AET 3 - 1
Huarte
Subiza
AET 2 - 1
CD Cantolagua
 Spain: Tercera Rfef - Group 16
Naxara
FT 1 - 0
Agoncillo
Oyonesa
FT 2 - 1
River Ebro
Vianes
FT 1 - 2
Berceo
Calahorra B
FT 0 - 2
Anguiano
Varea
FT 1 - 0
Haro Deportivo
Yague
FT 1 - 5
CDFC Calzada
Casalarreina
FT 0 - 0
Pena Balsamaiso
Comillas
FT 3 - 2
Racing Rioja B
Anguiano
Postp. ? - ?
Comillas
Casalarreina
FT 1 - 3
Varea
River Ebro
FT 1 - 0
Vianes
CDFC Calzada
FT 3 - 0
Haro Deportivo
Racing Rioja B
FT 1 - 1
Oyonesa
Agoncillo
FT 2 - 0
Calahorra B
Berceo
FT 0 - 1
Yague
Pena Balsamaiso
FT 0 - 1
Naxara
Comillas
Postp. ? - ?
Agoncillo
Haro Deportivo
FT 1 - 0
Berceo
Naxara
FT 4 - 0
Casalarreina
Oyonesa
FT 2 - 1
Anguiano
 Spain: Tercera Rfef - Group 16 - Play Offs
Alfaro
FT 1 - 0
Varea
Anguiano
FT 1 - 2
Varea
Alfaro
FT 3 - 0
Casalarreina
 Spain: Tercera Rfef - Group 17
Epila
FT 3 - 1
Ejea
Tamarite
FT 4 - 0
Carinena
Utrillas
FT 1 - 1
Robres
La Almunia
FT 3 - 4
Huesca B
Almudevar
FT 1 - 0
Caspe
Atletico Monzon
Postp. ? - ?
CF Illueca
Calamocha
FT 2 - 1
Barbastro
Cuarte
FT 2 - 1
Binefar
Atletico Monzon
FT 0 - 1
Calamocha
Caspe
FT 1 - 2
Epila
CF Illueca
FT 4 - 0
Tamarite
Robres
FT 0 - 3
Cuarte
Binefar
FT 0 - 2
Barbastro
Carinena
FT 0 - 1
Almudevar
Huesca B
FT 3 - 1
Utrillas
Ejea
FT 1 - 0
La Almunia
Almudevar
FT 4 - 0
CF Illueca
Epila
FT 1 - 0
Carinena
Calamocha
FT 0 - 1
Binefar
La Almunia
FT 1 - 1
Caspe
 Spain: Tercera Rfef - Group 17 - Play Offs
Utebo FC
FT 2 - 0
CF Illueca
Utebo FC
AET 4 - 2
Robres
CF Illueca
AET 1 - 1
Binefar
 Spain: Tercera Rfef - Group 18
Ciudad Real
16:00 ? - ?
Quintanar
Villarrobledo
FT 1 - 3
Puertollano C.F.
Quintanar
FT 3 - 1
Marchamalo
Tomelloso
FT 0 - 2
Illescas
Azuqueca
FT 1 - 1
Torrijos
CF Talavera B
FT 1 - 1
Conquense
Villarrubia
FT 2 - 1
Toledo
Villacanas
FT 1 - 0
La Solana
Tarancon
FT 1 - 1
Ciudad Real
Ciudad Real
FT 1 - 0
Illescas
Toledo
FT 0 - 3
Quintanar
Torrijos
FT 3 - 0
Villacanas
Marchamalo
FT 1 - 2
Tarancon
Puertollano C.F.
FT 0 - 0
Azuqueca
Conquense
FT 0 - 0
Villarrubia
La Solana
FT 2 - 0
CF Talavera B
Villarrobledo
FT 2 - 0
Tomelloso
Quintanar
FT 0 - 0
Conquense
Tomelloso
FT 1 - 2
Ciudad Real
Marchamalo
FT 2 - 3
Illescas
 Spain: Tercera Rfef - Group 18 - Play Offs
Quintanar
AET 1 - 0
Villarrobledo
Illescas
FT 0 - 1
Villarrobledo
Quintanar
AET 1 - 1
Torrijos
 Spain: Tercera Rfef - Promotion Play Offs
Quintanar
AET 1 - 2
FC Cartagena SAD B
Saguntino
FT 3 - 0
Escobedo
Beasain
FT 3 - 0
Txantrea
Olot
FT 1 - 0
Tenerife B
Ourense CF
FT 4 - 0
Llerenense
Alfaro
AET 0 - 0
Lealtad
Utebo FC
AET 1 - 1
Almeria B
CD Utrera
AET 3 - 1
Atl. Tordesillas
Manacor
FT 0 - 2
Alcorcon B
 Spain: Copa Del Rey
Betis
Pen. 2 - 1
Valencia
Betis
FT 1 - 1
Rayo Vallecano
Valencia
FT 1 - 0
Ath Bilbao
Ath Bilbao
FT 1 - 1
Valencia
Rayo Vallecano
FT 1 - 2
Betis
Ath Bilbao
FT 1 - 0
Real Madrid
Real Sociedad
FT 0 - 4
Betis
Valencia
FT 2 - 1
Cadiz CF
Rayo Vallecano
FT 1 - 0
Mallorca
Ath Bilbao
AET 3 - 2
Barcelona
Elche
AET 1 - 2
Real Madrid
Real Sociedad
FT 2 - 0
Atl. Madrid
Betis
FT 2 - 1
Sevilla
Baleares
FT 0 - 1
Valencia
Gijon
Pen. 0 - 1
Cadiz CF
Girona
FT 1 - 2
Rayo Vallecano
Mallorca
FT 2 - 1
Espanyol
Rayo Majadahonda
FT 0 - 5
Atl. Madrid
Almeria
FT 1 - 2
Elche
Mancha
FT 0 - 2
Ath Bilbao
 Spain: Copa Federacion
Arenteiro
AET 3 - 1
Naval Reinosa
Puente Genil
FT 0 - 1
San Roque
Trujillo
Pen. 0 - 1
Melilla
Villarrubia
FT 2 - 0
Illescas
Xerez CD
FT 0 - 2
Moralo
Alzira
FT 2 - 0
Formentera
Anguiano
FT 0 - 1
CF Illueca
Bergantinos
AET 2 - 3
Zamora
Panaderia
FT 1 - 0
Somozas
Platges de Calvia
FT 2 - 0
Lorca Deportiva
Real Aviles
Pen. 1 - 2
RSD Alcala
Izarra
FT 2 - 0
Atletico Monzon
R. Union
FT 1 - 0
Naxara
Poblense
AET 0 - 1
Mar Menor
Huarte
FT 0 - 3
Terrassa
Marbella
FT 11 - 0
Betis de Hadu
 Spain: Copa Federacion
Cordoba
FT 1 - 0
Guijuelo
Cordoba
FT 1 - 0
Ebro
Leioa
FT 1 - 2
Guijuelo
Xerez CD
FT 0 - 1
Cordoba
 Spain: Super Cup
Real Madrid
FT 2 - 0
Ath Bilbao
Atl. Madrid
FT 1 - 2
Ath Bilbao
Barcelona
AET 2 - 3
Real Madrid
 Spain: Liga F Women
Barcelona W
16:15 ? - ?
Madrid C. W
Huelva W
14:00 ? - ?
Valencia W
Alaves W
FT 0 - 4
Villarreal W
Betis W
FT 1 - 2
Granadilla Tenerife W
Granadilla Tenerife W
Postp. ? - ?
Real Madrid W
Levante W
FT 2 - 0
Athletic Bilbao W
Villarreal W
FT 1 - 4
Barcelona W
Atl. Madrid W
FT 1 - 0
Alaves W
Real Sociedad W
FT 2 - 2
Betis W
Valencia W
FT 2 - 0
Sevilla FC W
Huelva W
FT 1 - 0
Alhama W
Madrid C. W
FT 3 - 1
Las Planas W
Betis W
FT 1 - 2
Las Planas W
Alhama W
FT 2 - 3
Levante W
Athletic Bilbao W
FT 3 - 0
Huelva W
Sevilla FC W
FT 1 - 3
Atl. Madrid W
Real Madrid W
FT 2 - 0
Valencia W
Real Sociedad W
FT 2 - 0
Villarreal W
Alaves W
FT 1 - 2
Madrid C. W
Barcelona W
FT 2 - 0
Granadilla Tenerife W
 Spain: Primera Federacion Women
Rayo Vallecano W
14:00 ? - ?
Barcelona B W
Real Oviedo W
live 45 2 - 0
Granadilla Tenerife B W
Athletic Bilbao B W
FT 0 - 1
Real Oviedo W
CA Osasuna W
FT 0 - 0
Cacereno W
SE AEM W
FT 1 - 0
Granada W
Eibar W
FT 2 - 0
Rayo Vallecano W
Granadilla Tenerife B W
FT 1 - 1
Cordoba W
Barcelona B W
FT 4 - 1
Albacete W
Dep. La Coruna W
FT 3 - 0
DUX Logrono W
Espanyol W
FT 0 - 0
CD Juan Grande W
Cordoba W
FT 0 - 2
Espanyol W
DUX Logrono W
FT 5 - 0
Athletic Bilbao B W
Granada W
FT 2 - 3
Barcelona B W
Real Oviedo W
FT 1 - 1
Dep. La Coruna W
Cacereno W
FT 1 - 2
Eibar W
CD Juan Grande W
FT 2 - 0
SE AEM W
Albacete W
FT 0 - 1
Granadilla Tenerife B W
Rayo Vallecano W
FT 1 - 3
CA Osasuna W
Granadilla Tenerife B W
FT 1 - 1
Granada W
Barcelona B W
FT 2 - 2
DUX Logrono W
 Spain: Segunda Division Women - Play Out
Albacete W
AET 2 - 1
CD Parquesol CF W
Cordoba W
FT 1 - 0
Zaragoza CFF W
Dep. La Coruna W
FT 3 - 1
Real Union W
Madrid C. B W
AET 1 - 2
Athletic Bilbao B W
Real Oviedo W
FT 2 - 0
Santa Teresa W
SE AEM W
FT 5 - 4
Femarguin W
 Spain: Segunda Division Women
Las Planas W
FT 3 - 0
Espanyol W
Albacete W
FT 3 - 2
Granada W
CA Osasuna W
FT 3 - 3
SE AEM W
CD Juan Grande W
FT 2 - 2
Real Union W
CD Parquesol CF W
FT 1 - 2
Real Oviedo W
Dep. La Coruna W
FT 2 - 2
Atl. Madrid B W
Elche CF W
FT 1 - 0
Cordoba W
Granadilla Tenerife B W
FT 1 - 0
Femarguin W
La Solana W
FT 1 - 1
Alhama W
Madrid C. B W
FT 3 - 0
Cacereno W
Pozoalbense W
FT 2 - 1
Castellon W
Racing Santander W
FT 3 - 0
Athletic Bilbao B W
Santa Teresa W
FT 0 - 0
Betis B W
Seagull W
FT 1 - 5
EDF Logrono W
Zaragoza CFF W
FT 2 - 1
Barcelona B W
Pradejon W
FT 0 - 3
Gijon W
Athletic Bilbao B W
FT 4 - 0
Pradejon W
Atl. Madrid B W
FT 3 - 4
Racing Santander W
Barcelona B W
FT 5 - 2
CA Osasuna W
Real Oviedo W
FT 2 - 3
Dep. La Coruna W
 Spain: Copa De La Reina Women
Barcelona W
FT 6 - 1
Huelva W
Barcelona W
FT 4 - 0
Real Madrid W
Granadilla Tenerife W
FT 0 - 1
Huelva W
Levante W
FT 1 - 3
Real Madrid W
Madrid C. W
AET 1 - 2
Huelva W
Real Sociedad W
FT 0 - 3
Barcelona W
Granadilla Tenerife W
FT 2 - 0
Sevilla FC W
Huelva W
FT 2 - 1
Atl. Madrid W
Espanyol W
FT 1 - 2
Madrid C. W
Betis W
FT 1 - 4
Levante W
Villarreal W
FT 1 - 2
Real Sociedad W
Rayo Vallecano W
FT 1 - 3
Barcelona W
Valencia W
FT 0 - 3
Granadilla Tenerife W
Athletic Bilbao W
FT 0 - 1
Sevilla FC W
Alhama W
FT 0 - 3
Real Madrid W
CD Juan Grande W
FT 0 - 1
Valencia W
Granada W
FT 0 - 1
Betis W
Real Oviedo W
FT 1 - 4
Huelva W
Racing Santander W
FT 0 - 5
Athletic Bilbao W
Alhama W
FT 3 - 1
Eibar W
 Spain: Super Cup Women
Barcelona W
FT 7 - 0
Atl. Madrid W
Levante W
FT 2 - 3
Atl. Madrid W
Barcelona W
FT 1 - 0
Real Madrid W

powered by Todaylivescore.com


Back to Top