TodayLiveScore.com
slovakia

Slovakia


 Slovakia: Fortuna Liga
Michalovce
FT 1 - 0
Z. Moravce
Pohronie
FT 2 - 1
Zilina
Nitra
FT 1 - 1
Ruzomberok
Sered
Postp. ? - ?
Trencin
Slovan Bratislava
Postp. ? - ?
Senica
Dun. Streda
FT 2 - 1
Trnava
Dun. Streda
FT 6 - 0
Nitra
Ruzomberok
FT 0 - 0
Sered
Senica
FT 3 - 0
Michalovce
Trnava
FT 1 - 1
Pohronie
Z. Moravce
FT 2 - 1
Slovan Bratislava
Trencin
FT 2 - 4
Zilina
Pohronie
FT 1 - 2
Dun. Streda
Sered
FT 4 - 0
Senica
Trencin
FT 1 - 1
Z. Moravce
Slovan Bratislava
FT 5 - 0
Michalovce
Zilina
FT 1 - 2
Nitra
Trnava
FT 3 - 1
Ruzomberok
Dun. Streda
FT 6 - 0
Sered
Michalovce
FT 0 - 2
Trnava
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation
Nitra
FT 3 - 0
Dubnica
 Slovakia: Fortuna Liga - Europa League - Play Offs
Trnava
FT 0 - 2
Ruzomberok
Trnava
FT 3 - 0
Trencin
Ruzomberok
FT 1 - 0
Michalovce
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation
Dubnica
FT 0 - 0
Nitra
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Pohronie
FT 1 - 0
Senica
Trencin
FT 0 - 3
Nitra
Z. Moravce
FT 1 - 0
Sered
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Ruzomberok
FT 0 - 1
Dun. Streda
Slovan Bratislava
FT 0 - 0
Trnava
Zilina
FT 5 - 0
Michalovce
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Nitra
FT 0 - 2
Pohronie
Senica
FT 0 - 0
Z. Moravce
Trencin
FT 3 - 2
Sered
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Dun. Streda
FT 2 - 0
Zilina
Slovan Bratislava
FT 4 - 0
Michalovce
Trnava
FT 2 - 0
Ruzomberok
Dun. Streda
FT 1 - 3
Slovan Bratislava
Ruzomberok
FT 2 - 1
Zilina
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Senica
FT 1 - 3
Trencin
Pohronie
FT 1 - 0
Z. Moravce
Sered
FT 1 - 0
Nitra
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Michalovce
FT 2 - 2
Trnava
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Trnava
FT 0 - 2
Dun. Streda
Michalovce
FT 1 - 1
Ruzomberok
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Sered
FT 2 - 2
Pohronie
Z. Moravce
FT 2 - 3
Trencin
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Zilina
FT 2 - 3
Slovan Bratislava
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Nitra
FT 2 - 0
Senica
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Zilina
FT 2 - 1
Trnava
Dun. Streda
FT 5 - 0
Michalovce
Slovan Bratislava
FT 1 - 0
Ruzomberok
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Senica
FT 1 - 1
Sered
Trencin
FT 4 - 0
Pohronie
Z. Moravce
FT 2 - 1
Nitra
Pohronie
Cancl. ? - ?
Trencin
Z. Moravce
Cancl. ? - ?
Senica
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Dun. Streda
Cancl. ? - ?
Trnava
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Trencin
Cancl. ? - ?
Z. Moravce
 Slovakia: Fortuna Liga - Championship Group
Michalovce
Cancl. ? - ?
Dun. Streda
Trnava
Cancl. ? - ?
Slovan Bratislava
Dun. Streda
Cancl. ? - ?
Ruzomberok
Trnava
Cancl. ? - ?
Michalovce
 Slovakia: Fortuna Liga - Relegation Group
Nitra
Cancl. ? - ?
Z. Moravce
Sered
Cancl. ? - ?
Senica
 Slovakia: 2. Liga
Petrzalka
FT 1 - 0
Poprad
Samorin
FT 2 - 0
Puchov
Slovan Bratislava B
Postp. ? - ?
Zilina B
Banska Bystrica
FT 2 - 3
Skalica
Dubnica
FT 0 - 0
Podbrezova
Komarno
FT 1 - 2
L. Mikulas
Trebisov
FT 1 - 1
FC Kosice
Zilina B
FT 1 - 2
Petrzalka
Skalica
FT 2 - 0
Dubnica
Podbrezova
FT 1 - 0
Slovan Bratislava B
Banska Bystrica
FT 6 - 1
Trebisov
L. Mikulas
FT 3 - 0
Samorin
Puchov
FT 3 - 0
Bardejov
Poprad
FT 2 - 3
Komarno
Slovan Bratislava B
FT 1 - 2
Skalica
Petrzalka
FT 0 - 4
Podbrezova
Samorin
FT 3 - 1
Poprad
Bardejov
FT 1 - 0
L. Mikulas
FC Kosice
FT 3 - 1
Puchov
Komarno
FT 2 - 0
Zilina B
 Slovakia: 2. Liga - Championship Group
Dubnica
FT 4 - 1
Banska Bystrica
Skalica
FT 1 - 0
Zilina B
Zilina B
FT 4 - 0
Poprad
Skalica
FT 0 - 0
Dubnica
Banska Bystrica
FT 2 - 0
Skalica
Dubnica
FT 2 - 1
Poprad
Podbrezova
FT 3 - 0
Zilina B
Poprad
FT 0 - 7
Banska Bystrica
Podbrezova
FT 1 - 1
Dubnica
Skalica
FT 1 - 0
Poprad
Banska Bystrica
FT 2 - 2
Podbrezova
 Slovakia: Divison C West
Belusa
FT 2 - 0
AFC Nove Mesto
Crystal
FT 3 - 3
Imel
Galanta
FT 5 - 1
Nitra B
Marcelova
FT 1 - 2
FC Zlate Moravce B
Povazska Bystrica
Postp. ? - ?
FK Nove Zamky
Velke Ludince
FT 0 - 1
Myjava
Castkovce
FT 2 - 0
Sala
Kalna n. Hronom
Postp. ? - ?
Malzenice
FC Zlate Moravce B
FT 3 - 0
Crystal
FK Nove Zamky
FT 0 - 2
Kalna n. Hronom
Imel
FT 0 - 0
Velke Ludince
Nitra B
FT 4 - 2
Marcelova
Myjava
FT 2 - 2
Belusa
AFC Nove Mesto
FT 0 - 4
Povazska Bystrica
Malzenice
FT 2 - 2
Castkovce
Sala
FT 3 - 0
Galanta
Belusa
FT 2 - 0
Imel
Crystal
FT 1 - 1
Nitra B
Marcelova
FT 1 - 0
Sala
Velke Ludince
FT 0 - 0
FC Zlate Moravce B
 Slovakia: Divison C East
Plavnica
FT 2 - 0
Krompachy
Snina
FT 2 - 2
Lipany
Sobrance-Sobranecko
FT 3 - 1
B. Nova Ves
Slavia TU Kosice
FT 3 - 0
Vranov
FK Humenne
FT 2 - 1
Presov
Giraltovce
Postp. ? - ?
1.FK Svidnik
Spisska Nova Ves
FT 1 - 1
Mladost Kalsa
1.FK Svidnik
FT 1 - 3
Plavnica
B. Nova Ves
FT 1 - 0
Giraltovce
Krompachy
FT 1 - 0
Snina
Mladost Kalsa
FT 1 - 2
Slavia TU Kosice
Spisske Podhradie
FT 3 - 3
Spisska Nova Ves
Lipany
FT 1 - 0
Stropkov
Presov
FT 2 - 0
Sobrance-Sobranecko
Plavnica
FT 1 - 0
B. Nova Ves
Snina
FT 2 - 0
1.FK Svidnik
Stropkov
FT 6 - 0
Krompachy
Slavia TU Kosice
FT 8 - 2
Spisske Podhradie
FK Humenne
FT 5 - 2
Mladost Kalsa
Vranov
FT 1 - 2
Presov
 Slovakia: Divison C Central
Rakytovce
FT 4 - 0
Novohrad Lucenec
Kovacova
FT 4 - 0
Kalinovo
Krasno
FT 5 - 3
Lip. Stiavnica
L. Hradok
FT 0 - 4
Jednota Banova
Oravske Vesele
FT 1 - 3
Rimavska Sobota
Zarnovica
FT 0 - 2
Filakovo
Zvolen
FT 0 - 2
MSK Martin
Cadca
FT 1 - 2
Namestovo
Filakovo
FT 5 - 0
Krasno
Kalinovo
FT 1 - 4
Zvolen
Lip. Stiavnica
FT 6 - 2
Novohrad Lucenec
Oravske Vesele
FT 2 - 0
Rakytovce
Jednota Banova
FT 7 - 0
Cadca
MSK Martin
FT 5 - 0
Zarnovica
Namestovo
FT 0 - 0
Kovacova
Rimavska Sobota
FT 3 - 0
L. Hradok
Krasno
FT 3 - 2
MSK Martin
Novohrad Lucenec
FT 1 - 0
Filakovo
Rakytovce
FT 7 - 0
Lip. Stiavnica
Zarnovica
FT 1 - 0
Kalinovo
 Slovakia: Divison C Bratislava
Bahon
Postp. ? - ?
Rusovce
D. Luzna
FT 1 - 1
Pezinok
Ivanka pri Dunaji
FT 1 - 1
Raca
Kalinkovo
FT 1 - 1
Bernolakovo
Malacky
Postp. ? - ?
Devinska N. Ves
Tomasov
FT 0 - 4
Rohoznik
I. Bratislava
FT 4 - 1
Rovinka
MSK Senec
FT 2 - 4
Slovan Most
Devinska N. Ves
FT 0 - 0
Bahon
Rohoznik
FT 1 - 0
Malacky
Rovinka
FT 7 - 1
Kalinkovo
Rusovce
FT 1 - 1
I. Bratislava
Slovan Most
FT 4 - 3
Tomasov
Raca
FT 7 - 1
MSK Senec
Bernolakovo
FT 2 - 2
D. Luzna
Pezinok
FT 2 - 1
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
FT 4 - 1
D. Luzna
Kalinkovo
FT 2 - 4
Rusovce
Malacky
FT 1 - 0
Slovan Most
Rovinka
FT 2 - 1
Bernolakovo
 Slovakia: Slovak Cup
Modra
15:00 ? - ?
Slovan Most
Sasova
15:00 ? - ?
Kovacova
SK Javornik Makov
15:00 ? - ?
Jednota Banova
Velky Krtis
15:00 ? - ?
TJD Pribelce
Brezno
14:30 ? - ?
Slovenske Darmoty
Jasenov
FT 1 - 2
Stropkov
Tvrdosin
Pen. 0 - 1
Oravske Vesele
Soporna
Pen. 3 - 4
Pata
Gelnica
FT 0 - 2
Trebisov
Jednota Malinec
FT 4 - 1
Hrochot
Krompachy
FT 1 - 2
Spisske Podhradie
MSK Martin
Pen. 4 - 5
Poprad
Namestovo
Postp. ? - ?
Zilina
Nizna
FT 2 - 3
Besenova
Olovary
FT 0 - 6
FC Kosice
Strazske
FT 1 - 3
Pavlovce n. Uhom
Svosov
Pen. 2 - 3
Slavia Staskov
TJ Jakub
FT 7 - 1
Detva
TJ Visnove
FT 1 - 5
L. Mikulas
Zvolen
Postp. ? - ?
Nitra
 Slovakia: 1. Liga Women
Trencin W
FT 2 - 1
Zilina W
Slovan Bratislava W
FT 0 - 1
Bardejov W
Poprad W
FT 1 - 9
Myjava W
B. Bystrica W
FT 1 - 1
Trnava W
Petrzalka W
FT 3 - 5
Nitra W
Zilina W
FT 5 - 3
Petrzalka W
Slovan Bratislava W
FT 13 - 0
B. Bystrica W
Bardejov W
FT 10 - 0
Poprad W
Nitra W
FT 4 - 1
Trnava W
Myjava W
FT 13 - 0
Trencin W

powered by Todaylivescore.com


Back to Top