TodayLiveScore.com
russia

Russia


 Russia: Premier League
Dynamo Moscow
17:45 ? - ?
Zenit
FK Rostov
17:30 ? - ?
Ural
Krasnodar
17:30 ? - ?
CSKA Moscow
Lokomotiv Moscow
15:30 ? - ?
Akhmat Grozny
Rubin Kazan
15:30 ? - ?
Ufa
R. Volgograd
15:30 ? - ?
Spartak Moscow
Arsenal Tula
FT 1 - 1
Khimki
Tambov
FT 0 - 1
Sochi
Spartak Moscow
FT 2 - 1
Lokomotiv Moscow
Ufa
FT 0 - 1
FK Rostov
CSKA Moscow
FT 1 - 2
Rubin Kazan
R. Volgograd
FT 1 - 2
Sochi
Zenit
FT 4 - 1
Tambov
Arsenal Tula
FT 2 - 0
Dynamo Moscow
Khimki
FT 1 - 2
Akhmat Grozny
Ural
FT 1 - 0
Krasnodar
Zenit
FT 2 - 1
CSKA Moscow
Dynamo Moscow
FT 2 - 0
FK Rostov
Akhmat Grozny
FT 3 - 1
R. Volgograd
Ufa
FT 1 - 1
Spartak Moscow
 Russia: Fnl
Spartak Moscow 2
12:00 ? - ?
Krasnodar 2
FK Chayka
FT 2 - 1
Volgar-Astrakhan
Neftekhimik
FT 3 - 0
Chertanovo M.
T. Moscow
FT 1 - 1
Baltika
Nizhny Novgorod
FT 1 - 1
Alania Vladikavkaz
Omsk
FT 0 - 5
Spartak Moscow 2
Shinnik Yaroslavl
FT 1 - 2
Veles Moscow
Tekstilshtik
FT 2 - 2
Yenisey
FK Krylya Sovetov Samara
FT 0 - 1
Orenburg
Akron Togliatti
FT 1 - 0
Krasnodar 2
Tomsk
FT 0 - 2
D. Bryansk
SKA Khabarovsk
FT 1 - 0
F. Voronezh
Baltika
FT 2 - 0
Shinnik Yaroslavl
FK Chayka
FT 0 - 3
FK Krylya Sovetov Samara
Krasnodar 2
FT 0 - 3
T. Moscow
Nizhny Novgorod
FT 0 - 1
Neftekhimik
Veles Moscow
FT 1 - 1
F. Voronezh
Orenburg
FT 1 - 1
Tekstilshtik
Spartak Moscow 2
FT 1 - 0
Akron Togliatti
Chertanovo M.
FT 0 - 1
D. Bryansk
 Russia: Pfl - Group 1
Kholding
FT 1 - 1
Chernomorets Novorossijsk
Forte Taganrog
FT 0 - 2
Kuban
Yessentuki
FT 1 - 2
Biolog
Krasnodar 3
FT 3 - 2
Spartak Nalchik
Maykop
FT 1 - 0
FK Makhachkala
SKA Rostov
FT 1 - 2
Dynamo Stavropol
Legion Dynamo
FT 4 - 1
FK Anzi Makhackala
Mashuk
FT 3 - 1
Inter Cherkessk
Chernomorets Novorossijsk
FT 1 - 0
Krasnodar 3
Kuban
FT 4 - 1
Mashuk
Dynamo Stavropol
FT 3 - 0
Maykop
Inter Cherkessk
FT 3 - 2
Tuapse
Biolog
FT 2 - 4
Kholding
Spartak Nalchik
FT 0 - 0
Legion Dynamo
FK Anzi Makhackala
FT 1 - 0
SKA Rostov
FK Makhachkala
FT 1 - 0
Forte Taganrog
Forte Taganrog
FT 4 - 0
Dynamo Stavropol
Kholding
FT 2 - 0
Yessentuki
Krasnodar 3
FT 1 - 0
Biolog
SKA Rostov
FT 1 - 0
Spartak Nalchik
 Russia: Pfl - Group 2
Zenit Irkutsk
FT 1 - 1
Znamya Truda
Chita
FT 1 - 1
Kolomna
Lokomotiv-Kazanka
FT 1 - 1
Leningradets
Murom
FT 1 - 2
Dynamo Moscow 2
Tver
FT 2 - 0
Smolensk
Zvezda St. Peterburg
FT 1 - 0
Vladimir
Zenit 2
FT 1 - 2
Rodina Moscow
Chita
FT 1 - 3
Znamya Truda
Zenit Irkutsk
FT 4 - 0
Kolomna
Luki-Energiya
FT 0 - 1
Olimp-Dolgoprudny
Smolensk
FT 1 - 0
Zvezda St. Peterburg
Kolomna
FT 2 - 3
Murom
Luki-Energiya
FT 4 - 1
Zenit 2
Vladimir
FT 1 - 2
Leningradets
Rodina Moscow
FT 4 - 3
Dynamo Moscow 2
Znamya Truda
FT 0 - 2
Lokomotiv-Kazanka
Tver
FT 4 - 2
Chita
Olimp-Dolgoprudny
FT 1 - 0
Zenit Irkutsk
Dynamo Moscow 2
FT 2 - 1
Vladimir
Zvezda St. Peterburg
Postp. ? - ?
Luki-Energiya
 Russia: Pfl - Group 3
Vidnoe
FT 3 - 0
Sakhalin
Ryazan
FT 3 - 0
F. Voronezh 2
Krasnyy SGAFKST
FT 1 - 1
Znamya Noginsk
Kvant
FT 2 - 1
Kursk
Lipetsk
FT 1 - 2
Salyut-Belgorod
FK Strogino Moscow
FT 1 - 0
Saturn Ramenskoye
Khimik-Arsenal
FT 1 - 0
Kaluga
Khimki 2
FT 1 - 2
Saratov
F. Voronezh 2
FT 1 - 2
Krasnyy SGAFKST
Kursk
FT 1 - 1
Khimik-Arsenal
Salyut-Belgorod
FT 3 - 0
FK Strogino Moscow
Saturn Ramenskoye
Awarded 3 - 0
Sakhalin
Znamya Noginsk
Awarded 3 - 0
Lipetsk
Saratov
FT 5 - 0
Kvant
Kaluga
FT 1 - 2
Ryazan
Vidnoe
FT 3 - 0
Khimki 2
Khimki 2
FT 2 - 0
Sakhalin
Ryazan
FT 2 - 0
Kursk
Lipetsk
FT 2 - 0
F. Voronezh 2
Salyut-Belgorod
FT 2 - 1
Saturn Ramenskoye
 Russia: Pfl - Group 4
FK Novosibirsk
live 33 0 - 0
Zvezda Perm
Dynamo Barnaul
FT 0 - 2
Tyumen
Lada Dimitrovgrad
FT 2 - 0
Zenit-Izhevsk
Ulyanovsk
FT 1 - 0
Krylya Sovetov Samara 2
Nosta
FT 3 - 1
Ural 2
Lada Togliatti
FT 1 - 4
Kamaz
Dynamo Barnaul
FT 1 - 1
Zvezda Perm
FK Novosibirsk
FT 1 - 1
Tyumen
Orenburg 2
FT 1 - 3
Chelyabinsk
Tyumen
FT 2 - 0
Lada Togliatti
Chelyabinsk
FT 0 - 1
Ulyanovsk
Zvezda Perm
FT 3 - 2
Lada Dimitrovgrad
Krylya Sovetov Samara 2
Awarded 3 - 0
Zenit-Izhevsk
Ural 2
FT 2 - 1
Volna Nizhegorodskaya
Nosta
Awarded 0 - 3
FK Novosibirsk
Orenburg 2
FT 0 - 4
Dynamo Barnaul
Zenit-Izhevsk
Awarded 0 - 3
Kamaz
Lada Dimitrovgrad
FT 0 - 2
Tyumen
Kamaz
FT 6 - 0
Krylya Sovetov Samara 2
Volna Nizhegorodskaya
FT 1 - 0
Chelyabinsk
 Russia: Pfl - East
Dynamo Barnaul
Cancl. ? - ?
Omsk
FK Novosibirsk
Cancl. ? - ?
Chita
Sakhalin
Cancl. ? - ?
Zenit Irkutsk
FK Novosibirsk
Cancl. ? - ?
Zenit Irkutsk
Sakhalin
Cancl. ? - ?
Chita
Chita
Cancl. ? - ?
Dynamo Barnaul
FK Novosibirsk
Cancl. ? - ?
Sakhalin
Zenit Irkutsk
Cancl. ? - ?
Omsk
Chita
Cancl. ? - ?
Omsk
Zenit Irkutsk
Cancl. ? - ?
Dynamo Barnaul
Dynamo Barnaul
Cancl. ? - ?
FK Novosibirsk
Omsk
Cancl. ? - ?
Sakhalin
Chita
Cancl. ? - ?
Zenit Irkutsk
Dynamo Barnaul
Cancl. ? - ?
Sakhalin
Omsk
Cancl. ? - ?
FK Novosibirsk
FK Novosibirsk
Cancl. ? - ?
Omsk
Sakhalin
Cancl. ? - ?
Dynamo Barnaul
Zenit Irkutsk
Cancl. ? - ?
Chita
FK Novosibirsk
Cancl. ? - ?
Dynamo Barnaul
Sakhalin
Cancl. ? - ?
Omsk
 Russia: Youth League
CSKA Moscow U19
Cancl. ? - ?
Tambov U19
Dynamo Moscow U19
Cancl. ? - ?
FK Orenburg U19
FK Rostov U19
Cancl. ? - ?
Zenit U19
Krasnodar U19
Cancl. ? - ?
Akhmat Grozny U19
Krylya Sovetov Samara U19
Cancl. ? - ?
Sochi U19
Rubin Kazan U19
Cancl. ? - ?
Spartak Moscow U19
Ufa U19
Cancl. ? - ?
Arsenal Tula U19
Ural U19
Cancl. ? - ?
Lokomotiv Moscow U19
Krylya Sovetov Samara U19
Cancl. ? - ?
Krasnodar U19
Lokomotiv Moscow U19
Cancl. ? - ?
CSKA Moscow U19
Rubin Kazan U19
Cancl. ? - ?
FK Rostov U19
Spartak Moscow U19
Cancl. ? - ?
Akhmat Grozny U19
Tambov U19
Cancl. ? - ?
Sochi U19
Ufa U19
Cancl. ? - ?
Dynamo Moscow U19
Ural U19
Cancl. ? - ?
Arsenal Tula U19
Zenit U19
Cancl. ? - ?
FK Orenburg U19
Akhmat Grozny U19
Cancl. ? - ?
Zenit U19
Arsenal Tula U19
Cancl. ? - ?
Tambov U19
FK Orenburg U19
Cancl. ? - ?
FK Rostov U19
Sochi U19
Cancl. ? - ?
Spartak Moscow U19
 Russia: Russian Cup
T. Moscow
16:30 ? - ?
Shinnik Yaroslavl
FK Chayka
16:00 ? - ?
Tekstilshtik
Veles Moscow
15:30 ? - ?
Baltika
Neftekhimik
15:00 ? - ?
D. Bryansk
FK Krylya Sovetov Samara
14:30 ? - ?
Omsk
Orenburg
14:00 ? - ?
Alania Vladikavkaz
Akron Togliatti
live 33 0 - 1
Chertanovo M.
Yenisey
live 33 0 - 1
Volgar-Astrakhan
Tomsk
live HT 0 - 1
Nizhny Novgorod
SKA Khabarovsk
Pen. 1 - 0
F. Voronezh
SKA Rostov
FT 2 - 4
Kholding
Kuban
FT 1 - 4
Chernomorets Novorossijsk
Kursk
FT 1 - 2
Kaluga
Dynamo Stavropol
FT 4 - 1
Spartak Nalchik
Inter Cherkessk
FT 2 - 3
Mashuk
Salyut-Belgorod
FT 1 - 0
Vidnoe
Saratov
FT 2 - 1
Murom
Vladimir
FT 0 - 2
Rodina Moscow
Kolomna
FT 2 - 0
Sakhalin
Biolog
FT 3 - 0
Maykop
 Russia: Super Cup
Zenit
FT 2 - 1
Lokomotiv Moscow
 Russia: Supreme Division Women
Ryazan W
15:00 ? - ?
Lokomotiv Moscow W
Krasnodar W
14:00 ? - ?
Chertanovo M. W
Zvezda 2005 W
live 33 0 - 0
CSKA Moscow W
FK Yenisey W
FT 0 - 1
Zenit W
Zenit W
FT 3 - 0
Chertanovo M. W
CSKA Moscow W
FT 1 - 0
Ryazan W
Zvezda 2005 W
FT 1 - 1
Lokomotiv Moscow W
FK Yenisey W
FT 1 - 0
Krasnodar W
Chertanovo M. W
FT 1 - 2
CSKA Moscow W
Lokomotiv Moscow W
FT 2 - 0
Zenit W
Ryazan W
FT 1 - 1
FK Yenisey W
Krasnodar W
FT 1 - 1
Zvezda 2005 W
CSKA Moscow W
FT 2 - 2
Krasnodar W
Lokomotiv Moscow W
FT 1 - 0
FK Yenisey W
Ryazan W
FT 1 - 0
Zenit W
Zvezda 2005 W
FT 2 - 0
Chertanovo M. W
Chertanovo M. W
FT 1 - 3
Lokomotiv Moscow W
Krasnodar W
FT 2 - 0
Ryazan W
Zenit W
FT 0 - 0
Zvezda 2005 W
FK Yenisey W
FT 0 - 3
CSKA Moscow W
 Russia: Fnl Cup - Play Offs
Khimki
FT 7 - 0
Tambov
Kamaz
Awarded 0 - 3
Shinnik Yaroslavl
 Russia: Fnl Cup - 5th-8th Places
Ural 2
FT 1 - 3
Riga FC
Russia U20
FT 1 - 3
Chertanovo M.
 Russia: Fnl Cup - 9th-12th Places
F. Voronezh
FT 2 - 0
SKA Rostov
Yenisey
FT 0 - 1
FK Krylya Sovetov Samara
 Russia: Fnl Cup - 13th-16th Places
R. Volgograd
FT 2 - 0
M. Saransk
Rodina Moscow
FT 3 - 2
Tomsk
 Russia: Fnl Cup - Play Offs
Tambov
FT 1 - 0
Shinnik Yaroslavl
 Russia: Fnl Cup - 5th-8th Places
Chertanovo M.
FT 1 - 3
Riga FC
 Russia: Fnl Cup - 9th-12th Places
FK Krylya Sovetov Samara
Pen. 1 - 2
SKA Rostov
 Russia: Fnl Cup - 13th-16th Places
Tomsk
Pen. 0 - 1
M. Saransk
 Russia: Fnl Cup - Play Offs
Kamaz
FT 0 - 1
Khimki
 Russia: Fnl Cup - 5th-8th Places
Russia U20
FT 0 - 2
Ural 2
 Russia: Fnl Cup - 9th-12th Places
Yenisey
Pen. 0 - 1
F. Voronezh
 Russia: Fnl Cup - 13th-16th Places
R. Volgograd
FT 6 - 0
Rodina Moscow
 Russia: Fnl Cup
Riga FC
FT 2 - 1
SKA Rostov
Shinnik Yaroslavl
FT 3 - 0
M. Saransk
Tambov
FT 4 - 1
FK Krylya Sovetov Samara
Chertanovo M.
FT 4 - 0
Tomsk
Ural 2
FT 2 - 1
Rodina Moscow
Khimki
FT 1 - 1
F. Voronezh
Russia U20
FT 2 - 3
Kamaz
R. Volgograd
FT 1 - 2
Yenisey
SKA Rostov
FT 2 - 1
M. Saransk
Riga FC
FT 0 - 1
Shinnik Yaroslavl
FK Krylya Sovetov Samara
FT 3 - 3
Tomsk
Tambov
FT 1 - 1
Chertanovo M.
Rodina Moscow
FT 2 - 0
F. Voronezh
Ural 2
FT 0 - 0
Khimki
Kamaz
FT 2 - 2
Yenisey
Russia U20
FT 2 - 2
R. Volgograd
Chertanovo M.
FT 0 - 1
FK Krylya Sovetov Samara
M. Saransk
FT 0 - 2
Riga FC
Tomsk
FT 2 - 2
Tambov
Shinnik Yaroslavl
FT 1 - 1
SKA Rostov

powered by Todaylivescore.com


Back to Top