romania flag

Romania Soccer

Soccer Live Scores & Results from Romania


 Romania: Liga 1
Farul Constanta
FT 2 - 1
Univ. Craiova
FC Botosani
FT 5 - 0
Petrolul
CFR Cluj
FT 0 - 1
FCSB
Mioveni
FT 1 - 1
Sepsi Sf. Gheorghe
FC Rapid Bucuresti
FT 4 - 1
FC Voluntari
FC Hermannstadt
FT 1 - 1
FC Arges
U Craiova 1948
FT 5 - 0
U. Cluj
Chindia Targoviste
FT 2 - 1
UTA Arad
FC Voluntari
FT 0 - 1
CFR Cluj
FCSB
FT 2 - 3
Farul Constanta
Sepsi Sf. Gheorghe
Aban. ? - ?
U Craiova 1948
FC Arges
FT 0 - 2
FC Botosani
Univ. Craiova
FT 2 - 0
FC Hermannstadt
Petrolul
FT 1 - 2
Chindia Targoviste
UTA Arad
FT 1 - 2
Mioveni
U. Cluj
FT 0 - 0
FC Rapid Bucuresti
Farul Constanta
FT 0 - 3
CFR Cluj
Chindia Targoviste
FT 1 - 1
FC Arges
FC Hermannstadt
FT 0 - 1
FCSB
U Craiova 1948
FT 1 - 1
UTA Arad
 Romania: Liga 1 - Relegation
Din. Bucuresti
FT 1 - 1
U. Cluj
Chindia Targoviste
Pen. 2 - 0
Concordia
 Romania: Liga 1 - Conference League - Play Offs
Univ. Craiova
FT 2 - 0
FC Botosani
 Romania: Liga 1 - Championship Group
FC Arges
FT 0 - 1
FC Voluntari
FCSB
FT 3 - 1
CFR Cluj
 Romania: Liga 1 - Relegation
U. Cluj
FT 2 - 0
Din. Bucuresti
Concordia
FT 2 - 1
Chindia Targoviste
 Romania: Liga 1 - Championship Group
Univ. Craiova
FT 4 - 1
Farul Constanta
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
Academica Clinceni
FT 0 - 4
FC Botosani
Mioveni
FT 3 - 2
FC Rapid Bucuresti
U Craiova 1948
FT 0 - 5
Sepsi Sf. Gheorghe
 Romania: Liga 1 - Championship Group
CFR Cluj
FT 2 - 1
Univ. Craiova
FC Voluntari
FT 2 - 2
FCSB
Farul Constanta
FT 1 - 0
FC Arges
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
Din. Bucuresti
FT 1 - 1
UTA Arad
Chindia Targoviste
FT 3 - 0
Gaz Metan Medias
FC Rapid Bucuresti
FT 2 - 3
U Craiova 1948
 Romania: Liga 1 - Championship Group
Univ. Craiova
FT 0 - 1
FCSB
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
Sepsi Sf. Gheorghe
FT 2 - 1
Chindia Targoviste
 Romania: Liga 1 - Championship Group
FC Arges
FT 0 - 6
CFR Cluj
Farul Constanta
FT 1 - 1
FC Voluntari
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
UTA Arad
FT 1 - 0
Mioveni
FC Botosani
FT 2 - 3
Din. Bucuresti
Gaz Metan Medias
FT 4 - 3
Academica Clinceni
 Romania: Liga 1 - Championship Group
FCSB
FT 4 - 0
FC Arges
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
Mioveni
FT 0 - 2
FC Botosani
 Romania: Liga 1 - Championship Group
CFR Cluj
FT 1 - 0
Farul Constanta
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
U Craiova 1948
FT 1 - 0
UTA Arad
 Romania: Liga 1 - Championship Group
Univ. Craiova
FT 1 - 0
FC Voluntari
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
Din. Bucuresti
FT 5 - 1
Academica Clinceni
Chindia Targoviste
FT 0 - 0
FC Rapid Bucuresti
Sepsi Sf. Gheorghe
FT 3 - 1
Gaz Metan Medias
 Romania: Liga 1 - Championship Group
Farul Constanta
FT 0 - 4
FCSB
FC Arges
FT 0 - 4
Univ. Craiova
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
FC Botosani
FT 2 - 1
U Craiova 1948
 Romania: Liga 1 - Championship Group
FC Voluntari
FT 0 - 1
CFR Cluj
 Romania: Liga 1 - Relegation Group
FC Rapid Bucuresti
FT 1 - 0
Sepsi Sf. Gheorghe
UTA Arad
FT 1 - 0
Chindia Targoviste
Gaz Metan Medias
FT 0 - 1
Din. Bucuresti
Academica Clinceni
FT 0 - 2
Mioveni
 Romania: Liga 1 - Championship Group
CFR Cluj
FT 0 - 1
FCSB
Farul Constanta
FT 0 - 3
Univ. Craiova
FC Voluntari
FT 0 - 1
FC Arges
FCSB
FT 4 - 0
FC Voluntari
Univ. Craiova
FT 3 - 2
CFR Cluj
 Romania: Liga 2
FC Brasov
FT 0 - 2
Din. Bucuresti
Otelul
FT 3 - 0
Metaloglobus Bucharest
Politehnica Timisoara
FT 2 - 1
Csikszereda M. Ciuc
Progresul Spartac
FT 1 - 1
CSM Slatina
Selimbar
FT 0 - 3
CSC Dumbravita
Unirea Constanta
FT 1 - 2
Poli Iasi
Unirea Dej
FT 1 - 1
Baia Mare
Viitorul Tg. Jiu
FT 3 - 1
Ripensia Timisoara
Concordia
FT 1 - 0
Unirea Slobozia
Steaua Bucuresti
FT 1 - 1
FC Buzau
Csikszereda M. Ciuc
FT 1 - 2
Selimbar
Steaua Bucuresti
FT 0 - 1
FC Brasov
Ripensia Timisoara
FT 0 - 1
Otelul
Poli Iasi
FT 1 - 0
Din. Bucuresti
Unirea Slobozia
FT 1 - 1
Unirea Dej
Baia Mare
FT 1 - 2
Viitorul Tg. Jiu
CSC Dumbravita
FT 2 - 0
Unirea Constanta
CSM Slatina
FT 0 - 0
Politehnica Timisoara
Metaloglobus Bucharest
FT 3 - 0
Progresul Spartac
FC Buzau
FT 0 - 1
Concordia
 Romania: Liga 2 - Relegation
FC Brasov
FT 1 - 0
Politehnica Timisoara
 Romania: Liga 2 - Championship Group
Concordia
FT 1 - 0
U. Cluj
FC Hermannstadt
FT 0 - 0
Steaua Bucuresti
Unirea Slobozia
FT 0 - 0
Petrolul
 Romania: Liga 2 - Relegation
Politehnica Timisoara
FT 1 - 2
FC Brasov
 Romania: Liga 2 - Championship Group
U. Cluj
FT 1 - 2
FC Hermannstadt
Petrolul
FT 2 - 0
Concordia
Steaua Bucuresti
FT 2 - 0
Unirea Slobozia
 Romania: Liga 2 - Relegation Group
Poli Iasi
FT 3 - 1
Politehnica Timisoara
Calarasi
FT 2 - 6
Csikszereda M. Ciuc
FC Brasov
FT 6 - 1
Astra
Metaloglobus Bucharest
FT 1 - 1
Selimbar
Unirea Dej
FT 3 - 0
FC Buzau
Viitorul Tg. Jiu
FT 0 - 2
Ripensia Timisoara
 Romania: Liga 2 - Championship Group
FC Hermannstadt
FT 1 - 1
Petrolul
Steaua Bucuresti
FT 0 - 2
U. Cluj
Unirea Slobozia
FT 1 - 1
Concordia
Petrolul
FT 0 - 0
Steaua Bucuresti
U. Cluj
FT 1 - 2
Unirea Slobozia
 Romania: Liga 2 - Relegation Group
Politehnica Timisoara
FT 1 - 1
Metaloglobus Bucharest
Astra
FT 0 - 6
Viitorul Tg. Jiu
Csikszereda M. Ciuc
FT 3 - 0
Poli Iasi
FC Buzau
FT 4 - 1
Unirea Constanta
Ripensia Timisoara
FT 1 - 4
Unirea Dej
Selimbar
FT 6 - 0
Braila
 Romania: Liga 2 - Championship Group
Concordia
FT 1 - 3
FC Hermannstadt
U. Cluj
FT 3 - 1
Petrolul
Steaua Bucuresti
FT 3 - 0
Concordia
 Romania: Liga 2 - Relegation Group
Braila
FT 2 - 4
Politehnica Timisoara
Metaloglobus Bucharest
FT 1 - 3
Csikszereda M. Ciuc
Poli Iasi
FT 2 - 0
Calarasi
Unirea Constanta
FT 2 - 1
Ripensia Timisoara
Unirea Dej
FT 1 - 0
Astra
Viitorul Tg. Jiu
FT 1 - 2
FC Brasov
 Romania: Liga 2 - Championship Group
Unirea Slobozia
FT 0 - 0
FC Hermannstadt
U. Cluj
FT 3 - 1
Concordia
Steaua Bucuresti
FT 1 - 4
FC Hermannstadt
Petrolul
FT 3 - 1
Unirea Slobozia
 Romania: Liga 2 - Relegation Group
Politehnica Timisoara
FT 1 - 2
Selimbar
FC Brasov
FT 0 - 2
Unirea Dej
 Romania: Liga 2 - Championship Group
FC Hermannstadt
FT 0 - 0
U. Cluj
Unirea Slobozia
FT 0 - 0
Steaua Bucuresti
 Romania: Liga 3 - Seria 1
Ceahlaul
FT 2 - 1
Stiinta Miroslava
CSM Bacau
FT 1 - 1
Foresta Suceava
Dante Botosani
FT 2 - 1
Csikszereda M. Ciuc 2
Somuz Falticeni
FT 1 - 3
Bucovina Radauti
Viitorul Darabani
FT 5 - 1
Brodoc
Brodoc
FT 1 - 3
Dante Botosani
Bucovina Radauti
FT 4 - 0
Viitorul Darabani
Ceahlaul
FT 3 - 5
CSM Bacau
Foresta Suceava
FT 2 - 0
Somuz Falticeni
Stiinta Miroslava
FT 2 - 1
Csikszereda M. Ciuc 2
CSM Bacau
FT 1 - 1
Stiinta Miroslava
Dante Botosani
FT 2 - 2
Bucovina Radauti
Somuz Falticeni
FT 1 - 1
Ceahlaul
Viitorul Darabani
FT 0 - 1
Foresta Suceava
Csikszereda M. Ciuc 2
FT 0 - 2
Brodoc
Bucovina Radauti
FT 2 - 0
Csikszereda M. Ciuc 2
Ceahlaul
FT 4 - 1
Viitorul Darabani
CSM Bacau
FT 3 - 0
Somuz Falticeni
Foresta Suceava
FT 1 - 0
Dante Botosani
Stiinta Miroslava
FT 3 - 0
Brodoc
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Relegation Group
Ceahlaul
FT 3 - 0
CSM Bacau
CSM Pascani
FT 1 - 2
Somuz Falticeni
Sporting Vaslui
FT 2 - 2
Stiinta Miroslava
CSM Bacau
FT 1 - 0
CSM Pascani
Somuz Falticeni
FT 1 - 1
Sporting Vaslui
Stiinta Miroslava
FT 0 - 3
Ceahlaul
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
Bucovina Radauti
FT 1 - 3
Dante Botosani
Foresta Suceava
FT 2 - 0
Husana Husi
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Relegation Group
CSM Bacau
FT 1 - 1
Stiinta Miroslava
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
Dante Botosani
FT 1 - 1
Foresta Suceava
Husana Husi
FT 2 - 1
Bucovina Radauti
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Relegation Group
Ceahlaul
FT 1 - 1
Somuz Falticeni
CSM Pascani
FT 0 - 3
Sporting Vaslui
Somuz Falticeni
FT 1 - 1
CSM Bacau
Sporting Vaslui
FT 0 - 1
Ceahlaul
Stiinta Miroslava
FT 0 - 1
CSM Pascani
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
Dante Botosani
FT 2 - 0
Husana Husi
Foresta Suceava
FT 1 - 0
Bucovina Radauti
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Relegation Group
CSM Bacau
FT 1 - 2
Sporting Vaslui
CSM Pascani
FT 1 - 2
Ceahlaul
Stiinta Miroslava
FT 2 - 1
Somuz Falticeni
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
Dante Botosani
FT 4 - 0
Bucovina Radauti
Husana Husi
FT 1 - 1
Foresta Suceava
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Relegation Group
CSM Bacau
FT 0 - 0
Ceahlaul
Somuz Falticeni
FT 3 - 0
CSM Pascani
Stiinta Miroslava
FT 2 - 0
Sporting Vaslui
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
Bucovina Radauti
FT 2 - 2
Husana Husi
Foresta Suceava
FT 2 - 0
Dante Botosani
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Relegation Group
Ceahlaul
FT 2 - 1
Stiinta Miroslava
CSM Pascani
FT 0 - 0
CSM Bacau
 Romania: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
Bucovina Radauti
FT 1 - 1
Foresta Suceava
Husana Husi
FT 1 - 0
Dante Botosani
Bucovina Radauti
FT 0 - 2
Dante Botosani
Foresta Suceava
FT 5 - 1
Husana Husi
Dante Botosani
FT 1 - 0
Foresta Suceava
Husana Husi
FT 0 - 0
Bucovina Radauti
Dante Botosani
FT 0 - 0
Husana Husi
Foresta Suceava
FT 5 - 0
Bucovina Radauti
 Romania: Liga 3 - Seria 2
Unirea Branistea
FT 2 - 0
Aerostar
Braila
FT 0 - 4
Metalul Buzau
Sporting Liesti
FT 8 - 0
Viitorul Ianca
Vointa Limpezis
FT 2 - 4
CSM Focsani
CSM Ramnicu Sarat
FT 4 - 1
Dinamo Bacau
CSM Focsani
FT 2 - 2
Aerostar
Dinamo Bacau
FT 0 - 1
Unirea Branistea
Metalul Buzau
FT 1 - 1
CSM Ramnicu Sarat
Viitorul Ianca
FT 2 - 0
Braila
Vointa Limpezis
FT 1 - 4
Sporting Liesti
Braila
FT 1 - 1
Vointa Limpezis
Sporting Liesti
FT 1 - 2
CSM Focsani
Unirea Branistea
FT 1 - 0
Metalul Buzau
Aerostar
FT 5 - 1
Dinamo Bacau
CSM Ramnicu Sarat
FT 4 - 0
Viitorul Ianca
CSM Focsani
FT 6 - 1
Dinamo Bacau
Metalul Buzau
FT 1 - 2
Aerostar
Sporting Liesti
FT 4 - 0
Braila
Viitorul Ianca
FT 1 - 2
Unirea Branistea
Vointa Limpezis
FT 1 - 3
CSM Ramnicu Sarat
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
Sporting Liesti
FT 3 - 1
CS Faurei
Sportul Chiscani
FT 1 - 3
CSM Ramnicu Sarat
Viitorul Ianca
FT 1 - 1
Dinamo Bacau
CS Faurei
FT 1 - 0
Sportul Chiscani
Dinamo Bacau
FT 1 - 3
Sporting Liesti
CSM Ramnicu Sarat
FT 1 - 2
Viitorul Ianca
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
Metalul Buzau
FT 2 - 3
Otelul
CSM Focsani
FT 3 - 1
Aerostar
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
CS Faurei
FT 1 - 3
Dinamo Bacau
Sporting Liesti
FT 0 - 1
CSM Ramnicu Sarat
Sportul Chiscani
FT 1 - 2
Viitorul Ianca
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
Otelul
FT 3 - 0
CSM Focsani
Aerostar
FT 2 - 1
Metalul Buzau
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
Dinamo Bacau
FT 6 - 2
Sportul Chiscani
Viitorul Ianca
FT 2 - 2
Sporting Liesti
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
CSM Focsani
FT 3 - 2
Metalul Buzau
Otelul
FT 4 - 1
Aerostar
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
CSM Ramnicu Sarat
FT 6 - 1
CS Faurei
CS Faurei
FT 0 - 2
Viitorul Ianca
Sportul Chiscani
FT 0 - 2
Sporting Liesti
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
Aerostar
FT 0 - 0
CSM Focsani
Otelul
FT 3 - 0
Metalul Buzau
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
Dinamo Bacau
FT 2 - 0
CSM Ramnicu Sarat
CS Faurei
FT 0 - 3
Sporting Liesti
Dinamo Bacau
FT 4 - 0
Viitorul Ianca
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
CSM Focsani
FT 1 - 0
Otelul
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
CSM Ramnicu Sarat
FT 0 - 1
Sportul Chiscani
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
Metalul Buzau
FT 3 - 1
Aerostar
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
Sporting Liesti
FT 4 - 1
Dinamo Bacau
Sportul Chiscani
FT 3 - 1
CS Faurei
 Romania: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
Aerostar
FT 0 - 1
Otelul
Metalul Buzau
FT 0 - 1
CSM Focsani
CSM Focsani
FT 0 - 0
Aerostar
Metalul Buzau
FT 0 - 3
Otelul
Otelul
FT 2 - 0
CSM Focsani
Aerostar
FT 6 - 0
Metalul Buzau
CSM Focsani
FT 2 - 0
Metalul Buzau
Otelul
FT 1 - 0
Aerostar
 Romania: Liga 3 - Seria 3
Afumati
FT 5 - 0
Gloria Baneasa
Amara
FT 1 - 2
Inainte Modelu
Calarasi
FT 5 - 1
Agricola Borcea
Gloria Albesti
FT 1 - 1
Recolta Gh. Doja
F. Constanta 2
FT 1 - 1
Voluntari 2
Agricola Borcea
FT 1 - 3
Gloria Albesti
Inainte Modelu
FT 0 - 0
Calarasi
Recolta Gh. Doja
FT 1 - 2
Afumati
Voluntari 2
FT 0 - 3
Gloria Baneasa
F. Constanta 2
FT 14 - 0
Amara
Calarasi
FT 1 - 1
F. Constanta 2
Afumati
FT 3 - 0
Agricola Borcea
Amara
FT 3 - 1
Voluntari 2
Gloria Albesti
FT 4 - 0
Inainte Modelu
Gloria Baneasa
FT 4 - 0
Recolta Gh. Doja
Agricola Borcea
FT 1 - 5
Gloria Baneasa
Amara
FT 0 - 4
Calarasi
F. Constanta 2
FT 1 - 5
Gloria Albesti
Voluntari 2
FT 2 - 2
Recolta Gh. Doja
Inainte Modelu
FT 1 - 5
Afumati
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
CSM Oltenita
FT 2 - 3
Inainte Modelu
Gloria Albesti
FT 5 - 1
Fetesti
Voluntari 2
FT 2 - 1
Recolta Gh. Doja
Fetesti
FT 1 - 1
CSM Oltenita
Recolta Gh. Doja
FT 3 - 1
Gloria Albesti
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
F. Constanta 2
FT 1 - 2
Afumati
Popesti Leordeni
FT 3 - 0
Agricola Borcea
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
Inainte Modelu
FT 5 - 1
Voluntari 2
CSM Oltenita
FT 1 - 3
Voluntari 2
Fetesti
FT 1 - 0
Recolta Gh. Doja
Gloria Albesti
FT 1 - 3
Inainte Modelu
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
Afumati
FT 7 - 1
Popesti Leordeni
Agricola Borcea
FT 0 - 2
F. Constanta 2
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
Voluntari 2
FT 0 - 2
Gloria Albesti
Recolta Gh. Doja
FT 3 - 1
CSM Oltenita
Inainte Modelu
FT 2 - 2
Fetesti
CSM Oltenita
FT 1 - 6
Gloria Albesti
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
Afumati
FT 7 - 1
Agricola Borcea
Popesti Leordeni
FT 2 - 1
F. Constanta 2
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
Afumati
FT 1 - 0
F. Constanta 2
Agricola Borcea
FT 1 - 4
Popesti Leordeni
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
Recolta Gh. Doja
FT 4 - 1
Inainte Modelu
Fetesti
FT 1 - 1
Voluntari 2
Fetesti
FT 0 - 1
Gloria Albesti
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
Popesti Leordeni
FT 2 - 3
Afumati
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
Recolta Gh. Doja
FT 3 - 1
Voluntari 2
Inainte Modelu
FT 2 - 1
CSM Oltenita
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
F. Constanta 2
FT 3 - 0
Agricola Borcea
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
CSM Oltenita
FT 1 - 1
Fetesti
Gloria Albesti
FT 3 - 3
Recolta Gh. Doja
 Romania: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
F. Constanta 2
FT 1 - 1
Popesti Leordeni
Agricola Borcea
FT 0 - 4
Afumati
F. Constanta 2
FT 2 - 1
Afumati
Popesti Leordeni
FT 7 - 0
Agricola Borcea
Afumati
FT 4 - 2
Popesti Leordeni
Agricola Borcea
FT 1 - 1
F. Constanta 2
Afumati
FT 11 - 0
Agricola Borcea
Popesti Leordeni
FT 1 - 2
F. Constanta 2
 Romania: Liga 3 - Seria 4
CS Din. Bucuresti
FT 2 - 2
Bradu
Moreni
FT 1 - 1
FC Pucioasa
Tunari
FT 6 - 2
FCSB 2
Campulung
FT 0 - 0
Popesti Leordeni
Moreni
FT 2 - 0
Unirea Bascov
Bradu
FT 1 - 1
Campulung
FC Pucioasa
FT 0 - 0
Popesti Leordeni
FCSB 2
FT 2 - 3
CS Din. Bucuresti
Tunari
FT 2 - 0
Moreni
Campulung
FT 1 - 1
FCSB 2
Popesti Leordeni
FT 4 - 0
Bradu
Unirea Bascov
FT 3 - 0
FC Pucioasa
Moreni
FT 3 - 2
CS Din. Bucuresti
FC Pucioasa
FT 0 - 2
Bradu
FCSB 2
FT 2 - 4
Popesti Leordeni
Unirea Bascov
FT 0 - 2
Tunari
CS Din. Bucuresti
FT 1 - 1
Unirea Bascov
Tunari
FT 2 - 0
FC Pucioasa
Bradu
FT 2 - 2
FCSB 2
Campulung
FT 0 - 1
Moreni
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
FCSB 2
FT 0 - 1
Academica Clinceni 2
Moreni
FT 1 - 2
Bradu
FC Arges 2
FT 8 - 2
Din. Bucuresti 2
Bradu
FT 4 - 1
FCSB 2
Academica Clinceni 2
FT 1 - 0
FC Arges 2
Din. Bucuresti 2
FT 1 - 4
Moreni
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
Rapid Bucuresti 2
FT 3 - 3
Progresul Spartac
Tunari
FT 3 - 2
Unirea Bascov
Progresul Spartac
FT 3 - 0
Tunari
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
Academica Clinceni 2
FT 2 - 1
Bradu
FC Arges 2
FT 2 - 4
Moreni
FCSB 2
FT 6 - 0
Din. Bucuresti 2
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
Unirea Bascov
FT 3 - 2
Rapid Bucuresti 2
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
Bradu
FT 3 - 1
FC Arges 2
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
Progresul Spartac
FT 3 - 0
Unirea Bascov
Tunari
FT 3 - 1
Rapid Bucuresti 2
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
Din. Bucuresti 2
FT 4 - 2
Academica Clinceni 2
Moreni
FT 2 - 1
FCSB 2
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
Progresul Spartac
FT 1 - 2
Rapid Bucuresti 2
Unirea Bascov
FT 2 - 2
Tunari
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
Academica Clinceni 2
FT 1 - 2
Moreni
Bradu
FT 3 - 1
Din. Bucuresti 2
FC Arges 2
FT 0 - 2
FCSB 2
Bradu
FT 1 - 0
Moreni
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
Tunari
FT 1 - 1
Progresul Spartac
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
Academica Clinceni 2
FT 0 - 1
FCSB 2
Din. Bucuresti 2
FT 1 - 2
FC Arges 2
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
Rapid Bucuresti 2
FT 3 - 4
Unirea Bascov
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
FC Arges 2
FT 0 - 2
Academica Clinceni 2
FCSB 2
FT 6 - 1
Bradu
 Romania: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
Rapid Bucuresti 2
FT 0 - 1
Tunari
Unirea Bascov
FT 0 - 1
Progresul Spartac
Tunari
FT 6 - 2
Unirea Bascov
Rapid Bucuresti 2
FT 2 - 1
Progresul Spartac
Progresul Spartac
FT 2 - 2
Tunari
Unirea Bascov
FT 0 - 3
Rapid Bucuresti 2
Progresul Spartac
FT 1 - 1
Unirea Bascov
Tunari
FT 3 - 2
Rapid Bucuresti 2
 Romania: Liga 3 - Seria 5
Cetate Rasnov
FT 2 - 0
Paulesti
CS Blejoi
FT 2 - 1
CSO Plopeni
Sepsi Sf. Gheorghe 2
FT 2 - 3
Kids Tampa Brasov
Odorheiu
FT 1 - 1
Targu Secuiesc
SR Brasov
FT 2 - 1
Olimpic Zarnesti
CSO Plopeni
FT 1 - 2
Sepsi Sf. Gheorghe 2
Olimpic Zarnesti
FT 3 - 2
Kids Tampa Brasov
Paulesti
FT 2 - 1
Odorheiu
SR Brasov
FT 2 - 1
Cetate Rasnov
Targu Secuiesc
FT 1 - 2
CS Blejoi
Cetate Rasnov
FT 2 - 0
Olimpic Zarnesti
CS Blejoi
FT 6 - 2
Paulesti
Kids Tampa Brasov
FT 0 - 1
CSO Plopeni
Sepsi Sf. Gheorghe 2
FT 1 - 3
Targu Secuiesc
Odorheiu
FT 2 - 1
SR Brasov
Cetate Rasnov
FT 2 - 1
Odorheiu
Olimpic Zarnesti
FT 1 - 1
CSO Plopeni
Paulesti
FT 1 - 5
Sepsi Sf. Gheorghe 2
Targu Secuiesc
FT 2 - 0
Kids Tampa Brasov
SR Brasov
FT 0 - 3
CS Blejoi
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
CS Blejoi
FT 2 - 1
Kids Tampa Brasov
SR Brasov
FT 2 - 0
FC Hermannstadt 2
Targu Secuiesc
FT 2 - 1
CSO Plopeni
CSO Plopeni
FT 3 - 0
CS Blejoi
Kids Tampa Brasov
FT 2 - 1
SR Brasov
FC Hermannstadt 2
FT 1 - 4
Targu Secuiesc
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
Cetate Rasnov
FT 1 - 0
Odorheiu
FC Pucioasa
FT 2 - 0
Sepsi Sf. Gheorghe 2
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
CS Blejoi
FT 3 - 1
FC Hermannstadt 2
Kids Tampa Brasov
FT 1 - 0
CSO Plopeni
SR Brasov
FT 1 - 0
Targu Secuiesc
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
Sepsi Sf. Gheorghe 2
FT 1 - 1
Cetate Rasnov
Odorheiu
FT 8 - 1
FC Pucioasa
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
CSO Plopeni
FT 4 - 1
SR Brasov
Targu Secuiesc
FT 2 - 1
CS Blejoi
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
FC Pucioasa
FT 1 - 1
Cetate Rasnov
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
FC Hermannstadt 2
FT 4 - 1
Kids Tampa Brasov
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
Odorheiu
FT 1 - 3
Sepsi Sf. Gheorghe 2
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
SR Brasov
FT 2 - 1
CS Blejoi
CSO Plopeni
FT 0 - 0
FC Hermannstadt 2
Kids Tampa Brasov
FT 5 - 0
Targu Secuiesc
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
Odorheiu
FT 4 - 0
Cetate Rasnov
Sepsi Sf. Gheorghe 2
FT 1 - 3
FC Pucioasa
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
CSO Plopeni
FT 1 - 0
Targu Secuiesc
Kids Tampa Brasov
FT 2 - 1
CS Blejoi
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
Cetate Rasnov
FT 1 - 1
Sepsi Sf. Gheorghe 2
FC Pucioasa
FT 2 - 4
Odorheiu
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
FC Hermannstadt 2
FT 1 - 0
SR Brasov
CS Blejoi
FT 5 - 1
CSO Plopeni
SR Brasov
FT 2 - 1
Kids Tampa Brasov
 Romania: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
Cetate Rasnov
FT 0 - 1
FC Pucioasa
Sepsi Sf. Gheorghe 2
FT 0 - 1
Odorheiu
Cetate Rasnov
FT 1 - 2
Odorheiu
FC Pucioasa
FT 2 - 1
Sepsi Sf. Gheorghe 2
Odorheiu
FT 1 - 0
FC Pucioasa
Sepsi Sf. Gheorghe 2
FT 1 - 2
Cetate Rasnov
FC Pucioasa
FT 1 - 0
Cetate Rasnov
Odorheiu
FT 3 - 1
Sepsi Sf. Gheorghe 2
 Romania: Liga 3 - Seria 6
Cetatea
FT 3 - 1
CSM Alexandria
Horezu
FT 3 - 3
Calimanesti
Petrolul Potcoava
FT 2 - 0
CS U Craiova 2
Minerul Costesti
FT 2 - 3
Sporting Rosiori
Vedita Colonesti
FT 0 - 4
Viitorul Daesti
Calimanesti
FT 1 - 1
Cetatea
Sporting Rosiori
FT 2 - 0
CS U Craiova 2
Viitorul Daesti
FT 3 - 0
Petrolul Potcoava
CSM Alexandria
FT 3 - 0
Vedita Colonesti
Minerul Costesti
FT 0 - 4
Horezu
Cetatea
FT 1 - 0
Minerul Costesti
Horezu
FT 3 - 1
Sporting Rosiori
Petrolul Potcoava
FT 0 - 3
CSM Alexandria
CS U Craiova 2
FT 0 - 0
Viitorul Daesti
Vedita Colonesti
FT 2 - 2
Calimanesti
CSM Alexandria
FT 3 - 0
CS U Craiova 2
Calimanesti
FT 0 - 1
Petrolul Potcoava
Horezu
FT 3 - 1
Cetatea
Sporting Rosiori
FT 1 - 2
Viitorul Daesti
Minerul Costesti
FT 2 - 0
Vedita Colonesti
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
CSO Filiasi
FT 1 - 2
CS U Craiova 2
Minerul Costesti
FT 2 - 0
Petrolul Potcoava
Sporting Rosiori
FT 2 - 0
Horezu
CS U Craiova 2
FT 5 - 1
Sporting Rosiori
Horezu
FT 1 - 1
Minerul Costesti
Petrolul Potcoava
FT 1 - 1
CSO Filiasi
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Promotion Group
CSM Alexandria
FT 3 - 2
CSM Slatina
Viitorul Daesti
FT 2 - 1
Vedita Colonesti
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
Horezu
FT 2 - 2
CS U Craiova 2
Sporting Rosiori
FT 4 - 0
Petrolul Potcoava
Minerul Costesti
FT 1 - 3
CSO Filiasi
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Promotion Group
CSM Slatina
FT 1 - 0
Viitorul Daesti
Vedita Colonesti
FT 1 - 0
CSM Alexandria
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
CSO Filiasi
FT 1 - 1
Sporting Rosiori
CS U Craiova 2
FT 5 - 0
Minerul Costesti
Petrolul Potcoava
FT 2 - 0
Horezu
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Promotion Group
CSM Slatina
FT 1 - 0
Vedita Colonesti
Viitorul Daesti
FT 2 - 1
CSM Alexandria
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
CS U Craiova 2
FT 2 - 0
Petrolul Potcoava
Horezu
FT 1 - 3
CSO Filiasi
Minerul Costesti
FT 3 - 1
Sporting Rosiori
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Promotion Group
CSM Slatina
FT 1 - 2
CSM Alexandria
Vedita Colonesti
FT 0 - 1
Viitorul Daesti
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
CS U Craiova 2
FT 1 - 2
CSO Filiasi
Horezu
FT 4 - 1
Sporting Rosiori
Petrolul Potcoava
FT 3 - 4
Minerul Costesti
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Promotion Group
CSM Alexandria
FT 3 - 0
Vedita Colonesti
Viitorul Daesti
FT 1 - 1
CSM Slatina
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
Minerul Costesti
FT 0 - 1
Horezu
Sporting Rosiori
FT 3 - 2
CS U Craiova 2
 Romania: Liga 3 - Seria 6 - Promotion Group
CSM Alexandria
FT 2 - 1
Viitorul Daesti
Vedita Colonesti
FT 0 - 2
CSM Slatina
CSM Alexandria
FT 0 - 0
CSM Slatina
Viitorul Daesti
FT 2 - 1
Vedita Colonesti
CSM Slatina
FT 2 - 1
Viitorul Daesti
Vedita Colonesti
FT 0 - 3
CSM Alexandria
CSM Slatina
FT 2 - 1
Vedita Colonesti
Viitorul Daesti
Awarded 0 - 3
CSM Alexandria
 Romania: Liga 3 - Seria 7
Jiul Petrosani
FT 2 - 1
Lupac
Progresul Ezeris
FT 0 - 7
CSM Deva
Viitorul Simian
FT 4 - 2
Retezatul Hateg
CSO Filiasi
FT 8 - 0
Aurul Brad
Viitorul Tg. Jiu II
FT 1 - 4
Gilortul Tg. Carbunesti
Aurul Brad
FT 1 - 6
Viitorul Simian
Jiul Petrosani
FT 4 - 0
Progresul Ezeris
Lupac
FT 1 - 2
Retezatul Hateg
CSM Deva
FT 8 - 0
Viitorul Tg. Jiu II
Gilortul Tg. Carbunesti
FT 3 - 1
CSO Filiasi
Progresul Ezeris
FT 0 - 0
Lupac
Retezatul Hateg
FT 1 - 2
Aurul Brad
Viitorul Simian
FT 5 - 0
Gilortul Tg. Carbunesti
CSO Filiasi
FT 0 - 5
CSM Deva
Viitorul Tg. Jiu II
FT 1 - 2
Jiul Petrosani
Jiul Petrosani
FT 1 - 3
CSO Filiasi
Lupac
FT 4 - 0
Aurul Brad
Progresul Ezeris
FT 1 - 0
Viitorul Tg. Jiu II
CSM Deva
FT 2 - 1
Viitorul Simian
Gilortul Tg. Carbunesti
FT 2 - 0
Retezatul Hateg
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Aurul Brad
FT 2 - 1
Progresul Ezeris
Jiul Petrosani
FT 3 - 1
Gilortul Tg. Carbunesti
Viitorul Simian
FT 5 - 0
Viitorul Tg. Jiu II
Gilortul Tg. Carbunesti
FT 2 - 2
Viitorul Simian
Progresul Ezeris
FT 5 - 1
Jiul Petrosani
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
Lupac
FT 0 - 3
CSM Resita
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Viitorul Tg. Jiu II
FT 0 - 2
Aurul Brad
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
CSM Deva
FT 2 - 1
Pandurii
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Viitorul Simian
FT 1 - 0
Progresul Ezeris
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
CSM Resita
FT 4 - 0
CSM Deva
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Aurul Brad
FT 2 - 0
Jiul Petrosani
Viitorul Tg. Jiu II
FT 0 - 2
Gilortul Tg. Carbunesti
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
Pandurii
FT 1 - 2
Lupac
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Gilortul Tg. Carbunesti
FT 1 - 0
Aurul Brad
Jiul Petrosani
FT 0 - 1
Viitorul Simian
Progresul Ezeris
FT 2 - 3
Viitorul Tg. Jiu II
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
CSM Resita
FT 5 - 1
Pandurii
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
CSM Deva
FT 0 - 1
Lupac
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Aurul Brad
FT 3 - 2
Viitorul Simian
Gilortul Tg. Carbunesti
FT 2 - 0
Progresul Ezeris
Viitorul Tg. Jiu II
FT 1 - 1
Jiul Petrosani
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
CSM Resita
FT 5 - 0
Lupac
Pandurii
FT 1 - 0
CSM Deva
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Progresul Ezeris
FT 0 - 0
Aurul Brad
Gilortul Tg. Carbunesti
FT 2 - 1
Jiul Petrosani
Viitorul Tg. Jiu II
FT 0 - 0
Viitorul Simian
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
CSM Deva
FT 1 - 1
CSM Resita
Lupac
FT 2 - 1
Pandurii
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
Aurul Brad
FT 2 - 0
Viitorul Tg. Jiu II
Viitorul Simian
FT 2 - 0
Gilortul Tg. Carbunesti
 Romania: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
Lupac
FT 1 - 2
CSM Deva
Pandurii
FT 2 - 2
CSM Resita
Lupac
FT 0 - 3
CSM Resita
CSM Deva
FT 2 - 1
Pandurii
Pandurii
FT 2 - 0
Lupac
CSM Resita
FT 1 - 0
CSM Deva
CSM Resita
FT 2 - 0
Pandurii
CSM Deva
FT 2 - 0
Lupac
 Romania: Liga 3 - Seria 8
Avantul Periam
FT 2 - 1
Phoenix Buzias
Bisnov
FT 0 - 4
CSM Resita
Crisul Chisineu Cris
FT 0 - 2
Soimii Lipova
Ghiroda & Giarmata Vii
FT 5 - 0
Teuz Cermei
Ineu
FT 1 - 1
Progresul Pecica
CSM Resita
FT 4 - 0
Ineu
Soimii Lipova
FT 3 - 0
Progresul Pecica
Teuz Cermei
FT 0 - 1
Bisnov
Crisul Chisineu Cris
FT 5 - 0
Avantul Periam
Phoenix Buzias
FT 1 - 4
Ghiroda & Giarmata Vii
Progresul Pecica
FT 3 - 2
CSM Resita
Avantul Periam
FT 1 - 6
Soimii Lipova
Bisnov
FT 1 - 1
Phoenix Buzias
Ghiroda & Giarmata Vii
FT 0 - 1
Crisul Chisineu Cris
Ineu
FT 1 - 1
Teuz Cermei
Soimii Lipova
FT 0 - 0
CSM Resita
Avantul Periam
FT 1 - 2
Ghiroda & Giarmata Vii
Crisul Chisineu Cris
FT 3 - 0
Bisnov
Phoenix Buzias
FT 0 - 0
Ineu
Teuz Cermei
FT 3 - 2
Progresul Pecica
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Progresul Pecica
FT 1 - 4
Avantul Periam
Teuz Cermei
FT 5 - 2
Frontiera Curtici
Bisnov
FT 0 - 0
Teuz Cermei
Frontiera Curtici
FT 4 - 0
Progresul Pecica
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
Crisul Chisineu Cris
FT 0 - 1
Ghiroda & Giarmata Vii
CSC Dumbravita
FT 1 - 1
Soimii Lipova
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Avantul Periam
FT 3 - 3
Frontiera Curtici
Progresul Pecica
FT 0 - 1
Bisnov
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
Ghiroda & Giarmata Vii
FT 1 - 3
CSC Dumbravita
Soimii Lipova
FT 3 - 0
Crisul Chisineu Cris
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Bisnov
FT 0 - 2
Avantul Periam
Teuz Cermei
FT 1 - 1
Progresul Pecica
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
CSC Dumbravita
FT 1 - 0
Crisul Chisineu Cris
Ghiroda & Giarmata Vii
FT 1 - 1
Soimii Lipova
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Avantul Periam
FT 2 - 0
Teuz Cermei
Frontiera Curtici
FT 2 - 2
Bisnov
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
Ghiroda & Giarmata Vii
FT 0 - 0
Crisul Chisineu Cris
Soimii Lipova
FT 0 - 1
CSC Dumbravita
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Avantul Periam
FT 1 - 5
Progresul Pecica
Frontiera Curtici
FT 1 - 1
Teuz Cermei
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
Crisul Chisineu Cris
FT 2 - 2
Soimii Lipova
CSC Dumbravita
FT 2 - 2
Ghiroda & Giarmata Vii
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Progresul Pecica
FT 2 - 2
Frontiera Curtici
Teuz Cermei
FT 3 - 0
Bisnov
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
Crisul Chisineu Cris
FT 1 - 1
CSC Dumbravita
Soimii Lipova
FT 2 - 1
Ghiroda & Giarmata Vii
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Bisnov
FT 6 - 1
Progresul Pecica
Frontiera Curtici
FT 1 - 2
Avantul Periam
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
Crisul Chisineu Cris
FT 1 - 1
Ghiroda & Giarmata Vii
CSC Dumbravita
FT 2 - 0
Soimii Lipova
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Avantul Periam
FT 1 - 0
Bisnov
Progresul Pecica
FT 4 - 3
Teuz Cermei
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
Ghiroda & Giarmata Vii
FT 0 - 0
CSC Dumbravita
Soimii Lipova
FT 0 - 0
Crisul Chisineu Cris
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
Bisnov
FT 1 - 1
Frontiera Curtici
Teuz Cermei
FT 1 - 3
Avantul Periam
 Romania: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
CSC Dumbravita
FT 0 - 1
Crisul Chisineu Cris
Ghiroda & Giarmata Vii
FT 1 - 2
Soimii Lipova
 Romania: Liga 3 - Seria 9
Sanatatea Cluj
FT 7 - 3
Ocna Mures
Unirea Ungheni
FT 0 - 3
Corvinul Hunedoara
ACS Targu Mures 1898
FT 2 - 1
Viitorul Cluj
Metalurgistul Cugir
FT 2 - 0
Avantul Reghin
Unirea Alba-Iulia
FT 2 - 1
Univ. din Alba Iulia
Corvinul Hunedoara
FT 3 - 0
Unirea Alba-Iulia
Ocna Mures
FT 0 - 6
Metalurgistul Cugir
Univ. din Alba Iulia
FT 3 - 1
Sanatatea Cluj
Viitorul Cluj
FT 0 - 0
Avantul Reghin
ACS Targu Mures 1898
FT 2 - 1
Unirea Ungheni
Sanatatea Cluj
FT 2 - 9
Corvinul Hunedoara
Unirea Ungheni
FT 3 - 2
Viitorul Cluj
Avantul Reghin
FT 2 - 2
Ocna Mures
Metalurgistul Cugir
FT 1 - 0
Univ. din Alba Iulia
Unirea Alba-Iulia
FT 4 - 0
ACS Targu Mures 1898
Corvinul Hunedoara
FT 4 - 0
Metalurgistul Cugir
Unirea Ungheni
FT 4 - 3
Unirea Alba-Iulia
Univ. din Alba Iulia
FT 0 - 0
Avantul Reghin
Viitorul Cluj
FT 3 - 0
Ocna Mures
ACS Targu Mures 1898
FT 4 - 3
Sanatatea Cluj
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Gloria 2018 Bistrita
FT 3 - 0
Avantul Reghin
Ocna Mures
FT 3 - 7
Ariesul Turda
Unirea Alba-Iulia
FT 3 - 3
Sanatatea Cluj
Sanatatea Cluj
FT 5 - 0
Ocna Mures
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Metalurgistul Cugir
FT 4 - 0
Viitorul Cluj
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Ariesul Turda
FT 2 - 9
Gloria 2018 Bistrita
Avantul Reghin
FT 1 - 1
Unirea Alba-Iulia
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Unirea Ungheni
FT 2 - 2
Corvinul Hunedoara
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Gloria 2018 Bistrita
FT 2 - 4
Sanatatea Cluj
Unirea Alba-Iulia
FT 1 - 0
Ocna Mures
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Corvinul Hunedoara
FT 3 - 0
Metalurgistul Cugir
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Avantul Reghin
FT 1 - 0
Ariesul Turda
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Viitorul Cluj
FT 2 - 4
Unirea Ungheni
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Ocna Mures
FT 1 - 4
Gloria 2018 Bistrita
Sanatatea Cluj
FT 1 - 6
Avantul Reghin
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Corvinul Hunedoara
FT 3 - 2
Viitorul Cluj
Metalurgistul Cugir
FT 4 - 1
Unirea Ungheni
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Ariesul Turda
FT 1 - 4
Unirea Alba-Iulia
Avantul Reghin
FT 0 - 0
Ocna Mures
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Corvinul Hunedoara
FT 3 - 1
Unirea Ungheni
Viitorul Cluj
FT 1 - 2
Metalurgistul Cugir
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Ariesul Turda
FT 5 - 3
Sanatatea Cluj
Unirea Alba-Iulia
FT 2 - 1
Gloria 2018 Bistrita
Sanatatea Cluj
FT 6 - 0
Unirea Alba-Iulia
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Metalurgistul Cugir
FT 2 - 5
Corvinul Hunedoara
Unirea Ungheni
FT 0 - 0
Viitorul Cluj
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
Ariesul Turda
FT 5 - 0
Ocna Mures
Avantul Reghin
FT 2 - 4
Gloria 2018 Bistrita
Gloria 2018 Bistrita
FT 5 - 3
Ariesul Turda
Unirea Alba-Iulia
FT 3 - 3
Avantul Reghin
 Romania: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
Unirea Ungheni
FT 2 - 1
Metalurgistul Cugir
Viitorul Cluj
FT 0 - 2
Corvinul Hunedoara
Metalurgistul Cugir
FT 4 - 0
Viitorul Cluj
Unirea Ungheni
FT 3 - 3
Corvinul Hunedoara
Corvinul Hunedoara
FT 0 - 0
Metalurgistul Cugir
Viitorul Cluj
FT 2 - 1
Unirea Ungheni
Corvinul Hunedoara
FT 5 - 0
Viitorul Cluj
Metalurgistul Cugir
FT 1 - 1
Unirea Ungheni
 Romania: Liga 3 - Seria 10
CFR Cluj II
FT 1 - 1
CSM Zalau
CSM Satu Mare
FT 4 - 0
Sighetu Marmatiei
Simleul Silvaniei
FT 0 - 2
Baile Felix
Gloria 2018 Bistrita
FT 1 - 0
FC Bihor
CSM Satu Mare
FT 1 - 0
Gloria 2018 Bistrita
CSM Zalau
FT 2 - 1
Simleul Silvaniei
FC Bihor
FT 4 - 0
CFR Cluj II
Sighetu Marmatiei
FT 4 - 1
Victoria Carei
Baile Felix
FT 3 - 2
Minerul Ocna Dej
CFR Cluj II
FT 1 - 2
CSM Satu Mare
Minerul Ocna Dej
FT 3 - 1
CSM Zalau
Simleul Silvaniei
FT 4 - 1
FC Bihor
Victoria Carei
FT 0 - 0
Baile Felix
Gloria 2018 Bistrita
FT 3 - 2
Sighetu Marmatiei
CSM Satu Mare
FT 2 - 0
Simleul Silvaniei
CSM Zalau
FT 5 - 0
Victoria Carei
FC Bihor
FT 2 - 0
Minerul Ocna Dej
Sighetu Marmatiei
FT 1 - 1
Baile Felix
Gloria 2018 Bistrita
FT 2 - 0
CFR Cluj II
CFR Cluj II
FT 0 - 2
Sighetu Marmatiei
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
CSM Zalau
FT 5 - 2
Progresul Somcuta Mare
Luceafarul Oradea
FT 3 - 3
CFR Cluj II
Simleul Silvaniei
FT 6 - 3
CSM Satu Mare
CFR Cluj II
FT 2 - 0
Simleul Silvaniei
CSM Satu Mare
FT 1 - 2
CSM Zalau
Progresul Somcuta Mare
FT 5 - 1
Luceafarul Oradea
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
CA Oradea
FT 2 - 1
Baile Felix
Somesul Dej
FT 3 - 1
Baia Mare
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
CSM Zalau
FT 2 - 2
CFR Cluj II
Luceafarul Oradea
FT 1 - 1
Simleul Silvaniei
Progresul Somcuta Mare
FT 0 - 2
CSM Satu Mare
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
Baia Mare
FT 0 - 2
CA Oradea
Baile Felix
FT 2 - 0
Somesul Dej
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
CFR Cluj II
FT 4 - 2
Progresul Somcuta Mare
CSM Satu Mare
FT 6 - 1
Luceafarul Oradea
Simleul Silvaniei
FT 2 - 1
CSM Zalau
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
Baia Mare
FT 3 - 0
Baile Felix
CA Oradea
FT 1 - 0
Somesul Dej
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
CSM Satu Mare
FT 0 - 0
CFR Cluj II
Luceafarul Oradea
FT 0 - 10
CSM Zalau
Progresul Somcuta Mare
FT 1 - 2
Simleul Silvaniei
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
Baia Mare
FT 2 - 0
Somesul Dej
Baile Felix
FT 1 - 0
CA Oradea
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
CFR Cluj II
FT 7 - 0
Luceafarul Oradea
CSM Satu Mare
FT 3 - 2
Simleul Silvaniei
Progresul Somcuta Mare
FT 1 - 3
CSM Zalau
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
CA Oradea
FT 0 - 1
Baia Mare
Somesul Dej
FT 0 - 0
Baile Felix
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
CSM Zalau
FT 0 - 3
CSM Satu Mare
Luceafarul Oradea
FT 0 - 1
Progresul Somcuta Mare
 Romania: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
Baile Felix
FT 2 - 1
Baia Mare
Somesul Dej
FT 0 - 1
CA Oradea
CA Oradea
FT 0 - 1
Baile Felix
Somesul Dej
FT 0 - 0
Baia Mare
Baia Mare
FT 3 - 1
CA Oradea
Baile Felix
FT 2 - 1
Somesul Dej
Baia Mare
FT 4 - 0
Baile Felix
CA Oradea
FT 2 - 0
Somesul Dej
 Romania: Liga 3 - Promotion Play Offs
Baia Mare
FT 4 - 1
Corvinul Hunedoara
CSM Resita
Pen. 1 - 2
CSC Dumbravita
Odorheiu
Pen. 1 - 2
CSM Slatina
Otelul
FT 3 - 0
Dante Botosani
Progresul Spartac
FT 3 - 1
Tunari
CSC Dumbravita
FT 0 - 0
CSM Resita
Dante Botosani
FT 1 - 1
Otelul
Corvinul Hunedoara
FT 2 - 1
Baia Mare
CSM Slatina
FT 0 - 0
Odorheiu
Tunari
FT 0 - 4
Progresul Spartac
Afumati
FT 0 - 2
Tunari
Baia Mare
FT 3 - 2
Metalurgistul Cugir
Corvinul Hunedoara
FT 0 - 0
CA Oradea
CSC Dumbravita
FT 1 - 3
CSM Deva
CSM Resita
FT 1 - 1
Ghiroda & Giarmata Vii
CSM Slatina
FT 2 - 0
FC Pucioasa
Dante Botosani
AET 2 - 1
CSM Focsani
Odorheiu
FT 1 - 0
Viitorul Daesti
Otelul
FT 2 - 0
Foresta Suceava
Progresul Spartac
FT 1 - 1
Popesti Leordeni
 Romania: Romanian Cup
FC Botosani
FT 0 - 2
FCSB
Mioveni
FT 0 - 3
UTA Arad
Otelul
FT 0 - 2
FC Buzau
Farul Constanta
FT 0 - 0
CFR Cluj
U. Cluj
FT 0 - 0
FC Rapid Bucuresti
FC Arges
FT 2 - 1
Univ. Craiova
FC Hermannstadt
FT 4 - 1
Chindia Targoviste
Ocna Mures
FT 0 - 6
Baia Mare
CSM Alexandria
FT 0 - 4
CSC Dumbravita
Petrolul
FT 0 - 1
U Craiova 1948
Sepsi Sf. Gheorghe
FT 4 - 0
FC Voluntari
Unirea Slobozia
FT 3 - 3
Din. Bucuresti
Otelul
FT 0 - 0
FCSB
CSC Dumbravita
FT 0 - 5
CFR Cluj
U Craiova 1948
FT 1 - 0
FC Voluntari
CSM Alexandria
FT 0 - 4
U. Cluj
FC Rapid Bucuresti
FT 0 - 2
Farul Constanta
Ocna Mures
FT 1 - 1
Univ. Craiova
Chindia Targoviste
FT 1 - 1
FC Arges
FC Buzau
FT 1 - 3
UTA Arad
 Romania: Romanian Cup - Qualification
Viitorul Tg. Jiu
FT 0 - 1
Din. Bucuresti
Concordia
FT 0 - 2
U. Cluj
CSM Alexandria
Pen. 2 - 1
Csikszereda M. Ciuc
FC Brasov
Pen. 1 - 2
FC Hermannstadt
Afumati
FT 0 - 3
FC Rapid Bucuresti
Selimbar
FT 0 - 4
Petrolul
CSM Resita
FT 0 - 4
Mioveni
Gloria 2018 Bistrita
Pen. 0 - 1
Unirea Slobozia
Ocna Mures
FT 3 - 0
CSM Slatina
Foresta Suceava
FT 0 - 1
UTA Arad
Jiul Petrosani
Pen. 2 - 3
Otelul
Axiopolis Cernavoda
AET 4 - 5
Baia Mare
Steaua Bucuresti
FT 1 - 2
Chindia Targoviste
Soimii Lipova
AET 2 - 4
FC Buzau
Ripensia Timisoara
FT 0 - 4
U Craiova 1948
CSC Dumbravita
Pen. 1 - 0
Poli Iasi
Aerostar
FT 0 - 4
Csikszereda M. Ciuc
Axiopolis Cernavoda
FT 3 - 1
Unirea Constanta
Ocna Mures
Pen. 2 - 1
Unirea Ungheni
Targu Secuiesc
FT 0 - 5
FC Brasov
 Romania: Super Cup
CFR Cluj
FT 1 - 2
Sepsi Sf. Gheorghe
 Romania: Liga 1 Women
Csikszereda M. Ciuc W
FT 1 - 0
Banat W
CSM Alexandria W
FT 3 - 0
Fairplay Bucuresti W
Targu Mures W
FT 5 - 1
Universitatea Galati W
Vasas Odorhei W
FT 0 - 3
Politehnica Timisoara W
Piros Security W
FT 0 - 13
Ol. Cluj W
Ol. Cluj W
FT 8 - 2
Vasas Odorhei W
Universitatea Galati W
FT 1 - 2
Piros Security W
Banat W
FT 1 - 0
Baia Mare W
Carmen Bucuresti W
FT 9 - 0
Targu Mures W
Fairplay Bucuresti W
FT 1 - 5
Csikszereda M. Ciuc W
Politehnica Timisoara W
FT 4 - 0
CSM Alexandria W
Targu Mures W
FT 0 - 1
Baia Mare W
Vasas Odorhei W
FT 3 - 0
Universitatea Galati W
Csikszereda M. Ciuc W
FT 0 - 7
Politehnica Timisoara W
Fairplay Bucuresti W
FT 0 - 3
Banat W
Piros Security W
FT 0 - 8
Carmen Bucuresti W
CSM Alexandria W
FT 0 - 3
Ol. Cluj W
Baia Mare W
FT 0 - 5
Carmen Bucuresti W
Banat W
FT 1 - 2
Vasas Odorhei W
Ol. Cluj W
FT 3 - 0
Csikszereda M. Ciuc W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
Vasas Odorhei W
FT 8 - 2
Fairplay Bucuresti W
Heniu Prundu Bargaului W
FT 4 - 1
CSM Alexandria W
Ol. Cluj W
FT 1 - 0
Politehnica Timisoara W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
Baia Mare W
FT 4 - 0
Universitatea Galati W
CSS Targoviste W
FT 1 - 1
Banat W
Targu Mures W
FT 0 - 2
Piros Security W
Piros Security W
FT 6 - 0
Baia Mare W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
Fairplay Bucuresti W
FT 0 - 11
Ol. Cluj W
Politehnica Timisoara W
FT 2 - 1
Heniu Prundu Bargaului W
CSM Alexandria W
FT 6 - 1
Vasas Odorhei W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
Banat W
FT 3 - 3
Targu Mures W
Universitatea Galati W
FT 7 - 0
CSS Targoviste W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
Baia Mare W
FT 1 - 0
Banat W
Banat W
FT 10 - 1
Universitatea Galati W
Targu Mures W
FT 3 - 4
Baia Mare W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
Heniu Prundu Bargaului W
FT 2 - 0
Vasas Odorhei W
Ol. Cluj W
FT 9 - 1
CSM Alexandria W
Politehnica Timisoara W
FT 11 - 0
Fairplay Bucuresti W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
CSS Targoviste W
FT 1 - 10
Piros Security W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
Piros Security W
FT 2 - 2
Banat W
Universitatea Galati W
FT 2 - 1
Targu Mures W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
CSM Alexandria W
FT 1 - 4
Politehnica Timisoara W
Fairplay Bucuresti W
Awarded 0 - 3
Heniu Prundu Bargaului W
Vasas Odorhei W
Awarded 0 - 3
Ol. Cluj W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
Baia Mare W
Awarded 3 - 0
CSS Targoviste W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
Politehnica Timisoara W
FT 6 - 0
Vasas Odorhei W
Heniu Prundu Bargaului W
FT 1 - 1
Ol. Cluj W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
Banat W
FT 3 - 3
Baia Mare W
Targu Mures W
FT 4 - 1
CSS Targoviste W
Universitatea Galati W
FT 0 - 5
Piros Security W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
Fairplay Bucuresti W
FT 2 - 5
CSM Alexandria W
Heniu Prundu Bargaului W
FT 4 - 0
Politehnica Timisoara W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
Piros Security W
FT 9 - 0
Targu Mures W
Banat W
FT 5 - 1
CSS Targoviste W
Universitatea Galati W
FT 1 - 3
Baia Mare W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
Politehnica Timisoara W
FT 1 - 1
Ol. Cluj W
CSM Alexandria W
FT 0 - 3
Heniu Prundu Bargaului W
Fairplay Bucuresti W
FT 1 - 2
Vasas Odorhei W
 Romania: Liga 1 Women - Relegation Group
CSS Targoviste W
FT 2 - 0
Universitatea Galati W
 Romania: Liga 1 Women - Championship Group
Ol. Cluj W
FT 11 - 0
Fairplay Bucuresti W
 Romania: Romanian Cup Women
Atletic Drobeta W
FT 0 - 12
Banat W
Bihor W
FT 0 - 6
Piros Security W
CFR Cluj W
FT 1 - 0
Targu Mures W
Chindia Targoviste W
FT 1 - 8
Carmen Bucuresti W
Coltea Brasov W
FT 0 - 2
FC Hermannstadt W
Dream Team W
FT 0 - 7
Fairplay Bucuresti W
Magura Bacau W
FT 3 - 4
Universitatea Galati W
Nicu Gane Falticeni W
FT 0 - 18
Csikszereda M. Ciuc W
Olimpia Gherla W
FT 0 - 9
Ol. Cluj W
Vulpitele Galbene Roman W
FT 1 - 2
Vasas Odorhei W
Univ. Craiova W
FT 2 - 11
CSM Alexandria W
Roma Florin Padurean W
FT 0 - 10
Politehnica Timisoara W
Gloria 2018 Bistrita W
FT 9 - 1
Baia Mare W
FC Rapid Bucuresti W
FT 7 - 0
Juniorul W
Farul Constanta W
FT 11 - 0
FCSB W
 Romania: Romanian Cup Women - Qualification
FC Rapid Bucuresti W
FT 14 - 0
FC Botosani W
FC Arges W
FT 1 - 2
Univ. Craiova W
Univ. Craiova W
FT 11 - 1
UTA Arad W
FC Rapid Bucuresti W
FT 6 - 3
Voluntari W
FC Arges W
FT 5 - 1
Sepsi Sf. Gheorghe W
FC Botosani W
FT 2 - 0
Estera Tifesti W
Univ. Craiova W
WO ? - ?
Oltenia Craiova W
FC Arges W
FT 7 - 0
Mioveni W
FC Botosani W
FT 7 - 0
CSM Pascani W
Petrolul W
FT 1 - 2
Sepsi Sf. Gheorghe W
Poli Iasi W
FT 0 - 4
Estera Tifesti W
UTA Arad W
FT 9 - 1
U Craiova 1948 W
Voluntari W
FT 12 - 0
Activ Slobozia W
FC Rapid Bucuresti W
FT 10 - 0
Dunarea Giurgiu W
 Romania: Romanian Cup Women
Heniu Prundu Bargaului W
FT 2 - 6
Ol. Cluj W
Piros Security W
FT 0 - 4
Heniu Prundu Bargaului W
Ol. Cluj W
FT 6 - 1
Vasas Odorhei W
Navobi Iasi W
FT 1 - 13
Heniu Prundu Bargaului W
Fairplay Bucuresti W
FT 0 - 5
Piros Security W

Powered by TodayLiveScore.com


Back to Top