TodayLiveScore.com
poland

Poland


 Poland: Ekstraklasa
Wisla Plock
FT 1 - 0
Piast Gliwice
Radomiak Radom
FT 0 - 2
Cracovia
Warta Poznan
FT 0 - 1
Lech Poznan
Zaglebie
FT 2 - 1
Wisla Plock
Korona Kielce
FT 1 - 2
Gornik Z.
Cracovia
FT 1 - 1
Pogon Szczecin
Rakow
FT 3 - 0
Radomiak Radom
Lechia Gdansk
FT 2 - 2
Jagiellonia
Stal Mielec
FT 0 - 3
Widzew Lodz
Legia
FT 3 - 2
Legnica
Piast Gliwice
FT 1 - 1
Slask Wroclaw
Jagiellonia
FT 4 - 0
Stal Mielec
Rakow
FT 4 - 0
Legia
Pogon Szczecin
FT 2 - 2
Lech Poznan
Legnica
FT 2 - 2
Korona Kielce
Gornik Z.
FT 3 - 3
Piast Gliwice
Radomiak Radom
FT 2 - 0
Wisla Plock
Slask Wroclaw
FT 2 - 1
Lechia Gdansk
Widzew Lodz
FT 2 - 0
Cracovia
Warta Poznan
FT 2 - 2
Zaglebie
 Poland: Division 1
Chojniczanka
FT 1 - 0
Wisla
LKS Lodz
FT 1 - 1
Zaglebie Sosnowiec
Odra Opole
FT 1 - 0
Skra
Zaglebie Sosnowiec
FT 1 - 1
Chojniczanka
Podbeskidzie
FT 1 - 1
LKS Lodz
R. Rzeszow
FT 2 - 1
Puszcza
Termalica B-B.
FT 2 - 2
Leczna
GKS Katowice
FT 1 - 1
Tychy
Wisla
FT 1 - 1
Ruch Chorzow
Arka Gdynia
FT 3 - 4
Chrobry Glogow
Sandecja Nowy S.
FT 0 - 1
S. Rzeszow
Chrobry Glogow
FT 1 - 1
R. Rzeszow
Chojniczanka
FT 2 - 3
Podbeskidzie
Puszcza
FT 5 - 2
Sandecja Nowy S.
LKS Lodz
FT 1 - 1
Termalica B-B.
Leczna
FT 2 - 2
GKS Katowice
S. Rzeszow
FT 2 - 1
Wisla
Skra
FT 1 - 2
Arka Gdynia
Ruch Chorzow
FT 2 - 0
Zaglebie Sosnowiec
Tychy
FT 2 - 0
Odra Opole
 Poland: Division 1 - Promotion - Play Offs
Korona Kielce
AET 3 - 2
Chrobry Glogow
Arka Gdynia
FT 0 - 2
Chrobry Glogow
Korona Kielce
FT 3 - 0
Odra Opole
 Poland: Division 2
Garbarnia
FT 0 - 1
Zaglebie 2
Polonia Warszawa
FT 3 - 2
KKS Kalisz
Stezyca
FT 2 - 2
Olimpia Elblag
Hutnik Krakow
FT 1 - 3
Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg
FT 2 - 0
Polkowice
Wisla Pulawy
FT 3 - 1
KKS Kalisz
GKS Jastrzebie
FT 1 - 0
Slask Wroclaw 2
Zaglebie 2
FT 1 - 2
Polonia Warszawa
Pruszkow
FT 0 - 2
Stomil Olsztyn
Polonia Warszawa
FT 1 - 1
Kotwica Kolobrzeg
Stomil Olsztyn
FT 1 - 0
Slask Wroclaw 2
GKS Jastrzebie
FT 3 - 1
Zaglebie 2
KKS Kalisz
FT 2 - 2
Lech Poznan 2
Motor Lublin
FT 2 - 6
Wisla Pulawy
Polkowice
FT 1 - 0
Hutnik Krakow
Olimpia Elblag
FT 2 - 2
Siarka Tarnobrzeg
Pogon Siedlce
FT 3 - 4
Pruszkow
Garbarnia
FT 3 - 1
Stezyca
Slask Wroclaw 2
FT 1 - 0
Pogon Siedlce
Stezyca
FT 2 - 3
Polonia Warszawa
 Poland: Division 2 - Promotion - Play Offs
Ruch Chorzow
FT 4 - 0
Motor Lublin
Suwalki
FT 0 - 4
Motor Lublin
Ruch Chorzow
AET 1 - 0
Stezyca
 Poland: Iii Liga - Group I
Concordia Elblag
FT 1 - 1
Ursus Warszawa
Legionowo
FT 4 - 1
Pelikan
Warta Sieradz
FT 2 - 2
Mlawa
LKS Lodz II
FT 2 - 1
Ostroda
Skierniewice
FT 0 - 0
T. Mazowiecki
Zambrow
FT 0 - 0
Bron Radom
Jagiellonia II
FT 1 - 2
Grodzisk M.
Legia II
FT 6 - 2
Blonianka Blonie
Pilica Bialobrzegi
FT 1 - 2
Swit Mazowiecki
Pelikan
FT 1 - 2
Skierniewice
Ursus Warszawa
FT 3 - 3
Zambrow
Blonianka Blonie
FT 1 - 5
Jagiellonia II
Mlawa
FT 2 - 2
Legia II
Ostroda
FT 2 - 1
Concordia Elblag
Swit Mazowiecki
FT 1 - 1
Warta Sieradz
Grodzisk M.
FT 1 - 1
Legionowo
Bron Radom
FT 1 - 1
Pilica Bialobrzegi
T. Mazowiecki
FT 2 - 1
LKS Lodz II
Mlawa
FT 4 - 1
Blonianka Blonie
Warta Sieradz
FT 0 - 4
Bron Radom
 Poland: Iii Liga - Group Ii
Swit Skolwin
FT 6 - 0
Nowe Skalmierzyce
Cartusia Kartuzy
FT 1 - 2
Zawisza
Kleczew
FT 2 - 2
Blekitni Stargard
Starogard Gdanski
FT 2 - 1
Sroda
Pogon Szczecin II
FT 1 - 0
Cartusia Kartuzy
Zawisza
FT 5 - 1
Unia Janikowo
Nowe Skalmierzyce
FT 1 - 2
Stolem Gniewino
Unia Swarzedz
FT 1 - 3
Gedania Gdansk
Vineta W.
FT 0 - 1
Solec Kujawski
B. Gdynia
FT 1 - 2
Ol. Grudziadz
Jarocin
FT 2 - 3
Swit Skolwin
Swit Skolwin
FT 0 - 0
Vineta W.
Ol. Grudziadz
FT 2 - 2
Unia Swarzedz
Blekitni Stargard
FT 3 - 0
Zawisza
Solec Kujawski
FT 0 - 1
Kleczew
Unia Janikowo
FT 1 - 1
Pogon Szczecin II
Stolem Gniewino
FT 3 - 2
Jarocin
Cartusia Kartuzy
FT 1 - 2
Starogard Gdanski
Gedania Gdansk
FT 4 - 3
Nowe Skalmierzyce
Sroda
FT 4 - 1
B. Gdynia
 Poland: Iii Liga - Group Iii
Odra Wodzislaw
FT 3 - 2
Sleza Wroclaw
Carina Gubin
FT 0 - 5
Gornik Z. 2
Pawlowice
FT 1 - 3
Chrobry Glogow 2
Polonia Bytom
FT 2 - 1
Stilon Gorzow
Zielona Gora
FT 0 - 0
Kluczbork
Legnica 2
FT 6 - 1
Brzeg
Nysa
FT 0 - 1
Rakow 2
Warta Gorzow
FT 0 - 5
Bielsko-Biala
Goczalkowice Zdroj
FT 0 - 1
Gwarek Tarnowskie Gory
Kluczbork
FT 1 - 2
Warta Gorzow
Rakow 2
FT 4 - 0
Odra Wodzislaw
Gwarek Tarnowskie Gory
FT 2 - 2
Pawlowice
Sleza Wroclaw
FT 3 - 1
Legnica 2
Brzeg
FT 0 - 1
Polonia Bytom
Chrobry Glogow 2
FT 1 - 3
Carina Gubin
Nysa
FT 2 - 2
Gornik Z. 2
Stilon Gorzow
FT 0 - 1
Zielona Gora
Bielsko-Biala
FT 2 - 2
Goczalkowice Zdroj
Carina Gubin
FT 1 - 1
Gwarek Tarnowskie Gory
Zielona Gora
FT 1 - 0
Brzeg
 Poland: Iii Liga - Group Iv
Chelmianka Chelm
FT 1 - 1
Sandomierz
LKS Lagow
FT 3 - 2
Sokol Sieniawa
Avia Swidnik
FT 1 - 1
Lublinianka
Ostrowiec Swietokrzyski
FT 2 - 1
Biala Podlaska
Podhale Nowy Targ
FT 0 - 1
Orleta Radzyn
Wisloka Debica
FT 4 - 3
Wiazownica
Korona Kielce 2
FT 0 - 0
Cracovia 2
Czarni Polaniec
FT 0 - 3
S. Wola
KS Wieczysta Krakow
FT 7 - 0
Unia Tarnow
Sokol Sieniawa
FT 1 - 2
Podhale Nowy Targ
Cracovia 2
FT 2 - 1
Wisloka Debica
Biala Podlaska
FT 0 - 1
LKS Lagow
S. Wola
FT 0 - 2
Avia Swidnik
Sandomierz
FT 0 - 4
Ostrowiec Swietokrzyski
Orleta Radzyn
FT 1 - 0
Czarni Polaniec
Unia Tarnow
FT 0 - 6
Chelmianka Chelm
Wiazownica
FT 1 - 3
KS Wieczysta Krakow
Lublinianka
FT 1 - 2
Korona Kielce 2
LKS Lagow
FT 2 - 1
Ostrowiec Swietokrzyski
Sandomierz
FT 3 - 4
Unia Tarnow
 Poland: Polish Cup
Ruch Chorzow
FT 0 - 1
Gornik Z.
Arka Gdynia
Pen. 0 - 1
Leczna
Odra Opole
AET 0 - 1
Jagiellonia
Lechia Dzierzoniow
FT 1 - 2
Piast Gliwice
LKS Lodz
Pen. 2 - 3
Stal Mielec
R. Rzeszow
FT 1 - 0
Legnica
Zawisza
FT 2 - 1
Tychy
KKS Kalisz
Pen. 6 - 5
Widzew Lodz
GKS Jastrzebie
FT 0 - 2
Warta Poznan
Polkowice
AET 1 - 3
Sandecja Nowy S.
LKS Lagow
FT 1 - 3
Cracovia
Skra
FT 1 - 3
Wisla Plock
KS Wieczysta Krakow
FT 0 - 2
Stezyca
Pogon Siedlce
FT 3 - 1
Chojniczanka
Pogon Szczecin II
FT 0 - 2
GKS Katowice
Sroda
FT 0 - 2
Motor Lublin
W. Mazowieckie
FT 0 - 4
Slask Wroclaw
Termalica B-B.
AET 2 - 3
Legia
Stomil Olsztyn
FT 1 - 3
Chrobry Glogow
S. Rzeszow
Pen. 3 - 4
Korona Kielce
 Poland: Super Cup
Lech Poznan
FT 0 - 2
Rakow
 Poland: Central Youth League
Slask W. U19
FT 2 - 1
Wisla U19
Zaglebie U19
FT 3 - 1
Korona Kielce U19
Gornik Z. U19
FT 3 - 1
Pogon Szczecin U19
Lechia G. U19
FT 0 - 0
Legnica U19
Cracovia U19
FT 1 - 1
Jagiellonia U19
Polonia W. U19
FT 1 - 1
Escola Warszawa U19
Legnica U19
FT 2 - 3
Polonia W. U19
Legia U19
FT 1 - 2
Gornik Z. U19
Escola Warszawa U19
FT 4 - 1
Cracovia U19
Jagiellonia U19
FT 3 - 2
Zaglebie U19
Korona Kielce U19
FT 4 - 2
Arka Gdynia U19
Lech Poznan U19
FT 5 - 1
Slask W. U19
Wisla U19
FT 0 - 1
Rakow Czestochowa U19
Pogon Szczecin U19
FT 0 - 2
Lechia G. U19
Zaglebie U19
FT 1 - 4
Escola Warszawa U19
Rakow Czestochowa U19
FT 1 - 1
Lech Poznan U19
Gornik Z. U19
FT 0 - 1
Wisla U19
Jagiellonia U19
FT 2 - 2
Korona Kielce U19
Lechia G. U19
FT 1 - 6
Legia U19
Polonia W. U19
FT 4 - 1
Pogon Szczecin U19
 Poland: Ekstraliga Women
Bydgoszcz W
FT 0 - 2
GKS Katowice W
Czworka Radom W
FT 0 - 2
UJ Krakow W
Pogon Tczew W
FT 4 - 2
Medyk Konin W
UKS SMS Lodz W
FT 3 - 2
Slask Wroclaw W
GKS Katowice W
FT 1 - 0
Gdansk W
UJ Krakow W
FT 2 - 0
Bydgoszcz W
Medyk Konin W
FT 3 - 0
Czworka Radom W
Slask Wroclaw W
FT 5 - 0
Pogon Tczew W
UKS SMS Lodz W
FT 2 - 0
Czarni Sosnowiec W
Pogon Szczecin W
FT 1 - 4
Leczna W
Gdansk W
FT 0 - 1
UJ Krakow W
Leczna W
FT 0 - 3
GKS Katowice W
Bydgoszcz W
FT 2 - 3
Medyk Konin W
Czarni Sosnowiec W
FT 3 - 0
Pogon Szczecin W
Czworka Radom W
FT 0 - 3
Slask Wroclaw W
Pogon Tczew W
FT 0 - 7
UKS SMS Lodz W
UKS SMS Lodz W
FT 6 - 0
Czworka Radom W
Pogon Tczew W
FT 0 - 4
Czarni Sosnowiec W
Medyk Konin W
FT 2 - 1
Gdansk W
Slask Wroclaw W
FT 3 - 2
Bydgoszcz W
 Poland: Polish Cup Women
Czarni Sosnowiec W
FT 4 - 0
Slask Wroclaw W
UKS SMS Lodz W
FT 0 - 1
Slask Wroclaw W
Czarni Sosnowiec W
FT 3 - 0
Medyk Konin W
Rekord Bielsko-Biala W
FT 0 - 1
Slask Wroclaw W
Myslenice W
FT 0 - 4
Medyk Konin W
Stomilanki Olsztyn W
FT 2 - 3
UKS SMS Lodz W
Pogon Tczew II W
FT 1 - 6
Czarni Sosnowiec W
Skra W
FT 0 - 3
Medyk Konin W
Medyk Konin II W
FT 0 - 2
Stomilanki Olsztyn W
Sroda W
FT 1 - 4
UKS SMS Lodz W
Czarni Sosnowiec W
FT 2 - 0
UJ Krakow W
Myslenice W
FT 1 - 0
Ostrovia W
Pogon Tczew II W
FT 4 - 2
Czarni Sosnowiec II W
Slask Wroclaw W
FT 3 - 0
Bydgoszcz W
Olsztyn W
FT 1 - 2
Rekord Bielsko-Biala W
Leczna W
FT 1 - 2
Czarni Sosnowiec W
Grodzisk Wielkopolski W
FT 0 - 3
Ostrovia W
R. Rzeszow II W
AET 1 - 2
Medyk Konin II W
Marcus Gdynia W
FT 0 - 5
Bydgoszcz W
R. Rzeszow W
FT 0 - 4
UKS SMS Lodz W

powered by Todaylivescore.com


Back to Top