TodayLiveScore.com
greece

Greece


 Greece: Super League
Volos
FT 2 - 0
Ionikos
Aris
FT 2 - 1
Olympiacos Piraeus
OFI Crete
FT 1 - 1
PAOK
Levadiakos
FT 1 - 1
Asteras Tripolis
Panathinaikos
FT 3 - 0
Giannina
Atromitos
FT 0 - 0
Lamia
Panetolikos
FT 0 - 2
AEK Athens FC
PAOK
FT 1 - 0
Lamia
Asteras Tripolis
FT 0 - 2
Aris
Panathinaikos
FT 2 - 1
AEK Athens FC
Olympiacos Piraeus
FT 1 - 1
Volos
Ionikos
FT 1 - 4
Atromitos
Giannina
FT 2 - 1
Levadiakos
OFI Crete
FT 1 - 2
Panetolikos
AEK Athens FC
FT 2 - 0
Giannina
Aris
FT 0 - 0
PAOK
Volos
FT 0 - 1
OFI Crete
Atromitos
FT 1 - 1
Panetolikos
Panathinaikos
FT 1 - 0
Levadiakos
Olympiacos Piraeus
FT 3 - 1
Ionikos
 Greece: Super League - Relegation
Lamia
FT 1 - 1
Veria
Veria
FT 1 - 2
Lamia
 Greece: Super League - Championship Group
AEK Athens FC
FT 2 - 3
Olympiacos Piraeus
Giannina
FT 0 - 3
Aris
PAOK
FT 2 - 0
Panathinaikos
 Greece: Super League - Relegation Group
Asteras Tripolis
FT 2 - 2
Apollon Smyrnis
Ionikos
FT 3 - 1
Panetolikos
Lamia
FT 0 - 0
Atromitos
 Greece: Super League - Championship Group
Aris
FT 3 - 2
AEK Athens FC
Olympiacos Piraeus
FT 1 - 1
PAOK
Panathinaikos
FT 4 - 0
Giannina
 Greece: Super League - Relegation Group
Volos
FT 5 - 0
OFI Crete
 Greece: Super League - Championship Group
Olympiacos Piraeus
FT 1 - 2
Panathinaikos
AEK Athens FC
FT 3 - 0
Giannina
PAOK
FT 0 - 1
Aris
Aris
FT 0 - 1
Olympiacos Piraeus
AEK Athens FC
FT 0 - 0
Panathinaikos
Giannina
FT 1 - 0
PAOK
 Greece: Super League - Relegation Group
OFI Crete
FT 1 - 0
Asteras Tripolis
Apollon Smyrnis
FT 0 - 0
Lamia
Atromitos
FT 0 - 1
Ionikos
Panetolikos
FT 0 - 0
Volos
 Greece: Super League - Championship Group
PAOK
FT 1 - 2
Olympiacos Piraeus
 Greece: Super League - Relegation Group
Asteras Tripolis
FT 0 - 2
Lamia
Ionikos
FT 5 - 1
Apollon Smyrnis
 Greece: Super League - Championship Group
PAOK
FT 1 - 1
AEK Athens FC
Panathinaikos
FT 1 - 0
Aris
Olympiacos Piraeus
FT 3 - 2
Giannina
 Greece: Super League - Relegation Group
Volos
FT 1 - 1
Atromitos
OFI Crete
FT 0 - 1
Panetolikos
 Greece: Super League - Championship Group
Giannina
FT 2 - 3
AEK Athens FC
Panathinaikos
FT 1 - 0
Olympiacos Piraeus
Aris
FT 1 - 0
PAOK
 Greece: Super League - Relegation Group
Lamia
FT 0 - 1
Ionikos
Atromitos
FT 1 - 1
OFI Crete
Panetolikos
FT 0 - 0
Asteras Tripolis
Apollon Smyrnis
FT 1 - 1
Volos
 Greece: Super League - Championship Group
AEK Athens FC
FT 1 - 2
Aris
 Greece: Super League - Relegation Group
Panetolikos
FT 2 - 3
Atromitos
Asteras Tripolis
FT 2 - 3
Ionikos
OFI Crete
FT 1 - 2
Apollon Smyrnis
Volos
FT 3 - 0
Lamia
 Greece: Super League 2 - Final Stage
Levadiakos
FT 1 - 0
Veria
Veria
FT 0 - 1
Levadiakos
 Greece: Super League 2
AEL Larissa
Awarded 3 - 0
AO Trikala
Apollon Larissa
FT 2 - 1
PAOK B
Apollon Pontou
FT 0 - 0
Thesprotos
Kallithea
FT 3 - 1
PAE Chania
Episkopi
FT 3 - 2
Panathinaikos B
Iraklis 1908
FT 6 - 0
Almopos
Irodotos
FT 2 - 1
Asteras Vlachioti
Karditsa
FT 4 - 0
Xanthi FC
Kifisias
FT 1 - 2
Kalamata
Levadiakos
FT 1 - 0
Ergotelis
O.F. Ierapetra
FT 5 - 1
Zakynthos
Olympiacos Piraeus B
FT 3 - 2
O. Volos
PAE Egaleo
FT 1 - 2
Diagoras
Panserraikos
FT 0 - 0
Niki Volos
Rodos
Awarded 3 - 0
Karaiskakis
Veria
FT 2 - 1
Kavala
Almopos
FT 0 - 1
Panserraikos
Niki Volos
FT 0 - 1
Olympiacos Piraeus B
PAOK B
FT 2 - 0
AEL Larissa
Thesprotos
FT 1 - 3
Veria
 Greece: Gamma Ethniki - Group 1
A. Asteras
FT 2 - 0
Plagia
Apollon Paralimniou
FT 4 - 3
Alexandroupoli
Aris Avatou
FT 1 - 1
M. Alexandros Orfaniou
Ethnikos Sochos
FT 2 - 2
Doxa Dramas
F.C. Pandramaikos
FT 5 - 3
Chrisoupolis
Thermaikos FC
FT 3 - 0
Orfeas Xanthi
Alexandroupoli
FT 2 - 1
M. Alexandros Orfaniou
Chrisoupolis
FT 0 - 0
Aris Avatou
Doxa Dramas
FT 0 - 0
Apollon Paralimniou
Orfeas Xanthi
FT 0 - 0
Ethnikos Sochos
Plagia
FT 0 - 3
F.C. Pandramaikos
Thermaikos FC
FT 1 - 0
A. Asteras
Alexandroupoli
FT 0 - 3
Chrisoupolis
Apollon Paralimniou
FT 4 - 1
Orfeas Xanthi
Aris Avatou
FT 3 - 0
Plagia
Ethnikos Sochos
FT 2 - 0
Thermaikos FC
F.C. Pandramaikos
FT 0 - 3
A. Asteras
M. Alexandros Orfaniou
FT 1 - 3
Doxa Dramas
Orfeas Xanthi
FT 3 - 0
M. Alexandros Orfaniou
Thermaikos FC
FT 0 - 1
F.C. Pandramaikos
 Greece: Gamma Ethniki - Group 2
Asteras Kalirachis
FT 1 - 1
Agios Matthaios
AS Giannitsa
FT 3 - 2
Iraklis Ampelokipi
Kozanis
FT 0 - 0
Poseidonas Michanionas
Lefkimmi
Awarded 0 - 3
Makedonikos
M. Alexandros Trikala
FT 2 - 0
Edessaikos
Thyella Sarakinoi
FT 0 - 2
Kozani FC
Agios Matthaios
FT 2 - 2
Iraklis Ampelokipi
Edessaikos
FT 1 - 2
Thyella Sarakinoi
Kozani FC
FT 4 - 0
Asteras Kalirachis
Makedonikos
FT 1 - 0
Kozanis
M. Alexandros Trikala
FT 2 - 1
Lefkimmi
Poseidonas Michanionas
FT 2 - 0
AS Giannitsa
AS Giannitsa
FT 0 - 2
Makedonikos
Asteras Kalirachis
FT 1 - 1
Edessaikos
Iraklis Ampelokipi
FT 0 - 1
Kozani FC
Kozanis
FT 1 - 0
Lefkimmi
Thyella Sarakinoi
FT 2 - 1
M. Alexandros Trikala
Agios Matthaios
FT 2 - 3
Poseidonas Michanionas
M. Alexandros Trikala
FT 0 - 2
Kozanis
Thyella Sarakinoi
FT 2 - 1
Asteras Kalirachis
 Greece: Gamma Ethniki - Group 3
Aetos Makrychoriou
Awarded 0 - 3
Atalanti
Amvrysseas
FT 2 - 1
Atromitos Palamas
Dimitra Efxeinoupolis
FT 1 - 1
Thiseas Agria
Ethnikos Neou
FT 2 - 2
Elassona
Ipato
FT 1 - 1
Iraklis Larissa
Nea Artaki
FT 2 - 1
Fikis
Atromitos Palamas
Awarded 3 - 0
Aetos Makrychoriou
Elassona
FT 2 - 2
Dimitra Efxeinoupolis
Fikis
FT 0 - 1
Ethnikos Neou
Iraklis Larissa
FT 1 - 0
Amvrysseas
Nea Artaki
FT 0 - 0
Ipato
Thiseas Agria
FT 3 - 0
Atalanti
Aetos Makrychoriou
Awarded 0 - 3
Iraklis Larissa
Amvrysseas
FT 2 - 0
Ipato
Atalanti
FT 0 - 3
Elassona
Dimitra Efxeinoupolis
FT 3 - 1
Fikis
Ethnikos Neou
FT 1 - 0
Nea Artaki
Thiseas Agria
FT 1 - 3
Atromitos Palamas
Ethnikos Neou
FT 0 - 1
Dimitra Efxeinoupolis
Nea Artaki
FT 0 - 1
Amvrysseas
 Greece: Gamma Ethniki - Group 4
Acheron Kanalaki
Awarded 3 - 0
Amvrakikos Loutrou
Diavolitsi
FT 2 - 1
Diagoras Vrachneikon
Panachaiki
FT 4 - 1
Anagennisi Arta
Panegialios FC
FT 0 - 2
Panagriniakos
PAO Varda
FT 1 - 1
Nafpaktiakos
Tilikratis L.
FT 4 - 1
Aias Gastounis
Aias Gastounis
FT 3 - 2
Diavolitsi
Anagennisi Arta
Awarded 3 - 0
Amvrakikos Loutrou
Diagoras Vrachneikon
FT 2 - 1
PAO Varda
Nafpaktiakos
FT 2 - 0
Acheron Kanalaki
Panagriniakos
FT 2 - 1
Panachaiki
Ethnikos Skoulikadou
FT 1 - 1
Tilikratis L.
Acheron Kanalaki
FT 3 - 0
Diagoras Vrachneikon
Amvrakikos Loutrou
Awarded 0 - 3
Panagriniakos
Anagennisi Arta
FT 0 - 2
Nafpaktiakos
Diavolitsi
FT 1 - 0
Tilikratis L.
Panegialios FC
FT 0 - 1
Ethnikos Skoulikadou
PAO Varda
FT 1 - 2
Aias Gastounis
Ethnikos Skoulikadou
FT 0 - 1
Diavolitsi
Panegialios FC
FT 1 - 1
Panachaiki
 Greece: Gamma Ethniki - Group 5
Agios Ierotheos
FT 1 - 0
Ermionidas-Ermis
Ermis Meligous
FT 0 - 2
Charavgiakos
Foinikas N. Epidavrou
FT 1 - 1
Mykonos
Fostiras
FT 2 - 0
Santorini
Ilioupoli
FT 1 - 0
Panarkadikos
Aris Skalas
FT 0 - 1
Agios Ierotheos
Charavgiakos
FT 2 - 1
Fostiras
Ermionidas-Ermis
FT 0 - 2
Ilioupoli
Panarkadikos
FT 2 - 0
Foinikas N. Epidavrou
Santorini
FT 0 - 0
Mykonos
Santorini
FT 3 - 0
Panarkadikos
Charavgiakos
FT 1 - 0
Panarkadikos
Ermis Meligous
FT 1 - 0
Aris Skalas
Foinikas N. Epidavrou
FT 1 - 2
Ermionidas-Ermis
Ilioupoli
FT 1 - 2
Agios Ierotheos
Mykonos
FT 1 - 2
Charavgiakos
Agios Ierotheos
FT 2 - 0
Foinikas N. Epidavrou
Aris Skalas
FT 0 - 1
Ilioupoli
Ermis Meligous
FT 0 - 2
Fostiras
Ermionidas-Ermis
FT 1 - 3
Santorini
 Greece: Gamma Ethniki - Group 6
Aias
FT 2 - 2
Thyella D.
Ethnikos Piraeus
FT 2 - 0
Keratsini
Kyanos A. V.
FT 4 - 1
Karavas
Proodeftiki
FT 1 - 1
Panelefsiniakos
Pyliou
FT 1 - 1
Aittitos Spata
Aiolikos
FT 1 - 1
Ethnikos Piraeus
Aittitos Spata
FT 1 - 2
Thyella D.
Karavas
FT 0 - 1
Pyliou
Keratsini
FT 1 - 1
Proodeftiki
Panelefsiniakos
FT 2 - 1
Aias
Aias
FT 4 - 0
Keratsini
Aittitos Spata
FT 1 - 5
Panelefsiniakos
Proodeftiki
FT 2 - 0
Ethnikos Piraeus
Thyella D.
FT 1 - 1
Karavas
Kyanos A. V.
FT 4 - 1
Aiolikos
Karavas
FT 1 - 1
Panelefsiniakos
Aiolikos
FT 1 - 1
Proodeftiki
Keratsini
FT 2 - 0
Aittitos Spata
Kyanos A. V.
FT 1 - 2
Pyliou
Ethnikos Piraeus
FT 2 - 1
Aias
 Greece: Gamma Ethniki - Group 7
AE Neapolis
FT 0 - 2
Poros
Agios Nikolaos
FT 0 - 2
Rouf FC
Atsalenios
FT 2 - 0
Giouchtas
Ierapetra
FT 1 - 0
Almyros Gaziou
Panionios
FT 2 - 1
Aris Soudas
AE Neapolis
FT 0 - 2
Panionios
Almyros Gaziou
FT 0 - 0
Giouchtas
Aris Soudas
FT 0 - 1
Atsalenios
Ierapetra
FT 4 - 2
Agios Nikolaos
Poros
FT 1 - 2
Rouf FC
Almyros Gaziou
FT 3 - 1
Aris Soudas
Atsalenios
FT 5 - 0
AE Neapolis
Giouchtas
FT 1 - 1
Agios Nikolaos
Panionios
FT 4 - 1
Poros
Rouf FC
FT 2 - 0
Ierapetra
AE Neapolis
FT 0 - 2
Almyros Gaziou
Agios Nikolaos
FT 2 - 0
Aris Soudas
Ierapetra
FT 0 - 5
Giouchtas
Poros
FT 1 - 2
Atsalenios
Rouf FC
FT 1 - 1
Panionios
 Greece: Gamma Ethniki - Promotion Play-Offs
Ilioupoli
FT 5 - 2
Iraklis Larissa
Proodeftiki
FT 2 - 1
Panachaiki
Rouf FC
FT 2 - 2
Makedonikos
Ilioupoli
FT 1 - 0
Proodeftiki
Iraklis Larissa
FT 1 - 3
A. Asteras
Panachaiki
FT 2 - 1
Rouf FC
Makedonikos
FT 1 - 0
A. Asteras
Panachaiki
FT 3 - 0
Iraklis Larissa
Rouf FC
FT 0 - 2
Proodeftiki
A. Asteras
FT 2 - 3
Panachaiki
Makedonikos
FT 2 - 1
Ilioupoli
Proodeftiki
FT 4 - 0
Iraklis Larissa
A. Asteras
FT 2 - 0
Rouf FC
Iraklis Larissa
FT 0 - 0
Makedonikos
Panachaiki
FT 1 - 0
Ilioupoli
Ilioupoli
FT 1 - 1
A. Asteras
Iraklis Larissa
FT 1 - 3
Rouf FC
Proodeftiki
FT 0 - 0
Makedonikos
Makedonikos
FT 0 - 1
Panachaiki
Rouf FC
FT 1 - 0
Ilioupoli
 Greece: Greek Cup
Agios Nikolaos
Pen. 1 - 0
Episkopi
Apollon Larissa
Postp. ? - ?
Ergotelis
Ilioupoli
FT 1 - 2
Kallithea
Iraklis 1908
Pen. 0 - 1
Niki Volos
Kalamata
FT 1 - 0
Proodeftiki
Tilikratis L.
Pen. 1 - 2
O.F. Ierapetra
Veria
AET 2 - 1
PAE Chania
Almyros Gaziou
FT 1 - 0
Apollo Efpaliou
Aris Voula
FT 0 - 1
Nafpaktiakos
Tripotamos
Awarded 0 - 3
Ionikos Ionias
Afantou
FT 0 - 1
Diagoras Vrachneikon
Asteras Petriti
Pen. 0 - 1
Apollon Paralimniou
Asteras Stavrou
AET 3 - 2
Vataniakos
Byron Kavala
FT 1 - 0
Fikis
Ilioupoli
FT 7 - 0
Ermis Meligous
Kozanis
FT 1 - 2
Elassona
PAO Varda
FT 0 - 2
Panelefsiniakos
Ermis Z.
FT 1 - 3
Ilioupoli
Aetos Loutron
AET 2 - 5
Almyros Gaziou
Pallixouriakos
FT 1 - 5
PAO Varda

powered by Todaylivescore.com


Back to Top