TodayLiveScore.com
germany

Germany


 Germany: Bundesliga
Werder Bremen
16:30 ? - ?
B. Monchengladbach
Eintracht Frankfurt
FT 2 - 0
Union Berlin
FC Koln
FT 3 - 2
Dortmund
Freiburg
FT 2 - 1
Mainz
RB Leipzig
FT 4 - 0
Bochum
Wolfsburg
FT 3 - 2
Stuttgart
Bayern Munich
FT 4 - 0
Bayer Leverkusen
Hoffenheim
FT 0 - 0
Freiburg
Bochum
FT 1 - 1
FC Koln
Union Berlin
FT 2 - 0
Wolfsburg
B. Monchengladbach
FT 3 - 0
RB Leipzig
Augsburg
FT 1 - 0
Bayern Munich
Bayer Leverkusen
FT 1 - 1
Werder Bremen
Dortmund
FT 1 - 0
Schalke
Stuttgart
FT 1 - 3
Eintracht Frankfurt
Mainz
FT 1 - 1
Hertha Berlin
Freiburg
FT 0 - 0
B. Monchengladbach
FC Koln
FT 0 - 1
Union Berlin
Schalke
FT 3 - 1
Bochum
Bayern Munich
FT 2 - 2
Stuttgart
 Germany: Bundesliga - Relegation
Hamburger SV
FT 0 - 2
Hertha Berlin
Hertha Berlin
FT 0 - 1
Hamburger SV
 Germany: 2. Bundesliga
St. Pauli
18:30 ? - ?
Heidenheim
Dusseldorf
FT 4 - 1
Arminia Bielefeld
Greuther Furth
FT 1 - 1
Sandhausen
Holstein Kiel
FT 1 - 1
Hansa Rostock
Hannover
FT 1 - 2
Hamburger SV
Paderborn
FT 1 - 2
Darmstadt
Greuther Furth
FT 2 - 1
Paderborn
Heidenheim
FT 2 - 2
Kaiserslautern
Regensburg
FT 2 - 0
St. Pauli
Hamburger SV
FT 2 - 0
Dusseldorf
Arminia Bielefeld
FT 4 - 2
Holstein Kiel
Darmstadt
FT 2 - 0
Nurnberg
Hansa Rostock
FT 3 - 1
Magdeburg
Braunschweig
FT 2 - 1
Karlsruher SC
Sandhausen
FT 2 - 3
Hannover
Kaiserslautern
FT 3 - 3
Darmstadt
Magdeburg
FT 2 - 1
Greuther Furth
St. Pauli
FT 1 - 1
Sandhausen
Dusseldorf
FT 3 - 1
Hansa Rostock
Paderborn
FT 3 - 0
Regensburg
 Germany: 2. Bundesliga - Relegation
SG Dynamo Dresden
FT 0 - 2
Kaiserslautern
Kaiserslautern
FT 0 - 0
SG Dynamo Dresden
 Germany: 3. Liga
Dortmund II
FT 1 - 1
Munich 1860
Duisburg
FT 1 - 0
Hallescher
Elversberg
FT 1 - 2
Verl
Saarbrucken
FT 2 - 2
Freiburg II
SpVgg Bayreuth
FT 1 - 1
SG Dynamo Dresden
VfL Osnabruck
FT 5 - 0
Mannheim
Aue
FT 3 - 0
Meppen
RW Essen
FT 1 - 0
Saarbrucken
Verl
FT 1 - 0
Duisburg
Freiburg II
FT 1 - 1
VfL Osnabruck
Hallescher
FT 1 - 3
Elversberg
Mannheim
FT 1 - 0
Wehen
Meppen
FT 2 - 2
Viktoria Koln
SG Dynamo Dresden
FT 1 - 1
Ingolstadt
VfB Oldenburg
FT 1 - 1
SpVgg Bayreuth
Zwickau
FT 1 - 2
Dortmund II
Munich 1860
FT 3 - 1
Aue
Verl
FT 2 - 2
Meppen
Aue
FT 0 - 1
Zwickau
Duisburg
FT 0 - 1
SG Dynamo Dresden
 Germany: Regionalliga North
Jeddeloh
live 65 2 - 1
St. Pauli II
Emden
FT 0 - 3
Phonix Lubeck
SC Weiche-08
FT 2 - 2
Teutonia Ottensen
Lubeck
FT 3 - 1
Delmenhorst
Hannover II
FT 2 - 0
Hildesheim
BSV Rehden
FT 0 - 0
Drochtersen/Assel
TSV Havelse
FT 0 - 3
Lohne
Hildesheim
FT 0 - 4
Bremer
Holstein Kiel II
FT 7 - 0
Emden
Phonix Lubeck
FT 3 - 1
Hamburger SV II
Teutonia Ottensen
FT 1 - 1
BSV Rehden
Delmenhorst
FT 2 - 2
SC Weiche-08
St. Pauli II
FT 0 - 2
TSV Havelse
Drochtersen/Assel
FT 2 - 0
Hannover II
Bremer
FT 0 - 3
Hannover II
Lubeck
FT 1 - 1
St. Pauli II
Norderstedt
FT 2 - 3
Phonix Lubeck
Teutonia Ottensen
FT 1 - 1
Drochtersen/Assel
TSV Havelse
FT 1 - 3
Werder Bremen II
BSV Rehden
FT 1 - 1
Delmenhorst
 Germany: Regionalliga North - Relegation Group
BSV Rehden
FT 2 - 4
Norderstedt
Hannoverscher SC
FT 5 - 0
Heider SV
Luneburger Hansa
FT 0 - 4
Phonix Lubeck
Oberneuland
FT 0 - 4
Drochtersen/Assel
Jeddeloh
FT 3 - 0
St. Pauli II
Altona
FT 3 - 2
Oberneuland
 Germany: Regionalliga North - Promotion Group
Hildesheim
FT 3 - 3
Teutonia Ottensen
 Germany: Regionalliga North - Relegation Group
Drochtersen/Assel
FT 0 - 1
Jeddeloh
Hannoverscher SC
FT 1 - 2
Phonix Lubeck
St. Pauli II
FT 1 - 2
BSV Rehden
 Germany: Regionalliga North - Promotion Group
Delmenhorst
FT 4 - 1
Hamburger SV II
VfB Oldenburg
FT 1 - 1
Holstein Kiel II
Werder Bremen II
FT 3 - 0
SC Weiche-08
 Germany: Regionalliga North - Relegation Group
Norderstedt
FT 1 - 0
Luneburger Hansa
Luneburger Hansa
FT 0 - 3
St. Pauli II
Norderstedt
FT 0 - 0
Hannoverscher SC
 Germany: Regionalliga North - Promotion Group
Teutonia Ottensen
FT 6 - 1
Delmenhorst
 Germany: Regionalliga North - Relegation Group
BSV Rehden
FT 1 - 1
Drochtersen/Assel
Jeddeloh
FT 2 - 0
Altona
Oberneuland
FT 3 - 1
Heider SV
 Germany: Regionalliga North - Promotion Group
Werder Bremen II
FT 2 - 0
Holstein Kiel II
SC Weiche-08
FT 4 - 2
Hildesheim
Hannover II
FT 1 - 1
Hamburger SV II
Hildesheim
FT 0 - 2
Holstein Kiel II
VfB Oldenburg
FT 3 - 2
Hamburger SV II
 Germany: Regionalliga North - Relegation Group
Altona
FT 1 - 2
BSV Rehden
Phonix Lubeck
FT 4 - 0
Oberneuland
St. Pauli II
FT 4 - 1
Hannoverscher SC
 Germany: Regionalliga North - Promotion Group
Delmenhorst
FT 1 - 2
SC Weiche-08
Werder Bremen II
FT 0 - 1
Lubeck
Hannover II
FT 4 - 2
Teutonia Ottensen
Lubeck
FT 3 - 1
Hannover II
Holstein Kiel II
FT 1 - 0
Delmenhorst
Teutonia Ottensen
FT 2 - 2
VfB Oldenburg
SC Weiche-08
FT 2 - 1
Hannover II
Lubeck
FT 5 - 0
Hildesheim
Hamburger SV II
FT 2 - 1
Werder Bremen II
VfB Oldenburg
FT 4 - 0
SC Weiche-08
 Germany: Regionalliga North - Relegation Group
Drochtersen/Assel
FT 0 - 1
Luneburger Hansa
Heider SV
FT 1 - 5
Jeddeloh
 Germany: Regionalliga Nordost
Chemnitzer
FT 0 - 1
Chemie Leipzig
Babelsberg
FT 2 - 2
Lichtenberg
TB Berlin
FT 0 - 3
Greifswald
Hertha Berlin II
FT 3 - 0
Halberstadt
Lokomotive Leipzig
FT 1 - 0
Erfurt
Viktoria Berlin
FT 1 - 1
BFC Dynamo
Jena
FT 1 - 1
Energie Cottbus
Erfurt
FT 1 - 1
Jena
Greifswald
FT 5 - 0
Viktoria Berlin
Halberstadt
FT 1 - 3
Lokomotive Leipzig
TB Berlin
FT 0 - 1
Babelsberg
Energie Cottbus
FT 3 - 1
Chemnitzer
Chemie Leipzig
FT 2 - 1
Berliner AK 07
Altglienicke
FT 5 - 2
Meuselwitz
BFC Dynamo
FT 0 - 0
Hertha Berlin II
Luckenwalde
FT 1 - 1
Lichtenberg
Meuselwitz
FT 0 - 1
Chemie Leipzig
Berliner AK 07
FT 2 - 1
Energie Cottbus
Hertha Berlin II
FT 2 - 1
Greifswald
Chemnitzer
FT 0 - 3
Erfurt
 Germany: Regionalliga West
Schalke II
Aban. ? - ?
Preussen Munster
Alemannia Aachen
FT 1 - 2
Fortuna Koln
B. Monchengladbach II
FT 3 - 3
Bocholt
Kaan-Marienborn
FT 1 - 3
Dusseldorf II
Koln II
FT 3 - 2
SG Wattenscheid
Rodinghausen
FT 2 - 1
Wuppertaler
Straelen
FT 1 - 0
Wiedenbruck
Oberhausen
FT 4 - 0
Duren
Lippstadt
FT 3 - 1
Ahlen
Alemannia Aachen
FT 4 - 2
Preussen Munster
Bocholt
Postp. ? - ?
Fortuna Koln
Ahlen
FT 1 - 3
Koln II
Fortuna Koln
FT 1 - 1
Oberhausen
Bocholt
FT 2 - 0
Alemannia Aachen
Duren
FT 3 - 0
Kaan-Marienborn
Dusseldorf II
FT 2 - 4
Schalke II
Preussen Munster
FT 1 - 0
Rodinghausen
Wiedenbruck
FT 1 - 2
B. Monchengladbach II
Wuppertaler
FT 5 - 1
Lippstadt
SG Wattenscheid
FT 0 - 4
Straelen
 Germany: Regionalliga Sudwest
Bahlinger
FT 1 - 2
FSV Frankfurt
Stuttgart II
FT 0 - 0
FC 08 Homburg
Walldorf
FT 0 - 0
Kassel
Worms
FT 0 - 1
Hoffenheim II
Eintracht Trier
FT 2 - 1
RW Koblenz
Offenbach
FT 1 - 1
Fulda-Lehnerz
Steinbach Haiger
FT 4 - 0
Aalen
Ulm
FT 1 - 1
Balingen
Aalen
FT 1 - 1
Ulm
Freiberg
FT 0 - 2
Steinbach Haiger
Fulda-Lehnerz
FT 4 - 1
Worms
Kassel
FT 0 - 1
Offenbach
RW Koblenz
FT 0 - 1
Bahlinger
Balingen
FT 1 - 1
Stuttgart II
FC 08 Homburg
FT 4 - 0
Walldorf
Stuttgart II
FT 3 - 1
Aalen
Ulm
FT 2 - 0
Freiberg
Eintracht Trier
FT 3 - 0
Worms
Offenbach
FT 1 - 2
FC 08 Homburg
Walldorf
FT 0 - 2
Balingen
 Germany: Regionalliga Bayern
Aschaffenburg
FT 1 - 2
Turkgucu Munchen
Augsburg II
FT 4 - 0
Hankofen-Hailing
Buchbach
FT 1 - 1
Pipinsried
Burghausen
FT 4 - 0
Aubstadt
Heimstetten
FT 0 - 3
Wurzburger Kickers
Illertissen
FT 0 - 1
Nurnberg II
Schweinfurt
FT 2 - 0
Eichstatt
Unterhaching
FT 3 - 1
Spvgg Ansbach 09
Bayern II
FT 2 - 4
Furth II
Vilzing
FT 0 - 0
Rain/Lech
Aubstadt
FT 4 - 1
Heimstetten
Eichstatt
FT 0 - 3
Unterhaching
Furth II
FT 2 - 2
Burghausen
Hankofen-Hailing
FT 3 - 0
Illertissen
Nurnberg II
FT 4 - 0
Buchbach
Rain/Lech
FT 0 - 3
Bayern II
Spvgg Ansbach 09
FT 2 - 1
Aschaffenburg
Turkgucu Munchen
FT 3 - 0
Vilzing
Wurzburger Kickers
FT 6 - 3
Augsburg II
Pipinsried
FT 0 - 2
Schweinfurt
 Germany: Regionalliga Bayern - Relegation
Eltersdorf
FT 2 - 1
Spvgg Ansbach 09
Furth II
FT 4 - 0
Donaustauf
Donaustauf
FT 0 - 6
Furth II
Spvgg Ansbach 09
FT 2 - 0
Eltersdorf
 Germany: Regionalliga Play Offs
VfB Oldenburg
FT 1 - 2
BFC Dynamo
BFC Dynamo
FT 0 - 2
VfB Oldenburg
 Germany: Oberliga Nofv-Nord
1.FC Frankfurt
FT 1 - 0
Tasmania Berlin
Rostocker FC
FT 2 - 1
Dynamo Schwerin
Blau Weiss Berlin
FT 1 - 0
TuS Makkabi Berlin
Hertha Zehlendorf
FT 0 - 1
Staaken
MSV Neuruppin
FT 2 - 1
Rathenow
CFC Hertha
FT 0 - 3
Hertha Zehlendorf
Hansa Rostock II
FT 4 - 2
Neustrelitz
Mahlsdorf
FT 3 - 0
Blau Weiss Berlin
Staaken
FT 2 - 1
Pampow
Dynamo Schwerin
FT 0 - 2
1.FC Frankfurt
RSV Eintracht
FT 1 - 1
Rostocker FC
Tasmania Berlin
FT 0 - 1
MSV Neuruppin
Rathenow
FT 1 - 1
TuS Makkabi Berlin
Schwerin
FT 0 - 3
Furstenwalde
Hertha Zehlendorf
FT 4 - 1
Schwerin
Pampow
FT 1 - 2
CFC Hertha
Furstenwalde
FT 1 - 3
Hansa Rostock II
Neustrelitz
FT 1 - 1
Mahlsdorf
TuS Makkabi Berlin
FT 3 - 0
Tasmania Berlin
Rostocker FC
FT 2 - 1
Staaken
 Germany: Oberliga Nofv- Sud
Auerbach
FT 3 - 1
Nordhausen
Blau-Weiss Zorbau
FT 3 - 0
Einheit Wernigerode
Freital
FT 0 - 2
Eilenburg
Grimma
FT 0 - 0
Krieschow
Ludwigsfelder
FT 0 - 0
Oberlausitz
Plauen
FT 3 - 0
Halle
Sandersdorf
FT 1 - 1
Einheit Rudolstadt
SV 1890 Westerhausen
FT 1 - 1
An der Fahner Hohe
Nordhausen
FT 1 - 1
Sandersdorf
Bautzen
FT 1 - 2
Freital
An der Fahner Hohe
FT 0 - 3
Krieschow
Bischofswerdaer
FT 0 - 0
Plauen
Einheit Rudolstadt
FT 1 - 1
Blau-Weiss Zorbau
Einheit Wernigerode
FT 1 - 1
Ludwigsfelder
Grimma
FT 1 - 0
Eilenburg
Halle
FT 1 - 0
Auerbach
Oberlausitz
FT 1 - 0
SV 1890 Westerhausen
Auerbach
FT 1 - 1
Bischofswerdaer
SV 1890 Westerhausen
FT 1 - 1
Einheit Wernigerode
Freital
FT 1 - 1
Grimma
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
Inter Turkspor Kiel
live HT 1 - 3
Dornbreite Lubeck
Frisia Risum-Lindholm
live 65 1 - 2
Bordesholm
Todesfelde
FT 3 - 1
Neumunster
Kilia Kiel
FT 4 - 0
SC Weiche-08 II
Pansdorf
FT 1 - 1
Oldenburger
Eckernforder SV
FT 2 - 1
Todesfelde
Oldenburger
FT 2 - 1
Neumunster
Dornbreite Lubeck
FT 2 - 4
Lubeck II
Flensburg
FT 1 - 2
Kilia Kiel
Heider SV
FT 9 - 0
Frisia Risum-Lindholm
Husumer
FT 0 - 2
Eichede
Bordesholm
FT 3 - 1
Pansdorf
SC Weiche-08 II
FT 0 - 1
Inter Turkspor Kiel
Inter Turkspor Kiel
FT 2 - 1
Flensburg
Eichede
FT 3 - 0
GW Siebenbaumen
Frisia Risum-Lindholm
FT 3 - 2
Husumer
Todesfelde
FT 4 - 2
Oldenburger
Kilia Kiel
FT 5 - 1
Eckernforder SV
Neumunster
FT 2 - 2
Bordesholm
Pansdorf
FT 2 - 3
Heider SV
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
Eutin
Cancl. ? - ?
Frisia Risum-Lindholm
Lubeck II
FT 4 - 5
Altenholz
Neumunster
Cancl. ? - ?
Kronshagen
Dornbreite Lubeck
FT 6 - 2
Frisia Risum-Lindholm
Preussen Reinfeld
FT 2 - 3
SC Weiche-08 II
Lubeck II
FT 8 - 1
Kronshagen
Kronshagen
Cancl. ? - ?
Eutin
Frisia Risum-Lindholm
FT 3 - 0
Dornbreite Lubeck
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
Eichede
FT 3 - 1
Inter Turkspor Kiel
Todesfelde
FT 4 - 0
Eckernforder SV
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
Altenholz
FT 3 - 6
Eutin
Kronshagen
FT 4 - 0
Preussen Reinfeld
SC Weiche-08 II
FT 1 - 1
Lubeck II
Lubeck II
FT 3 - 3
Frisia Risum-Lindholm
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
Pansdorf
FT 2 - 3
Bordesholm
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
Bordesholm
FT 1 - 2
Todesfelde
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
Dornbreite Lubeck
FT 2 - 0
Kronshagen
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
Eckernforder SV
FT 1 - 1
Eichede
Inter Turkspor Kiel
FT 6 - 3
Pansdorf
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
Dornbreite Lubeck
FT 8 - 0
Altenholz
Eutin
FT 1 - 1
SC Weiche-08 II
Neumunster
FT 3 - 3
Frisia Risum-Lindholm
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
Bordesholm
FT 0 - 5
Oldenburger
Flensburg
FT 1 - 4
Todesfelde
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Relegation Group
Frisia Risum-Lindholm
FT 4 - 3
Lubeck II
Altenholz
FT 2 - 6
Neumunster
Dornbreite Lubeck
FT 1 - 1
SC Weiche-08 II
Preussen Reinfeld
FT 1 - 1
Altenholz
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
Inter Turkspor Kiel
FT 2 - 4
Eichede
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein - Promotion Group
Eckernforder SV
FT 3 - 1
Pansdorf
Eichede
FT 0 - 2
Flensburg
Todesfelde
FT 2 - 1
Bordesholm
Oldenburger
FT 6 - 2
Inter Turkspor Kiel
Oldenburger
FT 8 - 2
Flensburg
Todesfelde
FT 5 - 0
Inter Turkspor Kiel
Inter Turkspor Kiel
FT 3 - 4
Todesfelde
Eckernforder SV
FT 3 - 3
Oldenburger
Bordesholm
FT 2 - 1
Eichede
Flensburg
FT 2 - 1
Pansdorf
Eckernforder SV
FT 3 - 0
Todesfelde
 Germany: Oberliga Hamburg
Altona
Postp. ? - ?
Eimsbutteler
Curslack-Neuengamme
FT 0 - 3
Wandsbeker Concordia
Hamburger SV III
FT 4 - 4
Sasel
Hamm United
FT 0 - 5
Dassendorf
Harksheide
FT 1 - 2
SC Victoria Hamburg
Paloma
FT 3 - 2
Niendorfer TSV
HEBC Hamburg
FT 1 - 1
Rugenbergen
Suderelbe
FT 6 - 1
Tornesch
HEBC Hamburg
FT 1 - 4
Sasel
Tornesch
FT 1 - 2
Paloma
TSV Buchholz 08
FT 1 - 0
Hamm United
Rugenbergen
Postp. ? - ?
Suderelbe
Niendorfer TSV
FT 3 - 1
Sasel
Dassendorf
FT 4 - 1
TuS Osdorf
Eimsbutteler
FT 7 - 1
Curslack-Neuengamme
Hamburger SV III
FT 0 - 3
Turkiye Wilhelmsburg
SC Victoria Hamburg
FT 1 - 2
HEBC Hamburg
Wandsbeker Concordia
FT 2 - 2
Harksheide
Sasel
FT 3 - 1
Paloma
Rugenbergen
FT 1 - 6
Tornesch
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
Paloma
FT 3 - 0
HEBC Hamburg
TSV Buchholz 08
FT 1 - 2
Sasel
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Barmbek-Uhlenhorst
FT 2 - 2
Hamburger SV III
Bramfelder SV
FT 3 - 3
TuS Osdorf
Rugenbergen
FT 4 - 1
VfL Lohbrugge
Suderelbe
FT 4 - 2
Meiendorfer SV
Tornesch
FT 2 - 5
Hamm United
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
Dassendorf
FT 2 - 3
Niendorfer TSV
SC Victoria Hamburg
FT 2 - 1
Wandsbeker Concordia
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Bramfelder SV
FT 1 - 2
Suderelbe
Rugenbergen
FT 8 - 0
Meiendorfer SV
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
Curslack-Neuengamme
FT 2 - 4
SC Victoria Hamburg
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
Sasel
FT 2 - 2
SC Victoria Hamburg
Niendorfer TSV
FT 2 - 2
Paloma
TSV Buchholz 08
FT 1 - 2
Dassendorf
Curslack-Neuengamme
FT 4 - 2
HEBC Hamburg
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Rugenbergen
FT 4 - 0
Barmbek-Uhlenhorst
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Meiendorfer SV
FT 1 - 2
TuS Osdorf
VfL Lohbrugge
FT 2 - 4
Tornesch
Hamburger SV III
FT 5 - 3
Bramfelder SV
Hamm United
FT 4 - 4
Suderelbe
Meiendorfer SV
FT 0 - 4
Hamburger SV III
TuS Osdorf
FT 5 - 0
Bramfelder SV
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
Dassendorf
FT 3 - 1
TSV Buchholz 08
HEBC Hamburg
FT 4 - 2
Curslack-Neuengamme
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Rugenbergen
FT 3 - 1
Bramfelder SV
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
TSV Buchholz 08
FT 0 - 3
Wandsbeker Concordia
Niendorfer TSV
FT 1 - 0
Curslack-Neuengamme
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Hamburger SV III
FT 10 - 3
Meiendorfer SV
TuS Osdorf
FT 2 - 0
Hamm United
Tornesch
FT 0 - 1
VfL Lohbrugge
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
SC Victoria Hamburg
FT 1 - 2
Curslack-Neuengamme
HEBC Hamburg
FT 1 - 3
Dassendorf
Curslack-Neuengamme
FT 4 - 1
TSV Buchholz 08
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Tornesch
FT 3 - 0
Barmbek-Uhlenhorst
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
HEBC Hamburg
FT 2 - 3
Sasel
Curslack-Neuengamme
FT 1 - 4
Niendorfer TSV
Dassendorf
FT 1 - 1
SC Victoria Hamburg
 Germany: Oberliga Hamburg - Losers Stage
Suderelbe
FT 6 - 0
Bramfelder SV
 Germany: Oberliga Hamburg - Winners Stage
Wandsbeker Concordia
FT 3 - 1
TSV Buchholz 08
 Germany: Oberliga Bremen
Surheide
live 65 3 - 1
Blumenthaler
Woltmershausen
FT 2 - 3
Hemelingen
Aumund-Vegesack
FT 1 - 3
Werder Bremen III
Brinkumer
FT 0 - 3
Schwachhausen
BTS Neustadt
FT 2 - 3
OSC Bremerhaven
Oberneuland
FT 1 - 2
Geestemunde
Schwachhausen
FT 2 - 2
Surheide
Geestemunde
FT 0 - 3
Aumund-Vegesack
Oberneuland
FT 10 - 0
Woltmershausen
OSC Bremerhaven
FT 3 - 2
Union 60 Bremen
Komet Arsten
FT 3 - 4
Brinkumer
Vatan Bremen
FT 2 - 1
Leher
Blumenthaler
FT 2 - 3
Hemelingen
Werder Bremen III
FT 1 - 2
BTS Neustadt
Leher
Postp. ? - ?
OSC Bremerhaven
Union 60 Bremen
FT 3 - 1
Werder Bremen III
Hemelingen
FT 4 - 4
Schwachhausen
Surheide
FT 1 - 2
Komet Arsten
Woltmershausen
FT 3 - 2
Blumenthaler
Brinkumer
FT 0 - 1
Vatan Bremen
 Germany: Oberliga Niedersachsen
Gifhorn
FT 0 - 2
Pattensen
Ahlerstedt/Ottendorf
FT 2 - 2
Rotenburger
Bersenbruck
FT 1 - 3
Spelle-Venhaus
VfL Oldenburg
FT 2 - 0
Luneburger Hansa
Hannoverscher SC
FT 0 - 1
Lupo-Martini Wolfsburg
Heeslinger
FT 3 - 1
Bersenbruck
Rotenburger
FT 0 - 0
Ramlingen-Ehlershausen
Spelle-Venhaus
FT 4 - 0
Gifhorn
VfL Oldenburg
FT 4 - 1
Ahlerstedt/Ottendorf
FT Braunschweig
FT 2 - 3
Eintracht Celle
Schoningen
FT 6 - 1
Papenburg
Pattensen
FT 2 - 1
Egestorf-Langreder
Ahlerstedt/Ottendorf
FT 5 - 3
Ramlingen-Ehlershausen
Egestorf-Langreder
FT 1 - 0
Spelle-Venhaus
Eintracht Celle
FT 4 - 4
Hannoverscher SC
Gifhorn
FT 0 - 2
Heeslinger
Lupo-Martini Wolfsburg
FT 2 - 0
Luneburger Hansa
Rotenburger
FT 1 - 1
Schoningen
Arminia Hannover
FT 7 - 1
VfL Oldenburg
Bersenbruck
FT 4 - 1
FT Braunschweig
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
Bersenbruck
FT 3 - 3
Tundern
Eintracht Celle
FT 2 - 1
Gifhorn
Hagen/Uthlede
FT 4 - 1
SVG Gottingen
Rotenburger
FT 1 - 0
Eintracht Northeim
Uphusen
FT 2 - 5
Wolfenbuttel
Gifhorn
FT 4 - 1
Hagen/Uthlede
SVG Gottingen
FT 1 - 0
Rotenburger
Wolfenbuttel
FT 0 - 3
Bersenbruck
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
Arminia Hannover
FT 3 - 2
Heeslinger
Egestorf-Langreder
FT 5 - 0
VfL Oldenburg
FT Braunschweig
FT 0 - 4
Emden
Lupo-Martini Wolfsburg
FT 0 - 2
Spelle-Venhaus
Ramlingen-Ehlershausen
FT 0 - 2
Lohne
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
Eintracht Northeim
FT 5 - 3
Uphusen
Tundern
FT 2 - 1
Eintracht Celle
Bersenbruck
FT 2 - 1
SVG Gottingen
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
Emden
FT 2 - 2
Lupo-Martini Wolfsburg
Heeslinger
FT 2 - 1
FT Braunschweig
Lohne
FT 8 - 1
Arminia Hannover
Spelle-Venhaus
FT 1 - 4
Egestorf-Langreder
VfL Oldenburg
FT 3 - 0
Ramlingen-Ehlershausen
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
Bersenbruck
FT 3 - 1
Eintracht Northeim
Rotenburger
FT 2 - 1
Gifhorn
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
Emden
FT 2 - 4
Arminia Hannover
Heeslinger
FT 4 - 1
Ramlingen-Ehlershausen
Lohne
FT 5 - 0
Egestorf-Langreder
Spelle-Venhaus
FT 6 - 0
FT Braunschweig
VfL Oldenburg
FT 4 - 2
Lupo-Martini Wolfsburg
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
Eintracht Celle
FT 4 - 1
Wolfenbuttel
Hagen/Uthlede
FT 2 - 2
Tundern
SVG Gottingen
FT 3 - 1
Uphusen
Bersenbruck
FT 2 - 1
Gifhorn
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
Arminia Hannover
FT 2 - 3
Spelle-Venhaus
Egestorf-Langreder
FT 1 - 1
Heeslinger
Lupo-Martini Wolfsburg
FT 1 - 0
Lohne
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Losers Stage
Eintracht Northeim
FT 2 - 3
Eintracht Celle
SVG Gottingen
FT 0 - 0
Bersenbruck
Wolfenbuttel
FT 4 - 1
Hagen/Uthlede
 Germany: Oberliga Niedersachsen - Winners Stage
FT Braunschweig
FT 1 - 1
VfL Oldenburg
Ramlingen-Ehlershausen
FT 0 - 3
Emden
 Germany: Oberliga Westfalen
Paderborn II
FT 1 - 0
Clarholz
Erndtebruck
FT 3 - 2
Lotte
ASC 09 Dortmund
FT 0 - 0
Gievenbeck
Clarholz
FT 2 - 0
Ennepetal
Preussen Munster 2
FT 5 - 1
Finnentrop/Bamenohl
Schermbeck 2020
FT 1 - 2
FC Gutersloh
Siegen
FT 0 - 1
Westfalia Rhynern
Vreden
FT 4 - 0
Eintracht Rheine
Bovinghausen
FT 3 - 0
Sprockhovel
Delbrucker
FT 1 - 3
Paderborn II
Ennepetal
FT 2 - 1
Delbrucker
Finnentrop/Bamenohl
FT 1 - 1
Schermbeck 2020
Eintracht Rheine
FT 0 - 1
Erndtebruck
FC Gutersloh
FT 1 - 0
ASC 09 Dortmund
Gievenbeck
FT 1 - 1
Siegen
Paderborn II
FT 3 - 0
Sprockhovel
Preussen Munster 2
FT 0 - 0
Bovinghausen
Westfalia Rhynern
FT 0 - 0
Vreden
Lotte
FT 0 - 0
Clarholz
Erndtebruck
FT 1 - 1
Westfalia Rhynern
 Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
Clarholz
FT 6 - 2
Westfalia Herne
Ennepetal
FT 1 - 3
Preussen Munster 2
Haltern
FT 1 - 1
Sprockhovel
Holzwickeder SC
FT 3 - 1
Finnentrop/Bamenohl
RSV Meinerzhagen
FT 1 - 0
Vreden
 Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
Kaan-Marienborn
FT 4 - 2
FC Gutersloh
Paderborn II
FT 3 - 1
Erndtebruck
SG Wattenscheid
FT 2 - 0
Eintracht Rheine
Westfalia Rhynern
FT 7 - 1
Schermbeck 2020
ASC 09 Dortmund
FT 0 - 2
Siegen
 Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
Finnentrop/Bamenohl
FT 4 - 2
Ennepetal
Westfalia Herne
FT 1 - 2
Hammer SpVgg.
Finnentrop/Bamenohl
FT 1 - 3
RSV Meinerzhagen
Preussen Munster 2
FT 4 - 1
Holzwickeder SC
Sprockhovel
FT 0 - 0
Clarholz
Vreden
FT 7 - 2
Haltern
 Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
Eintracht Rheine
FT 1 - 0
Westfalia Rhynern
Erndtebruck
FT 1 - 2
SG Wattenscheid
FC Gutersloh
FT 1 - 2
ASC 09 Dortmund
Schermbeck 2020
FT 1 - 3
Kaan-Marienborn
Siegen
FT 0 - 3
Paderborn II
Kaan-Marienborn
FT 4 - 2
Paderborn II
 Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
Haltern
FT 0 - 2
Finnentrop/Bamenohl
Hammer SpVgg.
FT 1 - 3
Clarholz
RSV Meinerzhagen
FT 1 - 1
Preussen Munster 2
Sprockhovel
FT 0 - 0
Vreden
 Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
FC Gutersloh
FT 1 - 1
Schermbeck 2020
Kaan-Marienborn
FT 2 - 2
Eintracht Rheine
Paderborn II
FT 8 - 0
ASC 09 Dortmund
SG Wattenscheid
FT 2 - 0
Siegen
Westfalia Rhynern
FT 5 - 1
Erndtebruck
 Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
Westfalia Herne
FT 1 - 3
Ennepetal
Vreden
FT 3 - 2
Holzwickeder SC
 Germany: Oberliga Westfalen - Promotion Group
Erndtebruck
FT 1 - 6
Kaan-Marienborn
ASC 09 Dortmund
FT 2 - 3
SG Wattenscheid
Eintracht Rheine
FT 0 - 0
Schermbeck 2020
Paderborn II
FT 1 - 1
FC Gutersloh
 Germany: Oberliga Westfalen - Relegation Group
Westfalia Herne
FT 0 - 2
Holzwickeder SC
Clarholz
FT 2 - 0
Ennepetal
Finnentrop/Bamenohl
FT 1 - 2
Vreden
 Germany: Oberliga Hessen
Hadamar
13:00 ? - ?
Neuhof
SV Steinbach
13:00 ? - ?
Weidenhausen
Unter-Flockenbach
FT 0 - 3
Stadtallendorf
Baunatal
FT 1 - 1
Eintracht Frankfurt II
Eddersheim
FT 0 - 0
Viktoria Griesheim
RW Walldorf
FT 1 - 0
Erlensee
Fernwald
FT 4 - 0
Friedberg
Giessen
Postp. ? - ?
TUS Dietkirchen
Hanau
FT 2 - 1
Alzenau
Steinbach Haiger II
FT 1 - 0
Waldgirmes
Steinbach Haiger II
FT 3 - 4
Baunatal
Unter-Flockenbach
FT 0 - 4
Eintracht Frankfurt II
Friedberg
FT 3 - 0
Hanau
Erlensee
FT 6 - 0
Weidenhausen
Fernwald
FT 2 - 1
Neuhof
Hadamar
FT 1 - 2
SV Steinbach
Waldgirmes
FT 5 - 2
TUS Dietkirchen
Giessen
FT 4 - 0
Viktoria Griesheim
Stadtallendorf
FT 3 - 1
Alzenau
RW Walldorf
FT 3 - 1
Eddersheim
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
Bad Vilbel
FT 0 - 2
Hunfelder
SV Steinbach
FT 2 - 3
Viktoria Griesheim
Zeilsheim
FT 3 - 0
Flieden
 Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
Eddersheim
FT 2 - 3
Fulda-Lehnerz
Hadamar
FT 2 - 2
Neuhof
Hessen Dreieich
FT 2 - 1
Stadtallendorf
Waldgirmes
FT 3 - 1
Erlensee
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
Ginsheim
FT 2 - 0
Hanau
RW Walldorf
FT 4 - 1
Baunatal
Friedberg
FT 5 - 2
Alzenau
 Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
Neuhof
FT 3 - 0
TUS Dietkirchen
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
SV Steinbach
FT 1 - 1
Ginsheim
 Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
Erlensee
FT 1 - 4
Hessen Dreieich
Fernwald
FT 3 - 2
Waldgirmes
Fulda-Lehnerz
FT 4 - 1
Hadamar
Stadtallendorf
FT 2 - 2
Eddersheim
Eddersheim
FT 4 - 1
Erlensee
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
Alzenau
FT 4 - 1
Viktoria Griesheim
Flieden
FT 1 - 3
Friedberg
Hanau
FT 2 - 0
RW Walldorf
Hunfelder
FT 3 - 0
Zeilsheim
Baunatal
FT 1 - 2
Bad Vilbel
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
Ginsheim
FT 0 - 4
Alzenau
RW Walldorf
FT 3 - 0
SV Steinbach
Viktoria Griesheim
FT 6 - 0
Flieden
Zeilsheim
FT 0 - 1
Baunatal
 Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
TUS Dietkirchen
FT 1 - 3
Fulda-Lehnerz
Hessen Dreieich
FT 4 - 3
Fernwald
Waldgirmes
FT 4 - 0
Neuhof
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
Friedberg
FT 2 - 1
Hunfelder
Bad Vilbel
FT 0 - 0
Hanau
 Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
TUS Dietkirchen
FT 0 - 3
Fernwald
Neuhof
FT 1 - 1
Hessen Dreieich
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
SV Steinbach
FT 2 - 1
Bad Vilbel
 Germany: Oberliga Hessen - Promotion Group
Erlensee
FT 1 - 0
Hadamar
Stadtallendorf
FT 3 - 0
TUS Dietkirchen
Fernwald
FT 1 - 3
Eddersheim
Fulda-Lehnerz
FT 6 - 0
Waldgirmes
TUS Dietkirchen
FT 1 - 2
Neuhof
 Germany: Oberliga Hessen - Relegation Group
Hanau
FT 4 - 0
Zeilsheim
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Kirchberg
16:00 ? - ?
Eisbachtal
Gonsenheim
13:30 ? - ?
Waldalgesheim
Morlautern
FT 3 - 2
Jagersburg
Arminia Ludwigshafen
FT 0 - 0
Pirmasens
Pfeddersheim
FT 1 - 3
Schott Mainz
TuS Koblenz
FT 3 - 0
SG 2000 Mulheim-Karlich
Engers
FT 1 - 0
Ahrweiler
Hertha Wiesbach
FT 2 - 2
Diefflen
SG 2000 Mulheim-Karlich
FT 2 - 1
Gonsenheim
Ahrweiler
FT 1 - 3
Pfeddersheim
Auersmacher
FT 0 - 1
Arminia Ludwigshafen
Eisbachtal
FT 0 - 2
Karbach
Diefflen
FT 8 - 0
Elversberg II
Jagersburg
FT 1 - 1
Dudenhofen
Waldalgesheim
FT 3 - 3
Engers
Mechtersheim
FT 3 - 0
Hertha Wiesbach
Schott Mainz
FT 7 - 0
Kirchberg
Pirmasens
FT 1 - 0
Kaiserslautern II
Kirchberg
FT 3 - 1
Ahrweiler
Elversberg II
FT 1 - 1
Mechtersheim
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
Eppelborn
FT 1 - 2
Eisbachtal
Hassia Bingen
Cancl. ? - ?
Rochling
Jagersburg
FT 4 - 1
Salmrohr
Kaiserslautern II
FT 4 - 2
Elversberg II
Pfeddersheim
FT 4 - 1
Emmelshausen
SG 2000 Mulheim-Karlich
FT 2 - 0
Speyer
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
Arminia Ludwigshafen
FT 2 - 2
TuS Koblenz
Eintracht Trier
FT 3 - 1
Hertha Wiesbach
Gonsenheim
FT 0 - 3
Worms
Diefflen
FT 5 - 0
Waldalgesheim
Karbach
FT 1 - 1
Mechtersheim
Engers
FT 0 - 4
Dudenhofen
TuS Koblenz
FT 2 - 2
Dudenhofen
Arminia Ludwigshafen
FT 1 - 4
Gonsenheim
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
Speyer
FT 4 - 1
Kaiserslautern II
Elversberg II
FT 6 - 0
Hassia Bingen
Eisbachtal
FT 8 - 1
Pfeddersheim
Emmelshausen
FT 1 - 1
Jagersburg
Salmrohr
FT 1 - 1
Eppelborn
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
Engers
FT 3 - 3
Arminia Ludwigshafen
Hertha Wiesbach
FT 2 - 0
Gonsenheim
TuS Koblenz
FT 3 - 0
Diefflen
Worms
FT 4 - 0
Karbach
Karbach
FT 0 - 4
Hertha Wiesbach
Mechtersheim
FT 0 - 3
Eintracht Trier
Diefflen
FT 2 - 2
Engers
Waldalgesheim
FT 2 - 3
Dudenhofen
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
Rochling
Cancl. ? - ?
SG 2000 Mulheim-Karlich
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
Pfeddersheim
FT 0 - 1
Salmrohr
Kaiserslautern II
Cancl. ? - ?
Rochling
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
Dudenhofen
FT 1 - 0
TuS Koblenz
Eintracht Trier
FT 2 - 1
Worms
Gonsenheim
FT 2 - 6
Mechtersheim
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
Eppelborn
FT 4 - 0
Emmelshausen
Hassia Bingen
FT 2 - 3
Speyer
Jagersburg
FT 3 - 3
Eisbachtal
SG 2000 Mulheim-Karlich
FT 2 - 4
Elversberg II
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Promotion Group
Arminia Ludwigshafen
FT 2 - 1
Waldalgesheim
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Relegation Group
Emmelshausen
FT 3 - 4
Elversberg II
Eisbachtal
FT 5 - 1
Speyer
 Germany: Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
FT 0 - 2
Gebenbach
DJK Bamberg
FT 2 - 3
Cham
Abtswind
FT 1 - 1
Ammerthal
Wurzburger FV
FT 0 - 1
Kornburg
Bayern Hof
FT 2 - 1
Weiden
Neumarkt
FT 1 - 2
Geesdorf
Bamberg
FT 2 - 0
Eltersdorf
1. SC Feucht
FT 2 - 1
Grossbardorf
ATSV
FT 5 - 3
Donaustauf
Gebenbach
FT 5 - 0
Regensburg II
Cham
FT 2 - 0
ATSV
Grossbardorf
FT 0 - 1
Abtswind
Weiden
FT 4 - 1
DJK Bamberg
Geesdorf
FT 2 - 0
Regensburg II
Bamberg
FT 3 - 1
Donaustauf
Ammerthal
FT 3 - 4
Bayern Hof
Eltersdorf
FT 1 - 1
Wurzburger FV
Kornburg
FT 0 - 2
Neumarkt
DJK Bamberg
FT 0 - 0
Ammerthal
Gebenbach
FT 7 - 2
Geesdorf
 Germany: Oberliga Bayern Süd
Landsberg
FT 2 - 1
Garching
Kirchanschoring
FT 1 - 0
Kottern-St. Mang
Dachau
FT 4 - 1
Nordlingen
Deisenhofen
FT 0 - 0
Schwaben Augsburg
Ismaning
FT 2 - 5
Memmingen
Ingolstadt II
FT 4 - 1
VfB Hallbergmoos-Goldach
Erlbach
FT 1 - 1
Gundelfingen
Rosenheim
FT 2 - 5
Munich 1860 II
Turkspor Augsburg
FT 2 - 2
Munich 1860 II
Nordlingen
FT 1 - 2
Schalding
Schwaben Augsburg
FT 2 - 1
Dachau
Gundelfingen
FT 1 - 2
Kirchanschoring
Ingolstadt II
FT 1 - 0
Rosenheim
Kottern-St. Mang
FT 1 - 3
Garching
Landsberg
FT 3 - 2
Deisenhofen
Memmingen
FT 1 - 0
Erlbach
VfB Hallbergmoos-Goldach
FT 2 - 1
Ismaning
Garching
FT 0 - 0
Gundelfingen
Kirchanschoring
FT 1 - 3
Memmingen
Schalding
FT 2 - 0
Schwaben Augsburg
 Germany: Oberliga Baden-Württemberg
Hollenbach
FT 2 - 0
FC Holzhausen
Oberachern
live 42 0 - 2
Backnang
Offenburger FV
FT 0 - 6
Stutt. Kickers
Goppinger SV
FT 4 - 1
Reutlingen
Ravensburg
FT 3 - 1
Bietigheim-Bissingen
SU Neckarsulm
FT 1 - 0
Freiburger
ATSV Mutschelbach
FT 1 - 1
Nottingen
Villingen
FT 0 - 1
Pforzheim
SU Neckarsulm
FT 3 - 0
Offenburger FV
Grossaspach
FT 1 - 0
Offenburger FV
Bietigheim-Bissingen
FT 0 - 2
Oberachern
Nottingen
FT 4 - 0
Ravensburg
Reutlingen
FT 3 - 1
Rielasingen-Arlen
FC Holzhausen
FT 3 - 3
ATSV Mutschelbach
Freiburger
FT 0 - 2
Hollenbach
Backnang
FT 1 - 1
Pforzheim
Goppinger SV
FT 1 - 0
Villingen
Stutt. Kickers
FT 5 - 1
SU Neckarsulm
Villingen
FT 2 - 2
FC Holzhausen
Rielasingen-Arlen
FT 1 - 1
Goppinger SV
 Germany: Oberliga Mittelrhein
FC Viktoria 08
Postp. ? - ?
Frechen
Bonner
FT 0 - 0
Bergisch Gladbach
Fortuna Koln II
FT 1 - 1
Eintracht Hohkeppel
Friesdorf
FT 0 - 7
Konigsdorf
VfL Vichttal
FT 4 - 2
Bonner
Frechen
FT 2 - 0
Hennef
Bergisch Gladbach
FT 1 - 0
Hurth
FC Viktoria 08
FT 1 - 2
Pesch
Glesch-Paffendorf
FT 1 - 5
Wegberg-Beeck
Siegburger
FT 0 - 2
Freialdenhoven
Eintracht Hohkeppel
FT 1 - 1
Bergisch Gladbach
Konigsdorf
FT 1 - 0
Glesch-Paffendorf
Pesch
FT 1 - 1
Siegburger
Freialdenhoven
FT 5 - 2
Friesdorf
Hennef
FT 5 - 1
FC Viktoria 08
Hurth
FT 1 - 0
VfL Vichttal
Wegberg-Beeck
FT 4 - 0
Fortuna Koln II
Bonner
FT 2 - 0
Frechen
Frechen
FT 1 - 1
Hurth
Fortuna Koln II
FT 2 - 2
Konigsdorf
 Germany: Oberliga Niederrhein
FC Monheim
FT 0 - 1
Schonnebeck
Kleve
FT 5 - 1
FSV Duisburg
MSV Dusseldorf
FT 3 - 3
Hamborn
FSV Duisburg
FT 3 - 2
TuRU Dusseldorf
SC St.Tonis
FT 1 - 2
Meerbusch
Union Nettetal
FT 2 - 1
Homberg
Baumberg
FT 1 - 3
SW Essen
Kray
FT 1 - 3
Cronenberger
Schonnebeck
FT 1 - 0
Kleve
Sonsbeck
FT 4 - 0
FC Monheim
TVD Velbert
FT 1 - 1
Hilden
Uerdingen
FT 3 - 1
SSVg Velbert
FC Monheim
FT 5 - 1
Cronenberger
Hamborn
FT 2 - 2
Germania Ratingen
Hilden
FT 2 - 0
FSV Duisburg
Homberg
FT 1 - 1
Baumberg
Kleve
FT 3 - 4
Sonsbeck
Meerbusch
FT 1 - 2
Union Nettetal
SSVg Velbert
FT 4 - 0
SC St.Tonis
TuRU Dusseldorf
FT 1 - 1
Schonnebeck
 Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
FSV Duisburg
FT 4 - 1
Dusseldorf-West
Kray
FT 5 - 1
Cronenberger
DJK Teutonia St.Tonis
FT 4 - 0
Niederwenigern
Union Nettetal
FT 2 - 3
SpVgg Sterkrade-Nord
1.FC Monchengladbach
FT 0 - 1
TuRU Dusseldorf
 Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
Kleve
FT 3 - 2
SW Essen
SSVg Velbert
FT 2 - 4
Bocholt
 Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
SC Velbert
FT 1 - 2
Jahn Hiesfeld
 Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
Schonnebeck
FT 6 - 3
Baumberg
FC Monheim
FT 1 - 1
Germania Ratingen
TVD Velbert
FT 5 - 0
Meerbusch
 Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
FSV Duisburg
FT 3 - 0
SC Velbert
DJK Teutonia St.Tonis
FT 4 - 1
1.FC Monchengladbach
Union Nettetal
FT 0 - 4
TuRU Dusseldorf
SpVgg Sterkrade-Nord
FT 3 - 4
Jahn Hiesfeld
Cronenberger
FT 4 - 1
Niederwenigern
Kray
FT 3 - 0
Dusseldorf-West
 Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
Germania Ratingen
FT 3 - 3
Baumberg
Hilden
FT 2 - 0
FC Monheim
Kleve
FT 3 - 0
Schonnebeck
Meerbusch
FT 1 - 3
SSVg Velbert
TVD Velbert
FT 1 - 6
SW Essen
 Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
Dusseldorf-West
FT 4 - 3
1.FC Monchengladbach
SpVgg Sterkrade-Nord
FT 2 - 1
FSV Duisburg
TuRU Dusseldorf
FT 1 - 0
DJK Teutonia St.Tonis
 Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
Bocholt
FT 5 - 0
Meerbusch
Hilden
FT 2 - 2
Baumberg
Kleve
FT 0 - 5
Germania Ratingen
SW Essen
FT 1 - 0
SSVg Velbert
TVD Velbert
FT 1 - 3
Schonnebeck
 Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
Cronenberger
FT 6 - 0
1.FC Monchengladbach
Dusseldorf-West
FT 3 - 0
Niederwenigern
Kray
FT 0 - 4
SC Velbert
Union Nettetal
FT 4 - 0
Jahn Hiesfeld
 Germany: Oberliga Niederrhein - Losers Stage
SpVgg Sterkrade-Nord
FT 0 - 4
TuRU Dusseldorf
 Germany: Oberliga Niederrhein - Winners Stage
Kleve
FT 0 - 2
Hilden
FC Monheim
FT 0 - 0
Bocholt
SW Essen
FT 5 - 1
Meerbusch
TVD Velbert
FT 1 - 1
Germania Ratingen
Schonnebeck
FT 3 - 3
SSVg Velbert
 Germany: Oberliga Bayern - Relegation
Dachau
FT 2 - 2
Pullach
VfB Hallbergmoos-Goldach
FT 1 - 0
Neudrossenfeld
Wurzburger FV
FT 5 - 0
TuS Rollbach
Neudrossenfeld
FT 4 - 4
VfB Hallbergmoos-Goldach
Pullach
FT 0 - 3
Dachau
TuS Rollbach
FT 0 - 1
Wurzburger FV
Dachau
FT 3 - 0
Sonthofen
Seligenporten
FT 1 - 2
Neudrossenfeld
Vatan Spor A'burg
FT 2 - 3
TuS Rollbach
VfB Hallbergmoos-Goldach
FT 3 - 0
Fortuna Regensburg
Wurzburger FV
FT 4 - 1
Karlburg
Pullach
FT 3 - 2
Unterfohring
Unterfohring
FT 1 - 4
Pullach
Fortuna Regensburg
FT 2 - 2
VfB Hallbergmoos-Goldach
Sonthofen
FT 2 - 1
Dachau
Karlburg
FT 1 - 3
Wurzburger FV
Neudrossenfeld
FT 1 - 0
Seligenporten
TuS Rollbach
FT 2 - 2
Vatan Spor A'burg
 Germany: Oberliga Play Offs
Eintracht Trier
FT 1 - 1
Stutt. Kickers
Stadtallendorf
FT 0 - 5
Eintracht Trier
Stutt. Kickers
FT 3 - 0
Stadtallendorf
Bremer
FT 3 - 1
Wandsbeker Concordia
Todesfelde
FT 2 - 2
Emden
Bremer
FT 2 - 0
Todesfelde
Emden
FT 3 - 1
Wandsbeker Concordia
Emden
FT 2 - 1
Bremer
Wandsbeker Concordia
FT 1 - 1
Todesfelde
 Germany: Dfb Pokal
Viktoria Koln
FT 0 - 5
Bayern Munich
Teutonia Ottensen
FT 0 - 8
RB Leipzig
Magdeburg
FT 0 - 4
Eintracht Frankfurt
Chemnitzer
AET 1 - 2
Union Berlin
Energie Cottbus
FT 1 - 2
Werder Bremen
Ingolstadt
FT 0 - 3
Darmstadt
Aue
FT 0 - 3
Mainz
Braunschweig
Pen. 5 - 4
Hertha Berlin
Mannheim
Pen. 1 - 0
Holstein Kiel
Engers
FT 1 - 7
Arminia Bielefeld
Kaiserslautern
AET 1 - 2
Freiburg
Lohne
FT 0 - 4
Augsburg
Oberachern
FT 1 - 9
B. Monchengladbach
Rodinghausen
AET 0 - 2
Hoffenheim
Schott Mainz
FT 0 - 3
Hannover
Bremer
FT 0 - 5
Schalke
BSV Rehden
FT 0 - 4
Sandhausen
Jena
FT 0 - 1
Wolfsburg
Offenbach
FT 1 - 4
Dusseldorf
Stutt. Kickers
FT 2 - 0
Greuther Furth
 Germany: Super Cup
RB Leipzig
FT 3 - 5
Bayern Munich
 Germany: Junioren Bundesliga North
RB Leipzig U19
FT 2 - 1
Berliner AK 07 U19
Werder Bremen U19
FT 2 - 3
Hamburger SV U19
Wolfsburg U19
FT 2 - 2
Magdeburg U19
Hannover U19
FT 2 - 1
Hansa Rostock U19
Hertha U19
FT 4 - 0
Hertha Zehlendorf U19
St. Pauli U19
FT 6 - 0
Cottbus U19
Hertha Zehlendorf U19
FT 0 - 3
Wolfsburg U19
Hamburger SV U19
FT 3 - 2
Viktoria Berlin U19
Hansa Rostock U19
FT 1 - 1
RB Leipzig U19
Berliner AK 07 U19
FT 3 - 3
Hertha U19
Cottbus U19
FT 1 - 0
Meppen U19
Dresden U19
FT 2 - 1
Holstein Kiel U19
Magdeburg U19
FT 6 - 2
St. Pauli U19
Union Berlin U19
FT 2 - 0
Werder Bremen U19
Hertha U19
FT 5 - 1
Hansa Rostock U19
Viktoria Berlin U19
FT 2 - 1
Union Berlin U19
Wolfsburg U19
FT 2 - 0
Berliner AK 07 U19
Holstein Kiel U19
FT 3 - 2
Cottbus U19
St. Pauli U19
FT 1 - 1
Hertha Zehlendorf U19
Meppen U19
FT 1 - 0
Magdeburg U19
 Germany: Junioren Bundesliga South
Darmstadt U19
FT 1 - 1
Nurnberg U19
Augsburg U19
FT 2 - 2
Stuttgart U19
Freiburg U19
FT 0 - 1
Walldorf U19
Heidenheim U19
FT 1 - 0
Reutlingen U19
Bayern U19
FT 1 - 3
Hoffenheim U19
Mainz U19
FT 3 - 2
Eintracht Frankfurt U19
Hoffenheim U19
FT 5 - 2
Freiburg U19
Karlsruher SC U19
FT 2 - 0
Munich 1860 U19
Reutlingen U19
FT 1 - 3
Ingolstadt U19
Stuttgart U19
FT 3 - 1
Darmstadt U19
Eintracht Frankfurt U19
FT 2 - 2
Heidenheim U19
Eintracht Trier U19
FT 1 - 4
Bayern U19
Nurnberg U19
FT 3 - 7
Mainz U19
Walldorf U19
FT 2 - 2
Augsburg U19
Darmstadt U19
FT 0 - 0
Walldorf U19
Heidenheim U19
FT 0 - 0
Nurnberg U19
Mainz U19
FT 3 - 3
Stuttgart U19
Augsburg U19
FT 4 - 4
Hoffenheim U19
Freiburg U19
FT 4 - 0
Eintracht Trier U19
Ingolstadt U19
FT 0 - 0
Eintracht Frankfurt U19
 Germany: Junioren Bundesliga West
Dortmund U19
FT 2 - 1
Bonner U19
Hilden U19
FT 2 - 3
Dusseldorf U19
Leverkusen U19
FT 1 - 2
Bochum U19
Oberhausen U19
FT 1 - 3
Duisburg U19
B. Monchengladbach U19
FT 5 - 0
Preussen Munster U19
Paderborn U19
FT 4 - 1
Hilden U19
RW Essen U19
FT 2 - 2
Bonner U19
Bochum U19
FT 2 - 5
Koln U19
Schalke U19
FT 3 - 1
Viktoria Koln U19
Verl U19
FT 2 - 2
Dortmund U19
Dusseldorf U19
FT 1 - 1
Leverkusen U19
Dortmund U19
FT 4 - 0
RW Essen U19
Duisburg U19
FT 1 - 1
Bochum U19
Koln U19
FT 2 - 1
Dusseldorf U19
Preussen Munster U19
FT 0 - 1
Oberhausen U19
Hilden U19
FT 2 - 3
Verl U19
Leverkusen U19
FT 1 - 4
Paderborn U19
Viktoria Koln U19
FT 0 - 2
B. Monchengladbach U19
Bochum U19
FT 2 - 1
Preussen Munster U19
Paderborn U19
FT 1 - 5
Koln U19
 Germany: Junioren Bundesliga Play Offs
Hertha U19
FT 1 - 2
Dortmund U19
Schalke U19
FT 1 - 0
Dortmund U19
Hertha U19
FT 2 - 0
Augsburg U19
Dortmund U19
FT 5 - 1
Schalke U19
Augsburg U19
FT 1 - 3
Hertha U19
 Germany: Dfb Junioren Pokal
Werder Bremen U19
FT 0 - 1
Hannover U19
Babelsberg U19
FT 0 - 1
Hoffenheim U19
Bahlinger U19
FT 0 - 5
Hansa Rostock U19
Dresden U19
FT 0 - 2
Mainz U19
Hertha Zehlendorf U19
FT 0 - 1
Hertha U19
Jena U19
Pen. 2 - 3
Holstein Kiel U19
RW Essen U19
FT 2 - 5
Koln U19
Schaumberg-Prims U19
FT 0 - 13
Schalke U19
Munich 1860 U19
FT 1 - 3
Stuttgart U19
Eintracht Trier U19
FT 1 - 6
Eintracht Frankfurt U19
Nurnberg U19
FT 7 - 1
Magdeburg U19
Ulm U19
FT 2 - 3
Leverkusen U19
Augsburg U19
Pen. 2 - 3
RB Leipzig U19
Cottbus U19
FT 0 - 4
Dortmund U19
Duisburg U19
FT 0 - 1
Bochum U19
Offenbach U19
FT 1 - 2
St. Pauli U19
 Germany: Dfb Junioren Pokal
Stuttgart U19
FT 3 - 1
Dortmund U19
Bayern U19
AET 1 - 3
Stuttgart U19
Freiburg U19
AET 0 - 2
Dortmund U19
Dortmund U19
AET 3 - 1
Hannover U19
 Germany: Bundesliga Women
Koln W
FT 4 - 2
Potsdam W
Wolfsburg W
FT 6 - 1
Bayer Leverkusen W
Freiburg W
FT 2 - 4
Eintracht Frankfurt W
SGS Essen W
FT 1 - 0
Meppen W
Bayern Munich W
FT 3 - 0
Werder Bremen W
Potsdam W
FT 0 - 3
Duisburg W
Hoffenheim W
FT 1 - 2
Wolfsburg W
Bayer Leverkusen W
FT 1 - 0
Koln W
Duisburg W
FT 0 - 1
Bayer Leverkusen W
Werder Bremen W
FT 1 - 1
Potsdam W
Koln W
FT 3 - 1
Hoffenheim W
Meppen W
FT 1 - 2
Freiburg W
Wolfsburg W
FT 4 - 0
SGS Essen W
Eintracht Frankfurt W
FT 0 - 0
Bayern Munich W
 Germany: Bundesliga Women
Bayern Munich W
FT 5 - 0
Potsdam W
Eintracht Frankfurt W
FT 4 - 0
Werder Bremen W
Hoffenheim W
FT 3 - 3
Sand W
Koln W
FT 0 - 0
Freiburg W
SGS Essen W
FT 3 - 0
Jena W
Wolfsburg W
FT 7 - 1
Bayer Leverkusen W
 Germany: 2. Bundesliga Women
Eintracht Frankfurt II W
FT 3 - 2
Ingolstadt W
1.FC Nurnberg W
FT 2 - 1
Eintracht Frankfurt II W
Andernach W
FT 0 - 0
Gutersloh W
Bayern Munich II W
FT 2 - 1
Hoffenheim II W
FC Koln II W
FT 3 - 3
Wolfsburg II W
Ingolstadt W
FT 0 - 1
RB Leipzig W
Jena W
FT 1 - 0
Sand W
Turbine Potsdam II W
FT 1 - 3
Freiburg II W
Eintracht Frankfurt II W
FT 3 - 1
Jena W
RB Leipzig W
FT 1 - 0
1.FC Nurnberg W
Bayern Munich II W
FT 2 - 6
Andernach W
Freiburg II W
FT 1 - 6
Gutersloh W
Hoffenheim II W
FT 4 - 2
FC Koln II W
Sand W
FT 2 - 0
Turbine Potsdam II W
Wolfsburg II W
FT 1 - 1
Ingolstadt W
Hoffenheim II W
FT 4 - 5
Eintracht Frankfurt II W
Eintracht Frankfurt II W
FT 1 - 2
Bayern Munich II W
Ingolstadt W
FT 1 - 1
Hoffenheim II W
Jena W
FT 1 - 2
RB Leipzig W
Andernach W
FT 3 - 1
Freiburg II W
 Germany: Dfb Pokal Women
Ingolstadt W
FT 0 - 7
Bayern Munich W
Saarbrucken W
FT 1 - 7
Hoffenheim W
Viktoria Berlin W
FT 3 - 3
Potsdam W
Andernach W
AET 2 - 3
Freiburg W
Bochum W
FT 0 - 1
Meppen W
Calden W
FT 1 - 4
Bayer Leverkusen W
Elversberg W
FT 0 - 8
Koln W
Gutersloh W
FT 2 - 8
Wolfsburg W
Henstedt-Ulzburg W
FT 0 - 3
Werder Bremen W
Karlsruher SC W
FT 1 - 2
1.FC Nurnberg W
Turkiyemspor W
FT 0 - 6
RB Leipzig W
Borussia Bocholt W
FT 1 - 2
Jena W
Buntentor W
FT 1 - 6
SGS Essen W
Magdeburger W
FT 0 - 5
Duisburg W
Weinberg W
FT 0 - 7
Eintracht Frankfurt W
Fortuna Koln W
FT 0 - 1
Sand W
Holstein Kiel W
FT 1 - 2
Bochum W
VfR Warbeyen W
FT 1 - 2
Borussia Bocholt W
Wacker Munchen W
Pen. 0 - 1
Ingolstadt W
Elversberg W
FT 3 - 0
FFC Niederkirchen W

powered by Todaylivescore.com


Back to Top