TodayLiveScore.com

Soccer Schedule for 7th October 2022


 Africa: Caf Champions League - Qualification
Al-Merreikh
14:00 ? - ?
Al Ahly Tripoli
 Africa: Cosafa Championship U20
Zambia U20
10:00 ? - ?
Mauritius U20
Eswatini U20
13:30 ? - ?
Botswana U20
 Albania: Superliga
Erzeni
13:00 ? - ?
Egnatia
KF Tirana
13:00 ? - ?
Laci
Vllaznia
15:45 ? - ?
Partizani
 Algeria: Ligue 1
Magra
14:30 ? - ?
Arba
 Algeria: Ligue 2
Eulma
14:00 ? - ?
Annaba
Ghozlane
14:00 ? - ?
US Souf
Hamra Annaba
14:00 ? - ?
Mlila
Khemis El Khechna
14:00 ? - ?
Bordj Menail
Khroub
14:00 ? - ?
MO Constantine
Ouargla
14:00 ? - ?
Harrach
Skikda
14:00 ? - ?
Telaghema
US Chaouia
14:00 ? - ?
CA Batna
 Algeria: U21 League
ASO Chlef U21
14:30 ? - ?
Saoura U21
El Bayadh U21
14:30 ? - ?
Chelghoum U21
Khenchela U21
14:30 ? - ?
Oran U21
 Argentina: Liga Profesional
Gimnasia L.P.
00:30 ? - ?
Boca Juniors
 Argentina: Reserve League - Second Stage
Defensa y Justicia 2
13:00 ? - ?
Rosario Central 2
Arsenal Sarandi 2
14:00 ? - ?
Union de Santa Fe 2
Godoy Cruz 2
14:00 ? - ?
Talleres Cordoba 2
 Aruba: Division Di Honor
Dakota
00:00 ? - ?
Racing Club Aruba
 Australia: A-League
Melbourne City
08:45 ? - ?
Western United
 Austria: 2. Liga
Amstetten
16:10 ? - ?
Lafnitz
Austria Vienna II
16:10 ? - ?
Grazer AK
Kapfenberg
16:10 ? - ?
SK Rapid Vienna
Vorwarts Steyr
16:10 ? - ?
St. Polten
Dornbirn
18:30 ? - ?
BW Linz
 Austria: Regionalliga East
ASV Siegendorf
17:00 ? - ?
Stripfing
Bruck Leitha
17:00 ? - ?
Traiskirchen
Marchfeld
17:00 ? - ?
Neusiedl
TWL Elektra
17:30 ? - ?
Donaufeld Wien
Kremser
18:00 ? - ?
Wiener Sport-Club
 Austria: Regionalliga Central
Allerheiligen
17:00 ? - ?
SAK Klagenfurt
Bad Gleichenberg
17:00 ? - ?
Vocklamarkt
Gleisdorf
17:00 ? - ?
Wolfsberger AC
LASK
17:00 ? - ?
Kalsdorf
Leoben
17:00 ? - ?
Deutschlandsberger
Treibach
17:00 ? - ?
Ried
 Austria: Regionalliga West - Tyrol
Schwaz
17:00 ? - ?
SC Kundl
SV Worgl
17:30 ? - ?
Hall
 Austria: Regionalliga West - Salzburg
Johann
17:00 ? - ?
Kuchl
 Azerbaijan: Premier League
Zira
13:30 ? - ?
Shamakhi
 Belarus: Vysshaya Liga
Dynamo Brest
16:00 ? - ?
Dnepr Mogilev
 Belgium: Jupiler Pro League
Antwerp
18:45 ? - ?
St. Truiden
 Belgium: Challenger Pro League
Anderlecht U23
18:00 ? - ?
Virton
Dender
18:00 ? - ?
Beveren
 Bermuda: Premier League
Devonshire Cougars
23:00 ? - ?
X-Roads Warriors
 Bolivia: Division Profesional - Clausura
U. Sucre
00:30 ? - ?
Independiente Petrolero
Palmaflor
19:00 ? - ?
Bolivar
 Brazil: Serie A
America MG
23:00 ? - ?
Sao Paulo
 Brazil: Serie B
Criciuma
22:00 ? - ?
Nautico
CSA
00:30 ? - ?
Sampaio Correa
 Bulgaria: Parva Liga
Hebar
14:30 ? - ?
Lok. Sofia
Pirin Blagoevgrad
17:00 ? - ?
Beroe
 Bulgaria: Vtora Liga
Vitosha Bistritsa
13:00 ? - ?
Maritsa Plovdiv
 Burundi: Primus League
Magara Young Boys
13:00 ? - ?
Aigle Noir
 Canada: U Sports
Toronto Metropolitan
23:15 ? - ?
Toronto
Victoria
00:30 ? - ?
UBC
Queens
18:15 ? - ?
Nipissing
Laurier
19:15 ? - ?
Brock
Dalhousie
22:15 ? - ?
Moncton
Concordia
00:15 ? - ?
Sherbrooke
McGill
00:15 ? - ?
Montreal
UQAM
00:15 ? - ?
UQTR
 Chile: Primera Division
Huachipato
22:00 ? - ?
Coquimbo
 China: Super League Women
Shaanxi Changan W
06:15 ? - ?
Changchun Dazhong W
Shanghai RCB W
06:15 ? - ?
Henan Songshan Longmen W
Guangdong Meizhou W
08:00 ? - ?
Shandong SL W
Jiangsu Suning W
08:30 ? - ?
Beijing Beikong W
Wuhan Jiangda W
08:30 ? - ?
Sichuan W
 Colombia: Primera A - Clausura
Atl. Nacional
01:00 ? - ?
Ind. Medellin
Envigado
21:00 ? - ?
Patriotas
Jaguares de Cordoba
00:45 ? - ?
La Equidad
 Croatia: Hnl
Lok. Zagreb
16:00 ? - ?
Sibenik
 Croatia: Prva Nl
Dragovoljac
13:00 ? - ?
Orijent
Kustosija
13:00 ? - ?
Dubrava
 Cyprus: First Division
APOEL
16:00 ? - ?
Karmiotissa
 Cyprus: Division 2
Omonia Aradippou
16:00 ? - ?
Anagennisi Derynia
 Czech Republic: Division 2
Jihlava
16:00 ? - ?
Prostejov
 Czech Republic: Msfl
Kvitkovice
13:30 ? - ?
Kromeriz
Hlucin
16:00 ? - ?
Vitkovice
 Denmark: Superliga
Lyngby
17:00 ? - ?
Viborg
 Denmark: 1st Division
F. Amager
16:30 ? - ?
Hvidovre IF
Fredericia
16:30 ? - ?
Nykobing
 Ecuador: Liga Pro - Second Stage
Delfin
00:00 ? - ?
LDU Quito
 Ecuador: Serie B
America de Quito
00:00 ? - ?
Olmedo
 Ecuador: Copa Ecuador - Group Stage
EL Nacional
20:00 ? - ?
Ind. del Valle
 England: Championship
QPR
19:00 ? - ?
Reading
 England: Professional Development League
Barnsley U21
12:00 ? - ?
Sheffield Wed U21
 France: Ligue 1
Lyon
19:00 ? - ?
Toulouse
 Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga
Dila Gori
15:00 ? - ?
Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi
17:00 ? - ?
Dinamo Batumi
 Germany: Bundesliga
Hoffenheim
18:30 ? - ?
Werder Bremen
 Germany: 2. Bundesliga
Arminia Bielefeld
16:30 ? - ?
Karlsruher SC
Regensburg
16:30 ? - ?
Greuther Furth
 Germany: 3. Liga
Verl
17:00 ? - ?
Viktoria Koln
 Germany: Regionalliga North
Lohne
17:30 ? - ?
Jeddeloh
 Germany: Regionalliga Nordost
Altglienicke
17:00 ? - ?
Chemnitzer
Chemie Leipzig
17:00 ? - ?
Jena
 Germany: Regionalliga West
Fortuna Koln
17:00 ? - ?
Duren
 Germany: Regionalliga Sudwest
Balingen
17:00 ? - ?
Steinbach Haiger
Offenbach
17:00 ? - ?
Walldorf
 Germany: Regionalliga Bayern
Aschaffenburg
17:00 ? - ?
Rain/Lech
Augsburg II
17:00 ? - ?
Pipinsried
Buchbach
17:00 ? - ?
Spvgg Ansbach 09
Illertissen
17:00 ? - ?
Eichstatt
Schweinfurt
17:00 ? - ?
Turkgucu Munchen
 Germany: Oberliga Nofv-Nord
Dynamo Schwerin
17:30 ? - ?
Pampow
Staaken
17:30 ? - ?
Furstenwalde
 Germany: Oberliga Hamburg
Suderelbe
17:00 ? - ?
HEBC Hamburg
SC Victoria Hamburg
17:30 ? - ?
Curslack-Neuengamme
Wandsbeker Concordia
17:30 ? - ?
Altona
Hamburger SV III
18:00 ? - ?
Paloma
Eimsbutteler
18:15 ? - ?
TuS Osdorf
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Auersmacher
17:00 ? - ?
Hertha Wiesbach
 Germany: Oberliga Bayern Nord
Ammerthal
16:30 ? - ?
1. SC Feucht
Eltersdorf
17:00 ? - ?
ATSV
Kornburg
17:00 ? - ?
Bamberg
 Germany: Oberliga Bayern Süd
VfB Hallbergmoos-Goldach
17:30 ? - ?
Rosenheim
 Germany: Oberliga Baden-Württemberg
Nottingen
17:00 ? - ?
Hollenbach
 Germany: Oberliga Niederrhein
Baumberg
17:30 ? - ?
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
17:30 ? - ?
Meerbusch
TVD Velbert
17:45 ? - ?
Kleve
 Gibraltar: National League
Glacis United
18:45 ? - ?
Mons Calpe
 Hungary: Otp Bank Liga
MOL Fehervar
16:00 ? - ?
Zalaegerszegi
Ujpest
18:05 ? - ?
Kecskemeti TE
 India: Isl
Kerala Blasters
14:00 ? - ?
East Bengal
 Indonesia: Liga 1
Dewa United
08:30 ? - ?
Arema FC
PSM Makassar
11:15 ? - ?
Persikabo 1973
 Indonesia: Liga 2 - First Round
PSBS Biak Numfor
06:15 ? - ?
Persipura Jayapura
Persipal BU
07:15 ? - ?
Deltras Sidoarjo
Persikab
08:15 ? - ?
Persekat
Persipa Pati
08:15 ? - ?
PSIM Yogyakarta
PSCS Cilacap
08:15 ? - ?
Bekasi City
PSDS Deli Serdang
09:00 ? - ?
Persiraja Aceh
Persijap Jepara
11:15 ? - ?
Gresik
 Iran: Persian Gulf Pro League
Esteghlal F.C.
13:30 ? - ?
Foolad
Malavan
14:00 ? - ?
Sanat Naft
Mes Kerman
14:30 ? - ?
Havadar SC
Mes Rafsanjan
14:30 ? - ?
Tractor
Naft M.I.S
15:30 ? - ?
Gol Gohar
Sepahan
16:30 ? - ?
Persepolis
 Ireland: Premier Division
Bohemians
18:45 ? - ?
Drogheda
Derry City
18:45 ? - ?
Finn Harps
Dundalk
18:45 ? - ?
St. Patricks
UC Dublin
18:45 ? - ?
Sligo Rovers
 Ireland: Division 1
Cobh Ramblers
18:45 ? - ?
Longford
Cork City
18:45 ? - ?
Wexford
Galway
18:45 ? - ?
Athlone
Waterford
18:45 ? - ?
Treaty United
 Israel: Leumit League
Agudat Sport Ashdod
13:00 ? - ?
MS Kafr Qasim
Bnei Yehuda
13:00 ? - ?
Maccabi Jaffa
H. Akko
13:00 ? - ?
Hapoel Kfar Saba
Ironi Tiberias
13:00 ? - ?
Hapoel Afula
Maccabi Petah Tikva
13:00 ? - ?
Hapoel Umm al-Fahm
M. Nazareth
13:00 ? - ?
Hap. Ramat Gan
Nof Hagalil
13:00 ? - ?
Hapoel Petah Tikva
Ramat Hasharon
13:00 ? - ?
H. Ironi Rishon
 Italy: Serie B
Genoa
18:30 ? - ?
Cagliari
 Italy: Primavera 1
Atalanta U19
12:00 ? - ?
Cesena U19
Verona U19
14:00 ? - ?
Torino U19
 Jordan: Premier League
Sahab
14:00 ? - ?
Al Sareeh
Al Wehdat
17:30 ? - ?
Al Hussein
 Kosovo: Superliga
Drita
15:00 ? - ?
Prishtina
FC Ballkani
15:00 ? - ?
Trepca 89
Ferizaj
15:00 ? - ?
Malisheva
Gjilani
15:00 ? - ?
Drenica
KF Llapi
15:00 ? - ?
Dukagjini
 Kuwait: Premier League
Al-Fahaheel
14:55 ? - ?
Al Tadamon
Al Jahra
17:15 ? - ?
Al Naser
 Kyrgyzstan: Premier Liga
Dordoi Bishkek
11:00 ? - ?
Talant
Neftchi Kochkor-Ata
11:00 ? - ?
Abdish-Ata
Nur-Batken
11:00 ? - ?
Kaganat
 Latvia: 1. Liga
AFA Olaine
15:00 ? - ?
Rigas 2
 Lebanon: Premier League
Al Sahel
12:30 ? - ?
Al Akhaa Al Ahli
Tadamon
13:30 ? - ?
Bourj FC
 Lithuania: I Lyga
Atmosfera
16:00 ? - ?
Garliava
Neptunas
16:00 ? - ?
BFA Vilnius
Riteriai 2
17:00 ? - ?
Ekranas
 Malaysia: Super League
Sabah
11:30 ? - ?
Penang
Melaka United
12:15 ? - ?
Terengganu
Petaling Jaya CFC
12:15 ? - ?
Selangor
Negeri Sembilan
13:00 ? - ?
Kedah
Sri Pahang
13:00 ? - ?
Johor DT
 Malta: Premier League
Hibernians
17:30 ? - ?
Zebbug
 Mexico: Liga De Expansion Mx - Apertura
Tepatitlan de Morelos
00:00 ? - ?
Cimarrones de Sonora
Zacatecas Mineros
22:00 ? - ?
Cancun
 Mexico: Liga Premier Serie A - Apertura
Pachuca 2
17:00 ? - ?
Leviatan
Inter Playa Del Carmen
21:00 ? - ?
Yalmakan
 Morocco: Botola Pro
Berkane
Postp. ? - ?
Moghreb Tetouan
FAR Rabat
Postp. ? - ?
Olympique de Safi
IR Tanger
Postp. ? - ?
Wydad
Raja Casablanca
Postp. ? - ?
Hassania Agadir
Union Touarga
17:00 ? - ?
Chabab Mohammedia
 Netherlands: Eredivisie
Groningen
18:00 ? - ?
Waalwijk
 Netherlands: Eerste Divisie
Den Haag
18:00 ? - ?
Eindhoven FC
Dordrecht
18:00 ? - ?
Zwolle
Heracles
18:00 ? - ?
Graafschap
Jong Ajax
18:00 ? - ?
Helmond
Jong AZ
18:00 ? - ?
Breda
Jong PSV
18:00 ? - ?
Telstar
Jong Utrecht
18:00 ? - ?
Almere City
Oss
18:00 ? - ?
Maastricht
Roda
18:00 ? - ?
Venlo
Willem II
18:00 ? - ?
Den Bosch
 New Zealand: National League - Championship Group
Christchurch
23:30 ? - ?
Napier City
Miramar
00:00 ? - ?
Birkenhead
 New Zealand: National League Women
Northern Rovers W
23:30 ? - ?
Eastern Suburbs W
 Northern Ireland: Nifl Premiership
Cliftonville
18:45 ? - ?
Crusaders
Glentoran
18:45 ? - ?
Carrick Rangers
Newry City
18:45 ? - ?
Larne
 Oman: Professional League
Al Orouba
13:00 ? - ?
Al Nahda
Sohar
15:15 ? - ?
Sur Club
 Palestine: West Bank League
Merkaz
12:00 ? - ?
Shabab Alsamu
Albirah
13:00 ? - ?
Al Quds
Islami Kalkelea
15:00 ? - ?
Jabal Al Mukaber
 Paraguay: Primera Division - Clausura
12 de Octubre
23:00 ? - ?
Guarani
 Peru: Liga 1 - Clausura
Cajamarca
20:30 ? - ?
Cienciano
 Peru: Liga Women - Play Offs
Alianza Lima W
00:00 ? - ?
Carlos Mannucci W
 Poland: Ekstraklasa
Stal Mielec
16:00 ? - ?
Pogon Szczecin
Jagiellonia
18:30 ? - ?
Wisla Plock
 Poland: Division 1
Sandecja Nowy S.
16:00 ? - ?
Chojniczanka
Wisla
18:30 ? - ?
LKS Lodz
 Poland: Division 2
Polonia Warszawa
17:11 ? - ?
Garbarnia
 Poland: Iii Liga - Group Ii
Starogard Gdanski
13:30 ? - ?
Gedania Gdansk
Jarocin
14:00 ? - ?
Kleczew
 Poland: Iii Liga - Group Iii
Nysa
14:00 ? - ?
Brzeg
 Portugal: Liga Portugal
Gil Vicente
19:15 ? - ?
Estoril
 Portugal: Liga Portugal 2
BSAD
17:00 ? - ?
SC Farense
 Portugal: Liga 3
Caldas
18:00 ? - ?
Alverca
 Qatar: Qsl Cup
Al-Sadd
16:00 ? - ?
Al Ahli Doha
Al Sailiya
16:00 ? - ?
Qatar SC
Al Wakra
16:00 ? - ?
Umm-Salal
 Romania: Liga 1
FC Voluntari
15:00 ? - ?
Mioveni
FC Arges
18:00 ? - ?
Univ. Craiova
 Russia: Premier League
Ural
14:30 ? - ?
Khimki
 Russia: Fnl 2 - Group 2
Rodina Moscow U21
12:00 ? - ?
Electron VN
 Russia: Youth League
Chertanovo M. U19
10:00 ? - ?
Kuban U19
CSKA Moscow U19
10:00 ? - ?
Zenit U19
FK Strogino Moscow U19
10:00 ? - ?
FK Orenburg U19
Krylya Sovetov Samara U19
10:00 ? - ?
Torpedo Moscow U19
Lokomotiv Moscow U19
10:00 ? - ?
FK Rostov U19
Sochi U19
10:00 ? - ?
Khimki U19
Krasnodar U19
11:30 ? - ?
Dynamo Moscow U19
Nizhny Novgorod U19
12:00 ? - ?
Ural U19
Spartak Moscow U19
12:00 ? - ?
UOR 5-Yegoryevsk U19
 Saudi Arabia: Saudi Professional League
Abha
15:30 ? - ?
Al-Nassr
Al Adalh
18:00 ? - ?
Al Feiha
Al-Ittihad FC
18:00 ? - ?
Al-Fateh
 Scotland: Championship
Inverness
18:45 ? - ?
Partick Thistle
 Scotland: Lowland League
Broomhill
18:45 ? - ?
Caledonian Braves
 Serbia: Super Liga
Radnik
15:00 ? - ?
Novi Pazar
 Singapore: Premier League
Lion City
11:45 ? - ?
Albirex Niigata
 Slovakia: Fortuna Liga
Podbrezova
15:30 ? - ?
Ruzomberok
 Slovakia: 2. Liga
Slovan Bratislava B
13:00 ? - ?
Komarno
Myjava
17:30 ? - ?
Pohronie
 Slovenia: 2. Snl
Aluminij
13:30 ? - ?
Jadran Dekani
Nafta
16:00 ? - ?
NK Bistrica
Triglav
16:00 ? - ?
Fuzinar
 Slovenia: 3. Snl - East
Dobrovce
16:00 ? - ?
Dravograd
 Somalia: Nation Link Telecom Championship
Horseed
12:30 ? - ?
Sahafi
 South Africa: Premier League
Supersport Utd
17:30 ? - ?
Sekhukhune
 South Africa: Motsepe Foundation Championship
MM Platinum
13:30 ? - ?
Venda
 Spain: Laliga
Osasuna
19:00 ? - ?
Valencia
 Spain: Laliga2
Gijon
19:00 ? - ?
Villarreal B
 Spain: Tercera Rfef - Group 12
San Fernando
20:00 ? - ?
Arucas
 Spain: Tercera Rfef - Group 15
Valle Egues
18:15 ? - ?
Beti Onak
 Sweden: Division 2 - Norrland
Sund IF
17:00 ? - ?
Algarna-Harnosand
 Sweden: Division 2 - Södra Götaland
Eslov
17:00 ? - ?
Balkan
IFK Hassleholm
17:00 ? - ?
Kristianstad
 Sweden: Division 2 - Södra Svealand
Sleipner
17:30 ? - ?
Enskede
 Sweden: Division 2 - Norra Götaland
Stenungsunds
17:00 ? - ?
Angered
 Switzerland: Challenge League
Xamax
17:30 ? - ?
Bellinzona
Aarau
18:15 ? - ?
Thun
 Syria: Premier League
Al-Ittihad
11:00 ? - ?
Al Jaish
Al-Jazeera
11:00 ? - ?
Al Taliya
Al Majd
11:00 ? - ?
Al Wahda
Foutoua
11:00 ? - ?
Hottin
Tishreen
11:00 ? - ?
Al Karamah
Wathbah
11:00 ? - ?
Jableh
 Thailand: Thai League 1
Lamphun Warrior
12:00 ? - ?
Buriram
 Turkey: Super Lig
Gaziantep
17:00 ? - ?
Adana Demirspor
 Turkey: 1. Lig
Adanaspor AS
17:00 ? - ?
Bandirmaspor
 Turkmenistan: Yokary Liga
FC Asgabat
13:00 ? - ?
Altyn Asyr
 Ukraine: Premier League
Veres-Rivne
12:00 ? - ?
Metalist Kharkiv
Kolos Kovalivka
14:00 ? - ?
Inhulets
 Ukraine: Persha Liga
Obolon
14:00 ? - ?
MFC Metalurh
Zhytomyr
14:00 ? - ?
Karpaty Lviv
 Ukraine: Youth League
Lviv U19
10:00 ? - ?
Shakhtar Donetsk U19
Vorskla Poltava U19
10:00 ? - ?
Ch. Odessa U19
 United Arab Emirates: Uae League
Dibba Al Fujairah
13:15 ? - ?
Al Ain
Shabab Al-Ahli Dubai
13:15 ? - ?
Ittihad Kalba
Ajman
16:00 ? - ?
Bani Yas
Al Jazira
16:00 ? - ?
Al Sharjah
 United Arab Emirates: Division 1
Baynounah
13:10 ? - ?
Dubai City
 Uzbekistan: Super League
Metallurg Bekabad
13:30 ? - ?
Bunyodkor
 Venezuela: Primera Division - Copa Sudamericana - Play Offs
Puerto Cabello
23:15 ? - ?
Lara
Caracas
21:00 ? - ?
Estudiantes Merida
Hermanos Colmenares
23:15 ? - ?
La Guaira
 Vietnam: V.League 1
Da Nang
10:00 ? - ?
Binh Duong
 Vietnam: V.League 2
Dak Lak
08:30 ? - ?
Ba Ria Vung Tau
Hue
09:00 ? - ?
Long An
BHTS Quang Nam
10:00 ? - ?
Pho Hien
Binh Phuoc
10:00 ? - ?
Cong An
 Wales: Fa Cup
Aberfan
13:30 ? - ?
Trefelin
Abergavenny Town
13:30 ? - ?
Goytre Utd
Aber Valley
13:30 ? - ?
Barry
Canton Liberal
13:30 ? - ?
Llanelli
Cardiff Corries
13:30 ? - ?
Newtown
Chepstow
13:30 ? - ?
Pontypridd
Chirk AAA FC
13:30 ? - ?
TNS
Croesyceiliog
13:30 ? - ?
Briton Ferry
Cwmbran Celtic
13:30 ? - ?
Llantwit Major
Denbigh
13:30 ? - ?
Connahs Q.
Felinheli
13:30 ? - ?
Conwy Borough
Glantraeth FC
13:30 ? - ?
Druids
Hakin United
13:30 ? - ?
Taffs Well
Hawarden Rangers
13:30 ? - ?
Bala
Llandudno Albion
13:30 ? - ?
Buckley
Llanrug
13:30 ? - ?
Gresford
Newport City
13:30 ? - ?
Carmarthen Town
Pencoed
13:30 ? - ?
Aberystwyth
Penydarren
13:30 ? - ?
Swansea University
Pill
13:30 ? - ?
Cardiff Metropolitan
Pontardawe
13:30 ? - ?
Cambrian & Clydach
Queens Park
13:30 ? - ?
Airbus
Rhyl
13:30 ? - ?
Ruthin
Risca
13:30 ? - ?
Penybont
Trethomas Bluebirds
13:30 ? - ?
Haverfordwest
Flint Mountain
18:45 ? - ?
Caernarfon
 World: Friendly International Women
Czech Republic W
16:00 ? - ?
Hungary W
Norway W
17:00 ? - ?
Brazil W
Germany W
18:30 ? - ?
France W
Spain W
18:30 ? - ?
Sweden W
England W
19:00 ? - ?
USA W

powered by Todaylivescore.com


Back to Top