Soccer Schedule for 11th February 2023


 Africa: Caf Champions League
Mamelodi Sundowns
13:00 ? - ?
Al-Hilal Omdurman
Petro Atletico
13:00 ? - ?
Kabylie
Esperance Tunis
16:00 ? - ?
Al-Merreikh
Horoya
16:00 ? - ?
Simba
Raja Casablanca
19:00 ? - ?
Vipers
 Albania: Superliga
Kukesi
12:00 ? - ?
Kastrioti
Laci
12:00 ? - ?
Egnatia
 Albania: First Division
Besa Kavaje
13:00 ? - ?
Beselidhja Lezha
Dinamo Tirana
13:00 ? - ?
Skenderbeu
Korabi Peshkopi
13:00 ? - ?
Flamurtari
Lushnja
13:00 ? - ?
Tomori Berat
Oriku
13:00 ? - ?
Luzi
Terbuni
13:00 ? - ?
Burreli
Turbina Cerrik
13:00 ? - ?
Apolonia Fier
 Algeria: Ligue 2
El Khemis
13:00 ? - ?
Tlemcen
GC Mascara
13:00 ? - ?
SC Mecheria
Medea
13:00 ? - ?
JSM Tiaret
Oued Sly
13:00 ? - ?
Ben Aknoun
RC Kouba
13:00 ? - ?
Temouchent
Relizane
13:00 ? - ?
Hussein Dey
Saida
13:00 ? - ?
ASM Oran
Widad Adabi de Boufarik
13:00 ? - ?
Mostaganem
 Argentina: Liga Profesional
Central Cordoba
00:30 ? - ?
Belgrano
Colon Santa Fe
00:30 ? - ?
Sarmiento Junin
Defensa y Justicia
20:00 ? - ?
Newells Old Boys
San Lorenzo
20:00 ? - ?
Godoy Cruz
Platense
22:15 ? - ?
Atl. Tucuman
Talleres Cordoba
00:30 ? - ?
Boca Juniors
Velez Sarsfield
00:30 ? - ?
Independiente
 Argentina: Primera Nacional
Atl. Rafaela
00:00 ? - ?
Tristan Suarez
Gimnasia Jujuy
00:00 ? - ?
Ferro
CA Estudiantes
00:10 ? - ?
Atletico Atlanta
Almagro
20:00 ? - ?
Almirante Brown
Brown Adrogue
20:00 ? - ?
Racing Cordoba
Deportivo Madryn
20:00 ? - ?
Chacarita Juniors
Flandria
20:00 ? - ?
Alvarado
San Telmo
20:00 ? - ?
Def. de Belgrano
Temperley
20:00 ? - ?
Estudiantes Rio Cuarto
Agropecuario
21:00 ? - ?
Deportivo Moron
Atletico Atlanta
Postp. ? - ?
Atl. Rafaela
CA Mitre
Postp. ? - ?
Deportivo Maipu
Chacarita Juniors
Postp. ? - ?
Villa Dalmine
Chaco For Ever
Postp. ? - ?
Ind. Rivadavia
Dep. Riestra
Postp. ? - ?
Brown Adrogue
Ferro
Postp. ? - ?
Quilmes
Gimnasia Jujuy
Postp. ? - ?
Aldosivi
Racing Cordoba
Postp. ? - ?
CA Estudiantes
Tristan Suarez
Postp. ? - ?
Deportivo Madryn
Villa Dalmine
21:00 ? - ?
CA Mitre
San Martin T.
22:15 ? - ?
All Boys
San Martin S.J.
23:00 ? - ?
Gimnasia Mendoza
 Argentina: Primera B - Apertura
Acassuso
20:00 ? - ?
Argentino de Quilmes
Argentino de Merlo
20:00 ? - ?
Colegiales
Canuelas
20:00 ? - ?
Ituzaingo
UAI Urquiza
20:00 ? - ?
Dep. Merlo
 Argentina: Primera C - Apertura
Central Cordoba
20:00 ? - ?
Justo Jose de Urquiza
Sportivo Italiano
20:00 ? - ?
Victoriano A.
Real Pilar
22:30 ? - ?
San Martin Burzaco
 Argentina: Reserve League - First Stage
Gimnasia L.P. 2
12:00 ? - ?
Banfield 2
Independiente 2
12:00 ? - ?
Velez Sarsfield 2
Lanus 2
12:00 ? - ?
Estudiantes L.P. 2
 Australia: A-League
Western United
06:00 ? - ?
Adelaide United
WS Wanderers
08:45 ? - ?
Sydney FC
Perth Glory
11:30 ? - ?
Melbourne City
 Australia: Npl Nsw
Bulls Academy
06:00 ? - ?
Central Coast U21
NWS Spirit
06:30 ? - ?
St. George City
Sutherland Sharks
07:30 ? - ?
Wollongong Wolves
Manly Utd
08:00 ? - ?
Sydney Olympic
Marconi Stallions
08:00 ? - ?
Sydney FC U21
 Australia: A-League Women
Western United W
03:20 ? - ?
Melbourne City W
Brisbane Roar W
04:00 ? - ?
Melbourne Victory W
Canberra W
04:00 ? - ?
Sydney W
 Austria: Bundesliga
Salzburg
16:00 ? - ?
A. Lustenau
Wolfsberger AC
16:00 ? - ?
Tirol
 Azerbaijan: Premier League
Turan
10:00 ? - ?
Kapaz
Qarabag
13:00 ? - ?
Sabah Baku
 Bangladesh: Premier League
Bashundara Kings
09:15 ? - ?
Sheikh Jamal
Muktijoddha Sangsad
09:15 ? - ?
Bangladesh Police
Rahmatgonj MFS
09:15 ? - ?
Chittagong Abahani
 Belgium: Jupiler Pro League
Westerlo
15:00 ? - ?
Gent
Charleroi
17:15 ? - ?
Seraing
 Belgium: Challenger Pro League
Beveren
15:00 ? - ?
Dender
Deinze
19:45 ? - ?
Anderlecht U23
Lommel SK
19:45 ? - ?
Lierse K.
St. Liege U23
19:45 ? - ?
Club Brugge KV U23
 Belgium: National Division 1
Francs Borains
18:30 ? - ?
Dessel
Heist
19:00 ? - ?
Thes Sport
Hoogstraten
19:00 ? - ?
OC Charleroi
Mandel United
19:00 ? - ?
Ninove
Patro Eisden
19:00 ? - ?
RFC Liege
 Belgium: Second Amateur Division Group Acff
Meux
19:00 ? - ?
Warnant
Stockay-Warfusee
19:00 ? - ?
Tubize
Verlaine
19:00 ? - ?
Solieres Sport
 Belgium: Second Amateur Division Group Vfv A
Cercle Brugge KSV 2
18:00 ? - ?
Petegem
Dikkelvenne
18:30 ? - ?
Torhout
Oudenaarde
18:30 ? - ?
Westhoek
Aalst
19:00 ? - ?
Olsa Brakel
KRC Gent
19:00 ? - ?
Oostkamp
Lokeren-Temse
19:00 ? - ?
Wetteren
 Belgium: Second Amateur Division Group Vfv B
Sp. Hasselt
18:00 ? - ?
Belisia Bilzen
K. FC Turnhout
18:30 ? - ?
Lille
FC Lebbeke
19:00 ? - ?
Lyra-Lierse Berlaar
K. Berchem Sport
19:00 ? - ?
Tongeren
 Belgium: Super League Women
Femina Woluwe W
12:30 ? - ?
Club Brugge W
Waregem W
14:30 ? - ?
St. Liege W
Mechelen W
18:00 ? - ?
Leuven W
 Belgium: 1st National Women
Genk II W
14:00 ? - ?
Moldavo W
Gent II W
14:00 ? - ?
Westerlo W
Wuustwezel W
14:00 ? - ?
Famkes Merkem W
Tienen W
14:30 ? - ?
GBA Kontich W
RFC Liege W
16:00 ? - ?
Chastre W
RSC Anderlecht II W
17:30 ? - ?
Zwevezele W
Waregem II W
17:30 ? - ?
St. Liege II W
 Bolivia: Division Profesional
Universitario de Vinto
19:00 ? - ?
Oriente Petrolero
Nacional Potosi
21:30 ? - ?
Blooming
Bolivar
00:00 ? - ?
Royal Pari
 Brazil: Campeonato Alagoano
CSA
19:00 ? - ?
Cruzeiro Arapiraca
 Brazil: Campeonato Amazonense
Manaus
19:30 ? - ?
Princesa Solimoes
 Brazil: Campeonato Baiano
Juazeirense
19:00 ? - ?
Alagoinhas
Doce Mel
21:30 ? - ?
Bahia
 Brazil: Campeonato Brasiliense
Real Brasilia
18:00 ? - ?
Capital
Santa Maria
18:00 ? - ?
Ceilandia
 Brazil: Campeonato Capixaba
Rio Branco ES
18:00 ? - ?
Nova Venecia
Real Noroeste
22:00 ? - ?
Porto Vitoria
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara
Madureira
18:30 ? - ?
Resende
Nova Iguacu
18:30 ? - ?
Portuguesa RJ
Botafogo RJ
23:00 ? - ?
Bangu
 Brazil: Campeonato Catarinense
Hercilio Luz
22:00 ? - ?
Barra FC
Avai
23:00 ? - ?
Brusque
 Brazil: Campeonato Gaucho
Esportivo
22:00 ? - ?
Novo Hamburgo
Brasil de Pelotas
23:30 ? - ?
Internacional
 Brazil: Campeonato Goiano
Vila Nova FC
13:30 ? - ?
Morrinhos
 Brazil: Campeonato Matogrossense
Cuiaba
22:00 ? - ?
Uniao Rondonopolis
Luverdense
22:00 ? - ?
Operario VG
 Brazil: Campeonato Mineiro
Caldense
19:00 ? - ?
Villa Nova MG
America MG
21:00 ? - ?
Democrata GV
 Brazil: Campeonato Paraense
Tuna Luso
13:00 ? - ?
Aguia De Maraba
Caete
18:30 ? - ?
Tapajos
Independente
19:00 ? - ?
Cameta
Independente
Postp. ? - ?
Bragantino
Paysandu PA
Postp. ? - ?
Castanhal
Itupiranga
Postp. ? - ?
Aguia De Maraba
 Brazil: Campeonato Paraibano
Auto Esporte
19:00 ? - ?
Sao Paulo Crystal
 Brazil: Campeonato Paranaense
Athletico-PR
21:30 ? - ?
Operario
 Brazil: Campeonato Paulista
Ferroviaria
21:30 ? - ?
Botafogo SP
Sao Bento
22:00 ? - ?
Guarani
Bragantino
23:30 ? - ?
Mirassol
 Brazil: Campeonato Paulista A2
Portuguesa Santista
14:00 ? - ?
Monte Azul
Primavera EC
18:00 ? - ?
Novorizontino
Rio Claro
18:00 ? - ?
Velo Clube
Comercial
19:00 ? - ?
Noroeste
Ponte Preta
19:00 ? - ?
Oeste
EC Lemense
20:00 ? - ?
Sao Caetano
Linense
21:00 ? - ?
Piracicaba
 Brazil: Campeonato Pernambucano
Santa Cruz
23:00 ? - ?
Ibis Sport Club
Belo Jardim
18:00 ? - ?
Salgueiro
Nautico
19:30 ? - ?
Sport Recife
Petrolina
20:00 ? - ?
Caruaru
Afogados da Ingazeira
22:00 ? - ?
Retro
 Brazil: Campeonato Sergipano
Lagarto
23:15 ? - ?
America SE
Dorense
18:15 ? - ?
Frei Paulistano
Itabaiana
19:00 ? - ?
Falcon
 Brazil: Campeonato Tocantinense
Capital FC
19:00 ? - ?
Bela Vista
Interporto
20:00 ? - ?
Gurupi
Uniao Carmolandense
Awarded 3 - 0
Palmas
 Bulgaria: Parva Liga
CSKA 1948 Sofia
10:30 ? - ?
Hebar
Spartak Varna
13:00 ? - ?
Ludogorets
Levski Sofia
15:30 ? - ?
Cherno More
 Bulgaria: Vtora Liga
Dobrudzha
12:00 ? - ?
Belasitsa
Dunav Ruse
12:00 ? - ?
Litex Lovech
Maritsa Plovdiv
12:00 ? - ?
Spartak Pleven
Sozopol
12:00 ? - ?
Strumska Slava
 Bulgaria: Third League - South-West
Levski Sofia II
12:00 ? - ?
Kostinbrod
 Burundi: Primus League
Inter Star
13:00 ? - ?
Rukinzo
Tigre Noir
13:00 ? - ?
Dynamik
TOP Junior
13:00 ? - ?
Bujumbura C.
 Chile: Primera Division
Copiapo
00:00 ? - ?
Palestino
Union La Calera
00:00 ? - ?
Curico Unido
U. De Chile
15:00 ? - ?
Magallanes
Everton
23:30 ? - ?
Coquimbo
 Chile: Primera B
Deportes Iquique
21:00 ? - ?
Antofagasta
D. Puerto Montt
21:00 ? - ?
Deportes Temuco
 Colombia: Primera A - Apertura
Petrolera
23:00 ? - ?
Huila
Jaguares de Cordoba
01:10 ? - ?
Bucaramanga
Envigado
19:00 ? - ?
Ind. Medellin
Once Caldas
23:20 ? - ?
Aguilas
 Colombia: Primera B - Apertura
Real Santander
20:00 ? - ?
Fortaleza
Valledupar
20:00 ? - ?
Cucuta
Orsomarso
21:00 ? - ?
Atletico F.C.
 Colombia: Liga Women
America de Cali W
21:10 ? - ?
Llaneros W
Bucaramanga W
22:00 ? - ?
Santa Fe W
Huila W
22:00 ? - ?
Cortulua W
 Costa Rica: Primera Division - Clausura
Grecia
17:00 ? - ?
Puntarenas FC
AD Santos
00:00 ? - ?
Zeledon
 Croatia: Hnl
Varazdin
14:00 ? - ?
Hajduk Split
Osijek
16:10 ? - ?
Slaven Belupo
 Croatia: Prva Nl
Dugopolje
13:30 ? - ?
Orijent
 Cyprus: First Division
Doxa
13:00 ? - ?
Ol. Nicosia
Paralimni
13:00 ? - ?
APOEL
 Cyprus: Division 2 - Championship Group
Achyronas-Onisilos
13:00 ? - ?
Othellos Athienou
Peyia 2014 FC
13:00 ? - ?
Zakakiou
 Cyprus: Division 2 - Relegation Group
Anagennisi Derynia
Cancl. ? - ?
Alki Oroklini
Ayia Napa
13:00 ? - ?
PAEEK
Xylotymbou
13:00 ? - ?
Ermis
Ypsonas
13:00 ? - ?
Olympias Lympion
 Czech Republic: 1. Liga
Liberec
14:00 ? - ?
Slovacko
Ostrava
14:00 ? - ?
Jablonec
Zlin
14:00 ? - ?
Teplice
Slavia Prague
17:00 ? - ?
Brno
 Denmark: 1st Division
Hillerod
12:00 ? - ?
Hobro
 Ecuador: Super Cup
Aucas
20:00 ? - ?
Ind. del Valle
 Egypt: Premier League
Pharco
15:00 ? - ?
National Bank Egypt
El Gaish
17:00 ? - ?
El Daklyeh
 El Salvador: Primera Division - Clausura
Aguila
21:30 ? - ?
Alianza FC
Santa Tecla
23:30 ? - ?
Atletico Marte
 England: Premier League
West Ham
12:30 ? - ?
Chelsea
Arsenal
15:00 ? - ?
Brentford
Crystal Palace
15:00 ? - ?
Brighton
Fulham
15:00 ? - ?
Nottingham
Leicester
15:00 ? - ?
Tottenham
Southampton
15:00 ? - ?
Wolves
Bournemouth
17:30 ? - ?
Newcastle
 England: Championship
Blackpool
15:00 ? - ?
Rotherham
Bristol City
15:00 ? - ?
Norwich
Burnley
15:00 ? - ?
Preston
Cardiff
15:00 ? - ?
Middlesbrough
Coventry
15:00 ? - ?
Luton
QPR
15:00 ? - ?
Millwall
Sheffield Utd
15:00 ? - ?
Swansea
Stoke
15:00 ? - ?
Hull
Sunderland
15:00 ? - ?
Reading
Watford
15:00 ? - ?
Blackburn
Wigan
15:00 ? - ?
Huddersfield
 England: League One
Barnsley
15:00 ? - ?
Cambridge Utd
Burton
15:00 ? - ?
Exeter
Charlton
15:00 ? - ?
Fleetwood
Cheltenham
15:00 ? - ?
Accrington
Ipswich
15:00 ? - ?
Sheffield Wed
Lincoln
15:00 ? - ?
Bristol Rovers
MK Dons
15:00 ? - ?
Oxford Utd
Morecambe
15:00 ? - ?
Forest Green
Peterborough
15:00 ? - ?
Bolton
Plymouth
15:00 ? - ?
Portsmouth
Shrewsbury
15:00 ? - ?
Port Vale
Wycombe
15:00 ? - ?
Derby
 England: League Two
AFC Wimbledon
15:00 ? - ?
Carlisle
Barrow
15:00 ? - ?
Newport
Crawley
15:00 ? - ?
Crewe
Grimsby
15:00 ? - ?
Colchester
Harrogate
15:00 ? - ?
Stockport County
Hartlepool
15:00 ? - ?
Sutton
Mansfield
15:00 ? - ?
Gillingham
Rochdale
15:00 ? - ?
Northampton
Stevenage
15:00 ? - ?
Bradford City
Swindon
15:00 ? - ?
Doncaster
Tranmere
15:00 ? - ?
Salford
Walsall
15:00 ? - ?
Leyton Orient
 England: National League
Chesterfield
Postp. ? - ?
Torquay
Dag & Red
15:00 ? - ?
Solihull Moors
FC Halifax
Postp. ? - ?
Bromley
Gateshead
Postp. ? - ?
Yeovil
Woking
15:00 ? - ?
Boreham Wood
Wrexham
15:00 ? - ?
Wealdstone
Chesterfield
17:20 ? - ?
Notts Co
 England: National League North
AFC Telford
15:00 ? - ?
AFC Fylde
Blyth
15:00 ? - ?
Peterborough Sports
Boston Utd
15:00 ? - ?
Darlington
Brackley Town
15:00 ? - ?
Chorley
Bradford PA
15:00 ? - ?
Leamington
Curzon Ashton
15:00 ? - ?
Gloucester
Hereford
15:00 ? - ?
Alfreton
Kettering
15:00 ? - ?
Buxton
King’s Lynn
15:00 ? - ?
Chester
Southport
Postp. ? - ?
Banbury
Spennymoor
15:00 ? - ?
Kidderminster
 England: National League South
Bath
15:00 ? - ?
Ebbsfleet
Braintree
15:00 ? - ?
Concord
Dartford
15:00 ? - ?
Chippenham
Dover
15:00 ? - ?
Eastbourne Boro
Dulwich Hamlet
15:00 ? - ?
Tonbridge
Farnborough
15:00 ? - ?
Cheshunt
Hampton & Richmond
15:00 ? - ?
Slough
Havant & W
15:00 ? - ?
Chelmsford
Hemel Hempstead
15:00 ? - ?
Weymouth
Oxford City
15:00 ? - ?
Welling
Taunton
Postp. ? - ?
Hungerford
Worthing
15:00 ? - ?
St. Albans
 England: Npl Premier Division
Ashton Utd
15:00 ? - ?
Radcliffe
Bamber Bridge
15:00 ? - ?
Gainsborough
Belper Town
15:00 ? - ?
Marine
Guiseley
15:00 ? - ?
Stafford
Lancaster
15:00 ? - ?
FC United
Liversedge
15:00 ? - ?
Nantwich
Marske
15:00 ? - ?
Hyde
Matlock
15:00 ? - ?
Warrington
Morpeth
15:00 ? - ?
Atherton
Stalybridge
15:00 ? - ?
Whitby
Warrington Rylands
15:00 ? - ?
South Shields
 England: Southern League Central Division
AFC Rushden & Diamonds
15:00 ? - ?
Barwell
Basford
15:00 ? - ?
Bromsgrove
Hednesford
15:00 ? - ?
Coalville
Hitchin
15:00 ? - ?
Stourbridge
Ilkeston
15:00 ? - ?
Bedford
Kings Langley
15:00 ? - ?
Tamworth
Leiston
15:00 ? - ?
Alvechurch
Mickleover
15:00 ? - ?
Needham Market
Nuneaton
15:00 ? - ?
Stratford
Redditch
15:00 ? - ?
St. Ives
Royston
15:00 ? - ?
Rushall
 England: Southern League South Division
Beaconsfield Town
15:00 ? - ?
Swindon S
Bracknell
Postp. ? - ?
Salisbury
Dorchester
15:00 ? - ?
Hanwell Town
Gosport
15:00 ? - ?
Truro
Hendon
15:00 ? - ?
Winchester
Merthyr Town
15:00 ? - ?
Chesham
Met. Police
15:00 ? - ?
Tiverton
North Leigh
15:00 ? - ?
Harrow
Plymouth Parkway
15:00 ? - ?
Hartley Wintney
Weston-super-Mare
15:00 ? - ?
Hayes & Yeading
Yate Town
15:00 ? - ?
Poole
 England: Isthmian League Premier Division
Bowers & Pitsea
15:00 ? - ?
Lewes
Brightlingsea
15:00 ? - ?
Herne Bay
Canvey
15:00 ? - ?
Billericay
Corinthian-Casuals
15:00 ? - ?
Hastings
Cray Wanderers
15:00 ? - ?
Carshalton
Enfield Town
15:00 ? - ?
Wingate & Finchley
Haringey
15:00 ? - ?
Bognor Regis
Hornchurch
15:00 ? - ?
Potters Bar
Horsham FC
15:00 ? - ?
Folkestone
Kingstonian
15:00 ? - ?
Aveley
Margate
15:00 ? - ?
Bishop's Stortford
 England: Fa Trophy
Aldershot
15:00 ? - ?
Dorking
Banbury
15:00 ? - ?
Gateshead
Bracknell
15:00 ? - ?
Altrincham
Eastleigh
15:00 ? - ?
Maidstone
Hungerford
15:00 ? - ?
Farsley
Maidenhead
15:00 ? - ?
FC Halifax
Southend
15:00 ? - ?
York City
Torquay
15:00 ? - ?
Barnet
 England: Premier League 2
Blackburn U21
13:00 ? - ?
Chelsea U21
Manchester Utd U21
13:00 ? - ?
Everton U21
Tottenham U21
14:00 ? - ?
Brighton U21
 England: Premier League U18
Aston Villa U18
11:00 ? - ?
Southampton U18
Norwich U18
11:00 ? - ?
West Brom U18
Stoke City U18
11:00 ? - ?
Wolves U18
West Ham U18
11:00 ? - ?
Chelsea U18
Brighton U18
11:30 ? - ?
Arsenal U18
Fulham U18
12:00 ? - ?
Leicester U18
Leeds U18
12:00 ? - ?
Blackburn U18
Liverpool U18
12:00 ? - ?
Derby U18
Manchester City U18
12:00 ? - ?
Middlesbrough U18
Manchester Utd U18
12:30 ? - ?
Newcastle Utd U18
Sunderland U18
12:30 ? - ?
Nottingham U18
 England: Women’S Super League
Manchester City W
12:30 ? - ?
Arsenal W
 Finland: Liiga Cup
Ilves
12:45 ? - ?
KuPS
AC Oulu
13:00 ? - ?
VPS
Honka
13:00 ? - ?
Inter Turku
 Finland: Ykkoscup
TPS
12:00 ? - ?
KaPa
Ekenas
13:00 ? - ?
SalPa
JaPS
13:15 ? - ?
Mikkelin
KPV Kokkola
14:00 ? - ?
SJK Akatemia
 France: Ligue 1
Monaco
16:00 ? - ?
Paris SG
Clermont
20:00 ? - ?
Marseille
 France: Ligue 2
St Etienne
14:00 ? - ?
Dijon
Bastia
18:00 ? - ?
Quevilly Rouen
Grenoble
18:00 ? - ?
Pau FC
Guingamp
18:00 ? - ?
Valenciennes
Laval
18:00 ? - ?
Annecy
Niort
18:00 ? - ?
Bordeaux
Paris FC
18:00 ? - ?
Amiens
Rodez
18:00 ? - ?
Nimes
Sochaux
18:00 ? - ?
Le Havre
 France: National 2 - Group A
Racing Club de France
13:30 ? - ?
Granville
Caen II
15:00 ? - ?
Beauvais
Chambly
17:00 ? - ?
Vannes
Chateaubriant
17:00 ? - ?
Evreux
Guingamp II
17:00 ? - ?
Rennes II
Rouen
17:00 ? - ?
Poissy
Saint-Malo
17:00 ? - ?
Blois
Saint-Pryve
17:00 ? - ?
Chartres
 France: National 2 - Group B
Furiani Agliani
14:30 ? - ?
Colmar
ASM Belfort
15:00 ? - ?
Creteil
Metz II
16:00 ? - ?
Boulogne
Epinal
17:00 ? - ?
Fleury-Merogis
FC 93
17:00 ? - ?
Besancon
Lusitanos
17:00 ? - ?
St Quentin
Reims II
17:00 ? - ?
Haguenau
Sainte-Genevieve
17:00 ? - ?
Wasquehal
 France: National 2 - Group C
Aubagne
15:00 ? - ?
Lyon II
Grasse
15:00 ? - ?
Thonon-Evian
Jura Sud
15:00 ? - ?
Saint Priest
Lyon - La Duchere
15:00 ? - ?
Toulon
Auxerre II
17:00 ? - ?
Ales
Frejus Saint Raphael
17:00 ? - ?
Canet Roussillon
Hyeres
17:00 ? - ?
Louhans Cuiseaux
Sete
17:00 ? - ?
Marignane
 France: National 2 - Group D
Andrezieux
17:00 ? - ?
Saumur Olympique
Angouleme CFC
17:00 ? - ?
Moulins-Yzeure
Bourges 18
17:00 ? - ?
Trelissac
Nantes II
17:00 ? - ?
GOAL FC
Romorantin
17:00 ? - ?
Bergerac
Stade Bordelais
17:00 ? - ?
Les Herbiers
Lorient II
17:30 ? - ?
Chamalieres
 Germany: Bundesliga
Bayern Munich
14:30 ? - ?
Bochum
Freiburg
14:30 ? - ?
Stuttgart
Hoffenheim
14:30 ? - ?
Bayer Leverkusen
Mainz
14:30 ? - ?
Augsburg
Werder Bremen
14:30 ? - ?
Dortmund
RB Leipzig
17:30 ? - ?
Union Berlin
 Germany: 2. Bundesliga
Hannover
12:00 ? - ?
Paderborn
Holstein Kiel
12:00 ? - ?
Magdeburg
Nurnberg
12:00 ? - ?
Regensburg
Heidenheim
19:30 ? - ?
Hamburger SV
 Germany: 3. Liga
Dortmund II
13:00 ? - ?
Saarbrucken
Duisburg
13:00 ? - ?
Zwickau
Elversberg
13:00 ? - ?
VfB Oldenburg
Hallescher
13:00 ? - ?
Freiburg II
Meppen
13:00 ? - ?
Munich 1860
Verl
13:00 ? - ?
SG Dynamo Dresden
 Germany: Regionalliga North
SC Weiche-08
12:30 ? - ?
Holstein Kiel II
BSV Rehden
13:00 ? - ?
Phonix Lubeck
Lubeck
13:00 ? - ?
Hildesheim
 Germany: Regionalliga Nordost
Energie Cottbus
12:00 ? - ?
Lichtenberg
Halberstadt
12:00 ? - ?
Berliner AK 07
TB Berlin
12:00 ? - ?
Lokomotive Leipzig
 Germany: Regionalliga West
Alemannia Aachen
13:00 ? - ?
Wuppertaler
Bocholt
13:00 ? - ?
Ahlen
Koln II
13:00 ? - ?
Duren
Lippstadt
13:00 ? - ?
Oberhausen
Rodinghausen
13:00 ? - ?
Kaan-Marienborn
Schalke II
13:00 ? - ?
Fortuna Koln
Straelen
13:00 ? - ?
Dusseldorf II
 Germany: Oberliga Nofv-Nord
Dynamo Schwerin
13:00 ? - ?
Rathenow
RSV Eintracht
13:00 ? - ?
TuS Makkabi Berlin
Schwerin
13:00 ? - ?
Rostocker FC
 Germany: Oberliga Nofv- Sud
An der Fahner Hohe
12:30 ? - ?
Freital
Bischofswerdaer
12:30 ? - ?
Blau-Weiss Zorbau
Einheit Rudolstadt
12:30 ? - ?
Krieschow
Oberlausitz
12:30 ? - ?
Grimma
 Germany: Oberliga Hamburg
Dassendorf
12:00 ? - ?
Harksheide
 Germany: Oberliga Bremen
Werder Bremen III
12:00 ? - ?
Brinkumer
Aumund-Vegesack
13:00 ? - ?
BTS Neustadt
Komet Arsten
13:00 ? - ?
Blumenthaler
OSC Bremerhaven
14:00 ? - ?
Surheide
 Germany: Oberliga Niedersachsen
FT Braunschweig
15:00 ? - ?
Rotenburger
 Germany: Oberliga Westfalen
Bovinghausen
17:00 ? - ?
ASC 09 Dortmund
 Germany: Junioren Bundesliga North
Berliner AK 07 U19
10:00 ? - ?
Union Berlin U19
Hertha U19
10:00 ? - ?
Holstein Kiel U19
Wolfsburg U19
11:00 ? - ?
Meppen U19
Hansa Rostock U19
12:00 ? - ?
Hamburger SV U19
Hertha Zehlendorf U19
12:00 ? - ?
Dresden U19
Magdeburg U19
12:00 ? - ?
Cottbus U19
 Germany: Junioren Bundesliga South
Hoffenheim U19
12:00 ? - ?
Nurnberg U19
Karlsruher SC U19
12:00 ? - ?
Reutlingen U19
Unterhaching U19
12:00 ? - ?
Ingolstadt U19
Walldorf U19
12:00 ? - ?
Stuttgart U19
Freiburg U19
13:00 ? - ?
Darmstadt U19
 Germany: Junioren Bundesliga West
Verl U19
12:00 ? - ?
RW Essen U19
 Germany: Bundesliga Women
Bayern Munich W
12:00 ? - ?
Eintracht Frankfurt W
 Gibraltar: National League - Championship Group
Europa FC
15:00 ? - ?
Lincoln Red Imps
 Gibraltar: National League - Relegation Group
Mons Calpe
17:30 ? - ?
College 1975 FC
 Greece: Super League
Giannina
18:00 ? - ?
Ionikos
 Greece: Super League 2
PAOK B
Postp. ? - ?
Makedonikos
Niki Volos
Postp. ? - ?
Panathinaikos B
Olympiacos Piraeus B
Postp. ? - ?
PAE Chania
 Guatemala: Liga Nacional - Clausura
Santa Lucia
17:00 ? - ?
Coban Imperial
Guastatoya
20:30 ? - ?
Antigua
Deportivo Mixco
22:00 ? - ?
Xinabajul
 Honduras: Liga Nacional - Clausura
Motagua
20:00 ? - ?
Vida
Real Espana
23:00 ? - ?
Olimpia
UPNFM
23:00 ? - ?
Marathon
 Hong Kong: Premier League
Tai Po
07:00 ? - ?
Southern District
Lee Man Warriors
10:00 ? - ?
Hong Kong FC
 Hungary: Otp Bank Liga
Kecskemeti TE
13:30 ? - ?
Honved
Kisvarda
16:00 ? - ?
Ferencvaros
Debrecen
18:30 ? - ?
Paks
 Iceland: League Cup
Kopavogur
11:30 ? - ?
Grindavik
Akranes
12:00 ? - ?
Vestri
KA Akureyri
15:00 ? - ?
Fylkir
Leiknir
15:00 ? - ?
Vestmannaeyjar
 India: Isl
Goa
12:00 ? - ?
Mumbai City
Bengaluru FC
14:00 ? - ?
Kerala Blasters
 India: I-League
Real Kashmir
08:30 ? - ?
Neroca FC
 Indonesia: Liga 1
Persita
08:00 ? - ?
Bhayangkara Solo
Persikabo 1973
10:00 ? - ?
Madura United
 Iraq: Super League
Al Sinaah
11:30 ? - ?
Al Talaba
Newroz
11:30 ? - ?
Al Wasat
Zakho
13:30 ? - ?
Erbil
Al Diwaniya
14:00 ? - ?
Al-Qassim
Al Najaf
16:30 ? - ?
Al Naft
Al Shorta
16:30 ? - ?
Karbala
 Israel: Ligat Ha'Al
Beitar Jerusalem
13:00 ? - ?
SC Ashdod
H. Beer Sheva
15:30 ? - ?
Hapoel Jerusalem
Nes Tziona
16:30 ? - ?
Hapoel Haifa
Sakhnin
16:30 ? - ?
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Haifa
17:30 ? - ?
Kiryat Shmona
 Israel: Liga Alef North
Ihud Bnei Shfaram
11:00 ? - ?
Maccabi Nujeidat Ahmad
MS Tira
11:00 ? - ?
Hapoel Kaukab
M. Tzur Shalom
11:00 ? - ?
Hapoel Bnei Zalfa
 Italy: Serie A
Empoli
14:00 ? - ?
Spezia
Lecce
17:00 ? - ?
AS Roma
Lazio
19:45 ? - ?
Atalanta
 Italy: Serie B
Brescia
13:00 ? - ?
Modena
Cagliari
13:00 ? - ?
Benevento
Frosinone
13:00 ? - ?
Cittadella
Reggina
13:00 ? - ?
Pisa
Sudtirol
13:00 ? - ?
Como
Venezia
13:00 ? - ?
Spal
Ascoli
15:15 ? - ?
Perugia
Ternana
15:15 ? - ?
Parma
 Italy: Serie C - Group A
AlbinoLeffe
13:30 ? - ?
Triestina
Pergolettese
13:30 ? - ?
Sangiuliano City
Piacenza
13:30 ? - ?
Pro Vercelli
Pordenone
13:30 ? - ?
Mantova
Pro Sesto
13:30 ? - ?
Juventus U23
Trento
13:30 ? - ?
Pro Patria
FeralpiSalo
16:30 ? - ?
Arzignano
Lecco
16:30 ? - ?
Novara
L.R. Vicenza
16:30 ? - ?
Renate
Virtus Verona
16:30 ? - ?
Padova
 Italy: Serie C - Group B
Olbia
16:30 ? - ?
Entella
 Italy: Serie C - Group C
Crotone
16:30 ? - ?
Foggia
 Italy: Primavera 1
Torino U19
10:00 ? - ?
Cagliari U19
Inter U19
12:00 ? - ?
Bologna U19
Verona U19
14:00 ? - ?
Sampdoria U19
 Italy: Primavera 2
Cosenza U19
10:00 ? - ?
Entella U19
Crotone U19
10:00 ? - ?
Ascoli U19
Spezia U19
10:00 ? - ?
Monopoli U19
Pisa U19
10:30 ? - ?
Ternana U19
Cittadella U19
13:00 ? - ?
Genoa U19
Padova U19
13:00 ? - ?
Pordenone U19
AlbinoLeffe U19
13:30 ? - ?
Parma U19
Alessandria U19
13:30 ? - ?
Reggiana U19
Cremonese U19
13:30 ? - ?
Brescia U19
FeralpiSalo U19
13:30 ? - ?
Venezia U19
Lazio U19
13:30 ? - ?
Salernitana U19
Perugia U19
13:30 ? - ?
Reggina U19
Spal U19
13:30 ? - ?
Como U19
Vicenza U19
13:30 ? - ?
Monza U19
Benevento U19
14:00 ? - ?
Viterbese U19
Pescara U19
14:00 ? - ?
Imolese U19
 Italy: Serie A Women
Fiorentina W
11:30 ? - ?
Juventus W
AS Roma W
13:30 ? - ?
Inter W
 Japan: Super Cup
Yokohama F. Marinos
04:35 ? - ?
Kofu
 Kosovo: Superliga
Drenica
12:00 ? - ?
KF Llapi
Gjilani
12:00 ? - ?
Ferizaj
Malisheva
12:00 ? - ?
FC Ballkani
 Lebanon: Premier League - Losers Stage
Safa
12:15 ? - ?
Al Hikma
Tadamon
12:15 ? - ?
Salam Zgharta
 Lebanon: Premier League - Winners Stage
Al Sahel
14:00 ? - ?
Nejmeh SC
 Libya: Premier League
Al Tahaddi
13:00 ? - ?
Shabaab Al Jabal
Abu Salim
13:30 ? - ?
Al-Athad
Al-Khmes
13:30 ? - ?
Asswehly
Al Hilal
17:00 ? - ?
Darnes
 Malta: Premier League
Birkirkara
13:00 ? - ?
Gudja
Hamrun
14:00 ? - ?
Valletta
Zebbug
15:15 ? - ?
Hibernians
 Malta: Challenge League - Relegation Group
Marsaskala
14:00 ? - ?
Marsa FC
St. Andrews
16:30 ? - ?
San Gwann
 Mauritania: Ligue 1
SNIM
16:00 ? - ?
Garde Nationale
Kaedi
16:15 ? - ?
Inter Nouakchott
Madine Trarza
16:15 ? - ?
Douane
Police
17:00 ? - ?
Gendrim
Nouakchott King's
19:40 ? - ?
Chemal
 Mexico: Liga Mx - Clausura
Puebla
01:05 ? - ?
Mazatlan FC
Club Tijuana
03:10 ? - ?
Atl. San Luis
Club America
23:00 ? - ?
Necaxa
 Mexico: Liga De Expansion Mx - Clausura
Zacatecas Mineros
23:00 ? - ?
Venados
 Mexico: Liga Premier Serie A - Clausura
Inter Playa Del Carmen
00:00 ? - ?
Montaneses
Tecos FC
01:00 ? - ?
Los Cabos
Chihuahua
03:00 ? - ?
UA Zacatecas
Coras
03:30 ? - ?
Halcones de Zapopan
Yalmakan
20:00 ? - ?
Canamy
Deportiva Venados
21:00 ? - ?
Pachuca 2
Escorpiones
21:00 ? - ?
Dongu
Uruapan
21:00 ? - ?
Tampico Madero
Gavilanes de Matamoros
21:30 ? - ?
Correcaminos 2
Colima FC
22:00 ? - ?
Inter de Queretaro
Saltillo
22:00 ? - ?
Reboceros de La Piedad
Tritones Vallarta
22:00 ? - ?
Cimarrones de Sonora 2
Mexicali
23:00 ? - ?
Leones Negros 2
Lobos ULMX
00:00 ? - ?
Catedraticos Elite
 Mexico: Liga Premier Serie B - Clausura
Calor De San Pedro
01:30 ? - ?
Chilpancingo
Ciervos
21:00 ? - ?
Huracanes Izcalli
Tho Mayas
21:00 ? - ?
Canoneros Marina
 Mexico: Liga Mx U20 - Clausura
Club Tijuana U20
23:45 ? - ?
Atl. San Luis U20
Club America U20
15:00 ? - ?
Necaxa U20
U.A.N.L.- Tigres U20
15:00 ? - ?
U.N.A.M.- Pumas U20
Pachuca U20
18:00 ? - ?
Guadalajara Chivas U20
 Mexico: Liga Mx Women - Clausura
Atl. San Luis W
23:00 ? - ?
Mazatlan FC W
Club Leon W
23:05 ? - ?
Pachuca W
Juarez W
01:06 ? - ?
U.A.N.L.- Tigres W
U.N.A.M.- Pumas W
18:00 ? - ?
Club Tijuana W
 Netherlands: Eredivisie
Nijmegen
17:45 ? - ?
Cambuur
PSV
19:00 ? - ?
Groningen
FC Emmen
20:00 ? - ?
Sittard
 Netherlands: Tweede Divisie
Excelsior Maassluis
13:30 ? - ?
Spakenburg
Noordwijk
13:30 ? - ?
Kozakken Boys
Oostzaan
13:30 ? - ?
Katwijk
Scheveningen
13:30 ? - ?
Jong Sparta Rotterdam
AFC
14:00 ? - ?
Hardenberg
IJsselmeervogels
14:00 ? - ?
TEC
Jong Volendam
14:00 ? - ?
Lisse
Quick Boys
14:00 ? - ?
HFC
De Treffers
17:00 ? - ?
Rijnsburgse Boys
 Netherlands: Derde Divisie
ACV Assen
13:30 ? - ?
Staphorst
Harkemase Boys
13:30 ? - ?
RKAV Volendam
SteDoCo
13:30 ? - ?
Excelsior 31
VV DOVO
13:30 ? - ?
Urk
VVOG
13:30 ? - ?
Rijnvogels
ASWH
14:00 ? - ?
DVS '33 Ermelo
Sparta Nijkerk
14:00 ? - ?
GVVV
Sportlust
14:00 ? - ?
Barendrecht
Ter Leede
14:00 ? - ?
Hoek
 Netherlands: Eredivisie Women
Excelsior W
15:00 ? - ?
Twente W
 North & Central America: Concacaf Championship U17
Canada U17
22:00 ? - ?
Trinidad & Tobago U17
Mexico U17
22:00 ? - ?
Curacao U17
 Northern Ireland: Nifl Premiership
Ballymena
15:00 ? - ?
Portadown
Coleraine
15:00 ? - ?
Glentoran
Crusaders
15:00 ? - ?
Dungannon
Linfield
15:00 ? - ?
Cliftonville
 Northern Ireland: Nifl Championship
Knockbreda
14:00 ? - ?
Warrenpoint
Newington
14:00 ? - ?
Dundela
Annagh
15:00 ? - ?
Dergview
Ards
15:00 ? - ?
H&W Welders
Ballinamallard
15:00 ? - ?
Ballyclare
Loughgall
15:00 ? - ?
Institute
 Norway: Nasjonal U19 Cl
Bodo/Glimt U19
10:00 ? - ?
Tromso U19
 Palestine: West Bank League
Thaqafi Tulkarem
14:00 ? - ?
Albirah
Al Quds
16:00 ? - ?
Al Amari
Shabab Al-Dhahiriya
16:00 ? - ?
Wadi Al-Nes
 Panama: Lpf - Apertura
Chiriqui
01:00 ? - ?
San Francisco
Alianza
21:00 ? - ?
Potros del Este
Tauro
23:15 ? - ?
Arabe Unido
 Paraguay: Primera Division - Apertura
Libertad Asuncion
23:30 ? - ?
Sp. Luqueno
General Caballero JLM
21:00 ? - ?
Nacional Asuncion
Cerro Porteno
23:30 ? - ?
Guarani
 Peru: Liga 1 - Apertura
Cienciano
00:00 ? - ?
Cusco
AD Cantolao
18:00 ? - ?
Cesar Vallejo
ADT Tarma
20:30 ? - ?
Deportivo Garcilaso
Binacional
00:00 ? - ?
Grau
 Poland: Ekstraklasa
Slask Wroclaw
14:00 ? - ?
Korona Kielce
Wisla Plock
16:30 ? - ?
Lech Poznan
Jagiellonia
19:00 ? - ?
Pogon Szczecin
 Poland: Division 1
S. Rzeszow
14:00 ? - ?
Puszcza
Ruch Chorzow
16:30 ? - ?
Chrobry Glogow
Zaglebie Sosnowiec
19:00 ? - ?
Arka Gdynia
 Portugal: Liga Portugal
Arouca
18:00 ? - ?
Santa Clara
Vitoria Guimaraes
20:30 ? - ?
Portimonense
 Portugal: Liga Portugal 2
Leixoes
11:00 ? - ?
Feirense
Estrela
14:00 ? - ?
Benfica B
Covilha
15:30 ? - ?
Tondela
Vilafranquense
15:30 ? - ?
Trofense
 Portugal: Liga 3
AD Fafe
11:00 ? - ?
Vitoria Guimaraes B
Academica
15:00 ? - ?
Moncarapachense
Amora
15:00 ? - ?
Sporting CP B
Canelas 2010
15:00 ? - ?
Sanjoanense
Os Belenenses
15:00 ? - ?
Fontinhas
Leiria
17:00 ? - ?
Oliveira Hospital
Varzim
21:00 ? - ?
Sao Joao Ver
 Portugal: Campeonato De Portugal
Pevidem
15:00 ? - ?
Pedras Salgadas
 Qatar: Division 2
Al Mesaimeer
15:00 ? - ?
Al Bidda
Al-Waab
15:00 ? - ?
Al Muaidar
 Romania: Liga 1
UTA Arad
12:30 ? - ?
FC Botosani
Univ. Craiova
18:00 ? - ?
CFR Cluj
 San Marino: Campionato Sammarinese
Cosmos
14:00 ? - ?
La Fiorita
Murata
14:00 ? - ?
Juvenes/Dogana
San Giovanni
14:00 ? - ?
Cailungo
 Scotland: Championship
Morton
15:00 ? - ?
Queen's Park
 Scotland: League One
Airdrieonians
15:00 ? - ?
Dunfermline
 Scotland: League Two
Albion Rovers
15:00 ? - ?
East Fife
Dumbarton
15:00 ? - ?
Annan
Forfar Athletic
15:00 ? - ?
Stenhousemuir
Stirling
Postp. ? - ?
Elgin City
Stranraer
15:00 ? - ?
Bonnyrigg Rose
 Scotland: Highland League
Buckie Thistle
14:00 ? - ?
Keith
Inverurie Loco Works
14:00 ? - ?
Strathspey Thistle
Brora Rangers
15:00 ? - ?
Fraserburgh
Deveronvale
15:00 ? - ?
Turriff Utd
Formartine Utd
15:00 ? - ?
Clachnacuddin
Forres Mechanics
15:00 ? - ?
Banks O' Dee
Huntly
15:00 ? - ?
Lossiemouth
Nairn County
15:00 ? - ?
Brechin
Rothes
15:00 ? - ?
Wick Academy
 Scotland: Lowland League
Bo'ness United
15:00 ? - ?
Celtic B
Broomhill
15:00 ? - ?
Stirling University
Caledonian Braves
15:00 ? - ?
Cumbernauld Colts
Civil Service Strollers
15:00 ? - ?
Hearts 2
Cowdenbeath
15:00 ? - ?
Rangers B
East Kilbride
15:00 ? - ?
Dalbeattie Star
Gala Fairydean
15:00 ? - ?
East Stirlingshire
Gretna 2008
15:00 ? - ?
Berwick
Spartans
15:00 ? - ?
Edinburgh University
 Scotland: Scottish Cup
Ayr
15:00 ? - ?
Elgin City
Dundee Utd
15:00 ? - ?
Kilmarnock
Livingston
Cancl. ? - ?
Queen's Park
Livingston
15:00 ? - ?
Inverness
Raith
15:00 ? - ?
Motherwell
Celtic
17:30 ? - ?
St. Mirren
 Senegal: Ligue 1
Dakar SC
16:30 ? - ?
Generation F.
Diambars
16:30 ? - ?
US Goree
Jaraaf
16:30 ? - ?
Guediawaye
Teungueth
16:30 ? - ?
Mbour
 Serbia: Super Liga
FK Vozdovac
13:00 ? - ?
Crvena zvezda
TSC Backa Topola
13:00 ? - ?
Napredak
Vojvodina
15:00 ? - ?
Kolubara
Partizan
17:30 ? - ?
Mladost GAT
 Seychelles: First Division League - Championship Group
Cote d'Or
11:30 ? - ?
La Passe
Saint Louis
12:00 ? - ?
Red Star
 Sierra Leone: Premier League
Bai Bureh Warriors
16:15 ? - ?
East End Lions
Lamboi
16:15 ? - ?
Luawa
Old Edwardians
16:15 ? - ?
Real Republicans
SLIFA
16:15 ? - ?
Central Parade
 Slovakia: Fortuna Liga
L. Mikulas
14:00 ? - ?
Trnava
Ruzomberok
14:00 ? - ?
Michalovce
Zilina
14:00 ? - ?
Skalica
Z. Moravce-Vrable
14:00 ? - ?
Podbrezova
 Slovenia: Prva Liga
O. Ljubljana
14:00 ? - ?
Bravo
Celje
16:30 ? - ?
Mura
 South Africa: Diski Challenge
Golden Arrows U23
09:00 ? - ?
Cape Town City U23
Kaizer Chiefs U23
09:00 ? - ?
Maritzburg Utd U23
Marumo Gallants U23
09:00 ? - ?
Amazulu U23
Supersport Utd U23
09:00 ? - ?
Richards Bay U23
TS Galaxy U23
10:00 ? - ?
Orlando Pirates U23
 South Africa: Nedbank Cup
BlackCross
13:00 ? - ?
Venda
Golden Arrows
13:00 ? - ?
Pretoria Callies
Mpheni
13:00 ? - ?
Clarewood
Stellenbosch
13:00 ? - ?
Swallows
Cape Town All Stars
18:00 ? - ?
Orlando Pirates
 Spain: Laliga
Almeria
15:15 ? - ?
Betis
Sevilla
17:30 ? - ?
Mallorca
Valencia
20:00 ? - ?
Ath Bilbao
 Spain: Laliga2
Zaragoza
15:15 ? - ?
Alaves
Levante
17:30 ? - ?
Andorra
Mirandes
17:30 ? - ?
Villarreal B
Las Palmas
20:00 ? - ?
Lugo
 Spain: Primera Rfef - Group 1
Alcorcon
16:00 ? - ?
CF Talavera
Cordoba
18:00 ? - ?
Real Madrid B
Pontevedra
18:00 ? - ?
Leonesa
 Spain: Primera Rfef - Group 2
Sabadell
16:00 ? - ?
Numancia
Murcia
18:00 ? - ?
Gimnastic
R. Sociedad B
18:00 ? - ?
R. Union
 Spain: Segunda Rfef - Group 1
R. Oviedo B
15:00 ? - ?
Arenteiro
Bergantinos
16:00 ? - ?
Palencia CA
Guijuelo
16:00 ? - ?
Rayo Cantabria
Langreo
17:00 ? - ?
Compostela
 Spain: Segunda Rfef - Group 2
Beasain
15:00 ? - ?
Tarazona
Brea
16:00 ? - ?
AD San Juan
Racing Rioja
16:00 ? - ?
Gernika
 Spain: Segunda Rfef - Group 3
Saguntino
16:00 ? - ?
CE Manresa
Espanyol B
16:30 ? - ?
Hercules
 Spain: Segunda Rfef - Group 4
Granada CF B
15:00 ? - ?
El Ejido
Torremolinos
15:30 ? - ?
UCAM Murcia
 Spain: Segunda Rfef - Group 5
Leganes B
15:00 ? - ?
Villanovense
 Spain: Tercera Rfef - Group 1
Atletico Arteixo
16:30 ? - ?
UD Ourense
Estradense
17:00 ? - ?
Arosa SC
Rapido de Bouzas
17:30 ? - ?
Paiosaco
 Spain: Tercera Rfef - Group 2
Caudal Deportivo
17:30 ? - ?
Luarca
 Spain: Tercera Rfef - Group 3
Revilla
15:00 ? - ?
Atletico Albericia
Guarnizo
15:15 ? - ?
Cayon
Torina
15:15 ? - ?
Naval Reinosa
Solares
15:30 ? - ?
Vimenor
Gama
16:00 ? - ?
Tropezon
UD Samano
16:00 ? - ?
Castro
 Spain: Tercera Rfef - Group 4
Aurrera de Vitoria
15:30 ? - ?
Portugalete
Touring KE
15:30 ? - ?
Pasaia
Durango
16:00 ? - ?
Leioa
Lagun Onak
16:00 ? - ?
Aurrera Ondarroa
Padura
16:30 ? - ?
Anaitasuna FT
Urduliz
16:30 ? - ?
Basconia
SD Deusto
16:45 ? - ?
San Ignacio
 Spain: Tercera Rfef - Group 6
Torrellano
11:30 ? - ?
Roda
Atzeneta
15:30 ? - ?
Gandia
 Spain: Tercera Rfef - Group 7
Getafe B
15:00 ? - ?
Canillas
Rayo Vallecano B
17:30 ? - ?
Paracuellos Antamira
 Spain: Tercera Rfef - Group 8
Ponferradina B
15:00 ? - ?
Almazan
Atl. Astorga
15:30 ? - ?
Leonesa B
Unami CP
15:30 ? - ?
Palencia CF
 Spain: Tercera Rfef - Group 9
CD Torreperogil
16:30 ? - ?
Huracan Melilla
Arenas Armilla
17:00 ? - ?
Almeria B
 Spain: Tercera Rfef - Group 10
Ceuta B
15:15 ? - ?
Atletico Espeleno
Cartaya
16:00 ? - ?
Bollullos
Coria C.F.
17:00 ? - ?
Xerez CD
 Spain: Tercera Rfef - Group 11
PE Sant Jordi
10:00 ? - ?
Mercadal
Santanyi
15:00 ? - ?
Portmany
Binissalem
15:30 ? - ?
Poblense
Manacor
15:30 ? - ?
Llosetense
Collerense
16:30 ? - ?
CE Sant Jordi
 Spain: Tercera Rfef - Group 12
Panaderia
12:00 ? - ?
La Cuadra
Santa Ursula
16:30 ? - ?
Estrella
Ibarra
17:00 ? - ?
Tamaraceite
Villa Santa Brigida
18:00 ? - ?
CD Marino
 Spain: Tercera Rfef - Group 14
Arroyo
16:30 ? - ?
Azuaga
 Spain: Tercera Rfef - Group 15
Valle Egues
14:45 ? - ?
Oberena
Alesves
15:00 ? - ?
Ezcabarte
Cortes
15:00 ? - ?
Burlades
Subiza
15:00 ? - ?
CD Ardoi
Lagunak
16:00 ? - ?
Beti Onak
Txantrea
16:00 ? - ?
Huarte
Pamplona
17:00 ? - ?
Azkoyen
 Spain: Tercera Rfef - Group 16
Agoncillo
15:15 ? - ?
Pena Balsamaiso
Yague
17:30 ? - ?
Varea
 Spain: Tercera Rfef - Group 18
Ciudad Real
15:30 ? - ?
Villarrubia
Illescas
15:30 ? - ?
Quintanar
Tarancon
16:00 ? - ?
Tomelloso
 Switzerland: Super League
Servette
17:00 ? - ?
Grasshoppers
Basel
19:30 ? - ?
Sion
 Switzerland: Super League Women
Grasshopper W
16:00 ? - ?
Yverdon W
Luzern W
16:00 ? - ?
Rapperswil W
Basel W
18:30 ? - ?
Aarau W
 Thailand: Thai League 1
Prachuap
11:00 ? - ?
Chonburi
Khonkaen Utd.
11:30 ? - ?
Port MTI FC
Nong Bua Pitchaya
12:00 ? - ?
Nakhon Ratchasima FC
Lamphun Warrior
12:30 ? - ?
Pathum United
 Thailand: Thai League 2
Krabi
10:30 ? - ?
Chiangmai FC
Rayong FC
11:00 ? - ?
Nakhon Pathom
Ayutthaya Utd
11:30 ? - ?
Chainat
Customs Utd
12:00 ? - ?
Trat FC
 United Arab Emirates: Uae League
Al Bataeh
13:30 ? - ?
Bani Yas
Dibba Al Fujairah
13:30 ? - ?
Al Wasl
Al Ain
16:15 ? - ?
Al Jazira
 United Arab Emirates: Division 1
Al Jazira Hamra
13:20 ? - ?
Al Rams
Masafi
13:20 ? - ?
Masfut
Baynounah
13:25 ? - ?
Fursan Hispania
Dibba Al Hisn
14:20 ? - ?
Dubai City
 Uruguay: Primera Division - Apertura
Nacional
23:00 ? - ?
Cerro Largo
Fenix
12:45 ? - ?
Montevideo City
River Plate
20:00 ? - ?
Plaza Colonia
Maldonado
22:30 ? - ?
Racing Montevideo
 Venezuela: Primera Division
Universidad Central
19:00 ? - ?
La Guaira
Portuguesa
21:15 ? - ?
Angostura
Monagas
23:30 ? - ?
Mineros
 Wales: Cymru Premier - Championship Group
Cardiff Metropolitan
12:45 ? - ?
TNS
Bala
14:30 ? - ?
Penybont
Newtown
14:30 ? - ?
Connahs Q.
 Wales: Cymru Premier - Relegation Group
Caernarfon
14:30 ? - ?
Haverfordwest
Flint
14:30 ? - ?
Aberystwyth
Pontypridd
14:30 ? - ?
Airbus
 Wales: Cymru South
Carmarthen Town
14:00 ? - ?
Llanelli
Cwmbran Celtic
14:00 ? - ?
Ynyshir Albions
Pontardawe
14:00 ? - ?
Afan Lido
Cambrian & Clydach
14:30 ? - ?
Abergavenny Town
Goytre Utd
14:30 ? - ?
Taffs Well
 Wales: Cymru North
Chirk AAA FC
14:00 ? - ?
Mold Alexandra
Colwyn Bay
14:00 ? - ?
Druids
Holywell
14:00 ? - ?
Guilsfield
Llandudno
14:00 ? - ?
Llanidloes
Holyhead
14:30 ? - ?
Gresford
Prestatyn
14:30 ? - ?
Porthmadog
 World: Club Friendly
Ulyanovsk
08:00 ? - ?
Akhmat Grozny
Isloch
09:00 ? - ?
Smorgon
Sigma Olomouc B
09:00 ? - ?
Prostejov
SK Kladno
09:00 ? - ?
Kraluv Dvur
Slavia Mozyr
09:00 ? - ?
Neman
Zlin B
09:00 ? - ?
Ostrava B
Pisek
09:30 ? - ?
Pribram
Trinec
09:30 ? - ?
Puchov
Chrudim
10:00 ? - ?
Slavia Prague B
Din. Minsk
10:00 ? - ?
Belshina
Flora
10:00 ? - ?
Narva
Harju Jalgpallikooli
10:00 ? - ?
Tallinna Kalev
I. Bratislava
10:00 ? - ?
Parndorf
Jihlava
10:00 ? - ?
Rosice
Karvina
10:00 ? - ?
Hlucin
Sleza Wroclaw
10:00 ? - ?
Kluczbork
Tartu Kalev
10:00 ? - ?
Parnu
Vlasim
10:00 ? - ?
Zivanice
Walldorf II
10:00 ? - ?
Mechtersheim
Dnepr Mogilev
10:30 ? - ?
Lokomotiv Gomel
Sparta Prague B
10:30 ? - ?
Zaglebie 2
Bruhl
11:00 ? - ?
Dornbirn
Chlumec nad Cidlinou
11:00 ? - ?
Polkowice
Deisenhofen
11:00 ? - ?
Buchbach
Falkenberg
11:00 ? - ?
Tvaaker
Fortuna 05
11:00 ? - ?
First Vienna
Horn
11:00 ? - ?
Kvitkovice
Spoje Prague
11:00 ? - ?
Caslav
Wisla
11:00 ? - ?
Garbarnia
Angelholm
12:00 ? - ?
IFK Hassleholm
Arsimi
12:00 ? - ?
Karaorman
Bohemians
12:00 ? - ?
Longford
Bordesholm
12:00 ? - ?
Tsv Plon
Brage
12:00 ? - ?
Sandviken
Burghausen
12:00 ? - ?
Ampfing
Chrobry Glogow 2
12:00 ? - ?
Carina Gubin
Dyn. Kyiv
12:00 ? - ?
Sileks
Karvina
12:00 ? - ?
Kosice
KFUM Oslo
12:00 ? - ?
Moss
Landskrona
12:00 ? - ?
Hellerup
Middelfart
12:00 ? - ?
Skive
Rabotnicki
12:00 ? - ?
Vardar
Shkupi
12:00 ? - ?
Zalgiris
Sirius
12:00 ? - ?
Djurgarden
Sloga Vinica
12:00 ? - ?
Vardar Negotino
Tikves
12:00 ? - ?
Pelister
Torn
12:00 ? - ?
Olympic
Trelleborg
12:00 ? - ?
Ariana
Trollhattan
12:00 ? - ?
Skovde AIK
Voska Sport
12:00 ? - ?
Struga
Young Boys FD
12:00 ? - ?
Thisted FC
Konigsdorf
12:15 ? - ?
Ahrweiler
Tulevik
12:15 ? - ?
Viimsi JK
Jablonec B
12:30 ? - ?
Zbuzany
Sleza Wroclaw
12:30 ? - ?
Foto-Higiena Gac
Teutonia Ottensen
12:30 ? - ?
Heider SV
FA 2000
12:45 ? - ?
AB Copenhagen
AFC Eskilstuna
13:00 ? - ?
Brommapojkarna
Aksu
13:00 ? - ?
Inhulets
A. Salzburg
13:00 ? - ?
Vorwarts Steyr
Augsburg II
13:00 ? - ?
Bamberg
Baumberg
13:00 ? - ?
Hennef
Biebrich
13:00 ? - ?
Hadamar
CSKA Moscow
13:00 ? - ?
Akhmat Grozny
Donaufeld Wien
13:00 ? - ?
Kottingbrunn
F. Amager
13:00 ? - ?
Milsami
FC Sturm Hauzenberg
13:00 ? - ?
Hankofen-Hailing
Fredericia
13:00 ? - ?
Vejle
Freiberg
13:00 ? - ?
Villingen
FSV Frankfurt
13:00 ? - ?
Hanau
Furth II
13:00 ? - ?
Plzen B
Hegelmann
13:00 ? - ?
Riteriai
Horsens
13:00 ? - ?
Kalmar
Illertissen
13:00 ? - ?
Ravensburg
Jerv
13:00 ? - ?
Arendal
Kapfenberg
13:00 ? - ?
Leoben
Metta/LU
13:00 ? - ?
Harju Jalgpallikooli
Mjondalen
13:00 ? - ?
Fredrikstad
Neusiedl
13:00 ? - ?
Floridsdorfer AC
Notodden
13:00 ? - ?
Fram
Nykobing
13:00 ? - ?
BK Frem
Orn
13:00 ? - ?
Lyn
Pogon Siedlce
13:00 ? - ?
Pruszkow
Presov
13:00 ? - ?
Trebisov
Sandnes
13:00 ? - ?
V. Haugesund
Schweinfurt
13:00 ? - ?
Aalen
SKA Khabarovsk
13:00 ? - ?
Atyrau
Spvgg Ansbach 09
13:00 ? - ?
ATSV
Steinbach Haiger
13:00 ? - ?
Aschaffenburg
Stuttgart II
13:00 ? - ?
Bahlinger
Tromso
13:00 ? - ?
HJK
Vendsyssel
13:00 ? - ?
Aalborg
Vilzing
13:00 ? - ?
Bad Kotzting
Worms
13:00 ? - ?
Pirmasens
Garching
13:30 ? - ?
Rain/Lech
Illertissen
Cancl. ? - ?
Pforzheim
Liefering
13:30 ? - ?
WSC Wels
Turkgucu Munchen
13:30 ? - ?
Dachau
Varberg
13:30 ? - ?
Varbergs GIF
Wiener Sport-Club
13:30 ? - ?
First Vienna
Bayern II
14:00 ? - ?
Monaco II
Fulda-Lehnerz
14:00 ? - ?
Fernwald
Grazer AK
14:00 ? - ?
Celik Zenica
Kaiserslautern II
14:00 ? - ?
TSV 1881 Gau-Odernheim
Molde
14:00 ? - ?
FC Dallas
Nurnberg II
14:00 ? - ?
Wurzburger Kickers
Prestice
14:00 ? - ?
Taborsko
Raufoss
14:00 ? - ?
Grorud
Sogndal
14:00 ? - ?
Silkeborg
Ulyanovsk
14:00 ? - ?
Dynamo Makhachkala
Waterford
14:00 ? - ?
St. Patricks
Aubstadt
15:00 ? - ?
Ingolstadt II
Goteborg
15:00 ? - ?
Viborg
Haugesund
15:00 ? - ?
Bryne
Helsingor
15:00 ? - ?
Helsingborg
Orgryte
15:00 ? - ?
Oster
RFS
15:00 ? - ?
Kauno Zalgiris
Stabaek
15:00 ? - ?
Hammarby
Sundsvall
15:00 ? - ?
Ostersund
FK Rostov
16:00 ? - ?
Krasnodar
Nomme Utd
16:00 ? - ?
Parnu JK Vaprus
Vorskla Poltava
16:30 ? - ?
Levadia
Horn
17:00 ? - ?
Lisen
Lunds
17:00 ? - ?
Landskrona
Mauerwerk
17:30 ? - ?
Schwechat
Kuressaare
18:00 ? - ?
Paide
LA Galaxy 2
19:00 ? - ?
Orange County SC
Toronto FC
19:00 ? - ?
Los Angeles FC
Sligo Rovers
19:45 ? - ?
Finn Harps
Austin FC
21:00 ? - ?
Louisville City
Columbus Crew
21:00 ? - ?
Inter Miami
Minnesota United
21:00 ? - ?
New York Red Bulls
Chicago Fire
22:00 ? - ?
Colorado Springs
Houston Dynamo
23:00 ? - ?
CF Montreal
Orlando City
00:30 ? - ?
Colorado Rapids
 World: Friendly International Women
Greece U17 W
11:00 ? - ?
Scotland U17 W
Ljuboten W
12:00 ? - ?
North Macedonia W
 World: Club Friendly Women
IF Brommapojkarna W
10:00 ? - ?
AIK W
Sparta Prague W
10:00 ? - ?
UKS SMS Lodz W
Czarni Sosnowiec W
11:00 ? - ?
Slovacko W
Brondby W
12:00 ? - ?
Vittsjo W
Fortuna Hjorring W
12:00 ? - ?
Valerenga W
Rosengard W
12:30 ? - ?
Nordsjaelland W
Klepp W
13:00 ? - ?
Bryne W
Pitea W
13:00 ? - ?
Team TG FF W
Vaxjo DFF W
13:00 ? - ?
Kalmar W
Viking W
13:00 ? - ?
Avaldsnes W
Norrkoping W
13:30 ? - ?
Orebro W
Roa W
14:00 ? - ?
Honefoss W
Linkoping W
15:00 ? - ?
Djurgarden W
MTK Hungaria W
15:00 ? - ?
MOL Fehervar W
 Zambia: Super League
FC Muza
13:00 ? - ?
NAPSA Stars
Forest Rangers
13:00 ? - ?
Chambishi
Green Eagles
13:00 ? - ?
Kansanshi
Lumwana Radiants
13:00 ? - ?
Kabwe
Nkwazi
13:00 ? - ?
Buildcon
Power Dynamos
13:00 ? - ?
ZESCO
Prison Leopards
13:00 ? - ?
Green Buffaloes FC
Red Arrows
13:00 ? - ?
Zanaco

Powered by TodayLiveScore.com


Back to Top