TodayLiveScore.com

Soccer Results from 25th September 2022


 Africa: Caf Champions League - Qualification
Zamalek
Elect Sport
 Albania: First Division
Lushnja
Burreli
 Angola: Girabola
Sporting de Benguela
FT 0 - 0
Santa Rita
 Argentina: Liga Profesional
Independiente
Newells Old Boys
Gimnasia L.P.
Tigre
Rosario Central
Platense
Racing Club
Union de Santa Fe
Atl. Tucuman
Estudiantes L.P.
Velez Sarsfield
Barracas Central
 Argentina: Primera Nacional
Tristan Suarez
Gimnasia Jujuy
Brown Adrogue
Belgrano
Guillermo Brown
Club A. Guemes
CA Mitre
Deportivo Madryn
Deportivo Maipu
Nueva Chicago
Ind. Rivadavia
Alvarado
Def. de Belgrano
Villa Dalmine
Atl. Rafaela
All Boys
Instituto
Temperley
 Argentina: Torneo Federal
CA Liniers
Villa Mitre
Circulo Deportivo
Cipolletti
Def. Pronunciamiento
Gimnasia E.R.
Sol de Mayo
Camioneros Buenos Aires
Argentino MM
FT 0 - 0
Desamparados
Defensores Belgrano VR
Sarmiento Resistencia
Ferro Gen. Pico
Sansinena
Gimnasia y Tiro
Boca Unidos
Independiente Chivilcoy
Sportivo Estudiantes
Juventud Unida Universitario
Ciudad Bolivar
San Martin Formosa
FT 0 - 0
Racing Cordoba
Sportivo Las Parejas
Crucero del Norte
Club Sportivo Penarol
Huracan Las Heras
Central Norte
Sportivo Belgrano
Atletico Parana
Antoniana
 Argentina: Primera B - Clausura
Argentino de Quilmes
Villa San Carlos
 Argentina: Primera C - Clausura
Argentino de Merlo
Victoriano A.
General Lamadrid
Atlas
Puerto Nuevo
Club Lujan
 Argentina: Primera D - Apertura
CSR Espanol
Def. de Cambaceres
Yupanqui
Lugano
 Argentina: Reserve League - Second Stage
Argentinos Jrs 2
Colon Santa Fe 2
Banfield 2
Huracan 2
Boca Juniors 2
FT 0 - 0
Godoy Cruz 2
San Lorenzo 2
Lanus 2
 Aruba: Division Di Honor
La Fama
FT 0 - 2
Santa Fe
River Plate
FT 0 - 4
United FC
Estrella
FT 2 - 2
Racing Club Aruba
 Australia: Npl Northern Nsw - Play Offs
Broadmeadow
Lambton J.
 Australia & Oceania: Ofc Championship U19 - Play Offs
New Caledonia U19
Pen. 2 - 1
Tahiti U19
New Zealand U19
Fiji U19
 Austria: Regionalliga West - Tyrol
Telfs
SC Imst
 Austria: Regionalliga West - Vorarlberg
Dornbirner SV
Brauerei Egg
 Austria: Bundesliga Women
Altenmarkt W
Altach/Vorderland W
Wacker Innsbruck W
Neulengbach W
Sturm Graz W
Austria Vienna W
 Belarus: Vysshaya Liga Women
Din. Minsk W
Smorgon W
Dynamo Brest W
Vitebsk W
 Belgium: National Division 1
Tienen
FT 0 - 3
Saint Eloois
 Belgium: Second Amateur Division Group Acff
Ganshoren
FT 1 - 3
Acren
Jette
FT 0 - 1
Tubize
La Louviere
FT 0 - 2
Hamoir
Solieres Sport
FT 0 - 3
Warnant
Stade Disonais
FT 1 - 0
Seraing Utd 2
Stockay-Warfusee
FT 3 - 1
Royal Union SG 2
Verlaine
FT 4 - 2
Namur
Waremme
FT 1 - 1
Binche
 Belgium: Second Amateur Division Group Vfv A
Petegem
FT 2 - 2
Olsa Brakel
Wetteren
FT 1 - 2
Westhoek
 Belgium: Second Amateur Division Group Vfv B
FC Lebbeke
FT 3 - 4
Belisia Bilzen
Lille
FT 3 - 2
K. FC Turnhout
Londerzeel
FT 3 - 2
Diegem
Pepingen-Halle
FT 0 - 2
Bocholter
 Belgium: Belgian Cup - Qualification
Aalst
AET 1 - 3
Westerlo
Knokke
FT 0 - 4
Beerschot VA
URSL Vise
FT 0 - 2
Beveren
 Bolivia: Nacional B - Second Stage
CD Enrique Happ
FT 2 - 0
Morro Municipal
24 de Septiembre
FT 2 - 2
Mariscal Sucre
Mojocoya
FT 1 - 1
Destroyers
 Bosnia And Herzegovina: Prva Liga - Fbih
Stupcanica
FT 0 - 0
TOSK Tesanj
 Brazil: Serie A
Sao Paulo
Avai
 Brazil: Serie B
Criciuma
Chapecoense-SC
 Brazil: Serie C - Second Stage
Mirassol
Aparecidense
Volta Redonda
Botafogo SP
 Brazil: Serie D - Play Offs
Pouso Alegre
America RN
 Brazil: Copa Paulista - Play Offs
Sao Caetano
Piracicaba
 Brazil: Brasileiro U20 - Play Offs
Corinthians U20
Palmeiras U20
 Bulgaria: Third League - South-East
Gigant Saedinenie
FT 1 - 0
Atletik Kuklen
Haskovo
Postp. ? - ?
Rozova Dolina
Yambol 1915
FT 1 - 3
Sliven
 Bulgaria: Third League - South-West
Chavdar Etropole
FT 2 - 1
Levski Rakovski
Marek
FT 3 - 1
Botev Ihtiman
Septemvri Simitli
FT 2 - 2
Vihren
 Bulgaria: Third League - North-East
Cherno More II
FT 2 - 1
Spartak II
Ludogorets III
FT 3 - 0
Shumen 2007
Svetkavitsa
FT 1 - 0
Botev Novi Pazar
Ustrem Donchevo
FT 1 - 3
Dorostol
 Bulgaria: Third League - North-West
Lok. Gorna
FT 2 - 0
Sevlievo
Mezdra
FT 3 - 0
Yantra Polski Trambesh
OFK Levski
FT 0 - 1
Partizan Cerven Brjag
 Burundi: Primus League
Flambeau du Centre
FT 3 - 1
Le Messager Ngozi
Magara Young Boys
Vital'O
Rukinzo
FT 0 - 0
Musongati
TOP Junior
FT 0 - 2
Aigle Noir
 Canada: Canadian Premier League
Edmonton
Forge
 Canada: U Sports
Trinity Western
FT 0 - 0
Calgary
Thompson Rivers
FT 2 - 1
Alberta
McGill
FT 2 - 0
Sherbrooke
Montreal
FT 4 - 0
Concordia
UQAM
FT 4 - 1
Laval
Algoma
FT 0 - 9
Windsor
Cape Breton
Postp. ? - ?
UNB
Dalhousie
Postp. ? - ?
UPEI
Laurentian
FT 3 - 2
RMC
Nipissing
FT 3 - 2
Queens
Saint Marys
Postp. ? - ?
Memorial
StFX
Postp. ? - ?
Moncton
UNBC
FT 3 - 1
MacEwan
Victoria
FT 0 - 1
Mount Royal
Brock
FT 0 - 0
Western
McMaster
FT 2 - 1
Waterloo
Toronto
FT 0 - 0
Carleton
Toronto Metropolitan
FT 1 - 0
UOIT
York
FT 2 - 0
Guelph
UBC
FT 4 - 0
Saskatchewan
UBC Okanagan
FT 4 - 1
Lethbridge
Mount Allison
Postp. ? - ?
Acadia
 Chile: Primera B
Deportes Iquique
U. De Concepcion
Arturo Fernandez Vial
Copiapo
S. Wanderers
Recoleta
CD Santa Cruz
D. Puerto Montt
 Chile: Segunda Division
Iberia
Ind. Cauquenes
Lautaro
D. Concepcion
Limache
San Marcos de Arica
Rodelindo
Real San Joaquin
Valdivia
San Antonio Unido
 Chile: Chilean Cup
Huachipato
Nublense
U. De Chile
U. Catolica
 China: Super League
Shanghai Port
Guangzhou City
Guangzhou City
Postp. ? - ?
Hebei
Wuhan Three Towns
Postp. ? - ?
Chengdu Rongcheng
Cangzhou
Postp. ? - ?
Shanghai Shenhua
Chengdu Rongcheng
Henan Songshan Longmen
 China: Jia League
Nanjing City
Zibo Cuju
Shenyang Urban FC
Shaanxi Changan
Shijiazhuang Gongfu
Sichuan Jiuniu
 Colombia: Primera A - Clausura
Envigado
Ind. Medellin
U. Magdalena
Santa Fe
Petrolera
Junior
 Costa Rica: Primera Division - Apertura
Guadalupe
Grecia
San Carlos
Alajuelense
Zeledon
Herediano
Cartagines
AD Santos
Guanacasteca
Puntarenas FC
Saprissa
Sporting San Jose
 Costa Rica: Liga De Ascenso - Apertura
Escorpiones
Limon Black Star
Carmelita
Liberia
Puerto Golfito FC
Cofutpa
Santa Ana
Ad Aserri
Cariari Pococi
CS Uruguay
Quepos Cambute
Municipal Garabito
 Croatia: Prva Nl
Croatia Zmijavci
Orijent
 Curaçao: Promé Divishon - Winners Stage
Centro Dominguito
FT 1 - 1
Willemstad
CSD Barber
FT 2 - 1
Jong Colombia
Jong Holland
FT 1 - 3
Scherpenheuvel
 Czech Republic: Cfl - Group A
Admira Prague
Prestice
Dukla Prague B
Bohemians 1905 B
Plzen B
Pisek
Hostoun
Kraluv Dvur
 Czech Republic: Cfl - Group B
Zizkov
Velvary
Zapy
Teplice B
 Czech Republic: Msfl
Slovacko B
Kromeriz
Unicov
Uhersky Brod
Velke Mezirici
Rosice
Zlin B
Znojmo
 Czech Republic: Division A
Pribram B
FT 4 - 0
FK Komarov
Sokol Lom
FT 0 - 3
Sobeslav
 Czech Republic: Division B
Admira Prague B
FT 1 - 2
Chomutov
Louny
FT 3 - 0
Hvezda Cheb
 Czech Republic: Division C
Benatky n. Jiz.
FT 2 - 2
Turnov
Caslav
Aban. ? - ?
Brandys n. Labem
Dvur Kralove
FT 2 - 1
Liberec B
Hlinsko
FT 2 - 1
Nachod
Novy Bydzov
FT 0 - 1
Chrudim B
 Czech Republic: Division D
Sperice
FT 3 - 4
Bohunice
Stara Rise
FT 1 - 1
Jihlava B
Zdar na Sazavou
FT 1 - 2
Breclav
 Czech Republic: Division E
FK Kozlovice
FT 4 - 0
Bzenec
Sumperk
FT 0 - 2
Batov
 Czech Republic: Division F
Krnov
FT 1 - 2
Opava B
Bilovec
FT 2 - 1
Bridlicna
 Czech Republic: Jihocesky Kp
Jindrichuv Hradec
FT 2 - 2
Tyn nad Vltavou
 Czech Republic: Jihomoravsky Kp
Kunstat
FT 4 - 1
Ratiskovice
Mutenice
FT 2 - 1
Moravska Slavia
 Czech Republic: Kralovehradecky Kp
Rychnov n. Kneznou
FT 4 - 0
Trebes
Cerveny Kostelec
FT 3 - 0
Libcany
Horice
FT 6 - 0
Police nad Metuji
Slavia HK
FT 0 - 1
Tyniste n. Orl.
 Czech Republic: Liberecky Kp
Studenec
FT 4 - 4
Mimon
 Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
Bolatice
FT 2 - 4
Pusta Polom
Moravan Oldrisov
FT 6 - 3
Dolni Benesov
 Czech Republic: Olomoucky Kp
Bohunovice
FT 1 - 1
Rapotin
Konice
FT 1 - 0
Dolany
SK Lipova
FT 6 - 0
Velke Losiny
 Czech Republic: Pardubicky Kp
Hermanuv Mestec
FT 4 - 2
Litomysl
Horni Redice
FT 2 - 1
Holice
Lanskroun
FT 1 - 0
Ceska Trebova
Lazne Bohdanec
FT 4 - 0
Prelouc
SK Pardubicky
FT 2 - 0
Tremosnice
Vysoke Myto B
FT 3 - 1
Moravska Trebova
 Czech Republic: Plzensky Kp
Nyrsko
FT 2 - 0
Nepomuk
Sokol Radnice
FT 1 - 1
Myto
 Czech Republic: Prazsky Prebor
CAFC
FT 3 - 5
Predni Kopanina
Vysehrad
FT 0 - 6
Branik
 Czech Republic: Stredocesky Kp
Poricany
FT 1 - 2
Mnichovohradistsky SK
Pruhonice
FT 0 - 2
Sedlcany
Sokolec
FT 4 - 1
Horky nad Jizerou
Velim
FT 3 - 3
Spartak Pribram
 Czech Republic: Ustecky Kp
Krupka
FT 4 - 3
Nestemice
Banik Most - Sous B
FT 4 - 0
FK Jilove
Kadan
FT 2 - 1
Cernovice
 Czech Republic: Vysocina Kp
Velke Mezirici B
FT 3 - 1
Chotebor
Ledec nad Sazavou
FT 1 - 0
Okrisky
Nova Ves
FT 6 - 1
Dukovany
Slavoj Polna
FT 1 - 0
Vrchovina B
 Czech Republic: Zlinsky Kp
Borsice
FT 1 - 2
Luhacovice
Napajedla
FT 5 - 0
Francova Lhota
Nedasov
FT 0 - 2
Slusovice
Nevsova
FT 2 - 2
Osvetimany
Strani
FT 1 - 1
Stitna nad Vlari
 Czech Republic: 1. Liga Women
Plzen W
Sparta Prague W
 Denmark: 2nd Division
AB Copenhagen
B.93
 Denmark: 3rd Division
Holstebro
SfB-Oure
 Denmark: Elitedivisionen Women
Thisted FC W
Sundby W
Aarhus W
Brondby W
 Ecuador: Liga Pro - Second Stage
Ind. del Valle
Macara
Delfin
Mushuc Runa
Emelec
Dep. Cuenca
 Ecuador: Serie B
Ind. Juniors
Santo Domingo
Manta
Imbabura
EL Nacional
Buhos ULVR
 El Salvador: Primera Division - Apertura
Chalatenango
Platense Municipal
Metapan
FAS
Luis Angel Firpo
Dragon
Alianza FC
11 Deportivo
 England: League One
Plymouth
Ipswich
 England: Fa Trophy - Qualification
Grays
FT 4 - 1
Merstham
Romania
FT 2 - 3
Faversham
 England: Women’S Super League
Brighton W
Reading W
Leicester W
Aston Villa W
West Ham W
Manchester Utd W
Chelsea W
Manchester City W
Liverpool W
Everton W
 England: Women’S Championship
Sunderland W
Charlton W
Lewes W
Sheffield Utd W
London City Lionesses W
Durham W
Birmingham W
Coventry United W
Blackburn W
Crystal Palace W
Bristol City W
Southampton W
 Europe: Uefa Nations League - League A
Austria
Croatia
Denmark
France
Netherlands
Belgium
Wales
Poland
 Europe: Uefa Nations League - League C
Azerbaijan
Kazakhstan
Slovakia
Belarus
Faroe Islands
Turkey
Luxembourg
Lithuania
 Europe: Uefa Nations League - League D
Andorra
Latvia
Moldova
Liechtenstein
 Europe: Premier League (Crimea)
Alushta
Sparta-KT
FC Sevastopol
Ocean Kerch
Kyzyltash
TSK Simferopol
Rubin Yalta
FC Yalta
 Finland: Ykkonen - Championship Group
Ekenas
JaPS
 Finland: Ykkonen - Relegation Group
PK-35
PIF Pargas
 Finland: Kakkonen Group C
Narpes Kraft
Kajaanin Haka
OTP
Komeetat
Hercules
OLS Oulu
 France: Division 1 Women
Paris SG W
Fleury 91 W
 Germany: Regionalliga North
Holstein Kiel II
Emden
Phonix Lubeck
Hamburger SV II
Teutonia Ottensen
BSV Rehden
Hildesheim
Bremer
 Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
Todesfelde
Oldenburger
Neumunster
 Germany: Oberliga Hamburg
Niendorfer TSV
Sasel
Rugenbergen
Postp. ? - ?
Suderelbe
Tornesch
Paloma
TSV Buchholz 08
Hamm United
 Germany: Oberliga Bremen
Geestemunde
Aumund-Vegesack
Schwachhausen
Surheide
 Germany: Oberliga Niedersachsen
Hannoverscher SC
Lupo-Martini Wolfsburg
Heeslinger
Bersenbruck
Rotenburger
FT 0 - 0
Ramlingen-Ehlershausen
Spelle-Venhaus
Gifhorn
VfL Oldenburg
Ahlerstedt/Ottendorf
 Germany: Oberliga Westfalen
ASC 09 Dortmund
Gievenbeck
Clarholz
Ennepetal
Preussen Munster 2
Finnentrop/Bamenohl
Schermbeck 2020
FC Gutersloh
Siegen
Westfalia Rhynern
Vreden
Eintracht Rheine
Erndtebruck
Lotte
 Germany: Oberliga Hessen
Steinbach Haiger II
Baunatal
Unter-Flockenbach
Eintracht Frankfurt II
 Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG 2000 Mulheim-Karlich
Gonsenheim
 Germany: Oberliga Bayern Nord
DJK Bamberg
Cham
 Germany: Oberliga Bayern Süd
Landsberg
Garching
 Germany: Oberliga Baden-Württemberg
Grossaspach
Offenburger FV
 Germany: Oberliga Mittelrhein
Bergisch Gladbach
Hurth
FC Viktoria 08
Pesch
Glesch-Paffendorf
Wegberg-Beeck
Siegburger
Freialdenhoven
Frechen
Hennef
Fortuna Koln II
Eintracht Hohkeppel
Friesdorf
Konigsdorf
VfL Vichttal
Bonner
 Germany: Oberliga Niederrhein
Baumberg
SW Essen
Kray
Cronenberger
Schonnebeck
Kleve
Sonsbeck
FC Monheim
TVD Velbert
Hilden
Union Nettetal
Homberg
FSV Duisburg
TuRU Dusseldorf
SC St.Tonis
Meerbusch
 Germany: Bundesliga Women
Bayern Munich W
Werder Bremen W
Potsdam W
Duisburg W
Freiburg W
Eintracht Frankfurt W
SGS Essen W
Meppen W
 Germany: 2. Bundesliga Women
Bayern Munich II W
Hoffenheim II W
FC Koln II W
Wolfsburg II W
Ingolstadt W
RB Leipzig W
Jena W
Sand W
Turbine Potsdam II W
Freiburg II W
1.FC Nurnberg W
Eintracht Frankfurt II W
Andernach W
FT 0 - 0
Gutersloh W
 Greece: Greek Cup
Almyros Gaziou
FT 1 - 0
Apollo Efpaliou
Aris Voula
FT 0 - 1
Nafpaktiakos
 Guatemala: Liga Nacional - Apertura
Deportivo Achuapa
Santa Lucia
Malacateco
Guastatoya
 Hungary: Nb Iii - East
Debrecen II
Hatvan
DVTK II
Tiszaujvaros
Vasas II
Kisvarda II
BKV Elore
BVSC-Zuglo
Fuzesgyarmati SK
Bekescsaba 1912 II
Jaszberenyi
Debreceni EAC
Karcagi
Hajduszoboszloi SE
Putnok
Korosladany MSK
Senyo Carnifex
Eger SE
Tiszafuredi
Penzugyor
 Hungary: Nb Iii - Centre
Kecskemeti TE II
Majosi
Bank
Monori
ESMTK Budapest
MTK Budapest II
FC Dabas
Dunaujvaros PASE
Hodmezovasarhely FC
Honved II
Ivancsa
PTE-PEAC
Makoi
Paks II
Szekszardi
Ferencvaros II
Szolnoki MAV
Ujpest II
 Hungary: Nb Iii - West
Gyor II
Nagykanizsa
Puskas Academy II
Erdi
Zalaegerszegi II
MOL Fehervar II
Balatonfuredi
Tatabanya
Budaorsi SC
Bicskei
Csornai
Mori SE
III. Keruleti TVE
Gyirmot II
Kaposvar
Komaromi VSE
Teskand
Kelen
Zsambek
VLS Veszprem
 Hungary: Nb I Women
Haladas W
FT 0 - 3
MTK Hungaria W
 Iceland: Urvalsdeild Women
Keflavik W
IBV Vestmannaeyjar W
Selfoss W
Breidablik W
Throttur W
KR Reykjavik W
 India: Calcutta Premier Division A - Championship Group
East Bengal
FT 0 - 0
Kidderpore
Mohammedan
Aryan
 Ireland: Division 1
Bray
Waterford
 Italy: Serie A Women
Pomigliano W
Como W
Sampdoria W
Inter W
 Italy: Serie B Women
Brescia W
FT 0 - 0
Arezzo W
Cesena W
FT 2 - 0
Trento W
Chievo Verona W
FT 2 - 1
Cittadella W
Napoli W
FT 1 - 0
Apulia Trani W
Ravenna W
FT 2 - 1
Genoa W
San Marino Academy W
FT 2 - 2
Verona W
Tavagnacco W
FT 0 - 2
Lazio W
Torres W
FT 2 - 2
Ternana W
 Ivory Coast: Ligue 1
Korhogo
FT 0 - 0
Sporting Gagnoa
ES Bafing
ASEC Mimosas
 Japan: J2 League
Okayama
Vegalta Sendai
Albirex Niigata
Omiya Ardija
Blaublitz
Machida
Chiba
Kumamoto
Grulla Morioka
Kanazawa
Tokushima
Mito
Tochigi SC
Ryukyu
 Japan: J3 League
Iwaki
Gifu
Kamatamare
Toyama
Sagamihara
Vanraure
Tegevajaro Miyazaki
Imabari
Fukushima Utd
Giravanz Kitakyushu
Yamaga
YSCC
Nagano
Azul Claro Numazu
 Japan: Ybc Levain Cup - Play Offs
Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka
Urawa Reds
Cerezo Osaka
 Latvia: 1. Liga
Salaspils FK
Dinamo Riga
 Liberia: Lfa First Division
Heaven Eleven
FT 2 - 4
LPRC Oiler
Sandi
FT 0 - 2
Mighty Barrolle
 Malawi: Super League
Blue Eagles
Red Lions
Civo Utd
Moyale Barracks
Mighty Wanderers
Postp. ? - ?
Rumphi United
Sable Farming
FT 2 - 0
Rumphi United
Silver Strikers
FT 0 - 0
Karonga United
TN Stars
Ekwendeni Hammers
 Mexico: Liga De Expansion Mx - Apertura
Pumas Tabasco
Cimarrones de Sonora
Zacatecas Mineros
Atl. Morelia
Alacranes de Durango
Celaya
Cancun
Dorados de Sinaloa
Leones Negros
Atlante
 Mexico: Liga Premier Serie A - Apertura
Reboceros de La Piedad
Saltillo
Tampico Madero
Pen. 3 - 2
Uruapan
Los Cabos
Tecos FC
UA Zacatecas
Chihuahua
Catedraticos Elite
Lobos ULMX
Montaneses
Inter Playa Del Carmen
 Mexico: Liga Mx Women - Apertura
Cruz Azul W
Club Tijuana W
Atl. San Luis W
Queretaro W
 Morocco: Botola 2
Chabab Atlas Khenifra
Ittihad Khemisset
RAC Casablanca
Jeunesse Massira
Renaissance Zemamra
Raja Beni Mellal
Stade Marocain
FT 0 - 0
Chabab Benguerir
 Mozambique: Mocambola
Ferroviario Beira
FT 2 - 1
Ferroviario Maputo
Ferroviario Nampula
FT 2 - 0
Ferroviario Nacala
Matchedje Mocuba
FT 2 - 2
LD Maputo
 Netherlands: Derde Divisie
Baronie
USV Hercules
Blauw Geel
Rosmalen
DEM
UNA
Dongen
Watergraafsmeer
Gemert
ADO 20 Heemskerk
GVV Unitas
Groene Ster
OSS '20
HV & CV Quick
HSC '21
RKSV UDI
 Netherlands: Eredivisie Women
Sittard W
Feyenoord W
 New Zealand: National League Women
Eastern Suburbs W
FT 8 - 0
Central Football W
 Norway: Division 2 - Group 2
Brattvag
Ull/Kisa
Alta
Traeff
Asker
Eidsvold TF
 Norway: Division 3 - Group 1
Kjelsas 2
OS TF
Skeid 2
Grorud 2
Lyn
Stabaek 2
 Norway: Division 3 - Group 2
Hodd 2
Elverum
 Norway: Division 3 - Group 6
Bossekop
Mjondalen 2
Harstad
Lorenskog
Stromsgodset 2
Mjolner
Lillestrom 2
Senja
 Norway: Toppserien Women - Relegation Group
Tromso W
Asane W
Arna-Bjornar W
Roa W
Kolbotn W
LSK Kvinner W
 Norway: Division 1 Women - Second Stage
Aalesund W
Grand Bodo W
Grimstad W
Medkila W
Kil/Hemne W
Klepp W
Honefoss W
Ovrevoll Hosle W
 Panama: Lpf - Clausura
Alianza
Chiriqui
Herrera
Arabe Unido
Plaza Amador
Deportivo Universitario
Veraguas
Tauro
 Paraguay: Primera Division - Clausura
Olimpia Asuncion
Postp. ? - ?
Libertad Asuncion
Resistencia
Nacional Asuncion
Cerro Porteno
Tacuary
 Paraguay: Division Intermedia
Martin Ledesma
San Lorenzo
Sp. Luqueno
Colegiales
Sportivo Trinidense
2 de Mayo
 Peru: Liga 1 - Clausura
Carlos Stein
Carlos Mannucci
 Peru: Liga 2 - Clausura
Alianza Huanuco
Alfonso Ugarte
Comerciantes Unidos
Cusco
Santos
Los Chankas
Union Huaral
Pirata
 Peru: Liga Women - Play Offs
Carlos Mannucci W
FT 1 - 1
Alianza Lima W
 Poland: Division 2
Hutnik Krakow
Motor Lublin
Stezyca
Olimpia Elblag
 Poland: Iii Liga - Group Iv
Chelmianka Chelm
Sandomierz
LKS Lagow
Sokol Sieniawa
 Poland: Central Youth League
Slask W. U19
FT 2 - 1
Wisla U19
Zaglebie U19
FT 3 - 1
Korona Kielce U19
 Poland: Ekstraliga Women
Bydgoszcz W
GKS Katowice W
 Portugal: Campeonato De Portugal
SC Angrense
FT 2 - 2
Ferreiras
Alcains
FT 2 - 3
Mortagua
Brito
FT 1 - 1
Amarante
Castro Daire
FT 1 - 1
Camacha
CD Rabo Peixe
FT 0 - 0
Atletico CP
Coruchense
FT 1 - 0
Rio Maior SC
Dumiense
FT 0 - 1
Pevidem
Fabril do Barreiro
FT 2 - 1
Serpa
Gondomar
FT 3 - 2
GD Resende
Guarda Desportiva
FT 3 - 1
Rebordosa
Leca
FT 4 - 0
Machico
Loures
FT 1 - 1
1º Dezembro
Lusitania FC
FT 0 - 1
Salgueiros
Maria de Fonte
FT 0 - 0
GD Braganca
Maritimo B
FT 1 - 1
FC Alpendorada
Olhanense
FT 1 - 2
Lusitano GC
Oriental Dragon
FT 1 - 0
Juv. Evora
Pero Pinheiro
FT 1 - 0
Marinhense
Santarem
FT 3 - 0
Arronches Benfica
Sao Martinho
FT 1 - 1
Pedras Salgadas
SC Vianense
FT 1 - 1
Vilar de Perdizes
Sertanense
FT 1 - 0
Uniao Da Serra
Sintrense
FT 0 - 0
SB Castelo Branco
Vasco da Gama
FT 4 - 1
Esperanca de Lagos
Vila Mea
FT 1 - 1
Merelinense
Beira Mar
FT 1 - 1
Valadares Gaia
SC Praiense
FT 1 - 1
Imortal
 Qatar: Qsl Cup
Al Sailiya
Al Ahli Doha
Al-Sadd
Al Wakra
Qatar SC
Umm-Salal
 Réunion: Regionale 1
Marsouins
FT 2 - 2
St. Louis
Saint-Denis
FT 2 - 1
Excelsior
Sainte Rose
FT 1 - 0
Capricorne
Sainte-Suzanne
FT 1 - 1
Sainte-Marienne
Tamponnaise
FT 2 - 2
Jeanne d'Arc
Trois Bassins
FT 3 - 0
Parfin
Saint-Pierroise
FT 1 - 1
Saint-Pauloise
 Romania: Liga 3 - Seria 2
Unirea Branistea
FT 3 - 1
Dinamo Bacau
 Russia: Fnl
SKA Khabarovsk
Kuban
Veles Moscow
Kamaz
Krasnodar 2
Neftekhimik
Akron Togliatti
Ufa
Shinnik Yaroslavl
Rubin Kazan
Arsenal Tula
Ulyanovsk
Baltika
Yenisey
Volgar-Astrakhan
Alania Vladikavkaz
Dynamo Makhachkala
Rodina Moscow
 Russia: Fnl 2 - Group 1
Biolog
Chernomorets Novorossijsk
Alania 2
Maykop
Kholding
Legion Dynamo
Spartak Nalchik
SKA Rostov
Forte Taganrog
FK Chayka
Mashuk
Yessentuki
R. Volgograd
Dynamo Stavropol
 Russia: Fnl 2 - Group 4
Amkar
FK Novosibirsk
Nosta
Zenit-Izhevsk
Orenburg 2
Khimik Avgust
Tyumen
Miass
 Scotland: Challenge Cup
Cliftonville
Queen's Park
 Scotland: Swpl 1 Women
Glasgow W
Partick Thistle W
Glasgow City W
Hearts W
Spartans W
Hibernian W
Aberdeen W
Celtic W
Dundee Utd W
Hamilton W
Rangers W
Motherwell W
 Serbia: Srpska Liga - East
Car Konstantin
FT 0 - 2
Radnicki Svilajnac
SFS Borac
FT 0 - 1
Dubocica
Brzi Brod
FT 2 - 1
Timok
 Serbia: Srpska Liga - West
Buducnost Krusik
FT 3 - 2
Polet Ljubic
Real Podunavci
FT 2 - 1
Macva Bogatic
Sloga 1940
FT 3 - 0
Buducnost Arilje
Sloga Kraljevo
FT 0 - 1
FAP
Smederevo
FT 3 - 0
Mladi Radnik
Takovo
FT 3 - 1
OFK Mihajlovac
Tutin
FT 1 - 1
Borac 1926
 Slovakia: 3. Liga - East
Slavia TU Kosice
FT 0 - 1
Spisska Nova Ves
1.FK Svidnik
FT 1 - 2
Snina
Filakovo
FT 0 - 2
Bardejov
Oravske Vesele
FT 5 - 1
Kalinovo
Rimavska Sobota
FT 2 - 1
Vranov
 Slovakia: 3. Liga - West
Podkonice
FT 1 - 2
Malzenice
 Slovakia: 1. Liga Women
Myjava W
Petrzalka W
 Slovenia: 2. Snl
Grosuplje
Fuzinar
Rogaska
Beltinci
 Slovenia: 3. Snl - East
Cirkulane
FT 1 - 4
Posavje Krsko
Brezice
FT 3 - 0
Videm
 Somalia: Nation Link Telecom Championship
Heegan
FT 0 - 1
Badbaado
 South Africa: Diski Challenge
Sekhukhune U23
Maritzburg Utd U23
Swallows U23
Supersport Utd U23
Kaizer Chiefs U23
Chippa Utd. U23
 South Korea: K League 2
Daejeon
Gyeongnam
Seoul E.
Anyang
 South Korea: K3 League
Dangjin Citizen
Siheung Citizen
Hwaseong
Cheongju
Gyeongju KHNP
Paju Citizen
Gimhae
Yangju
 Spain: Laliga2
Burgos CF
Levante
Lugo
R. Oviedo
Albacete
Andorra
Eibar
Racing Santander
 Spain: Primera Rfef - Group 1
Linares
Alcorcon
Rayo Majadahonda
Ceuta
Real Madrid B
CD Badajoz
Pontevedra
Linense
Fuenlabrada
CF Talavera
Leonesa
Cordoba
 Spain: Primera Rfef - Group 2
Baleares
UD Logrones
R. Union
Alcoyano
Sabadell
Calahorra
SD Logrones
CF Intercity
Cornella
Castellon
Gimnastic
Amorebieta
Numancia
La Nucia
 Spain: Segunda Rfef - Group 1
Laredo
Polvorin
Marino de Luanco
Zamora
Palencia CA
Bergantinos
Compostela
Langreo
Burgos Promesas
Ourense CF
 Spain: Segunda Rfef - Group 2
UD Logrones B
Sestao
Alfaro
Tudelano
Tarazona
Beasain
Utebo FC
Izarra
Gernika
Racing Rioja
 Spain: Segunda Rfef - Group 3
Zaragoza B
Ebro
Ibiza Islas Pitiusas
Prat
Lleida
FT 0 - 0
Pena Deportiva
Mallorca B
Badalona Futur
Terrassa
Formentera
Olot
Valencia B
Alzira
Teruel
 Spain: Segunda Rfef - Group 4
Betis B
Sevilla FC B
Cadiz CF B
Mar Menor
UCAM Murcia
Torremolinos
Antequera
FC Cartagena SAD B
El Ejido
Granada CF B
Yeclano
Velez
Sanluqueno
Recreativo Huelva
Mancha
CD Utrera
 Spain: Segunda Rfef - Group 5
Union Adarve
Cerdanyola
Cacereno
Atl. Paso
CD Estepona
CD Coria
Diocesano
Melilla
Socuellamos
Navalcarnero
Guadalajara
Alcorcon B
Villanovense
FT 0 - 0
Leganes B
 Spain: Tercera Rfef - Group 1
Dep. Fabril
FT 2 - 1
Arosa SC
Racing Club Villalbes
FT 2 - 2
Rapido de Bouzas
Somozas
FT 2 - 0
Viveiro
CD Choco
FT 0 - 0
Silva SD
UD Ourense
FT 2 - 1
Gran Pena
Barco
FT 0 - 1
Arzua
Paiosaco
FT 0 - 3
Estradense
 Spain: Tercera Rfef - Group 2
Aviles Stadium
FT 0 - 3
Gijon B
Llanes
FT 2 - 4
Real Titanico
Llanera
FT 1 - 0
Lealtad
Union Club Ceares
FT 2 - 1
Condal
Valdesoto
FT 0 - 1
L'Entregu
CD Colunga
FT 0 - 0
Covadonga
Luarca
FT 1 - 1
Praviano
Tuilla
FT 0 - 1
Caudal Deportivo
 Spain: Tercera Rfef - Group 3
Cayon
FT 2 - 2
UD Samano
Tropezon
FT 2 - 0
Escobedo
Vimenor
FT 3 - 2
Siete Villas
 Spain: Tercera Rfef - Group 4
Leioa
FT 1 - 0
Anaitasuna FT
 Spain: Tercera Rfef - Group 5
Grama
FT 2 - 2
Montanesa
Castelldefels
FT 1 - 0
Girona B
Pobla Mafumet
FT 2 - 1
L Hospitalet
Rapitenca
FT 1 - 3
CF Badalona
UE Sants
FT 1 - 1
San Cristobal CP
UE Tona
FT 0 - 0
Vilassar de Mar
Peralada
FT 1 - 3
Sant Andreu
 Spain: Tercera Rfef - Group 6
Rayo Ibense
FT 1 - 2
Villarreal C
Roda
FT 0 - 2
Hercules B
 Spain: Tercera Rfef - Group 7
Paracuellos Antamira
FT 2 - 1
Las Rozas
RSC International
FT 0 - 1
Getafe B
AD Torrejon
FT 3 - 2
Galapagar
Canillas
FT 0 - 1
Real Aranjuez
Collado Villalba
FT 1 - 2
Trival Valderas
CD Mostoles
FT 1 - 1
Rayo Vallecano B
Pozuelo de Alarcon
FT 3 - 1
CDE Madrid
Ursaria
FT 1 - 1
RSD Alcala
 Spain: Tercera Rfef - Group 8
La Virgen
FT 0 - 0
Becerril
Mirandes B
FT 3 - 1
Unami CP
Bembibre
FT 1 - 1
Atl. Tordesillas
Real Avila
FT 4 - 3
Ponferradina B
Palencia CF
FT 1 - 2
Arandina
Almazan
FT 1 - 4
Atl. Astorga
 Spain: Tercera Rfef - Group 9
El Palo
FT 2 - 0
Jaen
Huetor Vega
FT 3 - 2
Almeria B
Malaga City
FT 1 - 2
Motril
CD Torreperogil
FT 1 - 2
Arenas Armilla
Torre del Mar
FT 3 - 0
Marbella
Torredonjimeno
FT 2 - 3
Malaga B
 Spain: Tercera Rfef - Group 10
Ayamonte
FT 2 - 0
Bollullos
Rota
FT 1 - 0
Cartaya
Sevilla FC C
FT 1 - 0
Conil
Ciudad de Lucena
FT 2 - 1
Xerez CD
 Spain: Tercera Rfef - Group 11
Portmany
FT 0 - 2
Poblense
Sant Jordi
FT 1 - 1
Soller
Inter Manacor
FT 2 - 0
Binissalem
Platges de Calvia
FT 1 - 2
Santanyi
 Spain: Tercera Rfef - Group 12
Tenerife B
Postp. ? - ?
Lanzarote
CD Marino
Postp. ? - ?
Mensajero
La Cuadra
Postp. ? - ?
Ibarra
 Spain: Tercera Rfef - Group 13
Real Murcia B
FT 2 - 4
Racing Murcia
La Union
FT 3 - 0
Alcantarilla
Deportiva Minera
FT 2 - 0
Caravaca
Aguilas FC
FT 1 - 0
EG El Palmar CF
CAP Ciudad de Murcia
FT 1 - 2
UCAM Murcia B
Ciudad Cieza
FT 1 - 1
Molinense
 Spain: Tercera Rfef - Group 14
Azuaga
FT 2 - 0
Don Alvaro
Olivenza
FT 1 - 1
Moralo
La Estrella
FT 0 - 1
Arroyo
UP Plasencia
FT 1 - 2
CD Calamonte
Montehermoso
FT 1 - 1
Fuente de Cantos
Villafranca
FT 1 - 4
Jerez CF
 Spain: Tercera Rfef - Group 15
Subiza
FT 4 - 1
Txantrea
CD Cantolagua
FT 1 - 3
Beti Onak
Azkoyen
FT 0 - 0
Burlades
 Spain: Tercera Rfef - Group 16
Varea
FT 1 - 0
Haro Deportivo
Calahorra B
FT 0 - 2
Anguiano
Vianes
FT 1 - 2
Berceo
Naxara
FT 1 - 0
Agoncillo
Oyonesa
FT 2 - 1
River Ebro
 Spain: Tercera Rfef - Group 17
Cuarte
FT 2 - 1
Binefar
Almudevar
FT 1 - 0
Caspe
Atletico Monzon
Postp. ? - ?
CF Illueca
Calamocha
FT 2 - 1
Barbastro
La Almunia
FT 3 - 4
Huesca B
Tamarite
FT 4 - 0
Carinena
Utrillas
FT 1 - 1
Robres
Epila
FT 3 - 1
Ejea
 Spain: Tercera Rfef - Group 18
Azuqueca
FT 1 - 1
Torrijos
CF Talavera B
FT 1 - 1
Conquense
Quintanar
FT 3 - 1
Marchamalo
Tomelloso
FT 0 - 2
Illescas
Villarrobledo
FT 1 - 3
Puertollano C.F.
 Sweden: Division 1 - Norra
Pitea
Orebro Syr.
Sollentuna
Vasalund
Team TG FF
Motala
Gefle
Karlstad
Stockholm Internazionale
Umea FC
 Sweden: Division 1 - Södra
Ljungskile
Falkenberg
 Sweden: Division 2 - Norra Svealand
Gute
FT 1 - 1
Uppsala
IFK Stocksund
FT 2 - 2
Osteraker IFK
Jarfalla
FT 6 - 0
Kvarnsveden
 Sweden: Division 2 - Västra Götaland
Onsala
FT 3 - 1
Assyriska BK
 Sweden: Division 2 - Södra Götaland
Karlskrona
FT 5 - 2
Hogsby
Osterlen FF
FT 1 - 2
Rosengard
Kristianstad
FT 1 - 4
Asarum
 Sweden: Division 2 - Södra Svealand
Smedby
FT 3 - 1
Sleipner
Trosa-Vagnharads
FT 1 - 3
United Nordic
Varmbols
FT 1 - 2
IFK Eskilstuna
 Sweden: Division 2 - Norra Götaland
Gauthiod
FT 5 - 2
Nordvarmland
Yxhults IK
FT 0 - 1
Vanersborgs FK
 Sweden: Allsvenskan Women
Kalmar W
Pitea W
AIK W
Eskilstuna United W
Umea W
Orebro W
 Sweden: Elitettan Women
Bromolla W
Alvsjo W
Sundsvall W
Lidkoping W
Norrkoping W
Team TG FF W
Vaxjo DFF W
Ravasens IK W
 Switzerland: 1.Liga Classic Group 1
Servette U21
FT 2 - 2
Monthey
 Switzerland: Super League Women
Zurich W
Basel W
 Turkey: 2. Lig White Group
Bayburt
Arnavutkoy Bl.
Sivas Belediyespor
Afjet Afyonspor
24 Erzincanspor
Menemenspor
Amedspor
Bursaspor
Corum
Batman Petrolspor
Tarsus
Sanliurfaspor
 Turkey: 2. Lig Red Group
Adiyaman FK
Diyarbekirspor
Pazarspor
Kastamonuspor
Trabzon FK
Karacabey Belediyespor
Zonguldak
Iskenderunspor
Kirklarelispor
Vanspor FK
Sariyer
Serik Belediyespor
1928 Bucaspor
FT 0 - 0
Kirsehir Belediyespor
Fethiyespor
Etimesgut
 Ukraine: Premier League
Minaj
Lviv
 Ukraine: Persha Liga
FC Chernihiv
LNZ Cherkasy
Zhytomyr
Bukovyna
 Ukraine: Druha Liga
VAST Mykolaiv
Nyva Vinnytsya
 Ukraine: Championship Women
Dyn. Kyiv W
Ladomir W
 United Arab Emirates: Division 1
Al Jazira Hamra
Al Arabi
Al-Taawon
Al Thaid
Dibba Al Hisn
Fursan Hispania
Emirates Club
Hatta
 Uruguay: Primera Division - Clausura
Rentistas
Plaza Colonia
Nacional
Cerro Largo
Cerrito
Defensor Sp.
 Uruguay: Segunda Division
CA Cerro
Atenas
Central Esp.
Progreso
Juventud
Uruguay Montevideo
Miramar
Rampla Juniors
Sud America
La Luz
Villa Espanola
Racing Montevideo
 USA: Mls
San Jose Earthquakes
Los Angeles Galaxy
 USA: Usl Championship
Miami FC
Monterey Bay
Pittsburgh
Orange County SC
Detroit
FC Tulsa
Colorado Springs
Oakland Roots
San Antonio
Sacramento Republic
Las Vegas Lights
San Diego Loyal
Indy Eleven
Loudoun
 USA: Mls Next Pro - Play Offs
Toronto FC II
Philadelphia Union II
St. Louis City 2
North Texas
 USA: Usl League One
Charlotte Independ.
North Carolina
Forward Madison
Tormenta
Northern Colorado
Greenville
Tucson
Chattanooga Red Wolves
 USA: Nisa
Chattanooga
Flower City
Albion San Diego
Syracuse Pulse
LA Force
California Utd.
Michigan Stars
Maryland Bobcats
 USA: Nwsl Women
North Carolina Courage W
Gotham W
Houston Dash W
Reign W
Portland Thorns W
Chicago W
Kansas City Current W
Washington Spirit W
Orlando Pride W
San Diego Wave W
Angel City W
Racing Louisville W
 World: Friendly International
Mexico U20
USA U20
Martinique
FT 1 - 1
Guinea Bissau
Colombia
Guatemala
Peru
Mexico
Paraguay U20
Peru U20
New Zealand
Australia
Czech Republic U18
USA U18
Finland U18
Slovakia U18
Malta U19
Croatia U19
Mexico U17
Uzbekistan U17
Mexico U18
Germany U18
Romania U17
FT 1 - 3
Czech Republic U17
Vlasim
FT 2 - 2
Czech Republic U20
Scotland U21
Northern Ireland U21
France U18
Poland U18
Norway U17
England U17
Poland U17
Portugal U17
Croatia U20
Albania U20
Niger
Liberia
Scotland U18
Estonia U18
 World: Club Friendly
FC Minsk
FT 5 - 0
Osipovichi
Konyaspor
Adanaspor AS
Verona
FT 2 - 0
Koper
CSKA Sofia
Septemvri Sofia
Levski Karlovo
Levski Sofia
Sloga Doboj
Tuzla City
Urania Baska Voda
Hajduk Split
O. Volos
FT 3 - 1
Digenis Neochori
PAOK
Panserraikos
Guineueta
Granollers
Guadalajara Chivas
Club America
 World: Kings Cup (Thailand)
Thailand
Trinidad & Tobago
Malaysia
Pen. 0 - 1
Tajikistan
 Zimbabwe: Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs
Manica
Dynamos
Ngezi Platinum
Triangle
Herentals

powered by Todaylivescore.com


Back to Top