czechia flag

Czechia Soccer

Soccer Live Scores & Results from Czechia


 Czech Republic: 1. Liga
Sparta Prague
FT 4 - 1
Mlada Boleslav
Brno
FT 1 - 3
Plzen
Ceske Budejovice
FT 0 - 2
Liberec
Hradec Kralove
FT 0 - 2
Bohemians
FK Pardubice
FT 0 - 2
Slavia Prague
Jablonec
FT 2 - 2
Zlin
Slovacko
FT 0 - 0
Sigma Olomouc
Teplice
FT 0 - 5
Ostrava
Zlin
FT 1 - 1
Ostrava
Liberec
FT 1 - 1
FK Pardubice
Mlada Boleslav
FT 0 - 0
Brno
Slavia Prague
FT 5 - 1
Jablonec
Sigma Olomouc
FT 1 - 1
Sparta Prague
Bohemians
FT 2 - 0
Teplice
Plzen
FT 1 - 2
Hradec Kralove
Slovacko
FT 1 - 0
Ceske Budejovice
Zlin
FT 0 - 4
Slavia Prague
Brno
FT 2 - 3
Sigma Olomouc
FK Pardubice
FT 1 - 1
Plzen
Hradec Kralove
FT 1 - 2
Slovacko
 Czech Republic: 1. Liga - Relegation
Bohemians
FT 2 - 0
Opava
Vlasim
FT 2 - 2
Teplice
Opava
FT 0 - 1
Bohemians
Teplice
FT 3 - 0
Vlasim
 Czech Republic: 1. Liga - Championship Group
Plzen
FT 1 - 0
Ostrava
Slavia Prague
FT 1 - 2
Sparta Prague
Slovacko
FT 3 - 0
Hradec Kralove
 Czech Republic: 1. Liga - Relegation Group
Bohemians
FT 4 - 0
Karvina
Teplice
FT 0 - 2
FK Pardubice
Zlin
FT 1 - 1
Jablonec
 Czech Republic: 1. Liga - 7th-10th Places
Mlada Boleslav
FT 2 - 2
Sigma Olomouc
 Czech Republic: 1. Liga - Championship Group
Hradec Kralove
FT 0 - 2
Plzen
Ostrava
FT 1 - 1
Slavia Prague
Sparta Prague
FT 1 - 2
Slovacko
 Czech Republic: 1. Liga - Relegation Group
FK Pardubice
FT 1 - 1
Zlin
Jablonec
FT 1 - 1
Bohemians
Karvina
FT 2 - 2
Teplice
 Czech Republic: 1. Liga - Championship Group
Slavia Prague
FT 3 - 0
Slovacko
Plzen
FT 3 - 0
Sparta Prague
Ostrava
FT 3 - 1
Hradec Kralove
 Czech Republic: 1. Liga - Relegation Group
FK Pardubice
FT 2 - 0
Karvina
Teplice
FT 0 - 1
Jablonec
Zlin
FT 1 - 4
Bohemians
 Czech Republic: 1. Liga - 7th-10th Places
Sigma Olomouc
FT 1 - 2
Mlada Boleslav
 Czech Republic: 1. Liga - Championship Group
Slavia Prague
FT 1 - 1
Plzen
 Czech Republic: 1. Liga - Relegation Group
Bohemians
FT 0 - 1
FK Pardubice
Jablonec
FT 2 - 0
Karvina
Zlin
FT 3 - 0
Teplice
 Czech Republic: 1. Liga - Championship Group
Sparta Prague
FT 1 - 1
Hradec Kralove
Slovacko
FT 3 - 1
Ostrava
Hradec Kralove
FT 4 - 3
Slavia Prague
 Czech Republic: 1. Liga - 7th-10th Places
Liberec
FT 0 - 2
Sigma Olomouc
Mlada Boleslav
FT 1 - 0
Ceske Budejovice
 Czech Republic: 1. Liga - 7th-10th Places
Ceske Budejovice
FT 2 - 3
Mlada Boleslav
Sigma Olomouc
FT 1 - 0
Liberec
 Czech Republic: 1. Liga - Championship Group
Plzen
FT 3 - 1
Slovacko
Sparta Prague
FT 3 - 1
Ostrava
 Czech Republic: 1. Liga - Relegation Group
Jablonec
FT 0 - 1
FK Pardubice
Karvina
FT 1 - 1
Zlin
Teplice
FT 2 - 2
Bohemians
 Czech Republic: Division 2
Varnsdorf
FT 2 - 0
Lisen
Vlasim
FT 2 - 1
Karvina
Slavia Prague B
FT 2 - 2
Taborsko
Dukla Prague
FT 1 - 1
Opava
Trinec
FT 2 - 2
Prostejov
Vyskov
FT 3 - 1
Sparta Prague B
Sigma Olomouc B
FT 1 - 2
Jihlava
Pribram
FT 1 - 1
Chrudim
Taborsko
FT 2 - 0
Sigma Olomouc B
Sparta Prague B
FT 0 - 3
Pribram
Lisen
FT 0 - 0
Slavia Prague B
Prostejov
FT 4 - 2
Dukla Prague
Chrudim
FT 0 - 2
Vlasim
Jihlava
FT 0 - 3
Vyskov
Opava
FT 0 - 0
Trinec
Karvina
FT 1 - 0
Varnsdorf
Varnsdorf
FT 2 - 2
Chrudim
Vlasim
FT 2 - 2
Taborsko
Dukla Prague
FT 1 - 2
Sparta Prague B
Slavia Prague B
FT 4 - 2
Karvina
 Czech Republic: Cfl - Group A
Dukla Prague B
FT 0 - 1
Sokolov
Bohemians 1905 B
FT 1 - 1
Prestice
Karlovy Vary
FT 3 - 2
Plzen B
Domazlice
FT 1 - 1
Admira Prague
Hostoun
FT 0 - 0
Vltavin
Kraluv Dvur
FT 2 - 0
Ceske Budejovice B
Motorlet Prague
FT 2 - 2
Zbuzany
Pisek
FT 1 - 0
Povltavska FA
Povltavska FA
FT 1 - 0
Kraluv Dvur
Plzen B
FT 3 - 1
Dukla Prague B
Admira Prague
FT 1 - 2
Hostoun
Prestice
FT 3 - 1
Karlovy Vary
Ceske Budejovice B
FT 1 - 1
Motorlet Prague
Sokolov
FT 0 - 1
Domazlice
Vltavin
FT 3 - 0
Pisek
Zbuzany
FT 1 - 2
Bohemians 1905 B
Hostoun
FT 3 - 1
Sokolov
Bohemians 1905 B
FT 1 - 0
Ceske Budejovice B
Karlovy Vary
FT 2 - 1
Zbuzany
Prestice
FT 1 - 1
Plzen B
 Czech Republic: Cfl - Group B
Zizkov
FT 1 - 0
Zapy
Zizkov
FT 4 - 1
Jablonec B
Banik Most - Sous
FT 3 - 2
Teplice B
Brozany
FT 2 - 0
Benesov
Usti nad Labem
FT 0 - 1
Zapy
Velvary
FT 6 - 0
Hradec Kralove B
Pardubice B
FT 0 - 2
Zivanice
Chlumec nad Cidlinou
FT 2 - 0
Kolin
Mlada Boleslav B
FT 3 - 2
Prepere
Teplice B
FT 1 - 2
Chlumec nad Cidlinou
Hradec Kralove B
FT 2 - 1
Brozany
Zivanice
FT 1 - 2
Usti nad Labem
Kolin
FT 1 - 0
Pardubice B
Prepere
FT 0 - 1
Velvary
Benesov
FT 2 - 1
Banik Most - Sous
Jablonec B
FT 0 - 1
Mlada Boleslav B
Brozany
FT 4 - 1
Prepere
Chlumec nad Cidlinou
FT 0 - 0
Benesov
Mlada Boleslav B
FT 0 - 0
Zapy
Zizkov
FT 2 - 0
Zivanice
 Czech Republic: Cfl Play Offs
Zapy
FT 2 - 3
Slavia Prague B
Slavia Prague B
FT 2 - 1
Zapy
 Czech Republic: Msfl
Hlucin
FT 0 - 2
Slovacko B
Ostrava B
FT 3 - 2
Znojmo
Vrchovina
FT 2 - 1
Zlin B
Blansko
FT 4 - 0
Vitkovice
FK Frydek-Mistek
FT 2 - 2
Velke Mezirici
Frydlant n. O.
FT 0 - 4
Hodonin
Unicov
FT 2 - 2
Kromeriz
SK Hranice
FT 3 - 0
Kvitkovice
Uhersky Brod
FT 1 - 1
Rosice
Kvitkovice
FT 2 - 2
Vrchovina
Velke Mezirici
FT 3 - 2
SK Hranice
Znojmo
FT 1 - 2
Blansko
Frydlant n. O.
FT 1 - 1
Slovacko B
Hodonin
FT 5 - 1
Ostrava B
Kromeriz
FT 3 - 2
FK Frydek-Mistek
Vitkovice
FT 1 - 3
Uhersky Brod
Zlin B
FT 2 - 3
Hlucin
Rosice
FT 0 - 2
Unicov
Slovacko B
FT 1 - 1
Zlin B
Unicov
FT 5 - 1
Vitkovice
 Czech Republic: Mol Cup
Ceske Budejovice
FT 2 - 0
Hradec Kralove
Liberec
FT 4 - 1
Sigma Olomouc
Bohemians
FT 3 - 0
Hlucin
Ostrava
FT 2 - 3
Sparta Prague
Karvina
FT 0 - 2
Slavia Prague
Slovacko
FT 1 - 0
Mlada Boleslav
Teplice
AET 2 - 3
Brno
Zlin
FT 0 - 1
Vyskov
Zlin
FT 2 - 0
Jihlava
FK Frydek-Mistek
FT 0 - 6
Liberec
Dukla Prague
FT 0 - 4
Slavia Prague
Bohemians
FT 2 - 1
Trinec
Ceske Budejovice
FT 3 - 1
Vlasim
Slovacko
FT 6 - 0
Varnsdorf
Domazlice
FT 1 - 6
Sparta Prague
Hlucin
FT 3 - 2
Plzen
Mlada Boleslav
FT 4 - 0
Prostejov
Taborsko
FT 1 - 2
Brno
Velvary
FT 0 - 2
Ostrava
Zapy
FT 1 - 3
Sigma Olomouc
 Czech Republic: Division A
Doubravka
FT 0 - 0
Domazlice B
Horni Briza
FT 0 - 2
Tochovice
Katovice
FT 0 - 0
Horovice
Sobeslav
FT 4 - 2
Marianske Lazne
Sokol Lom
FT 7 - 0
Cesky Krumlov
FK Komarov
FT 3 - 1
Rokycany
Aritma Prague
FT 0 - 2
Klatovy
Petrin Plzen
FT 3 - 1
Pribram B
Tochovice
FT 3 - 0
Sokol Lom
Domazlice B
FT 4 - 1
Katovice
Pribram B
FT 2 - 0
Aritma Prague
Horovice
FT 0 - 4
Petrin Plzen
Klatovy
FT 4 - 1
Horni Briza
Rokycany
FT 0 - 1
Sobeslav
Cesky Krumlov
FT 3 - 1
FK Komarov
Marianske Lazne
FT 1 - 2
Doubravka
Sokol Lom
FT 6 - 1
Klatovy
Doubravka
FT 4 - 0
Rokycany
Horovice
FT 5 - 0
Pribram B
Katovice
FT 5 - 1
Marianske Lazne
 Czech Republic: Division B
Meteor Prague
FT 1 - 1
Chomutov
Hvezda Cheb
FT 0 - 1
SK Kladno
Cesky Brod
FT 2 - 1
FK Ceska Lipa
Slany
FT 2 - 0
Kosmonosy
Libis
FT 2 - 2
Louny
Neratovice
FT 1 - 0
Admira Prague B
Steti
FT 5 - 0
Olympie Brezova
Ujezd Prague
FT 2 - 0
Vilemov
Chomutov
FT 2 - 1
Libis
Admira Prague B
FT 0 - 3
Steti
Louny
FT 1 - 1
Ujezd Prague
Vilemov
FT 2 - 7
Neratovice
Kosmonosy
FT 2 - 1
Cesky Brod
FK Ceska Lipa
FT 5 - 2
Meteor Prague
Olympie Brezova
FT 1 - 0
Hvezda Cheb
SK Kladno
FT 2 - 2
Slany
Meteor Prague
FT 2 - 2
Kosmonosy
Hvezda Cheb
FT 3 - 1
Admira Prague B
Slany
FT 1 - 2
Olympie Brezova
Steti
FT 1 - 1
Vilemov
 Czech Republic: Division C
Caslav
FT 1 - 2
Usti nad Orlici
Liberec B
FT 2 - 2
Dobrovice
Letohrad
FT 1 - 4
Hlinsko
Novy Bydzov
FT 4 - 0
Dvur Kralove
Trutnov
FT 1 - 2
Benatky n. Jiz.
Vysoke Myto
FT 0 - 3
Velke Hamry
Brandys n. Labem
FT 4 - 2
Turnov
Chrudim B
FT 2 - 0
Nachod
Benatky n. Jiz.
FT 2 - 0
Brandys n. Labem
Hlinsko
FT 5 - 0
Caslav
Turnov
FT 3 - 2
Vysoke Myto
Dobrovice
FT 1 - 0
Novy Bydzov
Dvur Kralove
FT 0 - 5
Letohrad
Nachod
FT 1 - 1
Liberec B
Usti nad Orlici
FT 1 - 3
Trutnov
Velke Hamry
FT 6 - 2
Chrudim B
Caslav
FT 1 - 1
Dvur Kralove
Liberec B
FT 2 - 1
Velke Hamry
Letohrad
FT 3 - 3
Novy Bydzov
Trutnov
FT 3 - 0
Hlinsko
 Czech Republic: Division D
Jihlava B
FT 2 - 0
Sperice
Havlickuv Brod
FT 0 - 4
Bohunice
Humpolec
FT 4 - 4
Zdirec n. D.
Lanzhot
FT 1 - 2
Tasovice
Breclav
FT 1 - 0
Stara Rise
Bystrice n. Pern.
FT 2 - 3
Zdar na Sazavou
Start Brno
FT 6 - 1
Velka Bites
Sperice
FT 1 - 0
Humpolec
Stara Rise
FT 2 - 1
Start Brno
Tasovice
FT 0 - 0
Havlickuv Brod
Zdar na Sazavou
FT 4 - 1
Jihlava B
Velka Bites
FT 3 - 1
Bystrice n. Pern.
Zdirec n. D.
FT 1 - 1
Lanzhot
Bohunice
FT 1 - 0
Breclav
Start Brno
FT 2 - 0
Tasovice
Lanzhot
FT 4 - 0
Sperice
Jihlava B
FT 3 - 0
Velka Bites
Bystrice n. Pern.
FT 3 - 7
Start Brno
Havlickuv Brod
FT 0 - 0
Zdirec n. D.
Humpolec
FT 0 - 2
Zdar na Sazavou
 Czech Republic: Division E
Batov
FT 4 - 4
Vsechovice
Bzenec
FT 1 - 1
Skastice
Slavicin
FT 1 - 0
Holesov
FK Kozlovice
FT 2 - 1
Skastice
Brno B
FT 0 - 0
Sumperk
Bzenec
FT 1 - 4
Holesov
Prerov
FT 3 - 2
Vsechovice
Vsetin
FT 0 - 0
Sternberk
Slavicin
FT 2 - 1
Batov
Nove Sady
FT 5 - 1
HFK Olomouc
Sumperk
FT 6 - 2
Bzenec
Vsechovice
FT 1 - 2
Slavicin
HFK Olomouc
FT 1 - 0
Vsetin
Holesov
FT 0 - 0
Prerov
Skastice
FT 5 - 1
Brno B
Sternberk
FT 0 - 1
FK Kozlovice
Batov
FT 3 - 2
Nove Sady
FK Kozlovice
FT 3 - 0
Vsetin
Brno B
FT 4 - 2
Sternberk
Prerov
FT 5 - 0
Sumperk
 Czech Republic: Division F
Frenstat p. R.
FT 1 - 2
Polanka nad Odrou
Bohumin
FT 3 - 3
Karvina B
Polanka nad Odrou
FT 1 - 0
Bridlicna
Bruntal
FT 2 - 1
Bilovec
Hlubina
FT 0 - 1
Opava B
Novy Jicin
FT 5 - 1
Frenstat p. R.
Valasske Mezirici
FT 2 - 2
Rymarov
Havirov
FT 0 - 2
Krnov
Bilovec
FT 2 - 2
Havirov
Frenstat p. R.
FT 3 - 1
Valasske Mezirici
Krnov
FT 1 - 1
Hlubina
Karvina B
FT 0 - 3
Novy Jicin
Bridlicna
FT 1 - 4
Bohumin
Rymarov
FT 2 - 2
Bruntal
Opava B
FT 2 - 0
Polanka nad Odrou
Bohumin
FT 2 - 0
Opava B
Bruntal
FT 1 - 1
Frenstat p. R.
Havirov
FT 1 - 1
Rymarov
Bridlicna
FT 0 - 2
Karvina B
Polanka nad Odrou
FT 1 - 1
Krnov
 Czech Republic: Jihocesky Kp
Trebon
FT 5 - 0
Strakonice
Prachatice
FT 0 - 2
Milevsko
TJ Osek
FT 5 - 5
Drazice
Trhove Sviny
FT 1 - 2
Olesnik
Tyn nad Vltavou
FT 2 - 3
Taborsko B
FC Semice
FT 0 - 5
Protivin
Jindrichuv Hradec
FT 6 - 1
Jankov
Hluboka nad Vltavou
FT 3 - 0
Rudolfov
Jankov
FT 1 - 3
Trhove Sviny
Milevsko
FT 3 - 3
Hluboka nad Vltavou
Drazice
FT 3 - 2
Prachatice
Olesnik
FT 4 - 0
FC Semice
Protivin
FT 1 - 3
TJ Osek
Rudolfov
FT 2 - 1
Tyn nad Vltavou
Strakonice
FT 3 - 6
Jindrichuv Hradec
Taborsko B
FT 1 - 1
Trebon
Trebon
FT 4 - 0
Rudolfov
Prachatice
FT 2 - 3
Protivin
Trhove Sviny
FT 2 - 5
Jindrichuv Hradec
Tyn nad Vltavou
FT 3 - 2
Milevsko
 Czech Republic: Jihomoravsky Kp
Sparta Brno
FT 4 - 0
Svratka Brno
Bosonohy
FT 0 - 1
SK Krumvir
Bystrc
FT 0 - 0
Mutenice
Ivancice
FT 3 - 2
Ratiskovice
Lednice
FT 1 - 1
Kunstat
Moravska Slavia
FT 1 - 3
Kurim
Sparta Brno
FT 0 - 1
Rajecko
Lisen B
FT 5 - 1
Rousinov
Boskovice
FT 4 - 0
Svratka Brno
Mutenice
FT 1 - 0
Kurim
Rajecko
FT 2 - 3
Ivancice
Bosonohy
FT 1 - 3
Sparta Brno
Kunstat
FT 2 - 2
Lisen B
Moravska Slavia
FT 0 - 1
SK Krumvir
Ratiskovice
FT 1 - 2
Lednice
Rousinov
FT 6 - 0
Svratka Brno
Boskovice
FT 3 - 3
Bystrc
Bosonohy
FT 0 - 3
Kurim
Lisen B
FT 3 - 0
Mutenice
Svratka Brno
FT 3 - 1
Bystrc
 Czech Republic: Karlovarsky Kp
Hroznetin
FT 2 - 0
Vintirov
Karlovy Vary B
FT 0 - 3
Ostrov
Hroznetin
FT 4 - 1
Chodov
Kralovske Porici
FT 1 - 4
Loko K. Vary
Nova Role
FT 1 - 3
KV Dvory
Union Nove Sedlo
FT 0 - 2
Lomnice
Vintirov
FT 5 - 2
Nejdek
Touzim
FT 5 - 2
Citice
Loko K. Vary
FT 1 - 0
Hroznetin
Chodov
FT 7 - 0
Karlovy Vary B
Citice
FT 4 - 4
Kralovske Porici
Lomnice
FT 3 - 5
Touzim
Nova Role
FT 5 - 3
Nejdek
Ostrov
FT 7 - 2
Vintirov
KV Dvory
FT 7 - 0
Union Nove Sedlo
Touzim
FT 1 - 4
KV Dvory
Chodov
FT 1 - 5
Ostrov
Kralovske Porici
FT 2 - 3
Lomnice
Nova Role
FT 0 - 8
Vintirov
Union Nove Sedlo
FT 2 - 1
Nejdek
 Czech Republic: Kralovehradecky Kp
Horice
Pen. 2 - 3
Cerveny Kostelec
Police nad Metuji
FT 3 - 1
Trebes
Tyniste n. Orl.
FT 0 - 5
Chlumec nad Cidlinou B
Jaromer
FT 4 - 2
Dobruska
Slavia HK
FT 1 - 1
Rychnov n. Kneznou
Solnice
FT 3 - 2
Libcany
Vrchlabi
FT 4 - 1
Kostelec n. O.
Vysoka n. Labem
FT 3 - 0
Jicin
Cerveny Kostelec
FT 1 - 2
Slavia HK
Rychnov n. Kneznou
FT 2 - 1
Vrchlabi
Chlumec nad Cidlinou B
FT 0 - 1
Police nad Metuji
Dobruska
FT 6 - 1
Horice
Jicin
FT 1 - 0
Jaromer
Kostelec n. O.
FT 0 - 5
Tyniste n. Orl.
Libcany
FT 2 - 1
Vysoka n. Labem
Trebes
Pen. 3 - 2
Solnice
Horice
FT 3 - 2
Jaromer
Police nad Metuji
FT 8 - 0
Kostelec n. O.
Solnice
FT 1 - 0
Chlumec nad Cidlinou B
Vrchlabi
FT 0 - 4
Cerveny Kostelec
 Czech Republic: Liberecky Kp
Skalice u C.Lipy
FT 5 - 0
FC Pencin
Velke Hamry B
FT 7 - 2
Frydlant
Velke Hamry B
FT 3 - 0
Rovensko p. Tr.
Hradek nad Nisou
FT 1 - 1
FC Pencin
Mimon
FT 0 - 5
Sedmihorky
Visnova
FT 2 - 2
Novy Bor
Zelezny Brod
FT 2 - 5
Skalice u C.Lipy
Frydlant
FT 0 - 0
Straz p. Ralskem
Visnova
FT 3 - 0
Sedmihorky
Skalice u C.Lipy
FT 3 - 1
Studenec
Hradek nad Nisou
FT 2 - 1
Rovensko p. Tr.
Mimon
FT 2 - 4
FC Pencin
Zelezny Brod
FT 1 - 1
Straz p. Ralskem
Velke Hamry B
FT 7 - 0
Lomnice nad Popelkou
Frydlant
FT 2 - 3
Novy Bor
Studenec
FT 1 - 10
Velke Hamry B
Lomnice nad Popelkou
FT 3 - 1
Hradek nad Nisou
Novy Bor
FT 5 - 2
Zelezny Brod
Rovensko p. Tr.
FT 3 - 4
Mimon
Sedmihorky
FT 5 - 1
Frydlant
 Czech Republic: Moravskoslezsky Kp
Brusperk
FT 1 - 2
Orlova
Bolatice
FT 1 - 5
Petrvald na Morave
Brusperk
FT 2 - 0
Vresina
Haj ve Slezsku
FT 2 - 3
Moravan Oldrisov
Hermanice
FT 2 - 0
Dolni Benesov
Koberice
FT 0 - 3
Vratimov
Orlova
FT 1 - 2
Cesky Tesin
Pusta Polom
FT 1 - 2
Dolni Datyne
Repiste
FT 3 - 0
Jakubcovice
Moravan Oldrisov
FT 3 - 0
Koberice
Dolni Benesov
FT 1 - 4
Pusta Polom
Dolni Datyne
FT 3 - 1
Vresina
Jakubcovice
FT 4 - 6
Haj ve Slezsku
Orlova
FT 6 - 0
Bolatice
Petrvald na Morave
FT 0 - 0
Hermanice
Cesky Tesin
FT 3 - 0
Repiste
Vratimov
FT 2 - 0
Brusperk
Bolatice
FT 0 - 3
Repiste
Koberice
FT 1 - 3
Petrvald na Morave
Vresina
FT 2 - 5
Vratimov
 Czech Republic: Olomoucky Kp
Bohunovice
FT 2 - 1
Konice
SK Lipova
FT 0 - 1
Jesenik
Kostelec na Hane
FT 3 - 0
Zelatovice
Litovel
FT 0 - 0
Mohelnice
Lutin
FT 3 - 0
Dolany
Rapotin
FT 0 - 4
Cechovice
Velke Losiny
FT 1 - 1
Medlov
Zabreh
FT 2 - 4
Brodek u Prerova
Bohunovice
FT 0 - 2
Kostelec na Hane
Brodek u Prerova
FT 2 - 0
Lutin
Cechovice
FT 3 - 4
Velke Losiny
Konice
FT 3 - 1
SK Lipova
Jesenik
FT 4 - 2
Rapotin
Medlov
FT 4 - 2
Dolany
Mohelnice
FT 3 - 4
Zabreh
Zelatovice
FT 3 - 0
Litovel
Dolany
FT 0 - 0
Brodek u Prerova
Medlov
FT 1 - 1
Bohunovice
Velke Losiny
FT 5 - 4
Mohelnice
Zabreh
FT 2 - 3
Jesenik
 Czech Republic: Pardubicky Kp
SK Pardubicky
FT 0 - 2
Lanskroun
Lazne Bohdanec
FT 2 - 2
Holice
Litomysl
FT 3 - 1
Chocen
Lanskroun
FT 1 - 0
Hermanuv Mestec
Lazne Bohdanec
FT 2 - 2
Horni Redice
Moravany
FT 3 - 1
Chocen
SK Pardubicky
FT 3 - 1
Prelouc
Svitavy
FT 2 - 0
Ceska Trebova
Tremosnice
FT 1 - 4
Holice
Vysoke Myto B
FT 6 - 5
Libisany
Moravska Trebova
FT 0 - 3
Litomysl
Chocen
FT 1 - 4
Lanskroun
Hermanuv Mestec
FT 0 - 2
Horni Redice
Svitavy
FT 2 - 0
Lazne Bohdanec
Ceska Trebova
FT 5 - 0
Tremosnice
Holice
FT 6 - 0
Moravska Trebova
Libisany
FT 2 - 3
SK Pardubicky
Litomysl
FT 2 - 0
Vysoke Myto B
Prelouc
FT 0 - 4
Moravany
Moravany
FT 1 - 5
Libisany
 Czech Republic: Plzensky Kp
Myto
FT 2 - 1
Holysov
Sokol Radnice
FT 0 - 0
Nyrsko
Stankov
FT 1 - 4
Nepomuk
Plzen-Cernice
FT 4 - 4
Tlumacov
Stribro
FT 2 - 1
Rapid Plzen
Vejprnice
FT 1 - 1
Chotikov
Zruc
FT 0 - 0
Tachov
Petrin Plzen B
FT 5 - 1
Sokol Lhota
Holysov
FT 3 - 1
Stankov
Tachov
FT 6 - 0
Myto
Tlumacov
FT 2 - 1
Stribro
Chotikov
FT 1 - 0
Petrin Plzen B
Nepomuk
FT 1 - 2
Vejprnice
Nyrsko
FT 4 - 0
Zruc
Rapid Plzen
FT 1 - 3
Sokol Radnice
Sokol Lhota
FT 6 - 0
Plzen-Cernice
Myto
FT 0 - 4
Nyrsko
Sokol Radnice
FT 5 - 0
Tlumacov
Stankov
FT 0 - 2
Tachov
Vejprnice
FT 1 - 0
Holysov
 Czech Republic: Prazsky Prebor
Zizkov B
FT 0 - 1
Kolovraty
Motorlet Prague B
FT 0 - 0
Podoli Praha
Spoje Prague
FT 3 - 2
Predni Kopanina
Dukla JM
FT 1 - 2
Hostivar
Uhrineves
FT 0 - 3
Tempo Prague
Zlicin
FT 4 - 0
Kralovice
Branik
FT 1 - 0
CAFC
Olympia Radotin
FT 2 - 2
Vysehrad
CAFC
FT 1 - 0
Spoje Prague
Vysehrad
FT 0 - 1
Uhrineves
Kolovraty
FT 3 - 3
Branik
Tempo Prague
FT 1 - 3
Motorlet Prague B
Hostivar
FT 3 - 1
Olympia Radotin
Kralovice
FT 1 - 4
Dukla JM
Podoli Praha
FT 1 - 5
Zizkov B
Predni Kopanina
FT 1 - 1
Zlicin
Spoje Prague
FT 3 - 0
Kolovraty
Zizkov B
FT 2 - 5
Tempo Prague
Motorlet Prague B
FT 0 - 1
Uhrineves
Zlicin
FT 1 - 2
CAFC
 Czech Republic: Stredocesky Kp
Mnichovohradistsky SK
FT 4 - 0
Tuchlovice
Sokolec
FT 1 - 3
Hrebec
Nespeky
FT 1 - 1
Velim
Poricany
FT 2 - 0
Pruhonice
SK Doksy
FT 1 - 0
Union Beroun
Horky nad Jizerou
FT 0 - 0
Dobris
Kutna Hora
FT 3 - 0
Sedlcany
Spartak Pribram
FT 2 - 2
Povltavska FA B
Pruhonice
FT 3 - 6
Spartak Pribram
Sedlcany
FT 3 - 3
Horky nad Jizerou
Velim
FT 2 - 4
Sokolec
Union Beroun
FT 1 - 0
Poricany
Dobris
FT 0 - 2
Nespeky
Povltavska FA B
FT 2 - 4
Mnichovohradistsky SK
Tuchlovice
FT 3 - 1
Kutna Hora
Hrebec
FT 4 - 0
SK Doksy
Mnichovohradistsky SK
FT 3 - 0
Pruhonice
Dobris
FT 0 - 4
Velim
Nespeky
FT 4 - 0
Sedlcany
SK Doksy
FT 0 - 3
Sokolec
 Czech Republic: Ustecky Kp
Oldrichov
FT 3 - 2
Zatec
Modlany
FT 7 - 0
Cernovice
Nestemice
Pen. 2 - 3
FK Jilove
Horni Jiretin
FT 2 - 0
Oldrichov
Kadan
FT 2 - 2
Modlany
Perstejn
FT 3 - 0
FK Jilove
Srbice
FT 7 - 2
Brna
Zatec
FT 2 - 4
Banik Most - Sous B
Lovosice
FT 0 - 2
Krupka
Nestemice
Pen. 3 - 2
Domousice
Oldrichov
FT 1 - 0
Litomericko
Banik Most - Sous B
FT 1 - 0
Oldrichov
Domousice
FT 4 - 2
Cernovice
FK Jilove
Pen. 2 - 3
Brna
Perstejn
FT 0 - 1
Horni Jiretin
Srbice
FT 4 - 0
Nestemice
Litomericko
FT 3 - 0
Kadan
Lovosice
Pen. 2 - 3
Zatec
Krupka
FT 1 - 3
Modlany
Domousice
FT 0 - 2
Brna
 Czech Republic: Vysocina Kp
Ledec nad Sazavou
FT 2 - 3
Nova Ves
Vrchovina B
FT 3 - 2
Rapotice
Sapeli Polna
FT 3 - 1
Namest n. Oslavou
Velke Mezirici B
FT 2 - 3
Kamenice nad Lipou
Chotebor
FT 1 - 1
Dukovany
Okrisky
FT 1 - 1
Pelhrimov
Zirovnice
FT 2 - 2
Slavoj Polna
Chotebor
FT 2 - 6
Pelhrimov
Vrchovina B
FT 3 - 1
Dukovany
Velke Mezirici B
FT 2 - 0
Slavoj Polna
Sapeli Polna
FT 1 - 2
Nova Ves
Kamenice nad Lipou
FT 3 - 1
Ledec nad Sazavou
Okrisky
FT 1 - 2
Namest n. Oslavou
Rapotice
FT 0 - 4
Zirovnice
Dukovany
FT 3 - 0
Rapotice
Namest n. Oslavou
FT 0 - 1
Chotebor
Nova Ves
FT 0 - 0
Okrisky
Slavoj Polna
FT 7 - 2
Ledec nad Sazavou
Pelhrimov
FT 4 - 1
Vrchovina B
Zirovnice
FT 1 - 1
Velke Mezirici B
 Czech Republic: Zlinsky Kp
Brumov
FT 4 - 1
Borsice
Strani
FT 3 - 1
Slusovice
Borsice
FT 1 - 3
Nevsova
Bystrice pod Hostynem
FT 0 - 0
Nedasov
Kvasice
FT 1 - 1
Strani
Morkovice
FT 5 - 2
Francova Lhota
Osvetimany
FT 0 - 1
Brumov
Slusovice
FT 2 - 1
Stitna nad Vlari
Luhacovice
FT 3 - 0
Napajedla
Francova Lhota
FT 1 - 2
Slusovice
Nedasov
FT 2 - 0
Borsice
Nevsova
FT 0 - 0
Kvasice
Stitna nad Vlari
FT 1 - 4
Osvetimany
Brumov
FT 5 - 3
Bystrice pod Hostynem
Napajedla
FT 4 - 1
Morkovice
Strani
FT 3 - 1
Luhacovice
Osvetimany
FT 5 - 1
Francova Lhota
Kvasice
FT 3 - 0
Nedasov
Morkovice
FT 1 - 2
Strani
Luhacovice
FT 3 - 1
Nevsova
 Czech Republic: U19 League
Ostrava U19
FT 3 - 2
Sparta Prague U19
Mlada Boleslav U19
FT 2 - 1
Zlin U19
Slovacko U19
FT 2 - 1
Hradec Kralove U19
Brno U19
FT 1 - 1
Karvina U19
Ceske Budejovice U19
FT 1 - 3
FK Pardubice U19
Sigma Olomouc U19
FT 2 - 3
Jihlava U19
Plzen U19
FT 7 - 1
Pribram U19
Slavia Prague U19
FT 0 - 1
Dukla Prague U19
Ostrava U19
FT 2 - 1
Slavia Prague U19
FK Pardubice U19
FT 2 - 1
Ostrava U19
Brno U19
FT 4 - 0
Dukla Prague U19
Hradec Kralove U19
FT 0 - 1
Sigma Olomouc U19
Jihlava U19
FT 4 - 1
Ceske Budejovice U19
Sparta Prague U19
FT 1 - 1
Slavia Prague U19
Karvina U19
FT 3 - 3
Plzen U19
Pribram U19
FT 0 - 3
Mlada Boleslav U19
Sparta Prague U19
FT 0 - 0
Brno U19
Slovacko U19
FT 4 - 0
Pribram U19
Brno U19
FT 3 - 2
Slavia Prague U19
Sigma Olomouc U19
FT 1 - 2
Zlin U19
 Czech Republic: Tipsport Liga
Hradec Kralove
FT 1 - 2
Chrudim
Prostejov
FT 1 - 1
Sigma Olomouc
Mlada Boleslav
FT 2 - 2
Varnsdorf
Zizkov
FT 2 - 3
Liberec
Sparta Prague B
Awarded 0 - 3
Vlasim
Bohemians
FT 3 - 1
Zizkov
Sigma Olomouc
FT 0 - 5
Skalica
Taborsko
FT 2 - 6
Liberec
Trencin
FT 1 - 2
Brno
Hradec Kralove
FT 1 - 6
Varnsdorf
Trnava
FT 1 - 0
Zlin
Mlada Boleslav
FT 1 - 0
Chrudim
Prostejov
FT 5 - 0
Z. Moravce-Vrable
Vlasim
FT 1 - 2
FK Pardubice
Taborsko
FT 1 - 1
Zizkov
Z. Moravce-Vrable
FT 1 - 0
Skalica
Liberec
FT 3 - 4
Bohemians
Teplice
FT 1 - 1
FK Pardubice
Trencin
FT 5 - 1
Trnava
Chrudim
FT 2 - 0
Varnsdorf
 Czech Republic: 1. Liga Women
Liberec W
FT 2 - 1
Slavia Prague W
Sparta Prague W
FT 6 - 1
Slovacko W
Lok. Brno W
FT 0 - 6
Sparta Prague W
Plzen W
FT 1 - 4
Slavia Prague W
Slovacko W
FT 5 - 0
Ostrava W
Liberec W
FT 3 - 0
Dukla Prague W
Slovacko W
FT 1 - 1
Plzen W
Sparta Prague W
FT 3 - 1
Liberec W
Slavia Prague W
FT 5 - 0
Lok. Brno W
Ostrava W
FT 0 - 4
Dukla Prague W
Slovacko W
FT 0 - 5
Slavia Prague W
Plzen W
FT 4 - 2
Ostrava W
Lok. Brno W
FT 1 - 4
Slovacko W
Dukla Prague W
FT 0 - 0
Sparta Prague W
Slovacko W
FT 1 - 1
Liberec W
Plzen W
FT 3 - 1
Lok. Brno W
Slavia Prague W
FT 10 - 0
Dukla Prague W
Ostrava W
FT 0 - 6
Sparta Prague W
Slovacko W
FT 5 - 0
Dukla Prague W
Slavia Prague W
FT 2 - 2
Sparta Prague W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
Dukla Prague W
FT 1 - 4
Liberec W
Plzen W
FT 8 - 0
FK Pardubice W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Lok. Brno W
FT 0 - 7
Sparta Prague W
Slavia Prague W
FT 2 - 0
Slovacko W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
FK Pardubice W
FT 0 - 3
Dukla Prague W
Liberec W
FT 2 - 0
Plzen W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Slovacko W
FT 7 - 0
Lok. Brno W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Sparta Prague W
FT 3 - 0
Slavia Prague W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
FK Pardubice W
FT 0 - 6
Liberec W
Dukla Prague W
FT 3 - 2
Plzen W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Slovacko W
FT 0 - 2
Sparta Prague W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Lok. Brno W
FT 0 - 6
Slavia Prague W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
FK Pardubice W
FT 0 - 1
Plzen W
Liberec W
FT 2 - 0
Dukla Prague W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Slovacko W
FT 0 - 2
Slavia Prague W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Sparta Prague W
FT 8 - 0
Lok. Brno W
Slavia Prague W
FT 4 - 0
Sparta Prague W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
Dukla Prague W
FT 1 - 1
FK Pardubice W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Lok. Brno W
FT 0 - 2
Slovacko W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
Plzen W
FT 1 - 3
Liberec W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Championship Group
Sparta Prague W
FT 2 - 0
Slovacko W
Slavia Prague W
FT 7 - 0
Lok. Brno W
 Czech Republic: 1. Liga Women - Relegation Group
Liberec W
FT 4 - 0
FK Pardubice W
Plzen W
FT 5 - 0
Dukla Prague W
 Czech Republic: 2. Liga Women
Zlin W
FT 1 - 4
Sparta Prague B W
FK Pardubice W
FT 2 - 1
Lisen W
Teplice W
FT 8 - 1
Olomouc W
Hradec Kralove W
FT 1 - 0
FC Praha W
Olomouc W
FT 1 - 4
Hradec Kralove W
FC Praha W
FT 2 - 1
Zlin W
Sparta Prague B W
FT 2 - 2
FK Pardubice W
Lisen W
FT 1 - 1
Teplice W
Zlin W
FT 1 - 4
Olomouc W
FK Pardubice W
FT 6 - 0
FC Praha W
Teplice W
FT 3 - 2
Hradec Kralove W
Lisen W
FT 2 - 1
Sparta Prague B W
Zlin W
FT 1 - 2
Hradec Kralove W
FK Pardubice W
FT 4 - 0
Olomouc W
Lisen W
FT 2 - 1
FC Praha W
Sparta Prague B W
FT 2 - 1
Teplice W
Olomouc W
FT 1 - 7
Lisen W
Hradec Kralove W
FT 2 - 1
FK Pardubice W
Teplice W
FT 3 - 1
Zlin W
FC Praha W
FT 2 - 4
Sparta Prague B W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Promotion Group
Ostrava W
FT 1 - 1
Hradec Kralove W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Relegation Group
Branik W
FT 1 - 1
Olomouc W
FC Praha W
FT 3 - 4
Teplice W
Olomouc W
FT 3 - 3
FC Praha W
Teplice W
FT 5 - 2
Branik W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Promotion Group
Lisen W
FT 2 - 1
Ostrava W
Hradec Kralove W
FT 3 - 0
Sparta Prague B W
Sparta Prague B W
FT 6 - 1
Lisen W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Relegation Group
Branik W
FT 1 - 1
FC Praha W
Teplice W
FT 4 - 2
Olomouc W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Promotion Group
Ostrava W
FT 4 - 5
Sparta Prague B W
Lisen W
FT 5 - 0
Hradec Kralove W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Relegation Group
Olomouc W
FT 4 - 2
Branik W
Teplice W
FT 2 - 1
FC Praha W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Promotion Group
Hradec Kralove W
FT 4 - 1
Ostrava W
Lisen W
FT 1 - 5
Sparta Prague B W
Sparta Prague B W
FT 1 - 0
Hradec Kralove W
Ostrava W
FT 3 - 3
Lisen W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Relegation Group
FC Praha W
FT 4 - 0
Olomouc W
Branik W
FT 4 - 2
Teplice W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Promotion Group
Hradec Kralove W
FT 2 - 1
Lisen W
Sparta Prague B W
FT 3 - 0
Ostrava W
 Czech Republic: 2. Liga Women - Relegation Group
Olomouc W
FT 0 - 1
Teplice W
FC Praha W
FT 1 - 3
Branik W
 Czech Republic: Czech Cup Women
Lisen W
FT 2 - 3
Lok. Brno W
Prague Raptors W
FT 0 - 10
Plzen W
Olomouc W
FT 0 - 0
Ostrava W
Hradec Kralove W
FT 2 - 1
Dukla Prague W
Zlin W
FT 0 - 12
Slovacko W
Ceske Budejovice W
FT 0 - 10
Slavia Prague W
FK Pardubice W
FT 0 - 4
Sparta Prague W
Teplice W
FT 0 - 4
Liberec W
Prague Raptors W
FT 5 - 0
Branik W
Zlichov W
Pen. 2 - 3
Teplice W
Bohemians 1905 W
FT 4 - 5
FK Pardubice W
Okrisky W
FT 0 - 7
Lisen W
Pribram W
FT 0 - 1
Hradec Kralove W
SK Lodenice W
FT 1 - 2
Zlin W
Ceske Budejovice W
FT 17 - 0
FC Praha W
Havirov W
FT 2 - 6
Olomouc W
Hradiste W
Pen. 3 - 4
Ceske Budejovice W
Mlada Boleslav W
FT 0 - 10
Bohemians 1905 W
Banik Most - Sous W
FT 0 - 4
Prague Raptors W
Okrisky W
FT 5 - 3
Prostejov W

Powered by TodayLiveScore.com


Back to Top