TodayLiveScore.com
brazil

Brazil


 Brazil: Serie A
Ceara
FT 2 - 0
Bahia
Sport Recife
FT 0 - 1
Sao Paulo
Bragantino
FT 1 - 2
Coritiba
Palmeiras
FT 2 - 1
Santos
Vasco
FT 0 - 0
Gremio
Flamengo RJ
FT 1 - 1
Botafogo RJ
Goias
FT 2 - 0
Atletico GO
Internacional
FT 1 - 0
Atletico-MG
Athletico-PR
FT 0 - 1
Fluminense
Ceara
FT 0 - 3
Vasco
Sao Paulo
FT 1 - 1
Bahia
Sport Recife
FT 0 - 1
Santos
Botafogo RJ
FT 2 - 1
Atletico-MG
Corinthians
FT 3 - 1
Coritiba
Goias
FT 1 - 3
Fortaleza
Internacional
FT 3 - 0
Atletico GO
Athletico-PR
FT 0 - 1
Palmeiras
Bragantino
FT 2 - 1
Fluminense
Flamengo RJ
FT 1 - 1
Gremio
Santos
FT 3 - 1
Athletico-PR
 Brazil: Serie B
Chapecoense-SC
FT 2 - 0
Guarani
Confianca
FT 1 - 1
Cruzeiro
Brasil de Pelotas
Postp. ? - ?
Sampaio Correa
Parana
FT 0 - 0
Operario
CRB
FT 2 - 2
Vitoria
Botafogo SP
FT 0 - 1
Figueirense
Nautico
FT 3 - 3
Juventude
Avai
FT 0 - 2
Cuiaba Esporte
Ponte Preta
FT 2 - 1
CSA
America MG
FT 2 - 1
Oeste
Cruzeiro
FT 0 - 1
Chapecoense-SC
Vitoria
FT 0 - 0
Nautico
Sampaio Correa
Postp. ? - ?
Figueirense
CRB
FT 1 - 0
Brasil de Pelotas
Cuiaba Esporte
FT 1 - 0
Confianca
Guarani
FT 1 - 2
Parana
Oeste
FT 1 - 3
Ponte Preta
Avai
FT 0 - 1
Botafogo SP
Operario
FT 3 - 0
CSA
Juventude
FT 0 - 0
America MG
 Brazil: Serie C
Criciuma
FT 3 - 1
Sao Bento
Imperatriz
FT 0 - 0
Remo
Botafogo PB
FT 1 - 2
Santa Cruz
Boa
FT 1 - 1
Ypiranga FC
Ituano
FT 1 - 1
Londrina
Paysandu PA
FT 1 - 0
Treze PB
Ferroviario
FT 4 - 0
Vila Nova FC
Volta Redonda
FT 2 - 0
Tombense
Jacuipense
FT 1 - 0
Manaus
EC Sao Jose
FT 1 - 0
Brusque
Santa Cruz
FT 3 - 2
Treze PB
Botafogo PB
FT 0 - 0
Manaus
Volta Redonda
FT 3 - 1
Ituano
Remo
FT 2 - 1
Ferroviario
Ypiranga FC
FT 2 - 1
Londrina
Criciuma
FT 3 - 1
Boa
Imperatriz
Postp. ? - ?
Jacuipense
Vila Nova FC
FT 2 - 0
Paysandu PA
Tombense
FT 4 - 0
EC Sao Jose
Sao Bento
FT 0 - 1
Brusque
 Brazil: Serie C - Play Offs
Sampaio Correa
FT 2 - 2
Nautico
Nautico
FT 3 - 1
Sampaio Correa
Nautico
Pen. 3 - 1
Juventude
Sampaio Correa
FT 1 - 0
Confianca
Juventude
FT 2 - 1
Nautico
Confianca
FT 0 - 2
Sampaio Correa
Juventude
FT 4 - 0
Imperatriz
Nautico
Pen. 3 - 2
Paysandu PA
Sampaio Correa
FT 3 - 2
EC Sao Jose
Ypiranga FC
FT 1 - 1
Confianca
Imperatriz
FT 0 - 0
Juventude
Paysandu PA
FT 0 - 0
Nautico
EC Sao Jose
FT 0 - 0
Sampaio Correa
Confianca
FT 1 - 0
Ypiranga FC
 Brazil: Campeonato Acreano - Second Stage
Humaita
FT 1 - 3
Acreano
Galvez
FT 7 - 0
Sao Francisco FC
Placido de Castro
FT 2 - 1
Galvez
Nauas EC
FT 1 - 2
Acreano
Rio Branco
FT 2 - 0
Nauas EC
Vasco da Gama AC
FT 1 - 2
Andira
Andira
FT 4 - 2
Humaita
Sao Francisco FC
FT 3 - 1
Vasco da Gama AC
 Brazil: Campeonato Acreano - First Stage - Play Offs
Acreano
FT 0 - 4
Galvez
Galvez
Pen. 2 - 1
Placido de Castro
Acreano
FT 2 - 0
Humaita
 Brazil: Campeonato Acreano - First Stage
Vasco da Gama AC
FT 1 - 4
Humaita
Andira
FT 0 - 2
Placido de Castro
Acreano
FT 1 - 2
Rio Branco
Sao Francisco FC
FT 1 - 4
Andira
Humaita
FT 1 - 0
Nauas EC
Placido de Castro
FT 6 - 2
Rio Branco AC
Humaita
FT 0 - 4
Galvez
Andira
FT 1 - 2
Acreano
Sao Francisco FC
FT 1 - 4
Placido de Castro
Nauas EC
FT 5 - 0
Vasco da Gama AC
Rio Branco AC
FT 4 - 2
Sao Francisco FC
Placido de Castro
FT 0 - 2
Acreano
Vasco da Gama AC
FT 1 - 8
Galvez
Rio Branco AC
FT 4 - 2
Andira
Galvez
FT 2 - 1
Nauas EC
Acreano
FT 7 - 0
Sao Francisco FC
 Brazil: Campeonato Alagoano - Play Offs
CSA
FT 0 - 1
CRB
Murici
FT 2 - 0
ASA
CRB
Pen. 1 - 0
ASA
CSA
FT 4 - 0
Murici
 Brazil: Campeonato Alagoano
Coruripe
FT 1 - 0
Jacyoba
CSA
FT 1 - 0
CRB
CSE
FT 1 - 2
ASA
Olhodaguense
FT 0 - 0
Murici
ASA
FT 2 - 0
CSA
CRB
FT 3 - 0
Coruripe
Jacyoba
FT 0 - 1
Olhodaguense
Murici
FT 2 - 2
CSE
CSE
FT 1 - 0
Jacyoba
CRB
FT 2 - 0
Olhodaguense
CSA
FT 4 - 0
Coruripe
ASA
FT 0 - 1
Murici
Jacyoba
FT 1 - 2
CRB
Murici
FT 1 - 0
CSA
Olhodaguense
FT 2 - 0
CSE
Coruripe
FT 1 - 0
ASA
CSA
FT 1 - 1
CSE
CRB
FT 4 - 0
ASA
Coruripe
FT 1 - 1
Olhodaguense
Jacyoba
FT 2 - 2
Murici
 Brazil: Campeonato Amapaense
Santos AP
FT 3 - 2
Trem
Macapa
FT 0 - 1
Ypiranga AP
Trem
FT 0 - 0
Sao Paulo AP
Santos AP
FT 3 - 1
Santana EC
 Brazil: Campeonato Amazonense - Second Stage
Amazonas
Cancl. ? - ?
Sao Raimundo AM
Iranduba
Cancl. ? - ?
Manaus
Penarol
Cancl. ? - ?
Fast Clube
Princesa Solimoes
Cancl. ? - ?
Nacional-AM
Nacional-AM
Cancl. ? - ?
Penarol
Fast Clube
Cancl. ? - ?
Iranduba
Sao Raimundo AM
Cancl. ? - ?
Princesa Solimoes
Manaus
Cancl. ? - ?
Amazonas
Sao Raimundo AM
Cancl. ? - ?
Nacional-AM
Fast Clube
Cancl. ? - ?
Princesa Solimoes
Amazonas
Cancl. ? - ?
Iranduba
Manaus
Cancl. ? - ?
Penarol
Nacional-AM
Cancl. ? - ?
Fast Clube
Iranduba
Cancl. ? - ?
Sao Raimundo AM
Princesa Solimoes
Cancl. ? - ?
Manaus
Penarol
Cancl. ? - ?
Amazonas
Manaus
FT 1 - 1
Nacional-AM
Sao Raimundo AM
FT 1 - 0
Fast Clube
Amazonas
FT 6 - 0
Princesa Solimoes
Iranduba
FT 0 - 2
Penarol
 Brazil: Campeonato Amazonense - First Stage - Play Offs
Amazonas
FT 1 - 4
Manaus
Amazonas
FT 4 - 2
Nacional-AM
Manaus
FT 1 - 1
Fast Clube
 Brazil: Campeonato Amazonense - First Stage
Penarol
FT 0 - 0
Nacional-AM
Princesa Solimoes
FT 2 - 0
Sao Raimundo AM
Amazonas
FT 1 - 1
Manaus
Iranduba
FT 0 - 2
Fast Clube
Nacional-AM
FT 5 - 2
Princesa Solimoes
Manaus
FT 1 - 0
Iranduba
Fast Clube
FT 2 - 1
Penarol
Princesa Solimoes
FT 1 - 2
Fast Clube
Sao Raimundo AM
FT 0 - 2
Amazonas
Penarol
FT 1 - 1
Manaus
Nacional-AM
FT 3 - 3
Sao Raimundo AM
Iranduba
FT 0 - 3
Amazonas
Manaus
FT 2 - 1
Princesa Solimoes
Fast Clube
FT 2 - 0
Nacional-AM
Sao Raimundo AM
FT 4 - 3
Iranduba
Amazonas
FT 1 - 0
Penarol
Nacional-AM
FT 0 - 0
Manaus
Princesa Solimoes
FT 0 - 3
Amazonas
Penarol
FT 2 - 2
Iranduba
Fast Clube
FT 1 - 1
Sao Raimundo AM
 Brazil: Campeonato Baiano - Play Offs
Bahia
Pen. 2 - 1
Alagoinhas
Alagoinhas
FT 0 - 0
Bahia
Alagoinhas
FT 0 - 2
Juazeirense
Bahia
FT 2 - 2
Jacuipense
Jacuipense
FT 0 - 2
Bahia
Juazeirense
FT 1 - 4
Alagoinhas
 Brazil: Campeonato Baiano
Bahia
FT 2 - 0
Fluminense de Feira
Bahia De Feira
FT 1 - 3
Juazeirense
Doce Mel
FT 2 - 2
Vitoria
Jacuipense
FT 0 - 1
Alagoinhas
Vitoria da Conquista
FT 3 - 1
Jacobina
Alagoinhas
FT 1 - 0
Bahia
Fluminense de Feira
FT 1 - 2
Jacuipense
Jacobina
FT 0 - 4
Doce Mel
Juazeirense
FT 3 - 0
Vitoria da Conquista
Vitoria
FT 1 - 1
Bahia De Feira
Jacuipense
FT 1 - 0
Vitoria
Alagoinhas
FT 2 - 1
Juazeirense
Bahia De Feira
FT 1 - 0
Jacobina
Vitoria da Conquista
FT 3 - 2
Fluminense de Feira
Bahia
FT 0 - 0
Doce Mel
Bahia De Feira
FT 3 - 0
Alagoinhas
Doce Mel
FT 0 - 0
Vitoria da Conquista
Fluminense de Feira
FT 2 - 4
Juazeirense
Jacuipense
FT 3 - 0
Jacobina
Vitoria
FT 1 - 2
Bahia
 Brazil: Campeonato Brasiliense - Play Offs
Brasiliense
14:00 ? - ?
Gama
Gama
FT 3 - 1
Bosque Formosa
Brasiliense
FT 1 - 2
Real Brasilia
Bosque Formosa
FT 1 - 3
Gama
Real Brasilia
FT 0 - 1
Brasiliense
Bosque Formosa
FT 0 - 1
Taguatinga Esporte
Real Brasilia
FT 1 - 0
Capital
Brasiliense
FT 2 - 1
Luziania
Gama
FT 2 - 1
Sobradinho
Luziania
FT 0 - 0
Brasiliense
Sobradinho
FT 0 - 5
Gama
Capital
FT 1 - 1
Real Brasilia
Taguatinga Esporte
FT 0 - 1
Bosque Formosa
 Brazil: Campeonato Brasiliense
Gama
FT 2 - 0
Real Brasilia
Brasiliense
FT 8 - 0
Paranoa
Capital
FT 4 - 0
Sobradinho
Gama
FT 3 - 1
Bosque Formosa
Luziania
FT 4 - 0
Ceilandia
Real Brasilia
FT 3 - 2
Taguatinga Esporte
Unai EC
FT 5 - 0
Ceilandense
Bosque Formosa
FT 0 - 2
Brasiliense
Taguatinga Esporte
FT 3 - 1
Ceilandia
Capital
FT 1 - 1
Unai EC
Ceilandense
FT 0 - 0
Paranoa
Sobradinho
FT 1 - 4
Luziania
Ceilandia
FT 1 - 3
Bosque Formosa
Unai EC
FT 1 - 3
Real Brasilia
Paranoa
FT 1 - 3
Taguatinga Esporte
Ceilandense
FT 0 - 3
Sobradinho
Luziania
FT 1 - 5
Gama
Brasiliense
FT 3 - 1
Capital
Sobradinho
FT 1 - 3
Ceilandia
Taguatinga Esporte
FT 0 - 0
Ceilandense
 Brazil: Campeonato Capixaba
Itapemirim
Awarded 0 - 3
Vitoria ES
Linhares
FT 0 - 10
Rio Branco ES
Rio Branco-VN
FT 2 - 0
Desportiva Ferroviaria
SAO Mateus
FT 1 - 3
Real Noroeste
Serra
FT 2 - 1
Estrela do Norte
Estrela do Norte
FT 4 - 1
SAO Mateus
Rio Branco ES
FT 1 - 3
Rio Branco-VN
Desportiva Ferroviaria
FT 2 - 0
Serra
Real Noroeste
FT 3 - 1
Itapemirim
Vitoria ES
FT 12 - 0
Linhares
Vitoria ES
FT 2 - 0
Rio Branco-VN
Itapemirim
FT 1 - 2
Estrela do Norte
Rio Branco-VN
FT 5 - 1
Serra
Linhares
FT 2 - 3
Real Noroeste
Rio Branco ES
FT 1 - 2
Vitoria ES
SAO Mateus
FT 0 - 1
Desportiva Ferroviaria
Vitoria ES
FT 4 - 1
Real Noroeste
Estrela do Norte
FT 1 - 1
Desportiva Ferroviaria
Desportiva Ferroviaria
FT 4 - 0
Itapemirim
Serra
FT 1 - 1
SAO Mateus
 Brazil: Campeonato Carioca - Play Offs
Flamengo RJ
FT 1 - 0
Fluminense
Fluminense
FT 1 - 2
Flamengo RJ
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio - Play Offs
Fluminense
Pen. 2 - 1
Flamengo RJ
Flamengo RJ
FT 2 - 0
Volta Redonda
Fluminense
FT 0 - 0
Botafogo RJ
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation
America RJ
FT 1 - 1
Nova Iguacu
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio
Vasco
FT 1 - 0
Madureira
Volta Redonda
FT 2 - 1
Resende
Macae
FT 0 - 0
Fluminense
Flamengo RJ
FT 2 - 0
Boavista
Portuguesa RJ
FT 0 - 0
Botafogo RJ
Bangu
FT 1 - 0
Cabofriense
Fluminense
FT 0 - 3
Volta Redonda
Vasco
FT 3 - 1
Macae
Madureira
FT 0 - 2
Resende
Botafogo RJ
FT 6 - 2
Cabofriense
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation
Americano FC
FT 0 - 2
America RJ
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio
Portuguesa RJ
FT 0 - 0
Boavista
Bangu
FT 0 - 3
Flamengo RJ
Madureira
FT 2 - 1
Volta Redonda
Vasco
FT 0 - 2
Fluminense
Botafogo RJ
FT 1 - 1
Bangu
Boavista
FT 2 - 0
Cabofriense
Flamengo RJ
FT 2 - 1
Portuguesa RJ
Resende
FT 0 - 1
Macae
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation
Nova Iguacu
FT 1 - 2
Americano FC
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio
Fluminense
FT 4 - 0
Resende
Volta Redonda
FT 0 - 0
Vasco
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation
Nova Iguacu
FT 0 - 2
America RJ
America RJ
FT 0 - 1
Americano FC
Americano FC
FT 2 - 1
Nova Iguacu
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offs
Boavista
FT 1 - 2
Flamengo RJ
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group
Americano FC
FT 1 - 2
Friburguense
Nova Iguacu
FT 2 - 2
America RJ
Americano FC
FT 2 - 0
America RJ
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offs
Boavista
FT 1 - 1
Volta Redonda
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group
Friburguense
FT 1 - 0
Nova Iguacu
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offs
Fluminense
FT 2 - 3
Flamengo RJ
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara
Cabofriense
FT 2 - 3
Resende
Fluminense
FT 3 - 0
Botafogo RJ
Portuguesa RJ
FT 2 - 3
Vasco
Boavista
FT 2 - 1
Volta Redonda
Flamengo RJ
FT 2 - 0
Madureira
Bangu
FT 1 - 0
Macae
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group
America RJ
FT 2 - 2
Friburguense
Nova Iguacu
FT 0 - 4
Americano FC
America RJ
FT 1 - 2
Nova Iguacu
Friburguense
FT 1 - 2
Americano FC
 Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara
Resende
FT 1 - 3
Flamengo RJ
Volta Redonda
FT 2 - 0
Portuguesa RJ
Macae
FT 1 - 0
Cabofriense
Botafogo RJ
FT 1 - 0
Vasco
Fluminense
FT 0 - 1
Boavista
Madureira
FT 0 - 0
Bangu
Vasco
FT 0 - 1
Cabofriense
Botafogo RJ
FT 2 - 1
Resende
Flamengo RJ
FT 0 - 1
Fluminense
Bangu
FT 0 - 1
Volta Redonda
Portuguesa RJ
FT 4 - 1
Macae
Boavista
FT 3 - 1
Madureira
Botafogo RJ
FT 3 - 1
Macae
Bangu
FT 1 - 5
Fluminense
 Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group
America RJ
FT 4 - 0
Americano FC
Nova Iguacu
FT 1 - 2
Friburguense
Americano FC
FT 0 - 0
Nova Iguacu
Friburguense
FT 2 - 2
America RJ
 Brazil: Campeonato Carioca - First Round
Friburguense
FT 1 - 0
Americano FC
Macae
FT 2 - 2
Portuguesa RJ
Nova Iguacu
FT 4 - 0
America RJ
Americano FC
FT 1 - 0
Macae
Friburguense
FT 0 - 0
America RJ
Portuguesa RJ
FT 3 - 2
Nova Iguacu
America RJ
FT 1 - 1
Portuguesa RJ
Macae
FT 1 - 0
Friburguense
Nova Iguacu
FT 1 - 2
Americano FC
Friburguense
FT 0 - 2
Portuguesa RJ
Macae
FT 2 - 0
Nova Iguacu
Americano FC
FT 0 - 0
America RJ
America RJ
FT 3 - 1
Macae
Nova Iguacu
FT 2 - 0
Friburguense
Portuguesa RJ
FT 2 - 0
Americano FC
 Brazil: Campeonato Carioca B1 - First Stage
Goncalense
Postp. ? - ?
Rio Sao Paulo
Nova Cidade
Postp. ? - ?
Olaria
Serra Macaense
Postp. ? - ?
Audax RJ
Serrano FC
Postp. ? - ?
Duque de Caxias
Artsul
Postp. ? - ?
Sao Goncalo
Audax RJ
Postp. ? - ?
Nova Cidade
Campos AA
Postp. ? - ?
Bonsucesso
Duque de Caxias
Postp. ? - ?
Goncalense
Goytacaz
Postp. ? - ?
Angra dos Reis
Olaria
Postp. ? - ?
Serrano FC
Rio Sao Paulo
Postp. ? - ?
Marica
Sampaio Correa FE
Postp. ? - ?
Nova Iguacu
Angra dos Reis
Postp. ? - ?
Sampaio Correa FE
Artsul
Postp. ? - ?
Goytacaz
Goncalense
Postp. ? - ?
Olaria
Marica
Postp. ? - ?
Duque de Caxias
Nova Cidade
Postp. ? - ?
Serra Macaense
Nova Iguacu
Postp. ? - ?
Campos AA
Sao Goncalo
Postp. ? - ?
Bonsucesso
Serrano FC
Postp. ? - ?
Audax RJ
 Brazil: Campeonato Catarinense - Play Offs
Criciuma
Pen. 1 - 1
Chapecoense-SC
Brusque
FT 0 - 0
Gremio Juventus
 Brazil: Campeonato Catarinense - Relegation - Play Offs
Concordia
FT 2 - 1
Tubarao
 Brazil: Campeonato Catarinense - Play Offs
Chapecoense-SC
FT 1 - 0
Criciuma
Gremio Juventus
FT 2 - 3
Brusque
 Brazil: Campeonato Catarinense - Relegation - Play Offs
Tubarao
FT 0 - 2
Concordia
 Brazil: Campeonato Catarinense - Play Offs
Avai
FT 1 - 1
Chapecoense-SC
Brusque
FT 2 - 1
Joinville
Marcilio Dias
FT 0 - 1
Criciuma
Figueirense
FT 1 - 4
Gremio Juventus
Joinville
FT 0 - 1
Brusque
Gremio Juventus
FT 1 - 2
Figueirense
Chapecoense-SC
FT 2 - 0
Avai
Criciuma
FT 0 - 0
Marcilio Dias
 Brazil: Campeonato Catarinense
Concordia
FT 1 - 1
Avai
Figueirense
FT 1 - 0
Brusque
Gremio Juventus
FT 2 - 0
Marcilio Dias
Joinville
FT 0 - 1
Criciuma
Tubarao
FT 1 - 3
Chapecoense-SC
Avai
FT 2 - 1
Gremio Juventus
Brusque
FT 1 - 1
Concordia
Chapecoense-SC
FT 3 - 0
Joinville
Criciuma
FT 0 - 0
Figueirense
Marcilio Dias
FT 0 - 0
Tubarao
Tubarao
FT 0 - 2
Avai
Criciuma
FT 1 - 3
Brusque
Figueirense
FT 0 - 0
Chapecoense-SC
Gremio Juventus
FT 0 - 0
Concordia
Joinville
FT 1 - 1
Marcilio Dias
Brusque
FT 1 - 0
Gremio Juventus
Avai
FT 2 - 1
Joinville
Concordia
FT 4 - 1
Tubarao
Marcilio Dias
FT 2 - 1
Figueirense
Chapecoense-SC
FT 1 - 1
Criciuma
 Brazil: Campeonato Cearense - Play Offs
Ceara
FT 1 - 0
Ferroviario
Fortaleza
FT 1 - 0
Guarany
 Brazil: Campeonato Cearense - Second Stage
Atletico-CE
FT 2 - 2
Pacajus
Barbalha
FT 0 - 2
Guarany
Ceara
FT 1 - 2
Fortaleza
Ferroviario
FT 0 - 0
Caucaia
Guarany
FT 0 - 5
Fortaleza
Caucaia
FT 0 - 3
Atletico-CE
Barbalha
FT 0 - 5
Ceara
Pacajus
FT 0 - 1
Ferroviario
Fortaleza
FT 3 - 0
Pacajus
Atletico-CE
FT 0 - 1
Ceara
Ferroviario
FT 1 - 0
Fortaleza
Fortaleza
FT 4 - 2
Barbalha
Ceara
FT 0 - 0
Guarany
Pacajus
FT 2 - 3
Caucaia
Ceara
FT 1 - 0
Caucaia
Atletico-CE
FT 3 - 0
Barbalha
Guarany
FT 2 - 0
Pacajus
Caucaia
FT 0 - 1
Guarany
Barbalha
FT 0 - 1
Ferroviario
Ferroviario
FT 2 - 4
Atletico-CE
 Brazil: Campeonato Cearense - First Stage
Ferroviario
FT 1 - 0
Barbalha
Floresta EC
FT 1 - 1
Guarany
Atletico-CE
FT 2 - 1
Caucaia
Pacajus
FT 1 - 1
Horizonte
Guarany
FT 1 - 1
Caucaia
Barbalha
FT 2 - 1
Atletico-CE
Horizonte
FT 1 - 4
Floresta EC
Pacajus
FT 0 - 0
Ferroviario
Caucaia
FT 1 - 1
Barbalha
Ferroviario
FT 2 - 0
Horizonte
Atletico-CE
FT 1 - 2
Guarany
Floresta EC
FT 1 - 1
Pacajus
Ferroviario
FT 1 - 0
Floresta EC
Barbalha
FT 0 - 0
Guarany
Horizonte
FT 1 - 1
Caucaia
Pacajus
FT 2 - 1
Atletico-CE
Barbalha
FT 2 - 0
Horizonte
Caucaia
FT 1 - 1
Ferroviario
Guarany
FT 2 - 0
Pacajus
Atletico-CE
FT 1 - 1
Floresta EC
 Brazil: Campeonato Gaucho - Second Stage - Play Offs
Gremio
FT 2 - 0
Internacional
Gremio
FT 4 - 3
Novo Hamburgo
Internacional
FT 4 - 0
Esportivo
 Brazil: Campeonato Gaucho - Second Stage
Pelotas
FT 2 - 1
Brasil de Pelotas
Internacional
FT 2 - 0
Aimore
Juventude
FT 2 - 3
Esportivo
Novo Hamburgo
FT 0 - 0
Gremio
Pelotas
FT 0 - 1
EC Sao Jose
Sao Luiz
FT 0 - 1
Brasil de Pelotas
Ypiranga FC
FT 0 - 0
SER Caxias
Aimore
FT 0 - 0
Sao Luiz
Brasil de Pelotas
FT 0 - 1
Juventude
SER Caxias
FT 2 - 0
Pelotas
EC Sao Jose
FT 0 - 1
Novo Hamburgo
Gremio
FT 1 - 1
Ypiranga FC
Esportivo
FT 1 - 1
Internacional
Sao Luiz
FT 1 - 0
EC Sao Jose
Novo Hamburgo
FT 1 - 1
Aimore
Juventude
FT 2 - 0
SER Caxias
Internacional
FT 0 - 1
Gremio
Ypiranga FC
FT 2 - 2
Esportivo
EC Sao Jose
FT 1 - 4
Internacional
SER Caxias
FT 2 - 1
Novo Hamburgo
 Brazil: Campeonato Gaucho - First Stage - Play Offs
SER Caxias
FT 1 - 0
Gremio
SER Caxias
FT 1 - 0
Ypiranga FC
Internacional
FT 0 - 1
Gremio
 Brazil: Campeonato Gaucho - First Stage
Sao Luiz
FT 4 - 2
Pelotas
Aimore
FT 2 - 1
Gremio
Esportivo
FT 1 - 0
SER Caxias
Internacional
FT 2 - 0
Novo Hamburgo
Juventude
FT 0 - 0
Ypiranga FC
Brasil de Pelotas
FT 1 - 0
EC Sao Jose
Gremio
FT 5 - 0
Esportivo
Novo Hamburgo
FT 0 - 0
Sao Luiz
EC Sao Jose
FT 2 - 0
Aimore
SER Caxias
FT 1 - 0
Brasil de Pelotas
Ypiranga FC
FT 0 - 0
Internacional
Pelotas
FT 3 - 1
Juventude
Gremio
FT 2 - 1
EC Sao Jose
Sao Luiz
FT 3 - 4
Internacional
Brasil de Pelotas
FT 0 - 0
Esportivo
Aimore
FT 0 - 1
SER Caxias
Juventude
FT 0 - 0
Novo Hamburgo
Ypiranga FC
FT 2 - 1
Pelotas
Novo Hamburgo
FT 0 - 1
Ypiranga FC
Sao Luiz
FT 1 - 3
Juventude
 Brazil: Campeonato Gaucho 2
Avenida
Postp. ? - ?
SC Sao Paulo
Brasil Farroupilha
Postp. ? - ?
Igrejinha
EC Guarani
Postp. ? - ?
Guarany de Bage
Frederiquense
Postp. ? - ?
Veranopolis
GE Bage
Postp. ? - ?
Lajeadense
Passo Fundo
Postp. ? - ?
EC Cruzeiro
Sao Gabriel
Postp. ? - ?
Inter Santa Maria
Tupi RS
Postp. ? - ?
GE Gloria
EC Cruzeiro
Postp. ? - ?
Frederiquense
GE Gloria
Postp. ? - ?
Brasil Farroupilha
Guarany de Bage
Postp. ? - ?
Sao Gabriel
Igrejinha
Postp. ? - ?
Passo Fundo
Inter Santa Maria
Postp. ? - ?
Avenida
Lajeadense
Postp. ? - ?
EC Guarani
SC Sao Paulo
Postp. ? - ?
GE Bage
Veranopolis
Postp. ? - ?
Tupi RS
Brasil Farroupilha
Postp. ? - ?
Veranopolis
Frederiquense
Postp. ? - ?
Passo Fundo
Igrejinha
Postp. ? - ?
GE Gloria
Tupi RS
Postp. ? - ?
EC Cruzeiro
 Brazil: Campeonato Goiano
Anapolina
FT 4 - 4
Jaragua
Aparecidense
FT 1 - 2
Goias
Goianesia
FT 0 - 0
Crac Go
Ipora
FT 1 - 2
Goiania
Atletico GO
FT 2 - 1
Gremio Anapolis
Vila Nova FC
FT 2 - 0
Anapolis
Anapolis
FT 2 - 1
Goianesia
Goiania
FT 0 - 1
Atletico GO
Crac Go
FT 2 - 1
Anapolina
Jaragua
FT 1 - 0
Vila Nova FC
Goias
FT 1 - 0
Ipora
Gremio Anapolis
FT 1 - 1
Aparecidense
Anapolina
FT 0 - 0
Anapolis
Goianesia
FT 1 - 2
Goiania
Vila Nova FC
FT 0 - 0
Goias
Crac Go
FT 0 - 3
Aparecidense
Ipora
FT 1 - 0
Gremio Anapolis
Atletico GO
FT 5 - 0
Jaragua
Crac Go
FT 2 - 1
Ipora
Goiania
FT 1 - 3
Aparecidense
 Brazil: Campeonato Maranhense - Play Offs
SE Juventude
FT 4 - 2
Pinheiro
Imperatriz
Pen. 5 - 3
Sao Jose MA
Pinheiro
FT 1 - 1
SE Juventude
Sao Jose MA
FT 4 - 1
Imperatriz
 Brazil: Campeonato Maranhense
Cordino EC
FT 0 - 3
Sao Jose MA
Imperatriz
FT 3 - 1
Pinheiro
Moto Club
FT 2 - 1
Maranhao
SE Juventude
FT 1 - 5
Sampaio Correa
Imperatriz
FT 0 - 1
Sampaio Correa
SE Juventude
FT 2 - 0
Maranhao
Sao Jose MA
FT 1 - 5
Pinheiro
Imperatriz
FT 0 - 1
Moto Club
Cordino EC
FT 0 - 1
SE Juventude
Sampaio Correa
FT 0 - 1
Moto Club
Sao Jose MA
FT 0 - 1
Imperatriz
Pinheiro
FT 3 - 2
Maranhao
Sampaio Correa
FT 3 - 0
Cordino EC
Imperatriz
FT 2 - 1
SE Juventude
Moto Club
FT 3 - 0
Cordino EC
Pinheiro
FT 1 - 2
SE Juventude
Maranhao
FT 1 - 2
Sao Jose MA
Cordino EC
FT 1 - 1
Maranhao
Sao Jose MA
FT 0 - 0
Moto Club
Pinheiro
FT 1 - 2
Sampaio Correa
 Brazil: Campeonato Matogrossense - Play Offs
Uniao Rondonopolis
Postp. ? - ?
Pocone
Cuiaba Esporte
Postp. ? - ?
Luverdense
Sinop
Postp. ? - ?
Nova Mutum
Operario VG
Postp. ? - ?
Dom Bosco
Nova Mutum
Postp. ? - ?
Sinop
Luverdense
Postp. ? - ?
Cuiaba Esporte
Dom Bosco
Postp. ? - ?
Operario VG
Pocone
Postp. ? - ?
Uniao Rondonopolis
 Brazil: Campeonato Matogrossense
Dom Bosco
FT 1 - 5
Cuiaba Esporte
Luverdense
FT 3 - 0
Mixto
Pocone
FT 3 - 0
Araguaia
Sinop
FT 0 - 1
Operario VG
Uniao Rondonopolis
FT 0 - 0
Nova Mutum
Araguaia
FT 2 - 0
Dom Bosco
Nova Mutum
FT 1 - 1
Sinop
Cuiaba Esporte
FT 1 - 1
Uniao Rondonopolis
Operario VG
FT 4 - 0
Luverdense
Mixto
FT 1 - 0
Pocone
Uniao Rondonopolis
FT 1 - 1
Operario VG
Sinop
FT 5 - 3
Luverdense
Nova Mutum
FT 2 - 1
Araguaia
Dom Bosco
FT 3 - 1
Mixto
Pocone
FT 1 - 1
Cuiaba Esporte
Uniao Rondonopolis
FT 1 - 1
Sinop
Araguaia
FT 0 - 1
Luverdense
Sinop
FT 3 - 1
Mixto
Nova Mutum
FT 0 - 0
Pocone
Cuiaba Esporte
FT 5 - 0
Araguaia
 Brazil: Campeonato Mineiro - Play Offs
America MG
FT 0 - 3
Atletico-MG
 Brazil: Campeonato Mineiro - 5th-8th Places
Cruzeiro
Awarded 0 - 3
Uberlandia
 Brazil: Campeonato Mineiro - Play Offs
Tombense
FT 2 - 0
Caldense
 Brazil: Campeonato Mineiro - 5th-8th Places
Uberlandia
Pen. 3 - 2
Boa
 Brazil: Campeonato Mineiro - Play Offs
Atletico-MG
FT 2 - 1
America MG
Caldense
FT 0 - 1
Tombense
 Brazil: Campeonato Mineiro - 5th-8th Places
Cruzeiro
FT 3 - 0
Patrocinense
 Brazil: Campeonato Mineiro
Atletico-MG
FT 4 - 0
Patrocinense
Boa
FT 1 - 0
Tupynambas
Caldense
FT 0 - 1
Cruzeiro
Tombense
FT 1 - 0
Uberlandia
URT
FT 0 - 3
America MG
Villa Nova MG
FT 1 - 2
Coimbra
Coimbra
FT 1 - 2
Tombense
America MG
FT 1 - 1
Atletico-MG
Tupynambas
FT 0 - 4
Caldense
Cruzeiro
FT 3 - 0
URT
Patrocinense
FT 0 - 1
Boa
Uberlandia
FT 2 - 1
Villa Nova MG
Cruzeiro
FT 0 - 1
Coimbra
Patrocinense
FT 0 - 1
America MG
URT
FT 0 - 0
Tupynambas
Boa
FT 2 - 2
Uberlandia
Villa Nova MG
FT 1 - 3
Atletico-MG
Tombense
FT 2 - 1
Caldense
America MG
FT 1 - 1
Boa
Villa Nova MG
FT 1 - 2
Tombense
 Brazil: Campeonato Mineiro 2
Betim
Postp. ? - ?
CAP Uberlandia
Democrata GV
Postp. ? - ?
Pouso Alegre
Democrata SL
Postp. ? - ?
Serranense
Ipatinga
Postp. ? - ?
Guarani-MG
Nacional de Muriae
Postp. ? - ?
Athletic Club
Tupi-MG
Postp. ? - ?
Mamore
CAP Uberlandia
Postp. ? - ?
Tupi-MG
Serranense
Postp. ? - ?
Ipatinga
Mamore
Postp. ? - ?
Democrata SL
Athletic Club
Postp. ? - ?
Democrata GV
Guarani-MG
Postp. ? - ?
Nacional de Muriae
Pouso Alegre
Postp. ? - ?
Betim
Democrata GV
Postp. ? - ?
Democrata SL
Ipatinga
Postp. ? - ?
Pouso Alegre
Nacional de Muriae
Postp. ? - ?
Mamore
Serranense
Postp. ? - ?
CAP Uberlandia
Betim
Postp. ? - ?
Tupi-MG
Guarani-MG
Postp. ? - ?
Athletic Club
CAP Uberlandia
Postp. ? - ?
Guarani-MG
Democrata SL
Postp. ? - ?
Pouso Alegre
 Brazil: Campeonato Paraense - Play Offs
Remo
FT 2 - 0
Castanhal
Paysandu PA
FT 2 - 0
Paragominas
Castanhal
FT 0 - 1
Remo
Paragominas
FT 3 - 2
Paysandu PA
 Brazil: Campeonato Paraense
Tapajos
FT 1 - 3
Remo
Aguia De Maraba
FT 0 - 2
Bragantino
Carajas
FT 1 - 3
Paragominas
Itupiranga
FT 1 - 4
Paysandu PA
Castanhal
FT 2 - 1
Independente
Remo
FT 4 - 2
Aguia De Maraba
Bragantino
FT 2 - 0
Independente
Paragominas
FT 0 - 4
Paysandu PA
Castanhal
FT 2 - 1
Tapajos
Itupiranga
FT 3 - 2
Carajas
Tapajos
FT 0 - 0
Itupiranga
Carajas
FT 0 - 1
Bragantino
Paysandu PA
FT 1 - 0
Castanhal
Aguia De Maraba
FT 1 - 0
Paragominas
Remo
FT 0 - 0
Independente
Tapajos
FT 4 - 0
Bragantino
Paysandu PA
FT 1 - 1
Remo
Independente
FT 1 - 4
Paragominas
Carajas
FT 3 - 3
Castanhal
Aguia De Maraba
FT 1 - 0
Itupiranga
 Brazil: Campeonato Paraibano - Play Offs
Treze PB
FT 0 - 1
Campinense
Campinense
FT 0 - 2
Treze PB
Treze PB
Pen. 3 - 0
Botafogo PB
Campinense
Pen. 1 - 0
Sousa
Botafogo PB
FT 2 - 0
Treze PB
Sousa
FT 2 - 2
Campinense
 Brazil: Campeonato Paraibano
Botafogo PB
FT 1 - 0
CSP
Perilima
FT 0 - 1
Nacional de Patos
Sousa
FT 1 - 1
Cajazeirense de Desportos
Sport PB
FT 0 - 5
Sao Paulo Crystal
Treze PB
FT 1 - 0
Campinense
CSP
FT 7 - 0
Sport PB
Campinense
FT 1 - 0
Cajazeirense de Desportos
Sousa
FT 1 - 1
Botafogo PB
Nacional de Patos
FT 0 - 0
Treze PB
Sao Paulo Crystal
FT 3 - 0
Perilima
Botafogo PB
FT 0 - 0
Campinense
Botafogo PB
FT 1 - 1
Sousa
Sport PB
FT 2 - 3
Nacional de Patos
Botafogo PB
FT 4 - 1
Nacional de Patos
Cajazeirense de Desportos
FT 1 - 1
Sao Paulo Crystal
Perilima
FT 2 - 1
CSP
Treze PB
FT 2 - 1
Sousa
Cajazeirense de Desportos
FT 2 - 0
CSP
Sousa
FT 1 - 0
Sport PB
Treze PB
FT 1 - 0
Sao Paulo Crystal
 Brazil: Campeonato Paranaense - Play Offs
Coritiba
FT 1 - 2
Athletico-PR
Athletico-PR
FT 1 - 0
Coritiba
Coritiba
FT 2 - 0
Cianorte
Cascavel
FT 0 - 0
Athletico-PR
Athletico-PR
FT 5 - 1
Cascavel
Cianorte
FT 2 - 3
Coritiba
Coritiba
FT 2 - 1
Parana
Athletico-PR
FT 5 - 0
Londrina
Operario
FT 0 - 2
Cianorte
Cascavel
FT 5 - 0
Rio Branco PR
Londrina
FT 1 - 1
Athletico-PR
Parana
FT 0 - 1
Coritiba
Cianorte
FT 0 - 1
Operario
Rio Branco PR
FT 0 - 3
Cascavel
 Brazil: Campeonato Paranaense
Cianorte
FT 2 - 1
Rio Branco PR
Coritiba
FT 4 - 0
Athletico-PR
Londrina
FT 0 - 1
Operario
Parana S.T.C.
FT 1 - 1
Cascavel CR
Toledo
FT 1 - 0
Parana
Uniao PR
FT 2 - 3
Cascavel
Cascavel
FT 3 - 1
Londrina
Operario
FT 1 - 1
Toledo
Parana S.T.C.
FT 0 - 1
Coritiba
Parana
FT 2 - 0
Uniao PR
Cascavel CR
FT 1 - 4
Cianorte
Athletico-PR
FT 1 - 0
Rio Branco PR
Parana
FT 2 - 2
Londrina
Cascavel CR
FT 3 - 0
Uniao PR
Cianorte
FT 3 - 1
Cascavel
Operario
FT 1 - 3
Athletico-PR
Rio Branco PR
FT 1 - 1
Parana S.T.C.
Toledo
FT 1 - 1
Coritiba
Londrina
FT 1 - 1
Rio Branco PR
Cascavel
FT 1 - 1
Toledo
 Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs
Palmeiras
Pen. 2 - 1
Corinthians
Corinthians
FT 0 - 0
Palmeiras
 Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs
Bragantino
FT 1 - 0
Guarani
 Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs
Palmeiras
FT 1 - 0
Ponte Preta
Corinthians
FT 1 - 0
Mirassol
 Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs
Bragantino
Pen. 2 - 1
Botafogo SP
Internacional de Limeira
FT 1 - 2
Guarani
 Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs
Santos
FT 1 - 3
Ponte Preta
Bragantino
FT 0 - 2
Corinthians
Palmeiras
FT 2 - 0
Santo Andre
 Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs
Novorizontino
FT 0 - 2
Botafogo SP
Guarani
Pen. 2 - 1
Ituano
Ferroviaria
FT 0 - 2
Internacional de Limeira
 Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs
Sao Paulo
FT 2 - 3
Mirassol
 Brazil: Campeonato Paulista
Bragantino
FT 2 - 0
Botafogo SP
Ferroviaria
FT 2 - 0
Internacional de Limeira
Guarani
FT 1 - 3
Sao Paulo
Mirassol
FT 0 - 1
Ponte Preta
Novorizontino
FT 3 - 2
Santos
Oeste
FT 0 - 2
Corinthians
Palmeiras
FT 2 - 1
Agua Santa
Santo Andre
FT 1 - 3
Ituano
Botafogo SP
FT 2 - 0
Guarani
Sao Paulo
FT 2 - 3
Bragantino
Internacional de Limeira
FT 2 - 1
Oeste
Agua Santa
FT 0 - 0
Mirassol
Corinthians
FT 1 - 0
Palmeiras
Ponte Preta
FT 2 - 0
Novorizontino
Santos
FT 1 - 1
Santo Andre
Ituano
FT 0 - 0
Ferroviaria
Guarani
FT 3 - 2
Ponte Preta
Corinthians
FT 1 - 1
Ituano
Mirassol
FT 1 - 0
Santo Andre
Sao Paulo
FT 2 - 1
Santos
 Brazil: Campeonato Paulista A2
Atibaia
18:00 ? - ?
Rio Claro
Monte Azul
18:00 ? - ?
Portuguesa Santista
Portuguesa
18:00 ? - ?
Juventus-SP
Sao Bernardo
18:00 ? - ?
Piracicaba
Sertaozinho
18:00 ? - ?
Taubate
Votuporanguense
18:00 ? - ?
Sao Caetano
Penapolense
FT 1 - 2
RB Brasil
Sao Caetano
FT 4 - 3
Sao Bernardo
Piracicaba
FT 2 - 2
Votuporanguense
Sao Bento
FT 2 - 1
Atibaia
Juventus-SP
FT 3 - 2
Portuguesa Santista
Monte Azul
FT 1 - 3
Penapolense
Rio Claro
FT 3 - 1
Audax-SP
Sertaozinho
FT 0 - 1
Portuguesa
Taubate
FT 2 - 1
RB Brasil
Juventus-SP
Postp. ? - ?
Atibaia
Portuguesa Santista
Postp. ? - ?
Votuporanguense
Sao Bento
Postp. ? - ?
Monte Azul
Sao Caetano
Postp. ? - ?
Audax-SP
Taubate
Postp. ? - ?
Sao Bernardo
 Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs
Santa Cruz
Pen. 0 - 1
Salgueiro
 Brazil: Campeonato Pernambucano - Relegation Group
Decisao
FT 1 - 2
Academica Vitoria
Sport Recife
FT 5 - 0
Petrolina
 Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs
Salgueiro
FT 1 - 1
Santa Cruz
 Brazil: Campeonato Pernambucano - Relegation Group
Academica Vitoria
FT 1 - 1
Petrolina
Decisao
FT 0 - 3
Sport Recife
 Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs
Salgueiro
FT 3 - 0
Afogados da Ingazeira
Santa Cruz
Pen. 1 - 0
Nautico
 Brazil: Campeonato Pernambucano - Relegation Group
Sport Recife
FT 1 - 0
Academica Vitoria
Petrolina
FT 1 - 1
Decisao
 Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs
Retro
FT 0 - 1
Afogados da Ingazeira
Nautico
FT 2 - 1
Central SC
 Brazil: Campeonato Pernambucano
Afogados da Ingazeira
FT 1 - 0
Academica Vitoria
Decisao
FT 0 - 5
Central SC
Retro
FT 5 - 0
Petrolina
Salgueiro
FT 1 - 2
Nautico
Sport Recife
FT 1 - 2
Santa Cruz
Santa Cruz
FT 2 - 1
Decisao
Central SC
FT 1 - 1
Afogados da Ingazeira
Nautico
FT 2 - 2
Retro
Academica Vitoria
FT 0 - 1
Salgueiro
Petrolina
FT 0 - 0
Sport Recife
Santa Cruz
FT 2 - 0
Nautico
Petrolina
FT 1 - 1
Central SC
Salgueiro
FT 2 - 1
Decisao
Retro
FT 2 - 0
Academica Vitoria
Sport Recife
FT 4 - 0
Afogados da Ingazeira
Salgueiro
FT 2 - 1
Sport Recife
Nautico
FT 0 - 1
Central SC
Decisao
FT 2 - 5
Retro
Academica Vitoria
FT 1 - 1
Petrolina
Afogados da Ingazeira
FT 0 - 2
Santa Cruz
 Brazil: Campeonato Piauiense
AE Altos
Postp. ? - ?
Julho Esporte
Piaui
Postp. ? - ?
Flamengo PI
Picos
Postp. ? - ?
Parnahyba
River-PI
Postp. ? - ?
Timon
Flamengo PI
Postp. ? - ?
Picos
Parnahyba
Postp. ? - ?
AE Altos
Julho Esporte
Postp. ? - ?
River-PI
Piaui
Postp. ? - ?
Timon
Piaui
Postp. ? - ?
River-PI
Julho Esporte
Postp. ? - ?
Flamengo PI
Timon
Postp. ? - ?
Parnahyba
Picos
Postp. ? - ?
Piaui
River-PI
Postp. ? - ?
AE Altos
Flamengo PI
Postp. ? - ?
River-PI
Parnahyba
Postp. ? - ?
Piaui
AE Altos
Postp. ? - ?
Picos
Timon
Postp. ? - ?
Julho Esporte
River-PI
Postp. ? - ?
Parnahyba
Julho Esporte
FT 1 - 0
Picos
Piaui
FT 0 - 2
AE Altos
 Brazil: Campeonato Potiguar - Second Stage
Palmeira da Una
FT 2 - 2
Potiguar
Potiguar
FT 0 - 2
ABC
CE Forca E Luz
FT 3 - 0
Assu RN
America RN
FT 3 - 1
Palmeira da Una
ABC
FT 5 - 0
Assu RN
Globo
FT 6 - 1
CE Forca E Luz
Palmeira da Una
FT 0 - 0
Santa Cruz de Natal
Potiguar
FT 0 - 6
America RN
Santa Cruz de Natal
FT 1 - 5
ABC
America RN
FT 2 - 0
Globo
CE Forca E Luz
FT 5 - 1
Potiguar
Globo
FT 0 - 1
Santa Cruz de Natal
Assu RN
FT 2 - 3
Globo
Santa Cruz de Natal
FT 1 - 1
Assu RN
Palmeira da Una
FT 1 - 1
CE Forca E Luz
Assu RN
FT 1 - 1
America RN
CE Forca E Luz
FT 0 - 0
Santa Cruz de Natal
ABC
FT 8 - 0
Palmeira da Una
Globo
FT 3 - 0
Potiguar
Santa Cruz de Natal
FT 0 - 4
America RN
 Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage - Play Offs
ABC
FT 2 - 2
America RN
 Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage
America RN
FT 3 - 1
Potiguar
Assu RN
FT 0 - 5
ABC
CE Forca E Luz
FT 4 - 3
Globo
Santa Cruz de Natal
FT 1 - 2
Palmeira da Una
Santa Cruz de Natal
FT 3 - 2
Globo
America RN
FT 3 - 4
ABC
Assu RN
FT 0 - 1
CE Forca E Luz
Potiguar
FT 4 - 0
Palmeira da Una
Potiguar
FT 0 - 2
CE Forca E Luz
ABC
FT 1 - 0
Santa Cruz de Natal
Globo
FT 3 - 3
Assu RN
Palmeira da Una
FT 0 - 3
America RN
Assu RN
FT 0 - 3
Santa Cruz de Natal
CE Forca E Luz
FT 0 - 0
Palmeira da Una
ABC
FT 2 - 2
Potiguar
Globo
FT 0 - 2
America RN
Santa Cruz de Natal
FT 1 - 1
CE Forca E Luz
America RN
FT 7 - 0
Assu RN
Potiguar
FT 2 - 1
Globo
Palmeira da Una
FT 0 - 1
ABC
 Brazil: Campeonato Rondoniense
Barcelona RO
Awarded 0 - 3
Uniao Cacoalense
Ji-Parana
Awarded 3 - 0
Guapore
Pimentense
Postp. ? - ?
Vilhenense
Real Ariquemes
Postp. ? - ?
Porto Velho
Rondoniense
Postp. ? - ?
Genus
Genus
Postp. ? - ?
Real Ariquemes
Guajara
Postp. ? - ?
Rondoniense
Pimentense
Awarded 0 - 3
Ji-Parana
Vilhenense
Postp. ? - ?
Barcelona RO
Guapore
Awarded 0 - 3
Uniao Cacoalense
Uniao Cacoalense
Awarded 3 - 0
Pimentense
Barcelona RO
Postp. ? - ?
Guapore
Guajara
Awarded 0 - 3
Genus
Real Ariquemes
FT 1 - 0
Rondoniense
Rondoniense
Awarded 0 - 3
Porto Velho
Ji-Parana
FT 1 - 0
Uniao Cacoalense
Ji-Parana
Awarded 3 - 0
Vilhenense
Pimentense
FT 3 - 2
Barcelona RO
Porto Velho
FT 2 - 0
Guajara
Vilhenense
FT 1 - 0
Guapore
 Brazil: Campeonato Roraimense - Second Stage
GAS
Postp. ? - ?
Bare
Rio Negro
Postp. ? - ?
Sao Raimundo RR
Rio Negro
Postp. ? - ?
Atl. Roraima
GAS
Postp. ? - ?
Sao Raimundo RR
Rio Negro
Postp. ? - ?
GAS
Atl. Roraima
Postp. ? - ?
Bare
Bare
Postp. ? - ?
Sao Raimundo RR
GAS
Postp. ? - ?
Atl. Roraima
Sao Raimundo RR
Postp. ? - ?
Atl. Roraima
Bare
Postp. ? - ?
Rio Negro
 Brazil: Campeonato Roraimense - First Stage
Atl. Roraima
Postp. ? - ?
Sao Raimundo RR
Rio Negro
Postp. ? - ?
Bare
Sao Raimundo RR
Aban. ? - ?
Bare
Atl. Roraima
FT 0 - 3
GAS
GAS
FT 2 - 1
Rio Negro
Bare
FT 2 - 5
Atl. Roraima
Atl. Roraima
FT 0 - 1
Rio Negro
Sao Raimundo RR
FT 2 - 2
GAS
Bare
FT 1 - 4
GAS
Sao Raimundo RR
FT 1 - 0
Rio Negro
 Brazil: Campeonato Sergipano - Second Stage
Confianca
FT 1 - 1
Itabaiana
Sergipe
FT 0 - 0
Confianca
Frei Paulistano
FT 0 - 1
Sergipe
Itabaiana
FT 2 - 0
Frei Paulistano
Frei Paulistano
FT 0 - 4
Confianca
Itabaiana
FT 1 - 4
Sergipe
Confianca
FT 1 - 0
Frei Paulistano
Sergipe
FT 2 - 1
Itabaiana
Confianca
FT 2 - 2
Sergipe
Frei Paulistano
FT 2 - 1
Itabaiana
Itabaiana
FT 0 - 1
Confianca
Sergipe
FT 1 - 1
Frei Paulistano
 Brazil: Campeonato Sergipano - First Stage
America EC
FT 0 - 2
Dorense
Confianca
FT 3 - 2
Boca Junior
Frei Paulistano
FT 1 - 2
Sergipe
Itabaiana
FT 1 - 0
Lagarto
Lagarto
FT 1 - 1
Frei Paulistano
Dorense
FT 1 - 1
Confianca
Sergipe
FT 1 - 0
Itabaiana
Boca Junior
FT 2 - 2
America EC
Dorense
FT 2 - 1
Boca Junior
Lagarto
FT 1 - 3
Sergipe
Confianca
FT 3 - 0
America EC
Frei Paulistano
FT 2 - 1
Itabaiana
Sergipe
FT 1 - 0
Dorense
Boca Junior
FT 1 - 0
Lagarto
America EC
FT 3 - 2
Frei Paulistano
Itabaiana
FT 0 - 1
Confianca
America EC
FT 0 - 3
Sergipe
Boca Junior
FT 2 - 1
Itabaiana
Dorense
FT 1 - 4
Frei Paulistano
Confianca
FT 0 - 0
Lagarto
 Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense - Play Offs
Aguia Negra
Postp. ? - ?
Maracaju
Operario MS
Postp. ? - ?
Comercial MS
Chapadao
Postp. ? - ?
Costa Rica
Aquidauanense
Postp. ? - ?
Corumbaense
Comercial MS
Postp. ? - ?
Operario MS
Costa Rica
Postp. ? - ?
Chapadao
Corumbaense
Postp. ? - ?
Aquidauanense
Maracaju
Postp. ? - ?
Aguia Negra
 Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense
Chapadao
FT 1 - 0
Aguia Negra
Comercial MS
FT 3 - 0
Nova Andradina
Aquidauanense
FT 0 - 0
Maracaju
Corumbaense
FT 2 - 1
Ponta Pora
Operario MS
FT 2 - 1
Costa Rica
Costa Rica
FT 1 - 0
Corumbaense
Aguia Negra
FT 0 - 0
Operario MS
Ponta Pora
FT 1 - 3
Comercial MS
Nova Andradina
FT 2 - 6
Aquidauanense
Maracaju
FT 2 - 2
Chapadao
Comercial MS
FT 1 - 0
Costa Rica
Operario MS
FT 1 - 0
Corumbaense
Aquidauanense
FT 2 - 1
Ponta Pora
Chapadao
FT 4 - 1
Nova Andradina
Maracaju
FT 2 - 2
Aguia Negra
Costa Rica
FT 1 - 3
Aquidauanense
Corumbaense
FT 1 - 0
Comercial MS
Ponta Pora
FT 0 - 2
Chapadao
Maracaju
FT 0 - 1
Operario MS
Nova Andradina
FT 0 - 2
Aguia Negra
 Brazil: Campeonato Tocantinense - Play Offs
Palmas
Postp. ? - ?
Araguacema
Interporto
Postp. ? - ?
Tocantinopolis
Araguacema
FT 0 - 1
Palmas
Tocantinopolis
FT 0 - 0
Interporto
 Brazil: Campeonato Tocantinense
Capital FC
FT 0 - 2
Araguacema
Interporto
FT 5 - 1
Cerrado
Nova Conquista
FT 0 - 5
Palmas
Tocantinopolis
FT 2 - 1
SD Sparta
Tocantinopolis
FT 3 - 3
Araguacema
SD Sparta
FT 1 - 0
Interporto
Araguacema
FT 0 - 0
Nova Conquista
Palmas
FT 1 - 0
Capital FC
Cerrado
FT 0 - 3
Tocantinopolis
SD Sparta
FT 1 - 2
Capital FC
Interporto
FT 3 - 0
Araguacema
Nova Conquista
FT 1 - 2
Tocantinopolis
Palmas
FT 4 - 1
Cerrado
Palmas
FT 2 - 2
Interporto
SD Sparta
FT 0 - 2
Araguacema
Capital FC
FT 4 - 1
Cerrado
Tocantinopolis
FT 0 - 1
Interporto
Cerrado
FT 1 - 0
SD Sparta
Capital FC
FT 0 - 1
Nova Conquista
Interporto
FT 6 - 0
Capital FC
 Brazil: Copa Do Brasil
Fluminense
FT 3 - 0
Figueirense
America MG
FT 1 - 0
Ferroviaria
Afogados da Ingazeira
FT 0 - 2
Ponte Preta
Brasil de Pelotas
FT 0 - 1
Brusque
Vasco
FT 0 - 1
Goias
Ceara
FT 1 - 0
Vitoria
Ponte Preta
FT 3 - 0
Afogados da Ingazeira
Atletico GO
FT 2 - 0
EC Sao Jose
Cruzeiro
FT 0 - 2
CRB
Ferroviaria
FT 0 - 0
America MG
Figueirense
FT 1 - 0
Fluminense
Juventude
FT 1 - 1
America RN
Botafogo RJ
FT 1 - 0
Parana
Vasco
FT 1 - 0
ABC
Operario
FT 0 - 2
America MG
Vitoria
FT 3 - 1
Lagarto
Atletico GO
Pen. 2 - 1
Santa Cruz
Boa
Pen. 1 - 2
Cruzeiro
Brasil de Pelotas
FT 1 - 0
Manaus
Santo Andre
FT 0 - 2
Goias
 Brazil: Copa Verde
Paysandu PA
Pen. 0 - 2
Cuiaba Esporte
Cuiaba Esporte
FT 0 - 1
Paysandu PA
Cuiaba Esporte
Pen. 3 - 1
Goias
Paysandu PA
FT 3 - 1
Remo
Remo
FT 0 - 0
Paysandu PA
Goias
FT 1 - 0
Cuiaba Esporte
Bragantino
Pen. 1 - 2
Paysandu PA
Remo
FT 6 - 1
Acreano
Paysandu PA
FT 1 - 1
Bragantino
Cuiaba Esporte
FT 2 - 1
Costa Rica
Goias
FT 4 - 2
Luverdense
Costa Rica
FT 1 - 1
Cuiaba Esporte
Luverdense
FT 2 - 1
Goias
Acreano
FT 2 - 1
Remo
 Brazil: Copa Do Nordeste - Play Offs
Bahia
FT 0 - 1
Ceara
Ceara
FT 3 - 1
Bahia
Bahia
FT 1 - 0
Confianca
Fortaleza
FT 0 - 1
Ceara
Bahia
FT 3 - 1
Botafogo PB
Confianca
Pen. 1 - 0
Santa Cruz
Ceara
FT 1 - 0
Vitoria
Fortaleza
Pen. 1 - 0
Sport Recife
 Brazil: Copa Do Nordeste
ABC
FT 0 - 2
CSA
Bahia
FT 4 - 1
Nautico
Botafogo PB
FT 1 - 1
Vitoria
CRB
FT 1 - 2
Ceara
River-PI
FT 0 - 1
Santa Cruz
Sport Recife
FT 1 - 1
Confianca
Fortaleza
FT 3 - 1
America RN
Frei Paulistano
Cancl. ? - ?
Imperatriz
CSA
FT 4 - 0
Frei Paulistano
Ceara
FT 2 - 1
Sport Recife
Vitoria
FT 4 - 1
River-PI
Imperatriz
FT 3 - 4
ABC
Confianca
FT 0 - 1
CRB
Nautico
FT 0 - 3
Fortaleza
America RN
FT 0 - 2
Bahia
Santa Cruz
FT 3 - 0
Botafogo PB
ABC
FT 1 - 1
Vitoria
Frei Paulistano
FT 1 - 0
America RN
Botafogo PB
FT 2 - 1
Imperatriz
Fortaleza
FT 1 - 0
CSA
 Brazil: Supercopa Do Brasil
Flamengo RJ
FT 3 - 0
Athletico-PR
 Brazil: Brasileiro U20 - Play Offs
Flamengo RJ U20
FT 3 - 0
Palmeiras U20
Palmeiras U20
FT 1 - 0
Flamengo RJ U20
Flamengo RJ U20
FT 0 - 0
Corinthians U20
Vasco U20
FT 0 - 1
Palmeiras U20
Corinthians U20
FT 1 - 2
Flamengo RJ U20
Palmeiras U20
FT 1 - 1
Vasco U20
Vasco U20
Pen. 2 - 0
Atletico-MG U20
Palmeiras U20
FT 3 - 1
Cruzeiro U20
Corinthians U20
FT 2 - 1
Sao Paulo U20
Flamengo RJ U20
FT 2 - 1
Fluminense U20
Cruzeiro U20
FT 1 - 0
Palmeiras U20
Atletico-MG U20
FT 1 - 0
Vasco U20
Sao Paulo U20
FT 1 - 1
Corinthians U20
Fluminense U20
FT 0 - 3
Flamengo RJ U20
 Brazil: Brasileiro U20
Athletico-PR U20
FT 4 - 1
Sport Recife U20
Atletico-MG U20
FT 3 - 0
Coritiba U20
Chapecoense-SC U20
FT 2 - 3
Vitoria U20
Corinthians U20
FT 3 - 0
Botafogo U20
Cruzeiro U20
FT 2 - 1
Vasco U20
Flamengo RJ U20
FT 2 - 2
Sao Paulo U20
Gremio U20
FT 3 - 4
Fluminense U20
Internacional U20
FT 2 - 1
America MG U20
Palmeiras U20
FT 2 - 0
Bahia U20
Santos U20
FT 2 - 1
Ponte Preta U20
America MG U20
FT 1 - 1
Flamengo RJ U20
Sport Recife U20
FT 2 - 2
Cruzeiro U20
Vasco U20
FT 2 - 1
Atletico-MG U20
Bahia U20
FT 1 - 0
Corinthians U20
Botafogo U20
FT 0 - 2
Santos U20
Coritiba U20
FT 4 - 1
Internacional U20
Fluminense U20
FT 3 - 1
Chapecoense-SC U20
Sao Paulo U20
FT 5 - 0
Gremio U20
Vitoria U20
FT 2 - 0
Palmeiras U20
Ponte Preta U20
FT 0 - 0
Athletico-PR U20
 Brazil: Copa Sao Paulo De Juniores - Play Offs
Internacional U20
Pen. 2 - 1
Gremio U20
Gremio U20
FT 1 - 0
Oeste U20
Internacional U20
FT 3 - 1
Corinthians U20
Oeste U20
FT 2 - 1
Sao Paulo U20
Vasco U20
Pen. 1 - 2
Gremio U20
Corinthians U20
FT 1 - 0
Athletico-PR U20
Botafogo SP U20
FT 0 - 2
Internacional U20
Sao Paulo U20
FT 3 - 1
Coritiba U20
Goias U20
FT 2 - 4
Vasco U20
Gremio U20
FT 4 - 1
Atletico-MG U20
Avai U20
Pen. 0 - 1
Oeste U20
Mirassol U20
FT 1 - 2
Corinthians U20
Red Bull Brasil U20
Pen. 1 - 2
Internacional U20
Athletico-PR U20
FT 2 - 1
Taboao da Serra U20
Londrina U20
Pen. 1 - 2
Botafogo SP U20
Sao Paulo U20
FT 2 - 0
Santa Cruz U20
Cruzeiro U20
Pen. 0 - 1
Oeste U20
Vasco U20
FT 1 - 0
Itapirense U20
Coritiba U20
FT 1 - 0
Sao Bento U20
Goias U20
FT 1 - 0
Palmeiras U20
 Brazil: Copa Sao Paulo De Juniores
EC Sao Bernardo U20
FT 1 - 1
Sao Paulo U20
Itapirense U20
FT 0 - 3
Vasco U20
Operario PR U20
FT 3 - 1
Palmeira U20
Carajas U20
FT 2 - 8
Jacuipense U20
Oeste U20
FT 1 - 3
Cruzeiro U20
Nacional SP U20
FT 3 - 3
Ceara U20
Portuguesa U20
FT 2 - 2
CSA U20
Agua Santa U20
Awarded 3 - 0
Flamengo RJ U20
Vitoria da Conquista U20
FT 1 - 1
Trem U20
Trindade U20
FT 2 - 3
Sergipe U20
Canaa U20
FT 1 - 2
Sao Caetano U20
Coritiba U20
FT 0 - 2
Sao Bento U20
Mirassol U20
FT 2 - 3
Joinville U20
XV de Jau U20
FT 0 - 2
Vitoria U20
Francana U20
FT 1 - 1
Corinthians U20
Osasco Audax U20
FT 0 - 0
Sport Recife U20
Osvaldo C. U20
FT 3 - 2
Londrina U20
Velo Clube U20
FT 1 - 1
Parana Clube U20
Visao Celeste U20
FT 3 - 8
Novorizontino U20
Serra U20
FT 1 - 1
Guarani U20
 Brazil: Brasileiro Women
Internacional W
18:30 ? - ?
Flamengo W
Santos W
17:00 ? - ?
Osasco Audax W
Gremio W
FT 2 - 0
Vitoria W
SAO Jose W
FT 0 - 3
Kindermann W
Palmeiras W
FT 2 - 1
Sao Paulo W
Iranduba de Amazonia W
FT 0 - 2
Cruzeiro W
Minas ICESP W
FT 7 - 0
Ponte Preta W
Minas ICESP W
FT 2 - 3
Flamengo W
Osasco Audax W
FT 1 - 2
Iranduba de Amazonia W
SAO Jose W
FT 6 - 0
Vitoria W
Gremio W
FT 0 - 2
Santos W
Cruzeiro W
FT 0 - 5
Palmeiras W
Ferroviaria W
FT 7 - 1
Ponte Preta W
Internacional W
FT 0 - 0
Kindermann W
Sao Paulo W
FT 2 - 0
Corinthians W
Corinthians W
FT 3 - 0
Osasco Audax W
Santos W
FT 2 - 0
Cruzeiro W
Iranduba de Amazonia W
FT 1 - 3
SAO Jose W
Kindermann W
FT 1 - 0
Gremio W
Vitoria W
FT 0 - 1
Minas ICESP W
 Brazil: Brasileiro Women - Play Offs
Corinthians W
Pen. 0 - 1
Ferroviaria W
Ferroviaria W
FT 1 - 1
Corinthians W
Corinthians W
FT 2 - 0
Flamengo W
Kindermann W
Pen. 1 - 2
Ferroviaria W
Flamengo W
FT 1 - 2
Corinthians W
Ferroviaria W
FT 1 - 1
Kindermann W
Santos W
Pen. 1 - 3
Ferroviaria W
 Brazil: Brasileiro A2 Women
A. Acreano W
Postp. ? - ?
Fortaleza W
Ariquemes W
Postp. ? - ?
3B da Amazonia W
Athletico-PR W
Postp. ? - ?
Chapecoense W
Atletico GO W
Postp. ? - ?
America Mineiro W
Atletico-MG W
Postp. ? - ?
Goias W
Cruzeiro RN W
Postp. ? - ?
Bahia W
Esmac W
Postp. ? - ?
Tiradentes W
Fluminense W
Postp. ? - ?
Farroupilha W
Foz Cataratas W
Postp. ? - ?
Serc W
Operario FC W
Postp. ? - ?
Juventus W
Oratorio W
Postp. ? - ?
Timonense W
Real Brasilia W
Postp. ? - ?
Vasco W
Santos Dumont W
Postp. ? - ?
Ceara W
Sao Francisco W
Postp. ? - ?
Sao Valerio W
Sport Recife W
Postp. ? - ?
Auto Esporte W
Toledo W
Postp. ? - ?
Napoli W
UD Alagoana W
Postp. ? - ?
Nautico W
Vila Nova FC W
Postp. ? - ?
Botafogo W
Ceara W
Postp. ? - ?
Esmac W
Timonense W
Postp. ? - ?
Santos Dumont W

powered by Todaylivescore.com


Back to Top