Football Results from 13-01-2019 | Todaylivescore.com

Football Results from 13-01-2019

 Africa: Caf Confederations Cup – Qualification
Gor Mahia
FT


2 – 1

New Star

Jimma Aba Jifar
FT


0 – 1

Hassania Agadir

ZESCO
FT


3 – 1

Kaizer Chiefs

Bantu
FT


1 – 2

Enugu Rangers

Cotonsport
FT


2 – 3

Asante Kotoko

Otoho d’Oyo
FT


3 – 0

Kampala City

IR Tanger
FT

0 – 0
Zamalek

Al Nasr
FT


1 – 0

Salitas

Al-Hilal Omdurman
FT


3 – 0

Mukura Victory Sports

 Asia: Asian Cup
North Korea
FT


0 – 6

Qatar

Oman
FT


0 – 1

Japan

Turkmenistan
FT


0 – 4

Uzbekistan

 Australia: A-League
Sydney FC
FT


2 – 1

Adelaide United

Perth Glory
FT


4 – 3

WS Wanderers

 Australia: W-League
Canberra W
FT


1 – 0

Adelaide W

 Belgium: Proximus League
St. Gilloise
FT


1 – 2

KV Mechelen

Leuven
FT


0 – 2

Tubize

 Belgium: First Amateur Division
Knokke
FT

4 – 1
Deinze

RFC Liege
FT

0 – 0
RWDM 47

 Belgium: Second Amateur Division Group Acff
Solieres Sport
FT

0 – 0
Entente Durbuy

Vise
FT

2 – 2
Meux

Waremme
FT

0 – 2
Francs Borains

Acren
FT

1 – 3
Hamoir

 Belgium: Second Amateur Division Group Vfv A
Eppegem
FT

2 – 0
Dikkelvenne

Wijgmaal
FT

2 – 1
KRC Gent

Gullegem
FT

2 – 2
Diegem

Petegem
FT

3 – 1
Menen

Ronse
FT

0 – 3
Londerzeel

Westhoek
FT

0 – 3
Olsa Brakel

 Belgium: Second Amateur Division Group Vfv B
Duffel
FT

4 – 3
Hasselt

Spouwen-Mopertingen
FT

4 – 1
Vosselaar

Hamme
FT

0 – 1
K. FC Turnhout

K. Berchem Sport
FT

2 – 2
Cappellen

 Benin: Championnat National
ASPAC
15:00

? – ?
Dynamo Abomey

ASVO
15:00

? – ?
Dragons

Ayema
15:00

? – ?
Pantheres

Bembereke
15:00

? – ?
Upi Onm

JS Pob
15:00

? – ?
USS Krake

 Bermuda: Premier League
Somerset
00:00

? – ?
Robin Hood

Boulevard Blazers
FT

1 – 4
BAA

Dandy Town Hornets
19:00

? – ?
Paget

North Village Rams
FT

1 – 1
X-Roads Warriors

PHC Zebras
FT

2 – 1
Devonshire Cougars

 Botswana: Premier League
Township Rollers
FT

1 – 3
Jwaneng Galaxy

 Brazil: Campeonato Carioca – First Round
America RJ
FT


1 – 1

Nova Iguacu

Macae
FT


2 – 1

Goytacaz

Resende
FT


1 – 0

Americano FC

 Brazil: Campeonato Cearense – First Stage
Guarani de Juazeiro
FT


0 – 4

Ferroviario

Guarany
FT


1 – 1

Barbalha

 Brazil: Campeonato Potiguar – First Stage
America RN
FT


1 – 1

Potiguar

Globo
FT

0 – 0
Assu RN

 Brazil: Campeonato Sergipano – First Stage
Boca Junior
FT

0 – 1
Dorense

Lagarto
FT

2 – 0
Olimpico EC

Confianca
FT


1 – 0

Sergipe

 Brazil: Campeonato Paraibano
Nacional de Patos
FT

2 – 1
CSP

Treze PB
FT

3 – 0
EC de Patos

Sousa
FT

1 – 1
Campinense

 Brazil: Copa Sao Paulo De Juniores – Play Offs
Corinthians U20
FT


6 – 0

Porto PE U20

America MG U20
FT


0 – 1

Botafogo U20

Internacional U20
FT


0 – 5

Guarani U20

Rio Preto U20
FT


1 – 0

Sao Jose EC U20

Trindade U20
FT


1 – 4

Figueirense U20

Mirassol U20
Pen.


2 – 2

Athletico-PR U20

Cruzeiro U20
FT


3 – 0

Marilia AC U20

Palmeiras U20
FT


3 – 0

Galvez U20

Ferroviaria U20
live 9

0 – 0
Sao Paulo U20

 Costa Rica: Primera Division – Clausura
Herediano
FT


1 – 1

San Carlos

Grecia
FT


0 – 1

Cartagines

Zeledon
FT


2 – 1

Carmelita

Santos DG
FT


1 – 3

Alajuelense

Guadalupe
FT


1 – 4

U.C.R.

Saprissa
live 90


1 – 2

Limon

 Cyprus: First Division
Apollon
FT


2 – 1

Omonia

AEK Larnaca
FT


2 – 2

Ermis

 Czech Republic: Tipsport Liga
FK Pardubice
FT


1 – 4

Varnsdorf

Mas Taborsko
FT


0 – 1

Nitra

Chrudim
FT


1 – 3

Jablonec

 El Salvador: Primera Division – Clausura
Sonsonate
FT


0 – 1

Alianza FC

Santa Tecla
FT


2 – 2

Pasaquina

Audaz
Postp.

? – ?
Metapan

FAS
FT


2 – 1

Luis Angel Firpo

Municipal Limeno
FT


1 – 0

Chalatenango

 England: Premier League
Everton
FT


2 – 0

Bournemouth

Tottenham
FT


0 – 1

Manchester Utd

 England: Premier League 2
West Ham U23
FT


1 – 1

Tottenham U23

Middlesbrough U23
FT


1 – 2

Southampton U23

 Ethiopia: Premier League
Shire Endaselassie
FT

1 – 1
Debub Police

Welayta Dicha
FT

1 – 1
Welwalo Adigrat

Sidama Bunna
FT

1 – 1
Ethiopia Bunna

 France: Ligue 1
Nantes
FT


0 – 1

Rennes

Dijon
FT


1 – 1

Montpellier

Toulouse
FT


1 – 2

Strasbourg

Marseille
FT


1 – 1

Monaco

 Germany: Telekom Cup – Winter
Dusseldorf
Pen.

0 – 0
Bayern Munich

Hertha Berlin
FT


0 – 1

B. Monchengladbach

Dusseldorf
FT


3 – 1

Hertha Berlin

Bayern Munich
Pen.


0 – 0

B. Monchengladbach

 Greece: Super League
Levadiakos
FT


0 – 2

Olympiakos Piraeus

Panathinaikos
FT


2 – 2

Xanthi FC

Asteras Tripolis
FT


0 – 3

PAOK

 Greece: Football League
Platanias FC
FT


3 – 0

Aiginiakos

Aittitos Spata
FT


0 – 1

Chania Kissamikos

Dramas
FT


2 – 0

Sparti

Iraklis
FT


2 – 1

Ergotelis

Karaiskakis
FT


0 – 2

Apollon Pontou

Volos NFC
FT


2 – 1

Panachaiki

 Greece: Division C
Ipato
Postp.

? – ?
Eikosimias

Panthiraikos
FT

1 – 0
Agios Ierotheos

A. Asteras
FT

2 – 1
Meliteas Melitis

Aeek Inka
FT

1 – 2
Ionikos

Agioi Anargyroi
FT

2 – 2
AO Ilisiakos

Alexandros Kallithea
Postp.

? – ?
Floriada

Alexandroupoli
FT

1 – 2
Aris Avato

Amaliadas – Panopoulou
FT

0 – 2
Niki Tragano

AO Paniliakos
FT

0 – 0
Thyella D.

Apollon Eretria
FT

0 – 6
PAE Egaleo

Aspida Xanthi
FT

0 – 3
Keravnos Pernis

Aspropyrgos Enosis
FT

1 – 0
Asteras Vlachioti

Charavgiakos
FT

2 – 0
Thyella Kamari

Chrisoupolis
FT

2 – 0
Alexandros Kilkis

Foivos Kremasti
FT

0 – 2
Panmovriakos

Fokikos FC
FT

1 – 1
Achilleas Neokesarias

Giouchtas
13:00

? – ?
AE Neapolis

Ierapetra
FT

2 – 1
Episkopi

Kalamata
FT

2 – 0
Enosi Lerna

Kallithea
FT

0 – 0
Aiolikos

Katastari
FT

1 – 0
Mandraikos

Kavala
FT

1 – 0
Apollon Paralimniou

Keratsini
FT

3 – 1
Atromitos P.

Korinthos
FT

1 – 0
Chalkis

Kosmio
FT

2 – 2
Sidirokastro

Kronos Argyrades
FT

0 – 0
Thesprotos

Makedonikos
FT

0 – 0
Almopos

Nafpaktiakos
FT

5 – 0
Makedonikos Siatista

Niki Agkathia
FT

2 – 2
Aris Palaiochori

Orfeas Xanthi
FT

1 – 2
Aetos Orfani

O. Volos
FT

4 – 1
Oikonomos

Palliniakos
FT

0 – 2
Ialisos

Panargiakos
FT

1 – 1
Amvrysseas

Panarkadikos
Postp.

? – ?
Ermionidas-Ermis

PAO Varda
FT

2 – 1
Diagoras Vrachneikon

Pellana
FT

3 – 1
Pamisos

PO Triglia
FT

2 – 1
PAO Koufalion

Proodeftiki
FT

1 – 1
Ethnikos Piraeus

Souli Paramythia
FT

4 – 0
Grevena Aerata

Stylida
FT

0 – 1
Sellana

Thiseas Agria
FT

0 – 2
Niki Volos

Thriamvos Serviana
FT

1 – 0
Acheron Kanalaki

Tilikratis L.
FT

1 – 2
Makedonikos Foufas

 Guatemala: Liga Nacional – Clausura
Xelaju
FT


1 – 0

Malacateco

Deportivo Chiantla
FT


2 – 0

Sanarate

Guastatoya
FT


1 – 2

Antigua

 Honduras: Liga Nacional – Clausura
Juticalpa
FT


1 – 2

Real Espana

Vida
FT


0 – 1

Olimpia

Motagua
live 88


4 – 0

CD Honduras

Platense
live 90


3 – 1

Real de Minas

 Hong Kong: Premier League
Tai Po
FT


3 – 0

Hoi King

Pegasus
FT


1 – 1

Yuen Long

 Iceland: Fotbolti.Net Cup
Breidablik
FT


4 – 0

Vestmannaeyjar

 India: I-League
Lajong
FT


0 – 3

Indian Arrows

 Israel: Ligat Ha’Al
Beitar Jerusalem
FT


0 – 0

Shmona

 Italy: Serie D – Group A
Borgosesia
FT

1 – 0
Sestri Levante

Bra
FT

1 – 2
Lecco

Casale
FT

2 – 0
Milano City

Chieri
FT

2 – 0
Ligorna

Fezzanese
FT

2 – 2
Borgaro

Folgore Caratese
FT

3 – 2
Unione Sanremo

Inveruno
FT

1 – 0
Arconatese

Savona
FT

1 – 1
Dronero

Lavagnese
FT

2 – 0
Stresa Sportiva

 Italy: Serie D – Group B
Ambrosiana
FT

1 – 0
Villa Alme

Caravaggio
FT

0 – 2
Seregno

Caronnese
FT

1 – 2
Mantova

Darfo Boario
FT

1 – 2
Rezzato

Olginatese
FT

0 – 0
Ciserano

Scanzorosciate
FT

0 – 2
Como

Sondrio
FT

1 – 1
Pontisola

Villafranca
FT

0 – 1
Pro Sesto

Virtus Bergamo
FT

2 – 1
Legnago Salus

 Italy: Serie D – Group C
Adriese
FT

2 – 2
ArzignanoChiampo

Chions
FT

1 – 1
Montebelluna

Cjarlins Muzane
FT

3 – 1
Cartigliano

Delta Rovigo
FT

1 – 1
Campodarsego

Este
FT

3 – 1
Tamai

Feltre
FT

3 – 0
ASC St. Georgen

Levico Terme
FT

4 – 1
Clodiense

Trento
FT

0 – 3
Sandona

Virtus Bolzano
FT

0 – 0
Belluno

 Italy: Serie D – Group D
Adrense
FT

0 – 2
Pergolettese

Calvina
FT

1 – 1
Mezzolara

Classe
FT

2 – 0
Ciliverghe Mazzano

Crema
FT

1 – 1
Fanfulla

Fiorenzuola
FT

1 – 0
Axys Zola

Modena
FT

2 – 2
Lentigione

Pavia
FT

0 – 0
OltrepoVoghera

San Marino
FT

1 – 2
Reggio Audace

Sasso Marconi
FT

0 – 1
Vigor Carpaneto

 Italy: Serie D – Group E
Montevarchi Calcio
FT

0 – 0
Gavorrano

Tuttocuoio
FT

0 – 1
Pianese

Viareggio
FT

1 – 1
Ghivizzano Borgo

 Italy: Serie D – Group F
Castelfidardo
FT

1 – 1
Giulianova

Sammaurese
FT

2 – 1
Vastese

 Italy: Serie D – Group G
Albalonga
FT

0 – 1
Avellino

Anzio Calcio 1924
FT

1 – 1
Citta di Anagni

Ladispoli
FT

1 – 1
SFF Atletico

Latina
FT

1 – 1
Lanusei Calcio

Ostia Mare
FT

0 – 1
Aprilia

Torres
FT

1 – 0
Flaminia

Trastevere Calcio
FT

1 – 1
Castiadas

Vis Artena
FT

1 – 3
Cassino

 Italy: Serie D – Group H
Francavilla
FT

0 – 1
Savoia

Gelbison Cilento
FT

3 – 2
Citta di Fasano

Gravina
FT

1 – 1
Altamura

Nardo
FT

0 – 1
Andria

Pomigliano
FT

1 – 3
Bitonto

Sorrento
FT

1 – 2
Audace Cerignola

Taranto
FT

2 – 0
Sarnese

Vesuvio Ercolanese
FT

0 – 2
SS Nola 1925

Picerno
FT

0 – 0
Gragnano

 Italy: Serie D – Group I
Messina
FT

3 – 0
Igea Virtus

Nocerina
FT

1 – 1
AS Acireale

Portici 1906
FT

5 – 1
Locri 1909

Roccella
FT

1 – 1
Marsala

Sancataldese
FT

1 – 2
Bari

Troina
FT

2 – 1
Turris

US Palmese
FT

0 – 0
Castrovillari

 Italy: Coppa Italia
Torino
FT


0 – 2

Fiorentina

Inter
FT


6 – 2

Benevento

Napoli
FT


2 – 0

Sassuolo

 Jamaica: Premier League
Dunbeholden
FT

2 – 1
Tivoli

Humble Lions
FT

2 – 0
Cavalier

Montego Bay
FT

1 – 0
Mount Pleasant

Portmore
FT


1 – 2

UWI

Harbour View
00:00

? – ?
Reno

 Kenya: Premier League
Kariobangi Sharks
FT


2 – 1

Western Stima

Sony Sugar
FT


1 – 2

Ulinzi Stars

Vihiga United
FT


1 – 1

Sofapaka

Posta Rangers
FT


0 – 2

Chemelil

 Lesotho: Premier League
Kick4Life
Postp.

? – ?
Bantu

 Libya: Premier League
Darnes
FT

0 – 1
Al Sadaqa

Al-Khmes
FT

1 – 0
Al Wehda

 Malta: Premier League
Balzan
FT


0 – 0

Birkirkara

St. Andrews
FT


1 – 1

Mosta

Senglea Athletics
FT


4 – 0

Qormi

Valletta
FT


2 – 0

Sliema

 Mauritius: Mauritian League
Port Louis
FT

1 – 2
Petite Riviere

Quatre Bornes
FT

1 – 1
Pamplemousses

 Mexico: Primera Division – Clausura
Monterrey
FT


2 – 2

Club Leon

Cruz Azul
FT


0 – 1

Guadalajara Chivas

Pachuca
FT


3 – 0

Queretaro

Club Tijuana
FT


0 – 3

U.A.N.L.- Tigres

Necaxa
FT


2 – 1

U.N.A.M.- Pumas

Toluca
FT


2 – 0

Puebla

Santos Laguna
00:00

? – ?
Monarcas

 Mexico: Liga De Ascenso – Clausura
Atl. San Luis
FT


2 – 1

Tampico Madero

Venados
FT


0 – 2

Zacatepec

Celaya
FT


0 – 0

Zacatecas Mineros

Juarez
FT


2 – 1

Leones Negros

UAEM Potros
FT


0 – 0

Alebrijes Oaxaca

 Morocco: Botola Pro
Kawkab Marrakech
FT


1 – 2

Olympique de Safi

 Namibia: Mtc Premiership
Orlando Pirates
FT

2 – 4
Eleven Arrows

 Netherlands: Eerste Divisie
Almere City
FT


0 – 2

FC Volendam

Cambuur
FT


3 – 3

Sparta Rotterdam

Dordrecht
FT


2 – 6

Den Bosch

Eindhoven FC
FT


3 – 2

Nijmegen

Jong Ajax
FT


2 – 2

Jong PSV

Jong Utrecht
FT


1 – 3

Jong AZ

Maastricht
FT


0 – 2

Twente

Oss
FT


1 – 2

Waalwijk

Roda
FT


3 – 1

G.A. Eagles

Telstar
FT


1 – 1

Helmond

 Netherlands: Tweede Divisie
De Treffers
FT


3 – 1

Jong Sparta Rotterdam

Lienden
FT


0 – 0

VVSB

 Netherlands: Derde Divisie
ADO 20 Heemskerk
FT


2 – 3

TEC

HBS
FT


3 – 1

Dongen

JVC ’31 Cuijk
FT


2 – 1

Rosmalen

KVV Quick 20
FT


3 – 4

HV & CV Quick

USV Hercules
FT


2 – 2

Oostzaan

Westlandia
FT


1 – 0

Blauw Geel

Jong Volendam
FT


5 – 0

HSC ’21

OSS ’20
FT


3 – 2

GOES

UNA
FT


0 – 3

EVV

 New Zealand: Football Championship
Auckland City
FT


2 – 1

Southern United

Canterbury
FT


5 – 2

Hawke’s Bay

Hamilton
FT


2 – 3

Tasman United

Team Wellington
FT


1 – 2

Waitakere United

 Nigeria: Npfl
Akwa United
FT


0 – 1

El Kanemi

Enyimba
FT


2 – 0

MFM FC

Kano Pillars
FT


1 – 0

Heartland

Kwara
FT


1 – 1

Sunshine Stars

Nasarawa
FT


1 – 0

Abia Warriors

Plateau United
FT


0 – 0

Ifeanyi Ubah

Enugu Rangers
Postp.

? – ?
Niger Tornadoes

Go Round
Postp.

? – ?
Kada

Lobi Stars
Postp.

? – ?
Katsina Utd

Rivers United
Postp.

? – ?
Remo Stars

Wikki Tourist
Postp.

? – ?
Bendel

Yobe Stars
Postp.

? – ?
Gombe

 Pakistan: Premier League
KRL FC
FT

4 – 0
SSGC

 Portugal: Primeira Liga
Nacional
FT


0 – 1

Belenenses

Chaves
FT


2 – 1

Tondela

Rio Ave
FT


1 – 1

Setubal

 Portugal: Segunda Liga
Benfica B
FT


2 – 3

Braga B

CD Cova da Piedade
FT


0 – 3

Ferreira

Academico Viseu
FT


2 – 1

SC Farense

FC Porto B
FT


1 – 0

Guimaraes B

Mafra
FT


1 – 2

Covilha

Academica
FT


2 – 0

Varzim

Arouca
FT


0 – 0

Oliveirense

 Portugal: Campeonato De Portugal
Oriental
FT

4 – 0
SC Angrense

Vasco da Gama
FT

0 – 0
SC Praiense

AD Oliveirense
FT

0 – 2
Trofense

Agueda
FT

0 – 0
Gondomar

Alcains
FT

0 – 2
Fatima

Amarante
FT

2 – 1
FC Cesarense

Armacenenses
FT

2 – 4
Montijo

Cacadores Taipas
Postp.

? – ?
Chaves B

Casa Pia
FT

3 – 2
Real SC

CDC Montalegre
FT

2 – 2
Maria de Fonte

Cinfaes
FT

1 – 0
Pedras Rubras

Felgueiras
FT

3 – 0
Torcatense

Ferreiras
FT

1 – 1
Amora

Loures
FT

2 – 0
FC Alverca

Lusitano FCV
FT

0 – 0
Sanjoanense

Macao
FT

0 – 2
Sintrense

Meda
FT

1 – 1
Coimbroes

Merelinense
FT

2 – 3
Sao Martinho

Nogueirense
FT

2 – 2
Vilafranquense

Oleiros
FT

0 – 1
Anadia

Olhanense
FT

3 – 1
Moura AC

Oliveira Hospital
FT

2 – 0
Santa Iria

Paredes
FT

1 – 2
Lusitania FC

Pedras Salgadas
FT

4 – 2
Vilaverdense

Penalva do Castelo
FT

1 – 1
Leca

Peniche
FT

1 – 1
Sertanense

Redondense
FT

2 – 6
1º Dezembro

Sacavenense
FT

1 – 1
Louletano

SB Castelo Branco
FT

0 – 2
Leiria

SC Mirandela
FT

3 – 1
Mirandes

Torreense
FT

1 – 0
Caldas

Vizela
FT

1 – 2
AD Fafe

Maritimo B
FT

1 – 1
U. Madeira

Sporting Ideal
FT

1 – 0
Pinhalnovense

 Rwanda: National Football League
Bugesera FC
FT

2 – 2
Musanze

Rayon Sport
FT

3 – 0
Kirehe

 San Marino: Campionato Sammarinese – Second Stage
Folgore
FT

0 – 0
Murata

La Fiorita
FT


4 – 0

Domagnano

Libertas
FT


3 – 0

Pennarossa

Tre Fiori
FT


2 – 2

Fiorentino

 Senegal: Ligue 1
Teungueth
FT

0 – 3
Casa

Dakar SC
FT

2 – 2
ASEC Ndiambour

Sonacos
FT

0 – 3
US Goree

Douanes
FT

1 – 1
Mbour

Jaraaf
Postp.

? – ?
Niary Tally

Linguere
FT

0 – 0
Pikine

 South Africa: Premier League
Bloem Celtic
FT


1 – 1

Golden Arrows

 South Africa: First Division
Mbombela
FT

0 – 0
Cape Umoya United

Uthongathi
FT


0 – 1

Pretoria U.

 South Africa: Multichoice Diski
Amazulu U21
FT


1 – 1

Bloem Celtic U21

Bidvest Wits U21
FT


0 – 1

Polokwane U21

Free State Stars U21
FT


2 – 1

Maritzburg Utd U21

Chippa Utd. U21
FT


1 – 2

Orlando Pirates U21

 Spain: Laliga
Atl. Madrid
FT


1 – 0

Levante

Ath Bilbao
FT


2 – 0

Sevilla

Barcelona
FT


3 – 0

Eibar

Betis
FT


1 – 2

Real Madrid

 Spain: Laliga2
Cordoba
FT


1 – 1

Rayo Majadahonda

Alcorcon
FT


0 – 0

Almeria

Lugo
FT


1 – 1

Extremadura UD

Zaragoza
FT


0 – 2

Malaga

Elche
FT


1 – 0

Gimnastic

 Spain: Segunda Division B – Group 1
Burgos
FT


2 – 0

Ponferradina

San Sebastian Reyes
FT


1 – 0

Valladolid B

Las Palmas B
FT

0 – 0
Real Madrid B

Coruxo FC
FT


3 – 1

Navalcarnero

Rapido de Bouzas
FT


1 – 0

Leonesa

Guijuelo
FT


1 – 0

Celta Vigo B

Pontevedra
FT

0 – 0
Unionistas

Salmantino
FT


1 – 2

Fuenlabrada

Atl. Madrid B
FT


2 – 0

Union Adarve

 Spain: Segunda Division B – Group 2
R. Oviedo B
FT


0 – 1

Barakaldo

Tudelano
FT


3 – 2

Ath Bilbao B

Torrelavega
FT


1 – 1

R. Union

Mirandes
FT


1 – 1

Izarra

Arenas Club
FT

0 – 0
CD Vitoria

 Spain: Segunda Division B – Group 3
Baleares
FT


0 – 0

Castellon

Conquense
FT


0 – 3

Ejea

Ebro
FT


2 – 1

Valencia B

Espanyol B
FT


2 – 0

Badalona

Peralada
FT


2 – 0

Sabadell

Barcelona B
FT


2 – 0

Alcoyano

Teruel
FT


2 – 1

Levante B

Ontinyent
FT


1 – 0

Hercules

Cornella
FT


3 – 0

Olot

 Spain: Segunda Division B – Group 4
El Ejido
FT


1 – 1

Melilla

Granada CF B
FT


0 – 2

Cartagena

Linense
FT


0 – 2

UCAM Murcia

Marbella
FT


2 – 0

Almeria B

UD Ibiza-Eivissa
FT


2 – 0

Sevilla FC B

Murcia
FT


1 – 0

Sanluqueno

CD Badajoz
FT


2 – 1

Villanovense

CF Talavera
FT


2 – 0

Jumilla

Don Benito
FT


0 – 2

Recreativo Huelva

San Fernando
FT


1 – 2

Malaga B

 Tanzania: Ligi Kuu Bara
Biashara Mara United
FT


3 – 2

Coastal Union

Mbao
FT


2 – 1

Stand U.

Mbeya City
Postp.

? – ?
Mtibwa Sugar

 Togo: Championnat National
Foadan
FT

0 – 0
OTR

Maranatha
FT

1 – 1
Kara

 Tunisia: Ligue 2
Kerkennah
FT

0 – 1
Sidi Bouzid

 World: Club Friendly
SWQ Thunder
FT


3 – 2

Holland Park Hawks

Bangkok Utd
FT

4 – 1
Prachuap

Rodinghausen
FT

1 – 0
TSV Havelse

Geylang
FT


0 – 2

PKNS FC

RB Leipzig
FT


1 – 0

AC Wolfsberger

Wil
FT

0 – 4
Grasshoppers

Union Berlin
FT


2 – 0

Shenzhen

Brondby
FT


8 – 0

BSF

JIPPO
FT


0 – 2

KuPS

Adana Demirspor
FT


1 – 2

U Craiova 1948 CS

Atletico GO
FT

0 – 0
Ceilandia

Rayong FC
FT


3 – 2

Khonkaen

SSVg Velbert
FT


2 – 5

Erndtebruck

TuRU Dusseldorf
FT


2 – 3

Ennepetal

Cremonese
FT


2 – 0

Renate

Hannover
FT


4 – 1

Heracles

Frosinone
FT


3 – 0

Paganese

Hajduk Split
FT


2 – 0

Din. Bucuresti

Pescara
FT


1 – 2

Fano

Rubin Kazan
FT


2 – 0

DVTK

Sandhausen
FT

0 – 0
Hansa Rostock

Schonnebeck
FT


0 – 5

Straelen

Udinese
FT


1 – 0

Padova

Anderlecht
FT


1 – 2

Heidenheim

Tampere Utd
FT


2 – 1

KTP

Corinthians
FT


1 – 1

Santos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *